Geçen girdiğim bir dizi izleme sitesinde bana PC’mi site açıkkan madencilik için kullanabilmek için izin istedi.
#akış #KonuDışı #verimadenciliği #HaberinizOlsun

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#apple ın batarya ölünce tel yavaşlıyor açıklaması düpedüz yalan ! Bu haber çıkmadan 1 ay önce serviste batarya değişti ve son güncellemeler ile telimde takılmalar var 6s 64 gb kullanıyorum batarya ölmesi imkansız #iphone bu konuda yalan söylüyor kesinlikle yükseltmeye zorlamak için yapıyor.
#akış #KonuDışı #İphone6s

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#pubg de bir aıkıntı var beyler. Az önce oyun oynadım kayıt aldım 2. Oldum ve 658 civarı bir ödül cerdi öenüye çıktım 607 var öncedende 300 ( hatta küsürlü ama 300 olduğuna kesin eminim fazlası da var ) ödül vardı ve toplam şu an 607 emin olamayıp videoya baktim hakikaten 658 ödül ama toplam bakiye 607 eksik veriyor parayı eksik işliyor oynayanlardan benzerini yaşayan varmı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 14

Playstation 4’u olan varmı bir soru sormak istiyorum varsa ?
( Not: pro olanalrda yazarsa başka bir sorumda ona avr :-). )
#akış #TeknoYardım #KonuDışı #Playstation #playstation4

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Linux dağıtımları hakkında.
2011 sürümüne kadar Pardus kullanmıştım bir süre Ubuntu kullandım bir süredirde Linux mint. Şimdi mint in KDE sini kullanıyorum ama takılmalar vs. var Pardus son sürümü Xfce kullanıyormuş şu ekibin dağıtılması masaüstü ortamının hazır ortamlara ( KDE, xfce, gnome vs. ) kaydırılmasından sonra soğumuştum Pardus’den kullanan var mı mint den geçmeye değer mi veya akıcı önereceğiniz dağıtımlar var mı ?
#akış #Linux #LinuxMint #TeknoYardım #KonuDışı

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım
Arkadaşlar iphone da telefonun ısısına nasıl bakabilirim ? Serviste batarya değişimi oldu bazen bormal kullanırken ( oyun vs. Yok) çok ısınıryor gibi hem ekran hem arka bir yolu varmı yoksa uzaktan ateş ölçerle denicem.
#akış #iOS #iPhone #iphone6s

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İos son güncellemeden sonra wifi kapattığımda artık tamamen kapatmıyor. Yukarda çıkan şu uyarı çıkıp yarına kadar kapattığını söylüyor.
#ios #akış #KonuDışı #HaberinizOlsun

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kargo şirketleri son aylarda iyice sapıttı ben ve çevremdekilerin deneyimlerine göre diyorum bunu. Sürekli geç gelme çıkış şubesinde bekletme dağıtımda sürekli ertelenme geçen gün 5-6 günde teslim edemediler sonra aradık böyle bir kargo yok dediler satıcı bir kaç gün uğraştı o bile illallah etti siz iade isteyin edelim lanet olsun dedi gelirse geri gelir dedi 😂 adam nasıl bıktıysa kargolardan. Sürekli intden alışveriş yapan tanıdıklarım artık kargo fobisi oluştu pek elleri gitmiyor alışverişe resmen ülkenin kabusu oldu 😂

Güncelleme: kargoya verilişi 27 si öğlen verildiği yerden benim olduğum şehrin dağıtım merkezine yola çıkışı 29’u akşam 18:00-19:00 arası tahmini tahmini süreside 2 gün yazuyordu ilk verildiğinde 😂 iyice suyunu çıkardı bu kargolar 😂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Apple ile yaşadığım son servis deneyimine göre cidden çok bozmuş diğer servislerdeki gibi telefon ile oyalama başka birşey değil! O kadar parayı apple servis kalitesi için vermiştim ben gayet müşteri odaklıydı ama artık arada dolar kadar fark yok diğerleri ile …

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

Arkadaşlar yeğenime bimden piranha tablet almıştık bu gün bir gördüm bu halde!
Rezalet çocuk tableti bu halde patşasa ne olacaktı fişi yok ne yapılabilir ?

#akış #TeknoYardım #Piranha

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 14