Merhaba. Elimizde bir Airpods 2 var, kutu ve sağ kulaklık iyi durumda ancak sol kulaklığın şarjı 10 15 dakikada bitiyor. Apple pil değişimini ancak tümü için yapıyor diye biliyorum. Bu durumda rastgele bir yerde sadece sol kulaklığın pilini değiştirmek mi mantıklı yoksa doğrudan çıkma sol kulaklık almak mı? Bu konuda deneyimi olan varsa yardımcı olursa sevinirim. Ne pil değişimi ne de çıkma tek kulaklık fiyatı hakkında doğru düzgün bir bilgi edinmek mümkün, ortalık çakma airpods'tan geçilmiyor çünkü.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Apple watch ya da farklı bir akıllı saat kullananlar, always on display kullanıyor musunuz? Yıllardır mi band kullanıyorum ama biraz da estetik nedenlerle apple watch almayı düşünüyorum, 9 ile SE 2 modeli arasında kaldım. Always on display eksiği dışında SE 2 kafama yattı ama emin de olamıyorum. Arada da 7.000 lira fark var aslında, az değil. Saatte AOD önemli mi sizce, ne dersiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 13

Kuzenim 30-40bin arasına oyuncu laptopı önerisi istedi de biraz uzak kaldığım için buraya danışmak istedim. Bir 4050'li bir de 4060'lı laptop önerebilirim ama çok fazla model var, Lenovo LOQ serisi gözüme çarptı yeni çıkmış sanırım, nasıldır bilen var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hat taşıma sonrası başka operatöre taşımak için 90 gün geçmesi gerekiyormuș. 90 gün geçmeden yapan oldu mu hiç? Ya da işin içinden biri var mı, mümkün mü bu olay?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu işlerden hiç anlamam ama bir yakınım için domain + hosting lazım. Çok basit bir site olacak, index vs hazır, 500 mb civarı bir yer yetiyor. En kolay nereden hallederiz? Önce domain alıp sonra hosting mi almamız gerekiyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kahve mi aldık supplement mı belli değil 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Leto Atreides paylaştı.

Merhaba, herkese iyi geceler. Netflix aile hesabında 1 kişilik boş yer mevcut. Aylık 15 lira. Ödemeyi Papara ile alıyorum 20 lira cashback verdiği için. Fatura yenilenme tarihi her ayın 12'si. Biliyorum şu sıralar Disney+ daha popüler 🙂 ama katılmak isteyen olursa mail: fusufuyus[et]gmail[dot]com telegram: @Fusff

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şunun tamiri ne kadar tutar? Yaptıracağım da kaporta tamir ücretlerini hiç bilmiyorum, fikir almak istedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11

s20fe mi a52s mi? arada 350 tl fark var diyelim a52s daha ucuz. 1 yıl yeni olması dışında bir avantajı var mı a52s'in?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 12