|
ஐ░░░(♥_♥)♀↨┌──── Msn nick ────┐↨♀(♥_♥)░░░ஐ
<º))))><(•ิ_•ิ)> (NİCK) <(•ิ_•ิ)><((((º>
((¯`»`·.,¸¸,.·´↕A↕Ş↕K↕ ═══ (((Msn Nick))) ═══ ↕A↕Ş↕K↕`·.,¸¸,.·´«´¯))
ஐ ░░▒▓███▓▒░░ ♠♠♠♠♠ Msn Nick ♠♠♠♠♠ ░░▒▓███▓▒░░ ஐ
ஐ ♥―♥―♥―♥→ ‼… Msn Nick …‼ ←♥―♥―♥―♥ ஐ
«««¯¯¯¯º~º¯¯¯¯« ( Msn Nick )»¯¯¯¯º~º¯¯¯¯»»»
| ¤ۣۜ..¤ |·°· ~ ·° (Msn Nick) °· ~ ·°·| ¤ۣۜ..¤|
((¯`»¦«´¯)) Msn Nickiniz ((¯`»¦«´¯))
¸.•*´¯`v´¯`*•.¸¸ × şekilli harfler × ¸¸.•*´¯`v´¯`*•.¸¸
•:*:• •:*:• •:*:• •:*:• •:*:•şekilli isim yazma •:*:• •:*:• •:*:• •:*:• •:*:•
*•-•´¯`•-» şekilli nick yazma «-•´¯`•-•*.
◦°°◦εїз◦°°◦εїз◦°°◦εїз◦°°◦εїз◦°°◦εїз◦°°◦ isminiz◦°°◦εїз◦°°◦εїз◦°°◦εїз◦°°◦εїз◦°°◦εїз◦°°◦
۩۞۩๑ şekilli msn harfleri๑۩۞۩
(¯`•._.•[ süslü msn nicki ]•._.•´¯)
◦°°◦εїз◦°°◦๑ adını yaz๑◦°°◦εїз◦°°◦
☆*••.•´¯`•.••** rumuzunuz burada **••.•´¯`•.••*☆
˙·٠•● adınıyaz ●•٠·˙
•:*´¨`*:•.☆ süslü nick ☆•:*´¨`*:•.
★••.•´¯`•.••♥en güzel ♥••.•´¯`•.••★
๘۩ஜ๘๘۩¤ۣۜ๘۩ஜ๘๘۩¤ۣۜ๘۩ஜॐ
×÷•.•´¯`•)» şekilli«(•´¯`•.•÷×
˙·٠•●●•٠·˙*¨`*:•. en güzel şekil.•:*¨`*˙·٠•●●•٠·˙
♥♡▂ ▃ ▅ ▆ █ en güzel süslü nick █ ▆ ▅ ▃ ▂ ♥♡
☆.¸¸.¤•´¯`•¤.¸¸.•¤ ♡ nick buraya ♡ ¤•.¸¸.¤•´¯`•¤.¸¸.☆
☆.¸¸.•´¯`•.¸¸.♡.¸¸.•*´¯`♥ süslünickler ♥´¯`*•.¸¸.♡.¸¸.•´¯`•.¸¸.☆
(^_^) süslü msn harfleri (^_^)
º)))).•´¯`•. en iyi nick¸.•´¯`•.¸((((º
_(¯`·.____(¯`2011 мυтℓυℓυк gєтιяѕιη αşкıм ¯)_____.·´¯)_
(¯`·»¤¦¤«·´¯) 2011 мυтℓυℓυк gєтιяѕιη αşкıм (¯`·»¤¦¤«·´¯)
(_.¤´¯`· 2011 мυтℓυℓυк gєтιяѕιη αşкıм ·´¯`¤._)
«•º2011 ๓ยtlยlยк ﻮєtเгรเภ คşкı๓º•»
«§»}¦{«[ 2011 ๓ยtlยlยк ﻮєtเгรเภ คşкı๓ ]»}¦{«§»
(_.·°·._.·°·._. 2011 ๓ยtlยlยк ﻮєtเгรเภ คşкı๓ ._.·°·._.·°·._)
(¯\_/¯`¤´¯×\< 2011 mútlúlúk gétíŕśíń áşkım >/ׯ`¤´¯\_/¯)
((¯`·.¤¥§¦§¥¤.·´¯ 2011 mútlúlúk gétíŕśíń áşkım ¯`·.¤¥§¦§¥¤.·´¯))
____(¯`2011 мυтℓυℓυк gєтιяѕιη αşкıм ¯)____
»¦« 2011 мυтℓυℓυк gєтιяѕιη αşкıм »¦«
.·´¯`·»«* 2011 мυтℓυℓυк gєтιяѕιη αşкıм *»«´¯`·.
