25 Haziran'da tamir edilsin diye HBya yolladım haber 2 hafta sonra size geri yollayacağız siz servise verin diye mesaj attılar sürekli yeni kayıt açmışlar henüz bir haber yok. HB artık kendi sattığı ürünün servisi ile uğraşmıyor alışveriş yapanlara duyurulur.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

• İşinin gerektirdiği yazılımları etkin şekilde kullanan,

• Güçlü kavramsal düşünme yetkinliğine sahip,

• Dinamik çalışma ortamında, değişen öncelikleri yöneterek işlerini terminlere uygun şekilde teslim edebilecek,

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 11

Made in China öncesi oyuncakları özledim 🙂 şuanda da var evet ama aşırı pahalı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Çok pahalı üst sınıf bir android değilse hiç bir android telefon hem Bluetooth olsun hem kablolu olsun bir iPhone 4s kadar bile kaliteli ses vermiyor hatta yanına bile yaklaşamıyor. 3,5mm jack çıkışı zaten fiziksel olarak da dandik ince bi plastik iki tane lehim. Görüntü gelişti her şey gelişti ses konusunda bir adım yok halbuki günde saatlerce kulaklık kullanıyoruz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 15

Torrent gibisi yok. Altyazısi olmayan şeyler zaten Netflix'te bile olmayan şeyler oluyor genelde. Çoğu zaman YouTubeda Netflix yapımı ilgimi çeken bi şey görüyorum heyecanla aramaya yazıyorum ama bakıyorum ki Türkiye'de yok. Hep aynı şeyleri önerip duruyor. Film desen 10 taneden biri izlenir, dizi desen hep yarıda iptal edilmiş şeyler ve başka platformlardaki (amc, fx vs.) güzel dizilerin kötü Netflix uyarlamaları var.
İlk geldiğinde notum 10 üzerinden 10du ama artık hiç değmiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bilgisayar hata vermiş, kablo uymamış, pin yamulmuş, harddisk bozulmuş, anakarta ram uymamış vs vs. saçma sapan hatalar. Günlerce uğraştıran çözümsüz şeyler. Teknoseyir; teknoloji ile kavga edenlerin sitesi.
Akışa bakıyorum da hayat böyle geçmez.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Almak isteyen, merak eden varsa bir inceleme yazabilirim.1,5 haftadır kullanıyorum 300e tavsiye edebileceğim bir kulaklık.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sosyal medyaya zeka testi ile alsalar zaten ortada sosyal medya olmazdı adam sen sosyalleş diye yapmamış bir ton gerizekalı girsin yazsın yazsın saatlerce takılsın ortada reklamcılar, datacılar için bi pazar oluşsun diye yapılmış. Bazıları bu gerizekalı sürüsünü kullanıp çok güzel para kazanıyor bazıları da bunlar ne yazsa ciddiye alıp hararetle cevap veriyor.
Yine sinirlendim salak ergenin biri Twitter'da bi sey yazar biri gelir akışa atar sanki çok mühim biri doğru bi şey söylemiş gibi altına da herkes yorum atıyor yok öyleydi yok öyle değildi. Dünyanın geri kalanının umrunda değil ayrıca sana da bi faydası yok. Bırak internette tanımadığın gerizekalının biri haklı olsun bırak ya.
Ya da boşver bunları, Twitter'da yaz akışa taşıma.

BeğenFavori PaylaşYorum yap