Burada bi arkadaş klasik jiletle traş olmayı övmüştü ben de makine ve kullan at bıçaklardan bıkmıştım hem kesmiyor hem de yüzü mahvediyor. Resimdeki üründen aldım.
🔗 https://www.amazon.com.tr/dp/B085SP87QG/ref=cm_sw_r_cp_apa_glt_i_YDV2WK1ECTDCHFRVCC6T?_encoding=UTF8&psc=1

3 haftalık sakalım vardı. Daha önce hiç kullanmamış olmama rağmen çok rahat geldi, bi yerimi de kesmedim. Sakalı topak topak alıyor makine gibi on defa geç, kullan at gibi tıkandı kesmiyor derdi yok. Yüzüm de yumuşadı. Bundan sonra başka şey kullanmam.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 18

Samsung c9da böyle bir sistem uygulaması var ne olduğunu bilen var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Çevremdeki herkes yine patır patır covid pozitif çıkmaya başladı. Görünüşe göre tüm dünya aynı anda eve kapanmadıkça 2022de de 23te de rahat yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 24
 • Kesb-i @kesb-i

  Kapanma sadece geçici bir rahatlama getirir. İlacı bulunmadıkça çözümü yok malesef. Aşı bulaşmayı tam anlamıyla önlemiyor. Sadece size bulaşırsa 1-0 önde başlamanız için antikor hazırlıyor. Ölüm riskini azaltıyor. Ama aşı olanlar da taşıyıcı olabilir. Neden aşı olundu diye açılıyor her yer anlamıyorum. 1 kişide bile kalsa bu hastalık çinden bile 1-2 aya tüm yurdu tekrar sarar. Yurtdışı seferler devam ettikçe bulaş riski bitmez. Sınırdan da akın akın kayıtsız insan giriyor hala. Kapandık artık bitti gibi bir olay malesef mümkün değil.

 • RDR @rdr

  Biz de patladık bu hafta 🙁 bir buçuk yılı grip bile olmadan atlatmıştım ki ben senede uç dört defa soğuk algınlığı grip geçiririm. Kayınvalide kardesinin kizinin nişanina gitti, iki gün sonra da nişan sahipleri ile sıkış tıkış arabayla pikniğe gittiler. Ertesi hafta nisan sahibi pozitif çıktı, iki gün sonra da bizim hatun ile kayınvalide belirti göstermeye başlayınca test için hastaneye göturdüm, pozitif çıktılar. Evde karantinadayız şimdi, ağır gecirmiyorlar çok şükür.

 • ilker @gilker

  valla çevremde hiç kalmadı 400 kişinin çalıştığı fabrikadayım vakalar sıfırlandı

 • Lehimli At @at

  Ben hala geçen sene 3 halsizlikten yattığımda geçirdiğim hastalığa covid19 diyorum. Başka türlü bu zamana kadar geçirmemiş olmak zor.

Dünyada en çok lost media Türkiye'de galiba. Acayip bi sansür var sansür olduğunu bile anlamıyorsun çünkü sansürlenen şey aslında hiç var olmadı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Harika bı şey bu 😃 Her yerde yaygınlaşmasini dinliyorum. Kendini zeki zanneden aptalların bi şey keşfetmiş gibi herkese tavsiye etmesini istiyorum. Hemen indirin kurun para kazanın tüm çevrenize yayın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ne kadar eften püften şey varsa teknoseyir akışta. Ne kadar anksiyete bozukluğu olan panik atak insan varsa teknoseyir akışta.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@gamsizm ben hiç denk gelmedim ama hata göreceğime captcha girmeye razıyım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Tplink vr400 modem aldım ikinci el. Sıfırı neden bu kadar pahalı anlamadım hiç bi ekstra özelliği yok, detaylı ayar yok. Beğenmedim açıkçası 690 lira civarı ama 300 liralık modemden ne farki var çözemedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • CanSimit @cansimit

  Hızlı WiFi - 867 Mbps (5 GHz) + 300 Mbps (2.4 GHz) çift bantlı WiFi ile mükemmel kablosuz bağlantıları deneyimleyin

  Üstün Menzil - Beamforming teknolojisine sahip iki sabit çok yönlü anten, kararlı kablosuz bağlantılar ve optimum kapsama alanı sağlar

  Çok Yönlü Bağlantı - VDSL2 / ADSL2 + / ADSL2 / ADSL standartlarının yanı sıra fiber, kablo ve 3G / 4G internet hizmetleriyle tam uyumlu

  OneMeshTM ile Tüm Evi Kapsama - Esnek bir Mesh ağı oluşturmak için TP-Link OneMeshTM ürünleri ile birlikte çalışır

  MU-MIMO Teknolojisi - Verileri aynı anda birden fazla cihaza aktararak bekleme sürelerini azaltır

  Full Gigabit Portlar –1 Gbps'ye kadar geniş bant hızlarından tam olarak yararlanın

  Tether Uygulaması - TP-Link Tether, iOS ve Android cihazlarınızda yönlendiricinize erişmenin ve onu yönetmenin en kolay yolunu sağlar

  Kaynak: https://www.tp-link.com/tr/home-networking/dsl-modem-router/archer-vr400/

Ne bitirdin ?
- Moleküler biyoloji
Ne iş yapıyosun ?
- makyaj malzemesi satıyorum

BeğenFavori PaylaşYorum yap