Şimdi dostlar;
Benim 6s zamanını doldurmaya başladı bu yeni seriler çıksın değiştirmek var aklımda. En çok aklıma yatan xiaomiler mi10 çıksın diye bekledim belli oldu herşeyi diye biliyorum. Sorum şu iphone 8 almak mı yoksa xiaomi mi10 almak mı yada mi 10 alınır mı ? Fiyat ne olur ? Mi10 dengi neler var alınabilcek ?
#TeknoYardım #ceptelefonu #xiaomi

BeğenFavori PaylaşYorum yap
kizilsakal paylaştı.

Yorumsuz.

#OtoSeyir

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 12
 • arandur @arandur

  Meriva'yı kim ne yapsın? Ellerinde patlar hepsi.

 • Rasko @rasko

  İnsanlar alternatiflere yönelecektir.

 • demigod @demigod

  ahah uzuun seneler evvel (2005-2006) Regal Raptor DD 250E-9B sahibiyken bir ara epey bir borç altına girince acil elimden çıkarmam gerekmişti, verdiğim ilana Raptor Riders forumlarındaki artık emekli miydi yoksa halen muvazzaf mıydı şimdi hatırlamıyorum ama ihtiyar başçavuş emminin teki kendini paralarcasına atar yapmıştı. askerden de geleli henüz 1 sene olduğu için güzel kalayladıydım laleyi eheh.

  o geldi aklıma bunu görünce, memlekette manyak bol arkadaş, senin malını sattığın fiyata dahi karışma özgürlüğü buluyorlar kendilerinde.

 • ofis @ofis

  Şunu istiyorlar, gruplanıp sayısız ilan açılsın. Onların araçlarından daha temiz araç ilanları 10 bin tl daha ucuz olsun. Millette bunlar ve bunlar gibilerin ilanlarına bakmasın. Karşı atak istiyorlar. Bunlar organize olur, oluyor da fiyat düşürmek isteyenler bunlar gibi organize olur mu?

Türkcell den aradılar ben lifecell hoşgeldin 34 tl ye 5 gb 500 dk 100 sms kullanıyorum faturalıya geçirelim 1000 dk 1000 sms 5 gb 30 tl diyorlar ben faturalı sevmiyorum ama size danışayım dedim. Fikirleriniz ? #Turkcell #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Az önce geldi kişisel veriler gg, ona mı yanayım yoksa attıkları mesaja mı! Şimdi bu adamlar tel numaralarımızı aldı ve biz sürekli bu tacize maruz kalırsak ne olcak?

#HaftalıkGündemeMalzeme olur belki #TeknoYardım #KonuDışı #movatek

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 15

Windows pc de kendi video playerinı kullanmak istiyorum ama codec eksik ve benden şu ( https://www.microsoft.com/tr-tr/p/hevc-video-extensions/9nmzlz57r3t7?activetab=pivot:overviewtab ) eklentiyi satın almamı istiyor. Çok birşey değil ama her uzantıya ayrı ayrı versem bir sürü para bunun güvenli ve bedava bir yolu yokm ? ( başka player yüklemeden )

#TeknoYardım #Windows10

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Aldım alacağım 2850 sizce ? Metal kasa ve ekran netliği çok hoşuma gitti aslında bunun r3 lusune bakıyordum oda 2565 arada 280-300 tl var .

https://www.teknosa.com/acer-swift-3-sf31441g-amd-ryzen53500-4gb-ram256-gb-ssd-rx540x-2gb-ekran-karti-14-fhd-ekran-windows-10-home-edition-isletim-sistemi-p-125035520

#TeknoYardım

Acer Swift 3 SF314-41G  AMD RYZEN5-3500 /4GB Ram/256 GB SSD /RX540X 2GB Ekran...

Acer Swift 3 SF314 41G  AMD RYZEN5 3500 4GB Ram 256 GB SSD RX540X 2GB Ekran karti 14'' FHD Ekran Windows 10 Home Edition isletim sistemi fiyatı, modelleri ve teknik özellikleri Teknosa'da. Acer...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 16 / 29

Akıllı tvlerde (samsung curved tizen) wifi direkt mi neydi bu telefonların ekranını tv ye aktaran. Bu özelliği kapatmak istiyorum bulamadım. Ergenin biri ısrarla bağlanmaya çalışıyor ve bildirim çıkıp duruyor. Bizimkilerde bu duruma taktılar.
#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 12

Yurt içi kargo şöyle bir şey imzalatıyor ne gönderirsen gönder. Ambalaj çok sağlamdı benden öncekinede imzalattı. Gönderdiğimde gıda değil saat.

Firma kodu ile gönderdim birde ürünü. Yani içindekinin saat olduğu kesin.

#YurtiçiKargo #kargo #KonuDışı

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 11

Telefonla aradım müş.hiz. Beni bu listeden çıkarın zaten onay vermedim dedim, tamam dedi çıkarttık dedi ve hala geliyor sürekli geliyor. Bu dediği yere sma atsam ücretlimi kontörlü hatlarda? Yada gerçekten çıkarıyorlar mı sms listesinden bıktım artık!

#KonuDışı #TeknoYardım #ininal

BeğenFavori PaylaşYorum yap