๘۩ஜ๘๘۩¤ۣۜ๘۩ஜ๘๘۩¤ۣۜ๘۩ஜॐ
×÷•.•´¯`•)» Teknoseyir «(•´¯`•.•÷×
˙·٠•●●•٠·˙*¨`*:•. ⓐⓛⓔⓜⓔ ⓘⓝⓐⓣ.•:*¨`*˙·٠•●●•٠·˙
☆.¸¸.¤•´¯`•¤.¸¸.•¤ ♡ Teknoseyir ♡ ¤•.¸¸.¤•´¯`•¤.¸¸.☆
☆.¸¸.•´¯`•.¸¸.♡.¸¸.•*´¯`♥ 丂乇√dムレノ ア尺乇刀丂 ♥´¯`*•.¸¸.♡.¸¸.•´¯`•.¸¸.☆
•°¤*(¯`°´¯)*¤°• ⓐⓩⓡⓐⓘⓛ •°¤*(¯`°´¯)*¤°•.
..•*•..รєภรเz ครlค ..•*•..
°.¸¸.•´¯`» ⓟⓡⓔⓝⓢⓔⓢ «´¯`•.¸¸.°
۩۞۩♣(¯`•¸•´¯)★¤( Teknoseyir )¤★(¯`•¸•´¯)♣۩۞۩
•–•-• ĎĔĹĨ ĞöŃüĹ •-•–•
»-(¯`v´¯)-» Teknoseyir «-(¯`v´¯)-«
«•´`•.(`•.¸♥•♥•♥¸.•´).•´`•» 丂乇√dムレノ ア尺乇刀丂 «•´`• .(`•.¸♥•♥•♥¸.•´).•´`•»
¤¸.•´¯`•.¸•.–»[ ⓐⓛⓔⓜⓔ ⓘⓝⓐⓣ ]«- –•.¸¸.•´¯`•.¸¤
—-Oº°‘¨ รTeknoseyir ¨‘°ºO—-.
º°¨¨°º©©º°¨¨°º©sTeknoseyir©º°¨¨°º©©º°¨¨°º©
.·´¯(_.·´¯(_.·´¯(_ ⓐⓩⓡⓐⓘⓛ _)¯`·._)¯`·._)¯`·.
,-*’^’~*-.,_,.-*~ Teknoseyir ~*-.,_,.-*~’^’*-,
(¯`·.¸¸.·´¯`·.¸¸.-> Teknoseyir <-.¸¸.·´¯`·.¸¸.·´¯)
?•?•?/??•?•? รєภรเz ครlค ?•?•?/??•?•?
