Danışmak istediğim bir konu var yiğenime Bim e gelen şu saati almak istiyoruz. Okula başlayacak ve biz güvenliği için düşündük iş görüyormu Archatel nasıl ? ( Nokia almış 2015 de) kullanan var mı ? Önerileriniz neler ?

https://www.hepsiburada.com/alcatel-move-time-akilli-cocuk-saati-p-HBV000005QJYQ?magaza=Mobiloom&wt_gl=cpc.elk.telefon-aksesuar.pla&gclid=EAIaIQobChMIl-fq0bnt3AIVxKgYCh2RNwN4EAQYASABEgIZu_D_BwE

#KonuDışı #Alcatel #TeknoYardım #akıllısaat

Alcatel Move Time Akıllı Çocuk Saati Fiyatı - Taksit Seçenekleri

Alcatel Move Time Akıllı Çocuk Saati en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla online sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu nedir bu resmen sahtekarlık 😀 Bildiğin burnuna kil döküp burun yaptı kendine 😀

https://www.youtube.com/watch?v=m21ZOuE_CdA

#KonuDışı #Sahtekarlık 😀

Uni graduate wows the internet by her unbelievable makeup transformation

A university graduate nicknamed "Qi Huahua" stunned thousands after she filmed her unbelievable makeup transformation skills. In the video, captured in Hengy...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Üç, dört gün önce olduğu söyleniyor İphone patlama olayı var model 6 araba kullanırken olmuş araç kamerasıda yakalamış. Çok tehlikeli patlıyor gaz yayarak vaya solunsa bomba patlama etkisinde olduğu gibi nefes borusunu yakarak çok citti ölümcül veya ölmeyip süründüren bir etki yaratır diye düşünüyorum.

Not: Bende 6s kullanıcısıyım böyle şeyler paylaşılmalı e bilinmeliki firmalar bunlar için önlem alsın Android veya iphone fanı değilim 😀

https://www.youtube.com/watch?v=OAX3zUD47ck

#KonuDışı #iPhone6 #Apple

Shocking moment 'iPhone' explodes on women's car dashboard - Daily Mail

A woman in China got the fright of her life after her smartphone's battery suddenly exploded just inches away from her. Shocking footage shows the female dri...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ya bu Hileye Çözüm Nedir ? Hile oranı en az oyun hangisi ? #QuakeChampions ‘a güncelleme geldibir hafta falan rahat oynadım bayada kill alıyordum 4-5 gündür nefes aldırmıyorlar baya zorluyorlar bir araştırdım yeni versiyonunda hilesi çıkmış. Dolar ve fiyatlar bu halde olmasa yemin ederim ps aldırtacaklar bu hileciler bıktım artık. Resmen hile çıktığı an hissediyorsun oyunda bunu.

https://www.youtube.com/watch?v=wRgZ5nlDwMM

#KonuDışı #gününsorusu #TeknoYardım #steam #Oyun

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 19

Dolar yükseliyor ve bu ekonomik olarak biz vatandaşı darlayacak bu belli. Şu durumda siyasete girmeden, bir vatandaş olarak ne önlemler almalı ve nasıl en az zararla atlatılmalı bu süreç ? Yorum ve fikirlerinizi alalım. Neden yükseldi sizce onuda yazabilirsini.

Not: siyasete girerse başlığı kendim sileceğim, siteyi zor duruma sok ayalım.
#KonuDışı #yardım #DolarTL

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 17

Şu an itibari ile :
1 ABD Doları =
5,53296262 Türk Lirası

Googleden baktım galiba 6 yı görmesi çok sürmeyecek.
#KonuDışı

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu kart aidatı geri alma olayı kredi kartını kapsıyor mu yoksa sadece bir ara banka kartlarından aldıkları aidat vardı onu mu kapsıyor ? Geçmişe dönük olanı almak için nasıl bir yol izleniyor bankaya nasıl dilekçe verilmeli ?

#KonuDışı #TeknoYardım #kredikartı #Bankacılık

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bütün firmalar kendi launcher’ını kullanmaya başladı nerdeyse beklenen bir çok oyun steamden gelmeyecek. Sizce steam yavaş yavaş bitiyor mu ?

#KonuDışı #TeknoYardım #steam

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 12
 • Emre Mert KARACA @mert41994

  Kendi topuklarına sıkıyorlar. Bu kısa dönemlik sevda, görürüz yakında dönüşleri.

 • kizilsakal @kizilsakal

  Banda öyle geliyor bitmez diye düşünüyprum , ama bu süreçte bir tane daha sistem steam e rakip olarak parlayacak gibime geliyor. Düşüncelerinizi merak ettim sadece.

  • Erman Yurdakan @ermanyurdakann

   EA Origin Premium mu ne en son çıkan üyelik sistemi Steam’in yerini almak ya da zorlamak anlamında rakip olamaz ama biraz pay çalıp kalıcı olabilecek tek platform bence o olur. GOG falan da var tabii yıllardır ama ülkeye özel fiyatlandırma yapmaması yüzünden dolar ya da euro kullanılmayan ülkelerde yaygınlaşamadı. Çok süper hiper mega indirim!!! diye mail atıyorlar, açıp bakıyorum, 5 dolar, tamam harbiden harika fiyat ama 25 lira ediyor, 30 edecek muhtemelen haftaya, Steam o oyunu 7,75 TL’ye veriyor. Bununla rekabet etmek mümkün değil, kimse tahtından indiremez.

  • kizilsakal @kizilsakal

   @ermanyurdakann Fiyatlar konusunda steam efsane demi resmen Tr ye adamlar torpil geçiyor bu fiyatlara inanılmaz…

  • Erman Yurdakan @ermanyurdakann

   @kizilsakal Fiyatlar, indirim dönemlerinde, aşırı iyi ve iade konusunda hiç sorun çıkarmıyorlar. Risk yok bir şey yok, çatır çutur al, indir bak, beğenmediğini iade et. Ben bulaşmadım ama karttır, eşyadır vs bir dolu ıvır zıvır alıp satan insanlar var, orada bir pazar var. Steam çok erken başladı, çok güzel yayıldı, kimse aşık atamaz. İşte en fazla EA yaparsa yapar, başka firmalar üyelik sistemi bile tutturamaz PC tarafında, kaç tane oyunları var da, yılda kaç oyun çıkarıyorlar da üye olmaya değsin?

 • Barış Ataç @barisatac

  Steam haricindeki platformlardaki oyunları sadece o oyunların meraklıları kurup alıyor. Ben bile bir çok oyunun steame gelmesini bekledim, 5 ayrı uygulama ile uğraşmayı istemiyorum. Dolayısı ile bence steamdeki rakamları yakalayamayınca bir orta yol en azından bulunacaktır.

Aliexpress de kayıtlı gönderim olan bir bluetooth 4 alıcısı aldım ama baktım ki adam kayıtsız göndermiş. Ne yapabilirim ve seçtiğim ürünün kayıtlı gelmesini sağlamak için bir yol varmı ? Bu ürünün kayıtsız gönderim olanı vardı 9 tl ben kayıtlı gönderiyor diye bu u 15 e aldım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Google Play mağazasına yüklenen sahte bankacılık uygulamaları, kredi...

Global bilgi güvenliği kurumu ESET, kredi kartı bilgilerine ulaşmak için mobil bankacılık müşterilerini sahte sayfalara yönlendiren yeni bir zararlı yazılım...
BeğenFavori PaylaşYorum yap