Ps plus 14 gün denemesi var, şimdi (28 mart) ben bunu başlatsam, hem bu ayın hem de önümüzdeki ayın plus oyunlarını hesabıma ekleyebilir miyim? Deneyen var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Horizon Zero Dawn ile birlikte ABZÛ, Enter the Gungeon, Rez Infinite, Subnautica, The Witness oyunları Play at home kapsamında ps4 ve ps5 sahiplerine psplus'tan bağımsız, ücretsiz verilecek. Horizon 19 nisan'da. Ratchet & Clank daha bitmemişken çok iyi haber.

https://www.theverge.com/2021/3/17/22336370/horizon-zero-dawn-free-ps4-ps5-playstation-sony

Sony is giving away Horizon Zero Dawn and a bundle of great indie games for...

It’s part of the company’s "Play at Home" initiative.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

...

BeğenFavori PaylaşYorum yap

3 aylık 3:2 oranlı 14" ekranlı laptop kullanımım sonrası bugün bir teknoloji mağazasında 16:9 14" ekranlı laptoplara baktım da gerçekten inanılmaz bir fark var. 3:2 ya da 16:10 oranı kesinlikle daha yaygın olmalı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Fellas'ın protein barları trendyol'da iyi indirime girmiş, sizlere de önereyim. Normalde çok pahalı, bir şekilde indirimlerle vs. 4 liraya buluyordum şimdi tanesi 3.20 tl'ye geliyor. Tatlı sevenler ama fazla şeker tüketmek istemeyenlere öneririm, 8 gr protein de gayet iyi.

https://www.trendyol.com/fellas/protein-bar-32-g-super-ikili-kutu-24-adet-duble-kakaolu-x-12-adet-findikli-x-12-adet-p-66200670?boutiqueId=551603&merchantId=121253

Fellas Protein Bar 32 G Süper Ikili Kutu 24 Adet - Duble Kakaolu X 12 Adet +...

Trendyol.com sayesinde Fellas ürününe çok özel indirimlerle sahip olabilecek ve alışveriş alışkanlıklarınızı değiştireceksiniz.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ne desek boş. Tüm dünya elektrikli araçlar için teşvik verirken bizim ötv 3-7-15'ten 10-25-60'a çıkmış.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

LP'ye o konuda ben de kırgınım... Adam şaka maka teknoloji editörünü ABD coğrafya bilgisinden eleştirmiş, pes.

https://eksisozluk.com/entry/118706293

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 12
 • Gump @runforrest

  Canı sağ olsun yemişim Teksas ını Nevada sını.. Geçen şu Çinli markalara merdiven altı demeyeydi eyiydi, bir ona takıldım ben.. 😁

 • reducto @protego

  Teksas'ta deniz olup olmadığını bilmiyor olsa ve bilmediği için eleştiriyor olsa tamamen haklısın ama bir konuda konuşurken "yok" dediğin "var" çıkıyorsa eleştirilebilir gayet normal. Çinli markalara da merdivenaltı falan diyor yani... LP de eleştirilebilir her söylediği doğru olacak diye bişey yok, söylediği yanlışsa eleştirin. Yanlışı eleştireni eleştirmeyin 😀 Bunlar bi yana bu konunun(teksas) ekşi sözlüğe yazılmasının bi anlamı yok o ayrı mesele 😀

 • ad33p @ad33p

  🤮 İnsanların kendilerini zeki ve bilgili göstermek için yapmayacakları eziklik yok.

 • eskod @eskodd

  Adamın hayattaki tek başarısı ekşi çöplükte biseyler yazabilmek. Şurada konu açmaya bile değmez.

Xbox Series S + 3 aylık gamepass üyeliği 4000 tl. Şimdilik iyi fırsat.

BeğenFavori PaylaşYorum yap