Fenomenlere Dava açılmış Çekilişler yüzünden.

ALINTI:
İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına gönderildi. Savcılık tarafından Enes Batur, Yusuf Aktaş, Başak Karahan, Kemalcan Parlak, Cantuğ Özsoy, Pelin Baymazoğlu, Ahmet Sonuç Taner Yeşildağ'ın aralarında bulunduğu on fenomen hakkında soruşturma başlatıldı.

Kaynak: https://onedio.com/haber/cekilisler-fenomenlerin-basina-bela-olacak-hapis-cezasi-alabilirler-951265?utm_campaign=Bundle&utm_medium=referral&utm_source=Bundle
#KonuDışı #çekiliş

Çekilişler Fenomenlerin Başına Bela Olacak: Hapis Cezası Alabilirler

Sosyal medya fenomenlerinin daha fazla takipçi kazanmak adına gerçekleştirdikleri kura-çekiliş videoları denetime takıldı. Emniyet, Başak Karahan, Ene...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir Soru?
#WhatsApp 'ın bu dayatmasına ses çıkarmadık, ABD ve Avrupada yapmamasına rağmen bize yaptığı bu dayatmaya, şu senaryonun gerçekleşmemesi için ne engel kalacak?

İş verene iş veren hesabı satacağım sana 1000 TL bu hesabı alırsan çalışanların iş zamanı WhatsApp kullanıyor mu kullanmıyor mu veya ne kadar zaman geçiriyor sen görebileceksin dese?

Fikirleriniz nedir ?

#TeknoYardım #TeknoFikir #Fikiralisverisi #KonuDışı

BeğenFavori PaylaşYorum yap

AGT Kurye diye bir firma ile anlaşmış çoğu banka bende Papara kart söyledim 29un da teslim aldıkları kartı daha getiremediler! Şaka gibiler zarf alt tarafı!

Daha gelmedi bende buraya tarih tarih güncelleme yapayım dedim:
Firmaya verildiği tarih: 29.12.2020
- 5.01.2021’de kuryeye verildi
- 6.01.2021’e teslimat planlandı
- 15.01.2021’de ayın 22.01.2021 tarihine teslimat planlandı.
- 22.01.2021 teslimat günü geçti hala gelmedi tekrar aradım bu sefer AGT'yi kadının ses tonu çok küstahtı ve ezber konuşuyordu bıkmış gibiydi bu durumdan.
Gerekli aksiyonlar alındı vs. vs. ilettim acentaya falan dedi .

#agtkurye #papara

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 16

Sizce artık EnPara’nın bir avantajı kaldı mı ?
Mesela bu yenilenmiş Netflix kampanyası ayın enparalısı ol 2 adet otomatik ödeme ver 1500 TL kredi kartı harca olarak güncellendi toslasa hiçbir şart yok direk Netflix %60 iade ediyor Papara da öyle %50 geri veriyor.
#ENPARA #fikirver #KonuDışı #TeknoFikir

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 15

Beyler bana Bluetooth kulaklık önerir isiniz en fazla 200 TL bütçe, ses kalitesi malzeme kalitesi vs. Dikkate alarak, deneyenler hangi markayı denedi deneyimleri ne yazarsa sevinirim.

NOT: Kulak içi.

#KulaklıkTavsiyesi #Bluetooth #bluetoothkulaklık #Tavsiye #TeknoYardım #KonuDışı

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu PlayStation vergisi işi ne oldu bu ara kalkıp kalmayacağı belli olacaktı ? ( umudum yoksa işte adı belli olsun)
#Playstation #Vergi #PlayStation5

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Yerli otomobilin son bir yılda ne yaptık videosu gelmiş. Bu videoya kadar umudum vardı 😔 sizlerin düşüncesi ne ?
#TOGG #yerliotomobil

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 24
 • muhalif @muhalif

  Twitter'daki yorumlara biraz baktım da bu sefer engel olamayacaklar diyen mi dersin 250 bin ₺ olursa ben bile alırım diyen mi dersin şaka gibi ülke yemin ediyorum 🙂 Adam cevap vermiş eski araçlar bile olmuş 200 bin ₺ ne 250 bini diyor? Onlar ithalmiş devletimiz bu araca sıfır vergi uygularsa ucuz olurmuş puhahaha.Ülkende fındık,antep fıstığı vs. üretiliyor da ne oluyor ucuza alabiliyor musun?

 • rafflesia @rafflesiaa35

  Ford Otosan, Oyak Renault ve Tofaş fabrikalarındaki Ar-Ge ve üretim personelinin yarısı TOGG'a gitti. Gördüğüm kadarıyla kaliteli insanları topladılar. Kurulması ve seri üretimi konusunda sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum. Sürdürülebilirlik ve rekabetçi olmak önemli, devlet elini çektiğinde ne kadar ayakta kalır bilemem.

 • Shamino Salle Dacil @salledacil

  KYK kredileri vb. konularda ortaya çıkan çok duyarlı vergi mükellefleri böyle para tuzaklarında hiç ses etmezler mesela. Yeryüzünde var olan her şeyin "yerli ve millisini" üretmek zorunda değiliz.

 • Alim Bozkayalar @sqn

  hep aynı şeyi söylüyorum ama şu girişime soyunmak yerine batarya üretim fabrikası kursa memlekete çok daha büyük faydası olurdu.

  şimdi baktım, ASPİLSAN Enerji AŞ.Pil Üretim Tesisi'ni Kayseri'de açıyormuşuz, demek ki doğru söz bir yerlere varıyor, umarım düşündüğüm gibi düzgün ilerler de geleceğimiz kurtulur.

#TeknoYardım

Arkadaşlar bir programın ara yüzü pikselli çıkınca laptopda bir ayar yapılıyordu düzeliyordu ekran büyütmemi ne olayı vardı win10 un laptopda neydi o ? Hatırlayamadım 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ev pc için microsoft office alayım dedim korsan yönelmek istemiyorum ama fiyatları ne kadar pahalı ms un ev için 50-100 liralık lisansı yokmu 1 milyar vermek mı lazım illa ?

#TeknoYardım #KonuDışı #microsoft

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 17