@gamsizm raspberry pi ile lokal bulut sunucu kurabilir miyim film izlemek için ? Mesela tvden bağlanıp ailece film izledik saat geç oldu kapattık ben odama geçip izlemeye devam etmek istiyorum. Bazı modemlerde var ama yüksek kalite bi şey izletir mi modem ısınıp yanar mı bilmiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sadece temel düzeyde photoshop ve web tabanlı grafik uygulamaları kullanmak üzere bi bilgisayar almak istiyorum laptop bayağı pahalı. İkinci elde düzgün bi şey satan yok ve sıfırla aynı fiyat.
Buna da bu parayı vermek içimi acıtır.
Sizce 1 sene beklesem mi ? Eba yüzünden mi fiyatlar arttı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Çevremde bi yazılımcı bi ui designer bi de web developer olsa da eğlencesine proje yapsak gerçi işsiz olmaları lazım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mobilde yer imi yöneticisi en iyi olan tarayıcı nedir ? Chromeda yeni sekmede açamıyorsun en yeni tarihli olan en altta kalıyor her seferinde aşağıya iniyosun.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yanlış bı şey mi yapıyorum yoksa toplama PC monitör dahil güzel bi laptoptan daha pahalıya mi geliyor ? Fiyatlar saçmalamış her şeye 99999 yazalım olsun bitsin

BeğenFavori PaylaşYorum yap

8947 liraya bence iyi ama bu inceler çabuk ısınıp bozulur mu ne dersiniz ? 9000e kadar alınıp kronik arıza yapmayacak ne var piyasada ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

KZ nin kendi sitesinden 60 lira daha ucuz. Peki güvenilir mi ? Alsam mı ?

KZ ZSX Terminator 5BA+1DD Hibrit Kulakiçi Kulaklık

KZ ZSX Terminator 5BA+1DD hibrit kulakiçi kulaklık, başarılı hibrit kulaklık modellerinden sonra ZSX ile performansı daha üst seviyeye taşımaktadır. Orta ve yüksek frekans için iki çift...
BeğenFavori PaylaşYorum yap