_|/_-=<><>||[] χαт ηι¢кℓєяι []||<><>=-_|/_
¤º°`¯ ¯`°²º¤æ=¬« ⓐⓛⓔⓜⓔ ⓘⓝⓐⓣ »¬=椺²°`¯ ¯`°º
*®*´¯`*.¸¸.*´¯`*ⓟⓡⓔⓝⓢⓔⓢ*´¯`*.¸¸.*´¯`*
¸.·`¯`·.¸¸.·`¯`·รsekillinickyazma.gen.tr ·`¯`·.¸¸.·`¯`·.¸
(¯`·.¸¸.-> °º sekillinickyazma.gen.tr º° <-.¸¸.·´¯)
(`¨§/¨´)—»–@-} รєภรเz ครlค {-@–«—(`¨§/¨´)
°·.¸.·°¯°·.¸.·°¯°·.¸.->ⓟⓡⓔⓝⓢⓔⓢ<-.¸.·°¯°·.¸.·°¯°·.¸.·°
|!¤*’~“~’*¤!||丂乇√dムレノ ア尺乇刀丂||!¤*’~“~’*¤!|
˙·٠٠•●|●||||●● ●● ●● Teknoseyir ●● ●● ●● |||||●|●•٠٠·˙
๑۩۞۩๑Teknoseyir๑۩۞۩๑
ஐ•▓░▓░▓ⓟⓡⓔⓝⓢⓔⓢ▓░▓░▓░•ஐ
ஐ─╬╬╬®░░ ♥ xat nicki yaz ♥ ░░ ®╬╬╬─ ஐ
(¯`·.¤¥§¦§¥¤.·´¯♥Teknoseyir ♥¯`·.¤¥§¦§¥¤.·´¯)
ஐ░░░(♥_♥)♀↨۩۞۩๑ Teknoseyir ۩۞۩๑ ↨♀(♥_♥)░░░ஐ
(¯`·._.·[ (รєภรเz ครlค) ]·._.·´¯)
¨°o.O (ĎĔĹĨ ĞöŃüĹ) O.o°
×÷·.·´¯`·)» (丂乇√dムレノ ア尺乇刀丂) «(·´¯`·.·÷×
· ··^v´¯`×) Teknoseyir (×´¯`v^·· ·
,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ (ΣƧΛЯΣƬIП BΣDΣᄂI) _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸
•·.·´¯`·.·• (丂乇√dムレノ ア尺乇刀丂) •·.·´¯`·.·•
`·.¸¸.·´´¯`··._.· (χαт ηι¢кℓєяι) `·.¸¸.·´´¯`··._.·
facebook şekilli isim,
facebook şekilli isim yazma,
şekilli isim facebook,
º)))).•´¯`•. Facebook sekilli isim¸.•´¯`•.¸((((º
_(¯`·.____(¯`2011 мυтℓυℓυк gєтιяѕιη αşкıм ¯)_____.·´¯)_
(¯`·»¤¦¤«·´¯) 2011 мυтℓυℓυк gєтιяѕιη αşкıм (¯`·»¤¦¤«·´¯)
(_.¤´¯`· 2011 мυтℓυℓυк gєтιяѕιη αşкıм ·´¯`¤._)
«•º2011 ๓ยtlยlยк ﻮєtเгรเภ คşкı๓º•»
«§»}¦{«[ 2011 ๓ยtlยlยк ﻮєtเгรเภ คşкı๓ ]»}¦{«§»
(_.·°·._.·°·._. 2011 ๓ยtlยlยк ﻮєtเгรเภ คşкı๓ ._.·°·._.·°·._)
(¯\_/¯`¤´¯×\< 2011 mútlúlúk gétíŕśíń áşkım >/ׯ`¤´¯\_/¯)
((¯`·.¤¥§¦§¥¤.·´¯ 2011 mútlúlúk gétíŕśíń áşkım ¯`·.¤¥§¦§¥¤.·´¯))
____(¯`2011 мυтℓυℓυк gєтιяѕιη αşкıм ¯)____
»¦« 2011 мυтℓυℓυк gєтιяѕιη αşкıм »¦«
.·´¯`·»«* 2011 мυтℓυℓυк gєтιяѕιη αşкıм *»«´¯`·.
º¤¦¦ αşкιηℓα уαηιуσяυм ¦¦¤º
»¦« αşкιηℓα уαηιуσяυм »¦«
((¯¨¤» αşкιηℓα уαηιуσяυм «¤¨¯))
«§»}¦{«[ αşкιηℓα уαηιуσяυм ]»}¦{«§»
¥¥¥¥ คşкเภlค אคภเא๏гย๓ ¥¥¥¥
(_.·°·._.·°·._. คşкเภlค אคภเא๏гย๓ ._.·°·._.·°·._)
»¤¤« คşкเภlค אคภเא๏гย๓ »¤¤«
.·´¯`·»«* ÁşĶĨŃĹÁ ŶÁŃĨŶŐŔÚМ *»«´¯`·.
