Mevcut teknolojileri birleştirip bir mobil cihaz yapsanız ne olurdu ? Mesela benim hayalim
•Nintendo Switch OLED ekranı, kasası
•Nvidia Tegra grafik işlemcisi
•Snapdragon 8 gen 2
•24gb ram
•1tb hafıza
•Android 14
•2 adet USB-c 3.2 port
•iphone 4S'teki kulaklık girişi
•Dahili ES9219C dual çipli dahili Dac (ses kartı?)
Kamera olmasa da olur

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kurumsal bir firma küfürlü konuşan birine sırf internette çok seviliyor diye sponsor oluyor YouTube videosu için, konuklu sohbet formatı. Konuklar da ara sıra küfürlü konuşuyor ama mizah konuları. Neyse bütün küfürler sansürlü. Madem size uygun değil sponsor olmayın kardeşim, madem marka değerinizi düşürecek başka insanlar bulun. Aptalca geldi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Twitter'da ortaya bi şey atmak istiyorum bakalım herkes doğru diye kabullenecek mi ama takipçim yok. Sayfası olan paylaşabilir mi ? Şöyle bir şey aklıma geldi "Nike ve Adidas gibi ayakkabı firmalarında sağ ve sol tek ayrı ayrı alındığında sol tarafın daha pahalı olduğu ortaya çıktı".

Bu 'ortaya çıktı' lafı bilimsel kanıttan daha gerçekçi yapıyor

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • arandur @arandur

  Ortaya çıktı denilince en azından belirli bir çevrede böyle sonuç elde edildiğine güveniyorsun. Bilimsel kanıt deyince şüphecilik devreye giriyor. Deneyi kim yaptı, ne amaçla yaptı, doğru yapabildi mi vs. diye. Ben de böyle bir çıkarım yapayım dedim, katılan olur mu bilmem.

 • Azazil @azazil

  Bunun için kimse uğraşmaz. Ama ufak bir tazminat davasıın göze alırsan siyasiler hakkında bu tarz bir yalan haber uydurup hakkında çok basit bir görsel hazırlayıp birkaç twitter haber sitesine yorum olarak atarsan onlar anında paylaşır zaten. Sonra gerçek ortaya çıkınca bi tazminat yiyebilirsin ama tezini deneme şansın olur. "KK ile M.A kurulan ofiste gizlice yeni parti hazırlığında oldukları ortaya çıktı. Cuma günü açıklama yapacakları kuliste konuşuluyor." bitti gitti altına bir de birlikte oldukları bir foto koyup aynı yazıyı siyah üzerine beyaz puntolarla yazdın mı tamamdır.

 • Nakahella @nakah

  Takipçi sayısı yüksek olan hesapların hepsi böyle şeyler uyduruyor zaten. 😀

 • Ferah @ferah

  TS'nin LP tarafından yönetildiği ortaya çıktı.

  Cidden etkili.

Spigen paraların üstüne yattı galiba

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7
 • x.slymnyldrm @x-slymnyldrm

  @emkanfurir hocam uğraşma bunlar böyle her şirkette %50 hisseleri varmış gibi savunurlar zaten bunlar yüzünden bize istedikleri gibi davranıyorlar.

 • EmkanFurir @emkanfurir

  @x-slymnyldrm Valla ben iademi siparişten 2 gün sonra aldım ama diğer insanlara böyle tavır almalarına da ayar oldum, YASAL sınırları çiğneyen markaya karşı hala mağdur suçluyorlar. 1-2 saatlik bir fiyat hatasıymış da insanlar bunu suistimal etmiş gibi davranmaları komik zira 2 gün boyunca sitede o fiyatlar kaldı, hatta ilk günkünden daha düşük fiyatla stoğu biten ürünleri satışa 2. gün tekrar açtılar. müşteri hizmetleriyle iletişime geçip teyit alanlar oldu ve buna rağmen tüh abi ya biz yanlışlık yaptık diyip iptale gittiler.

 • Rasko @rasko

  @kulemez Bir önceki yorumun pek öyle demiyor 😀 Adamlar sizin paranın faizini emcükleyip, birkaç ay sonra iade eder. Enflasyon farkı da bonusunuz olur.

 • Rasko @rasko

  @kulemez Yahu hangi firma hiçbir duyuru yapmadan fiyatlarına %90 indirim uygular? Fiyatların yanlış girildiği belliydi. Sipariş geçenler de bu durumdan faydalanmak için sipariş geçtiler. Yani pirince giderken bulgurdan oldular.

  Bu arada firmayı savunmuyorum. Muhtemelen nakit sıkıntısı çektikleri için böyle bir yola gittiler. Yanlış fiyatların bu kadar uzun süre aktif kalmasının başka bir açıklaması yok.

  Velhasıl kelam, bedava peynir sadece fare kapanında oluyor.

Sepette durduğu gibi durmuyor

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Spigen iadesi yatan var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Arkadaşlar resimdeki üründen satıyorum. Nintendo Switch dock. Telefondan da görüntü alabiliyor. Telefonunuz TCL, General Mobile, veya Çinli marka değilse büyük ihtimal destekliyordu. USB OTG özelliği de var oyun kolu takmak için. Power girişi de var.
Dolap'tan satıyorum. Buradan almak isteyen varsa 100 lirayı inerim.
https://dolap.com/urun/diger-seffaf-kablo-sarf-malzemeleri-yeni-etiketli-ningwning-317833916

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • x.slymnyldrm @x-slymnyldrm

  #satılık HAGIBIS Nintendo Switch 3 in 1 Dock

 • Orcun @orcun

  Bunla neyi kullanabilirsiniz mobilde söyliyeyim. Typ-c portu dp hdmi destekliyorsa kullanabilirsiniz. Samsungta galaxy S serisi yani s8'den s23 ultraya kadar hepsi okey. Note 8 9 10 ve 20 okey çalışır. Fold ve fliplerin son 2 nesli dahildi. Bunun harici Hiçbir M veya A serisi çalışmaz. Oneplusların ucuz olmayan nord hariç çalışması lazım. Xaomilerde ise malesef destek yok. Type-c portları olsa bile en üst segmenti olsa bile birkaç modeli hariç çalışmaz. Huawei de mate ve P serisi lite olmayanlar çalışıyor. Honor'un gene mate ve p'e denk serileri çalışır. Ha ama son çıkan 70 ve 90 da o olay yok bilginiz olsun. Bu aparat bu arada switch lite desteklemez yani switch lite da o özellik yok. Sadece düz ve oled çalışır. Ondan sonra macbooklarda windows cihazlarda ki onlardada sadece data aktaran usb varsa çalışmaz. Bu aparat aslında switch için daha mantıklı çünkü pc tarafında düşünülünce alternatif bol. Çünkü nintendo switch öyle her type-c hdmi adaptörle çalışmaz.