Get LEGO® The Hobbit™ for free

For a limited time, get LEGO® The Hobbit™ for free and keep it forever, courtesy of Humble Bundle! While supplies last.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Adamların platformunda, adamların adını kullanıp dolandırıcılık yapıyorlar bunu bile fark etmiyorlar ! Para alsınlar reklamdan da millet dolandırılmış umurşarında değil !
#twitter

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kablonetden aradılar bu gün 24 mb hızında 75 gb AKN’li, temel kablo tv ve vizyon paketli tarifeye 55 tl ye geçirdi. Artık taahüt bitiyor mecbur geçtim AKN’siz fiyatlar çok uçuk. BTK sağolsun şurda bir ay kalmış ne olcak açıklamıyor.

Müşteri hizmetlerine sordum dediki belli değil bize yazılı birşey gelmedi. Deki aynen devam etcek veya fiyat üst şu olacak yok! Şimdi bizim oaket 2 sene böyle mi gidecek yoksa yarın fiyatlar aynı kalcak AKN uygulayamazsın mı diyecek ?

Ben size söyleyim sözleşme yapıldı 2 sene daha AKN var bu BTK da bu dediklerimi yapacak güç yok firmalar kafalarına göre at koşturacak anlaşıldı. Bir sürü insan mecburen taahhüt verdi resmiyetde 2019 da AKN bitiyor ama gerçek hayatta 2021 de biter oda biterse.

#AKN #HaftalıkGündemeMalzeme #KonuDışı #AKNsizinternet

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Azimli arkadaş 😂 ( kaydırmalı devamı var 🙂
https://www.instagram.com/p/BqQNxMEgM_5/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=gcwu9ykixka9

#KonuDışı

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu tasarım robotların az enerji ile yürümesini sağlar bence çok güzel !
https://www.instagram.com/p/BpbcYnUBNCe/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1ti34jsm3vi7m

#robot #teknolojivebilimnotlarınamalzeme #KonuDışı

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Geçwn 4.99 euro iken bf1 aldım ve çok sevdim hatta hayatımda ilk defa keskin nişancıyı severek oynuyorum 😂 şimdi bf4 4.99 euro 30 tl ediyor alsam mı hala oynanır mı hala oynayan var mı ? Yoksa güncelleme falan unutuldu hilecileremi teslim oyun ?
#KonuDışı #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Teknoseyir gündemde bahsedilen çözüm yapılmış aklın yoku bir 🙂
https://www.instagram.com/p/BqdGoz8iSmg/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=ylpzx6elgml3

#KonuDışı #elektrikliotomobil

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yeğenim Android tablet'den Youtube izliyor hesabından sürekli kanallara veya videolara ilgilenmiyorum diyor ve engelliyorum ama engellediklerim veya ilgilenmiyorum dediklerim gene çıkıyor ve tek tek saatlerce uğraştırıyor adeta Youtube bu işi zorlaştırıyor. Youtube Kids Tr de aktif değil neler yapmalıyım neler önerirsiniz bu iş için ? Nasıl o hesaptan o tarz kanalları hiç gözükmeyecek şekilde kaldırırım ?

NOT:Sürekli kontrol etmeme, doğum tarihi girili olmasına rağmen çocuğa korku filmleri, silahlı Polat videoları ve açık görüntüler olan videolar öneriyor.

#KonuDışı #YouTube #youtubekids #çocuk #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyi günler TS ailesi; 😀
Seviyorum burayı böyle giresim geldi olaya 😀
Sorum şu ben USB de Linux kullanıyorum şimdi bu Linux 'ı laptopumda açtığımda saat'i geri kalıyor askıda kalıyor gibi bir durum nedeni nedir ve sorunu nasıl çözerim ?

#TeknoYardım #Linux #bios #KonuDışı

BeğenFavori PaylaşYorum yap