https://eksisozluk.com/hyundainin-debriyajsiz-duz-vites-araba-uretmesi--6593855

Bu insanlar okumuyor ya da okumak istemiyor. Apaçık link var, çoğu tıklamadan yalnızca başlığa bakıp yorum yazmış. Şaşkınlıkla okuyorum.

Manuel vites kolu olacak, sadece debriyaj pedalı olmayacak. Yazanların yarısı, "bu zaten yıllardır yapılıyor" türünden yorum yaparak tek kavramalı yarı otomatik vitesleri (easy-r, easytronic vs.) örnek veriyor. Tek kavramalı yarı otomatiklerdeki vites kolu manuel vites kolu değil, özel bir vites kolu. Hyundai'nin yaptığının elbette önceden de örnekleri var ama yaygın olarak kullanılmıyordu.

(bu arada başlığı açan 'lip ton' da ts'ciydi sanırım)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 13

Otomobil bayilerinde neden sıfır araç bulunamıyor? Tamamen coronayla mı ilgili yoksa corona olmasa da böyle olur muydu? Ve bilgisi olan varsa, bu süreç ne zaman biter? Parası olan insan bile sıfır araç alamıyor şu an, şaka gibi gerçekten.

Aklıma gelen tek şey, geçtiğimiz 2 yıl gibi düşük satış öngördüler ve kredi faizlerinin bu kadar düşmesiyle ellerindekiler bitti. Corona da üretimi etkiledi, yerine yeni araç koyamadılar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

Şansa yaşıyoruz valla. @umtk

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

Trust gxt 590'ı aldım ben de @umtk 'nin incelemesini beklemeden. F310'dan geçtim oldukça beğendim. Kablo ilkellikmiș gerçekten. Telefona da ppsspp indirdim müthiş oldu.

Tek sorun sol analogun üst tarafta olması ama alışırım diye düşünüyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 30

OnePlus Nord söylentileri doğru olamayacak kadar iyi. 300 euro'ya Sd765g, 90hz amoled ekran, ufs depolama ve en önemlisi oxygen os. Türkiye'de 3500-4000 arası çıkarsa domine eder pazarı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.vatanbilgisayar.com/asus-um431da-amd-ryzen-5-3500u-2-1ghz-8gb-256gb-ssd-14-amd-w10.html

Geçenlerde @gamsizm 'in incelediği Zenbook 5276 tl'ye düşmüş. Geçici bir fiyattır muhtemelen, bu piyasada çok iyi açıkçası. 4. nesili beklemeyecek olanlar değerlendirebilir.

Asus Um431da amd ryzen 5 3500u notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri....

Asus Um431da amd ryzen 5 3500u notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri. Asus Um431da kampanyalar ve uygun fiyat seçenekleriyle Vatan Bilgisayar'da. Satın al.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://twitter.com/ilkercanikligil/status/1274820029897494531

ashhashas harika ya.

Twit silindiği için ss koyuyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 43
  • P. O. F. @pof

    Sürekli gündemde kalmak zorundalar yeni takipçi için. Önceden nazi selamı görselinde de aynısı yaşanmıştı. Kısa vadede çok kişi tarafından takip edildiler ama uzun vadede böyle giderlerse itibarları sıfırlanacak. Ayrıca ESG yabancı bir akademisyenin sorusu üzerine İngilizce olarak kendi bilgisi dahilinde olan bir şey olmadığını söyledi. Madem yanlış olduğunu düşünüyor, Türkçe özür dileyebilirdi. Ama biliyorlar ki yarın başka bir şey konuşacağız.

  • Emir Akdemir @emir-akdemir

    İC'yi Youtube'a ilk video attığı tarihten beri takip ediyorum. Takipçi kazanmak için böyle yaptığını sanmıyorum. Bu zamana kadar o kadar boş şeylerde linçlediler ki adamı, herif bıkmış artık önüne gelene sallıyor ama burası Youtube, burası Twitter. Bunlara bağışıklık kazanamayan bir süre sonra deliriyor böyle malesef. Dün de Tevfik Uyar ile atışmışlar biraz, üzüldüm hakikaten. Sinirine hakim olamıyor adam bayağı. Dili Celal Şengör gibi sivri, lafını söylemekten kendini alıkoymuyor ama gerekli açıklamayı da ya video aralarında söylüyor ya da tam yapmıyor.

  • 3dfx @3dfx

    Bence bir reklam yönetmeni olarak güzel reklam yapiyor. 🙂

https://youtu.be/GzthW-D9-yo

Batarya kapasitesi hariç harika gözüküyor. Keşke tr'ye gelse.

Redmibook 16 AMD Ryzen 7 4700U BEAST Unboxing & Detailed Hands-On

Redmibook 16 unboxing and detailed first look! AMD Ryzen 7 4700U model with 16GB DDR4 RAM, 512GB SSD, and 16.1" IPS matte screen. I bought it from Gearbest h...
BeğenFavori PaylaşYorum yap