ºº»«ºº ÁşĶĨŃĹÁ ŶÁŃĨŶŐŔÚМ ºº»«ºº
٠٠•••●●●♥♥♥♥❤
ⓐ ⓑ ⓒ ⓓ ⓔ ⓕ ⓖ ⓗ ⓘ ⓙ ⓚ ⓛ ⓜ ⓝ ⓞ
ⓟ ⓠ ⓡ ⓢ ⓣ ⓤ ⓥ ⓦ ⓧ ⓨ ⓩ
◕‿◕ ☮✖ ✗ ✘ ♬ ♪ ♩ ♫ ♪ ☼ ✄ ✂ ✆ ✉ ✦ ✧
♱ ♰ ♂ ♀ ☿ ❤ ❥ ❦ ❧ ™ ® © ♡ ♦ ♢ ★ ☆ ✮ ✯ ☄ ☾ ☽
☼ ☀ ☁ ☂ ☻ ☺ ☹ εїз ஐ ☎ ☏ ✌ ☢ ☣ ☠ ☮☯ ♠ ♤ ♣ ♧ ♥
▲▼►◄ ʊ ϟ ღ ツ ™ ¿ ¡ ❝ ❞ ✿ ღ • *
α в c ∂ ε f g н ι נ к ℓ м η σ ρ q я s т υ v ω x
y z άв ς đ έ f ģ ħ ί ј ķ Ļ м ή ό ρ q ŕ ş ţ ù ν ώ x ч ž
Å Á Ä Ã å á ä ã æ ß b c © Ð d é ê f ƒ g h ï î j k £
m Ñ ñ η ô õ ø Þ þ p q ® § š t ú û µ v w x ý ÿ z ž
¸.•*´¯`v´¯`*•.¸¸ × şekilli harfler × ¸¸.•*´¯`v´¯`*•.¸¸
•:*:• •:*:• •:*:• •:*:• •:*:•şekilli isim yazma •:*:• •:*:• •:*:• •:*:• •:*:•
*•-•´¯`•-» aşekilli nick yazma «-•´¯`•-•*.
◦°°◦εїз◦°°◦εїз◦°°◦εїз◦°°◦εїз◦°°◦εїз◦°°◦ isminiz◦°°◦εїз◦°°◦εїз◦°°◦εїз◦°°◦εїз◦°°◦εїз◦°°◦
۩۞۩๑ şekilli msn harfleri๑۩۞۩
(¯`•._.•[ süslü msn nicki ]•._.•´¯)
◦°°◦εїз◦°°◦๑ adını yaz๑◦°°◦εїз◦°°◦
☆*••.•´¯`•.••** rumuzunuz burada **••.•´¯`•.••*☆
˙·٠•● adınıyaz ●•٠·˙
•:*´¨`*:•.☆ süslü nick ☆•:*´¨`*:•.
★••.•´¯`•.••♥en güzel ♥••.•´¯`•.••★
๘۩ஜ๘๘۩¤ۣۜ๘۩ஜ๘๘۩¤ۣۜ๘۩ஜॐ
×÷•.•´¯`•)» şekilli«(•´¯`•.•÷×
˙·٠•●●•٠·˙*¨`*:•. en güzel şekil.•:*¨`*˙·٠•●●•٠·˙
♥♡▂ ▃ ▅ ▆ █ en güzel süslü nick █ ▆ ▅ ▃ ▂ ♥♡
☆.¸¸.¤•´¯`•¤.¸¸.•¤ ♡ nick buraya ♡ ¤•.¸¸.¤•´¯`•¤.¸¸.☆
☆.¸¸.•´¯`•.¸¸.♡.¸¸.•*´¯`♥ süslünickler ♥´¯`*•.¸¸.♡.¸¸.•´¯`•.¸¸.☆
(^_^) süslü msn harfleri (^_^)
Facebook kendin hakkında birşeyler yaz Şekilleri
▄başbeLasıyım…
▀▄▀▄sinir bozucuyum…
▀▄▀▄▀▄inatçıyım…
▀▄▀▄▀▄▀▄anti ciddiyim……
▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄kopuğum…
▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄fotojeniim…
▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄sevimLiim…
▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄asabiyim…
▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄gezmeyi çok severim…
▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄pek..deLi doluyum…
▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄serseriyim….
▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄çabuksinrLenirim..
▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀tribe geLemem…
▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀özentiLerdennefretede
▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀kendini beenmişLerden de.
▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀arkadaşLarımdan ayrılmam…
▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀annemi seviyorum(herşeim)…
▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀kendimi seviyorum(bitaneim)…
▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀haa bi de O’nu seviyorum(adı lazım değil)
▀▄▀▄▀▄▀▄▀hayatı seviyorum…
İηѕαηı уαşℓαηdırαη çöKєrтєη вυrυşтυrαη уαşαdığı уıℓℓαr dєğiℓ; уαşαуαмαdığı мυтℓυℓυK Kırıηтıℓαrıdır.
FαrKℓıℓıK αуηαdαKi уαηѕıмα dєğiℓ; уαηѕıмαηıη içiηdє ѕαKℓı σℓαη νicdαηdır.
AƒƒєтмєK νє υηυтмαK iуi iηѕαηℓαrıη iηтiKαмıdır.
Cєѕαrєт нiç KσrKмαмαK dєğiℓ KσrKυуα rαğмєη вir şєуℓєr уαραвiℓiρ αğıтℓαr уαKтırмαKтır.
ÇαρKıηℓıK тєηℓєrdє dσℓαşмαK dєğiℓ Kαℓρℓєrdє υηυтυℓмαzı σуηαмαKтır.
▓▒░ ▀▄▀▄ ˙˙Teknoseyir˙˙˙˙ ▄▀▄▀ ░▒▓
(\ /)
( . .) ♥
c(“)(“)
☻/
/▌
/ \
(¯`v´¯)
.`·.¸.·´
¸.·´¸.·´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·´ .·´ ¸¸.·¨¯`·¦¦
▄▀▄●└×►● ♥ ●◄×┘●▄▀▄
◄█▓▒۩۞۩ Teknoseyir۩۞░▒▓█►
….(¯`v´¯)
….. ·.¸.·´
…¸.·´
.. (
☻/
/▌♥♥
/\
★••.•´¯`•.••♥ Teknosyir♥••.•´¯`•.••★
๘۩ஜ๘๘۩¤ۣۜ๘۩ஜ๘๘۩¤ۣۜ๘۩ஜॐ
×÷•.•´¯`•)» Teknoseyir «(•´¯`•.•÷×
˙·٠•●●•٠·˙*¨`*:•. ⓐⓛⓔⓜⓔ ⓘⓝⓐⓣ.•:*¨`*˙·٠•●●•٠·˙
☆.¸¸.¤•´¯`•¤.¸¸.•¤ ♡ Teknoseyir ♡ ¤•.¸¸.¤•´¯`•¤.¸¸.☆
☆.¸¸.•´¯`•.¸¸.♡.¸¸.•*´¯`♥ 丂乇√dムレノ ア尺乇刀丂 ♥´¯`*•.¸¸.♡.¸¸.•´¯`•.¸¸.☆
•°¤*(¯`°´¯)*¤°• ⓐⓩⓡⓐⓘⓛ •°¤*(¯`°´¯)*¤°•.
..•*•..รєภรเz ครlค ..•*•..
°.¸¸.•´¯`» ⓟⓡⓔⓝⓢⓔⓢ «´¯`•.¸¸.°
۩۞۩♣(¯`•¸•´¯)★¤( Teknoseyir )¤★(¯`•¸•´¯)♣۩۞۩
•–•-• ĎĔĹĨ ĞöŃüĹ •-•–•
»-(¯`v´¯)-» Teknoseyir «-(¯`v´¯)-«
«•´`•.(`•.¸♥•♥•♥¸.•´).•´`•» 丂乇√dムレノ ア尺乇刀丂 «•´`• .(`•.¸♥•♥•♥¸.•´).•´`•»
¤¸.•´¯`•.¸•.–»[ ⓐⓛⓔⓜⓔ ⓘⓝⓐⓣ ]«- –•.¸¸.•´¯`•.¸¤
—-Oº°‘¨ รTeknoseyir ¨‘°ºO—-.
º°¨¨°º©©º°¨¨°º©FTeknoseyir ©º°¨¨°º©©º°¨¨°º©
.·´¯(_.·´¯(_.·´¯(_ ⓐⓩⓡⓐⓘⓛ _)¯`·._)¯`·._)¯`·.
,-*’^’~*-.,_,.-*~ Teknoseyir~*-.,_,.-*~’^’*-,
(¯`·.¸¸.·´¯`·.¸¸.-> Teknoseyir<-.¸¸.·´¯`·.¸¸.·´¯)
?•?•?/??•?•? รєภรเz ครlค ?•?•?/??•?•?
_|/_-=<><>||[] χαт ηι¢кℓєяι []||<><>=-_|/_
¤º°`¯ ¯`°²º¤æ=¬« ⓐⓛⓔⓜⓔ ⓘⓝⓐⓣ »¬=椺²°`¯ ¯`°º
*®*´¯`*.¸¸.*´¯`*ⓟⓡⓔⓝⓢⓔⓢ*´¯`*.¸¸.*´¯`*
¸.·`¯`·.¸¸.·`¯`·รTeknoseyir ·`¯`·.¸¸.·`¯`·.¸
(¯`·.¸¸.-> °º Teknoseyir º° <-.¸¸.·´¯)
(`¨§/¨´)—»–@-} รєภรเz ครlค {-@–«—(`¨§/¨´)
°·.¸.·°¯°·.¸.·°¯°·.¸.->ⓟⓡⓔⓝⓢⓔⓢ<-.¸.·°¯°·.¸.·°¯°·.¸.·°
|!¤*’~“~’*¤!||丂乇√dムレノ ア尺乇刀丂||!¤*’~“~’*¤!|
˙·٠٠•●|●||||●● ●● ●● Teknoseyir●● ●● ●● |||||●|●•٠٠·˙
๑۩۞۩๑Teknoseyir๑۩۞۩๑
ஐ•▓░▓░▓ⓟⓡⓔⓝⓢⓔⓢ▓░▓░▓░•ஐ
ஐ─╬╬╬®░░ ♥ xat nicki yaz ♥ ░░ ®╬╬╬─ ஐ
(¯`·.¤¥§¦§¥¤.·´¯♥Teknoseyir ♥¯`·.¤¥§¦§¥¤.·´¯)
ஐ░░░(♥_♥)♀↨۩۞۩๑ Teknoseyir۩۞۩๑ ↨♀(♥_♥)░░░ஐ
(¯`·._.·[ (รєภรเz ครlค) ]·._.·´¯)
¨°o.O (ĎĔĹĨ ĞöŃüĹ) O.o°
×÷·.·´¯`·)» (丂乇√dムレノ ア尺乇刀丂) «(·´¯`·.·÷×
· ··^v´¯`×) Teknoseyir (×´¯`v^·· ·
,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ (ΣƧΛЯΣƬIП BΣDΣᄂI) _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸
•·.·´¯`·.·• (丂乇√dムレノ ア尺乇刀丂) •·.·´¯`·.·•
`·.¸¸.·´´¯`··._.· (χαт ηι¢кℓєяι) `·.¸¸.·´´¯`··._.· |
Şu yıllardır çözülemeyen explorer.exe çökmesini de düzeltiyorsa deneyeyim. 😀
Onu çözebileceğini sanmıyorum ya. Belki 30 yıllık bir bugtır o.
O çökmelerin sebebi, büyük ihtimal ile harici uygulamaların ekleme yapıp, çıkartabilmesi. RAR, Zip, Office ve bilimum uygulama Explorer'a ekleme yapabiliyor, doğrudan kendisine ve/veya bağlam menüsüne (sağ tık menüsü)....
Transparan da olabiliyor mu?
Yani şeffaf yapamıyor sadece arkasında pencere varsa onun rengini blurlu şekilde gösteriyor.
TranslucentTB diye bir program kullanıyorum şeffaf yapmak için. Microsoft storedan indirilebiliyor.
@m-ahmet Aslında onun için sormuştum. İkisi bir sorun çıkarır muhtemelen. Stock halinde bile arada bir çöküyor çünkü.
@huseyinekrem Explorer patcher benim kullandığım 2 pcde çok sorun yarattı ben o yüzden artık onu kullanmıyorum, sadece TranslucentTB ile şeffaf yapıyorum o kadar.