Arkadaşlarla discord'dan konuşup online oyun oynuyoruz ama benim şöyle bir sorunum var. Masaüstü bilgisayara aux girişli normal telefon kulaklığı takıyorum, tabi mikrofonu kullanabilmek için linkteki çoklayıcıyı kullanıyorum. Benim kulaklıktan hem oyunun sesini hem arkadaşlarımın sesini almam, onların da sadece mikrofon üzerinden benim sesimi duymaları gerekiyor. Ama nedense benim oyun sesim onlara da gidiyor. Benim kulaklıktan duyduğum oyun sesini onlar da duyuyor ve böyle oyun oynanmıyor. Ben de telefondan açıyorum discord'u. Bunu nasıl çözebiliriz?

https://urun.n11.com/adaptor-ve-cevirici/aux-mikrofon-ses-kablosu-kulaklik-jack-coklayici-35-mm-stereo-P366687732

Aux Mikrofon Ses Kablosu Kulaklık Jack Çoklayıcı 3.5 mm Stereo Fiyatları ve...

Aux Mikrofon Ses Kablosu Kulaklık Jack Çoklayıcı 3.5 mm Stereo en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyatlarla n11.com'da. Kampanyalı ve indirimli fiyatlarla satın al.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Tek kavramalı yarı otomatik (otomatiklestirilmiș ya da robotize) şanzımanlı arabalarda P modu yok ve çoğunluk, park halinde N modunda bırakıyor. Sakin viteste bırakma falan diyorlar. Yıllarca çok eski manuel araba kullandığım için arabayı boşta bırakmak her zaman çekindiğim bir şeydi. Eğime göre 1'de ya da R'de bırakırdım. Kitapçığa baktım ve viteste de bırakılabileceğini gördüm, içim rahatladı.

Böyle bir şanzımana sahip araba kullanan varsa siz de ne yaptığınızı yazabilir misiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ağustos 2019'da kasko bedeli 43.500 olan neredeyse hatasız (sadece bagaj kapağı boyalı, 300tl tramer vardı ve bakımları yeniydi) aracı 39.500'e almıştım.

Arada park halinde çok kötü çarptılar, sol iki kapı değişti, direk işlem gördü, sol ön ve arka çamurluklar boyandı. Kasko olmadığı için cepten yaptırdım, hasar kaydı işlenmedi. Bugün kasko bedeli 79.500 tl ve ben 65.000'e sattım. Önce ucuza gitti diyordum ama bakınca kazayı göz önüne alınca iyi fiyata satmıșım dedim. Kaza olmasaydı aldığım fiyat / kasko bedeline oranla 72-73 bin tl'ye satmam gerekirdi.

Sizce nasıl?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

2015 1.5 dci edc Megane 3 kullandım ama inanamadım, benim kullandığım mı böyle yoksa genel olarak araç böyle mi diye. Yalıtım diye bir şey yok arabada, motor sesi yol sesi tamamen içerde. Yol tutuşu da c segmentine göre kötü bence, aracın yüksek olmasının etkisi olabilir. Touch plus donanım olmasına rağmen plastiği çok kalitesiz. 2 tane makyaj görmüş hali bir de bu, şaka gibi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 13

Arabada tavan kuşağı ne oluyor? Boyalı olması sorun yaratır mı, büyük bir kazaya işaret midir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 9

https://www.youtube.com/watch?v=wcTdIzCJQyI

iphone 12 tanıtılıyor yazılmış ama gelen duyumların çoğu bu etkinlikte iphone tanıtılmayacağı yönünde.

Apple Yeni Ürünlerini Tanıtıyor / Apple Event Canlı Yayını

Apple yeni ürünlerini duyuruyor bizlerde sizlerle birlikte etkinliği canlı yayında takip ediyoruz. Yayında gösterdiğimiz canlı blog: Teknolojiye dair son hab...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Telefon numaramı değiştireceğim ve özellikle vermediğim kimsenin yeni numaramı bilmesini istemiyorum. Ama whatsapp otomatik olarak yeni numarayı yazıyor diye biliyorum, bundan nasıl kaçınırım? Sadece gruplarda mı oluyor o acaba? Tüm gruplardan çıkıp öyle silebilirim whatsapp'ı öyleyse.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Online eğitim verecek eğitimci için webcam önerebilir misiniz? Fiyatları bilmiyorum da çok dandik olmasın ama çok aşırı pahalı da olmasın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap