#Hepsiburada gene yoruyor beni, ürün hepsijet in aktarma merkezinde duruyor teslim edilmedi öylece orda duruyor günlerdir, bende baktım gelmeyecek iptal ettim şimdi diyorlarki ürün satıcıya ulaşınca iade edilir ama kargo göndermiyor geri satıcıya öylece bekliyoruz.
#KonuDışı

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Pc ve çalışma masası için ofis veya oyuncu koltuk tavsiyeniz ne olur ?
Mümkünse 500-600 ama kaliteli yok kaliteli şu var dediklerinizide değerlendiririm oyuncu koltuğu en ucuz ve kaliteli Adore’de 1200e gördüm. Sağlamlık ve mümkün olduğunca rahat olmalı.

#TeknoYardım #yardım #KonuDışı #KoltukTavsiye

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • POfficer @felixfelicis

  Ikea Renberget önerebilirim. Çok rahat sayılmaz ama özellikle malzeme kalitesi açısından üzeceğini hiç sanmıyorum. Ben minderle kullanıyor olmama rağmen ortalama 3 saat sonra kıçımda bi rahatsızlık hissetmeye başlıyorum. Sırt kısmı için yine Ikea'nın bel desteği vardı onu almıştım iyi oldu gibi. Decofis, Rapido vb. markalarda bu fiyatlara daha özellikli koltuklar var ama malzeme kalitesi olumsuz. Rahatlık konuları ne kadar farklıdır bilmiyorum. Ha bu Decofis gibi markalarda genelde 4 ile 6 ay arasında bel desteği ya da oturma kısmında sorun yaşayanlar oluyor. Onlara da hemen yedek parça gönderip yardımcı oluyorlar gördüğüm kadarıyla. Yine de sıkıntı bence.

Karantinada olması gereken hasta komşumuzun kızı ( kovid tat alamıyormuş ) sokakta ve geziyor galibada markete gidecek, polisi arayıp şikayet edemiyoruz çünkü polis kimin şikayet ettiğiniz söylüyor daha önce başımıza geldi ( başka bir olayda) hani bunların denetimi yapılıyordu ? Telefonla takip ediliyordu ?
#Covid19 #KonuDışı

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 23

Hepsiburada cıvıttı !
Aldığım saç kesme makinesi kesmemeye başladı onarım servis talebinde bulundum red ettiler. 10 günde cevap attılar . Yasal olarak ne yapılabilir ? Onarım servis talebini nasıl red edebilirler ? Kendi firmasına göndersem braun marka olur mu ?
#Hepsiburada #tüketicihakları

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 12

Night sky isimli uygulama ile sürekli bakarım gökyüzüne starlink yüzünden uygulama çok kirli her açtığımda 5-6 hatta 7-8 uydu geçiyor üstümden uydu kirliliğini hissettim resmen, görselde sıralı olanlarda bekleyen starlink uyduları galiba.

İkinci resim uydunun yakından görünüşü.

#Starlink #elonmusk #Uydu #nightsky

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kitapyurdu hacklendi mi ? Siteye girmeye çalıştım direk parola değiştirme talebiniz bize ulaştı diye mail gönderip parolamı değiştirtmeye çalışıyor. #kitapyurdu #hack #kişiselverilerinkorunması

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sizlerin görüşleri nedir?
https://twitter.com/ensonhaber/status/1396376073194049539?s=19

Ben en çok adama uzatma diyenle arkadan gelip karşında kadın var diyenlere güldüm 😀

#KonuDışı #fikirver #allahakılfikirversin

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 23

Netflix dolandırıcılık belgeseli yayınlamış dolandırıcılık yöntemlerini anlatıyor 200 yıldır değişmiyormuş. Bitcoin de bunların içinde geciyor kriptolarda nasıl dolandırılıyor onu anlatmış. Belgeselin Adı kolay yoldan zengin olun.

#Bitcoin #kriptopara #Belgesel #dolandırıcılık #KonuDışı

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • kizilsakal @kizilsakal

  Telegram gibi uygulamalardan organize olup coin alıyorlarmış borsada görenler bu yükselcek diye millet o parayı almaya başlıyormuş ve hemen satıyorlarmış 2-3 dk da para vurgunu yapıyorlarmış böyle 😁 ortalık fena

 • muytek @muytek

  @kizilsakal Bu reddit üzerinden Gamestop'a yapıldı.

 • Cem KOÇ @cemkoc

  Birkaç noktayı düzeltmem gerekiyor. Zira dediğiniz tam olarak olanı yansıtmıyor.,

  1- Belgeselin adı "Money: Explained".
  Bu belgesel serisindeki ilk bölümün adı "Kolay yoldan zengin olun"
  Yani belgeselin amacı para ile ilgili birkaç konuyu anlatmak. Bunların içinde Amerikada üniversite okuyan öğrencilere verilen kredi ve geri ödeme sorunu da var örneğin. Ya da kredi kartı bölümü de var.
  Bölümün amacı ise dolandırıcılıktan çok dolandırılan kişilerin hangi yöntemlere ikna olduğunu göstermek. Arada fark var. Bölümün adı o yüzden "dolandırıcılık" değil de "kolay yoldan zengin olun".

  2- Bölümde bitcoin bir dolandırıcılık yöntemi olarak geçmiyor yazdığınızın aksine. Kriptoparaları kullanarak dolandıran ve dolandırılanları gösteriyor. Aynı bölümde reklamı güzel yapılıp olmayan yerden arsa satılması ve paranızı çok yüksek faizlerle değerlendiricez diye para satılması da var. Yani arsa veya paranın yanında kriptopara üzerinden dolandırıcılıktan da bahsediyor. Buna bakarak "arsa almak dolandırılmaktır" demekle aynıdır. Yine oradaki de en büyük eleştri "arkadaştan eşten dosttan duydun girdik battık" teması. Zaten bunu diyen insanlar borsaya girdiklerinin farkına varmıyorlar. "ehe ehe zengin olcaz, parayı götürücez, köşeyi dönücez" bakış açısıyla bakıyorlar. Tekrar ediyorum bölümün adı "kolay yoldan zengin olun"

  • kizilsakal @kizilsakal

   Ben direk o bölümü söyledim o yüzden ismini yazdım. Aslında tarafsız bir gözle bakarsanız bitcoinlerin nasıl kolay manipüle edileceğini anlatmış bence. Evet bilmem ne coin diye bir coin vardır onu kuranlar çok güvenilirdir ama açıkça anlatıyor ki coin piyasası dolandırıcılar için ideal bir ortam. Gerçi bunu borsadada yapıyorlarda ona büyük çaplı bir güç lazım.

  • Cem KOÇ @cemkoc

   @kizilsakal Bu dediğiniz zaten olay. Ama siz "Netflix dolandırıcılık belgeseli yayınlamış dolandırıcılık yöntemlerini. Bitcoin de bunların içinde geciyor kriptolarda nasıl dolandırılıyor onu anlatmış." dediğinizde bu çok yanlış anlaşılır.

  • kizilsakal @kizilsakal

   @cemkoc neden yanlış anlaşılsın ki ? Netflix belgesel yayınladı evet ve bunun bir bölümünde ismini verdiğim bölümde bitcoinler borsaları ile insanlar nasıl dolandırıyor bunu anlatıyor. Sen genelleyip düşünüyorsun galiba tüm bitcoinler gibi genelliyorsun ama ben öyle bir Şey demedim bir ve birden çok olduğu için bu durum çoğul kullandım.

 • kizilsakal @kizilsakal

  @muytek evet onu gündemde dinlemiştim aslında orda ders vermek istediler bence bakın zenginlet böyle yapıyor böyle paraları hiç ediyor gibisinden.

Az önce 22:43 de kargo getirdi Aras kargo, muhtemelen 17 sine akdar kargolama yapamayan kırtasiye vs. gibi yerler kargo yağmuruna başladı gece bu saatlere kadar dağıtım yapıyorlar o yüzden bence. Kargonuz varsa her an gelebilir 😀
#KonuDışı #kargo

BeğenFavori PaylaşYorum yap

xbox game pass deneme üyeliği bittimi ? #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap