Elde kayganlık bırakmayan, yıkayınca yağlı gibi his vermeyen, durulamakla geçmeyen sıvı sabunlardan tiksiniyorum, katı sabunların sıvı hali yok mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

Hakan: Muhafız'ın 3. Sezon Oyuncu Kadrosu Belli Oldu

Hakan: Muhafız dizisinin 3. sezon çekimleri başladı. Yeni sezonda kadroya katılan isimler arasında Çukur'dan iki, Diriliş: Ertuğrul'dan bir oyuncu bulunuyor.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Joe @joe

  2. Sezonun ilk bölümünü yarıya kadar izledim. Bu kadar kötü oyunculukları dah önce görmemiştim 😁 Arka sokaklar bunun yanında sanatmış ya 😁

 • Gump @runforrest

  En dandik dizi bile bunun yanında daha katlanılır kalır. Bunu çeken yapan kadro çorba kaynasın yolumuza bakalım bile dememiş, resmen yediği kaba pislemiş, seyircinin gelmişine geçmişine alenen sövmüş. Kötü değil bu, ortada eleştirilebilecek kadar bile bir iş olduğuna inanmıyorum. Yaprak Dökümü izleyin bunun yerine daha iyi, para pul meselesi değil bu, illa ki çok daha iyisi başarılabilirdi aynı bütçeye.

 • protego @protego

  Ben devam edicem ya. 2. sezonu zorla bitirdim, Ayça Ayşin Turan ve Okan Yalabık'ın oyunculukları izlettirdi bana. Özellikle Ayça aştı kendini 2. sezonda. 3. sezon belki iyi olabilir, ilk iki sezon birlikte çekilmişti ara vererek yayınladılar, 3. sezonda eleştirileri dinlerler diye umut ediyorum 😀 Artık yönetmeni mi kovarlar senaristleri mi kovarlar bilmem 😀 Ama bişey değişmezse direkt bırakırım Ayça da yeni sezonda kadroda gözükmüyor

  • protego @protego

   @cemturgor Vasat mı? Hocam 2. sezon hakkında şu yorumu yapan birini daha bulur musun lütfen 😀 Bulacağın tüm incelemelerde bunun tam tersi olduğunu görebilirsin. Tekrar dikkatle izle bence. Bu oyunculuğa vasat diyorsan Türkiye'de oyuncu yok demektir.

  • protego @protego

   @cemturgor Benim de gözlerim var hocam. Herkes tüm oyuncuları gömüp bu ikisini övüyorken sadece bu oyuncu hakkında size göre haksız olmaları garip değil mi? 🙂 Ayça Ayşin Turan'a vasat diyebiliyorsanız tahsili bi tekrar edin bence

  • protego @protego

   @cemturgor Direten ben değilim ki siz gelip "hayır öyle değil" dediniz. Ne yapayım cevap vermeyeyim mi? Siz benim kişisel zevkime "hayır yanlış" derken sorun yok ben size karşılık verince mi kişisel zevke saygı oluyor? Ayrıca "oyunculuk konusunda vasattan öteye bir performansı yok." diye cevap verip sonra nasıl kişisel zevk diyebiliyorsunuz ben de onu anlamadım 🙂 Ortada kişisel zevkleriniz söz konusuysa böyle kesin bir genelleme yapmamanız gerekir. Zaten bunun kişisel zevki de olmaz. Bir insanı beğenmeyebilirsiniz ancak oyunculuk dediğiniz şey öyle göreceli bir kavram değildir. Bir insanı beğenip beğenmemek ancak kişisel zevk olabilir. Tahminimce burada da Ayça'yı beğenmediğiniz için bu oyunculuğu hakkındaki görüşlerinize de yansımış. Baştan tekrar bi tarafsızca izlemeye çalışın bence

  • protego @protego

   @cemturgor Tam tersine Ayça'yı daha önce oynadığı dizide beğenmemiştim. Kanaat notum yok. İlk sezonda da böyle iyi değildi. "Oyunculuğun yapay olması" kişisel görüşe giren bir konu değil. Oyunculuğun iyi veya kötü olması kişisel zevkse tüm sinema sektörü batmıştır zaten. Bu Ahmet Mümtaz Taylan'a, Gary Oldman'a, Anthony Hopkins'e, Amy Adams'a, Haluk Bilginer'e, Emma Stone'a "oyunculuğu kötü" demekle aynı şey. Bunlara çıkıp oyunculukları kötü diyen oyunculuktan anlamıyordur bu kadar basit. Kişisel zevklik bir durum yok. O yüzden oyunculuk başarısının da senaryoyla veya diyaloglarla ilgisi olamaz. En fazla yapılabilecek şey, senaryonun veya diyalogların kötü olması sebebiyle oyunculuk iyi olsa bile oyunculuk hakkındaki fikirlerinizi etkilemesi olabilir. Eğer kişinin hoşunuza gitmemesi gibi bir durum yoksa bu olabilir. Tarafsızca izlemenizden kastım da bu. Hiçbir düzgün sinema eleştirmeni senaryo kötü diye bir yapımdaki oyunculukları da çöpe atmaz. Diğer etkileri ortadan kaldırıp tekrar izleyin

  • protego @protego

   @cemturgor Tamamdır size kişisel zevklerinizle başarılar diyelim. Oyunculuk performansını kişisel zevk olarak gören sinema tv mezunu tebrikler.

Ya bu Hakan Muhafız'ın ikinci sezonunu izledim. Ne kadar dandik olmuş ilk sezona göre. Resmen bitirebilmek için eziyet çektim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 10

Günlerdir oy sayan 272 sandık görevlisi öldü

Dünyada en çok seçmenin oy kullandığı ülke olan Endonezya'da, 17 Nisan'dan bu yana gece gündüz oy sayan sandık görevlilerinden 272'si öldü. Bu kişilerin yorgunluk kaynaklı sebeplerden...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ya Alaaaaah, bismillah!
İşte yerli ve milli e-posta!
İmza: Yerli Üretim Logosu

https://www.webtekno.com/turkcell-genel-muduru-yerli-ve-milli-e-postayi-duyurdu-h66484.html

Turkcell Genel Müdürü, Yerli, Milli E-postayı Duyurdu

Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan, “Yerli, milli e-postayı da geliştirdik, önümüzdeki günlerde devreye alacağız” açıklamasında bulundu. Turkcell bugün yerli asistan Yaani’yi de tanıtmıştı.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mutfak dolabına led montajı yapmak istiyorum fakat açma kapama anahtarını davlumbazın ledlerinin açma kapama ışığına bağlamak istiyorum nasıl yapabilirim anlayan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Tam yoğuşmalı kombi tavsiyeniz olabilir mi? Eski tip kombimiz var ve faturamız yüksek geliyor, tam yoğuşmalıya geçerek daha düşük fatura hedefimiz var. Sizler kullanıyor musunuz tam yoğuşmalı kombi ve normal kombiye göre çok etki eder mi doğalgaz tüketimi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap