dostlar 1200 lira max bütçe ile önerebileceginiz en iyi tablet hangisi.
film dizi internet için kullanılacak genelde ekranı güzel olursa iyi olur

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Torent ile indirme yaparken aynı anda Firefox ile indirme yapmaya kalkarsam indirme hızı sürünüyor. Ama aynı indirme işlemini IDM ile yaparsam torentin indirme hızı düşüyor ve tüm hızı IDM kullanıyor. Peki bu öncelik neye göre belirleniyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şimdi farkettim de kardeşim ilustrasyon için ipad proyu kullanırken şarjedip bitirip tekrar şarj ediyor oysaki masada kullanıyor ve priz hep yanında doldur boşalt pilin ömrünü yiyeceğine sürekli şarjda kullansa notebooklardaki gibi pilin ömrü gereksiz bitmemiş olur yanlış mıyım? Şarjdayken kullanırsa bozulacağını sanıyormuş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 22
 • Mert Ahmet Altıparmak @m-ahmet

  @loop %15 ve %95 aralığında yaparsa doldur boşalt olayını ömürden yeme olayı daha az oluyor çünkü bu aralıkta kalan mAh değerlerinde daha kolay tutunabiliyor pil. "Peak" dediğimiz zirve noktalarındaki değerlere çıkmazsa eğer doldur-boşalt sayılamadığı için ömürden yeme olayı daha az oluyor. Can bir videoda söylemişti. Li-on pil olduğunu varsayıyorum.

 • Martin @martin

  Devamlı çalışan bir laptop var. Server olarak kullanıyorum. Biosta bir ayar var pili maksimum %80 şarj ettiriyor. Ama bir sene sonuna bataryanın iyice bozulmaya başladığını söyleyebilirim.

  Geçen gün bir yere götürmem gerekti. Şarj çabucak düştü. Pirize takınca da 15dk'da falan %80 şarja ulaştı. Yani yersen.

 • LOOP @loop

  Reddit hesabı olan biri bu konuyu ingilizce olarak orada açabilir mi?

 • Echo @echo

  Verebildikleri tek şey bu başka bir servisleri yok. Bom boş bir uygulama var sadece.

#playstation4 #yardım Arkadaşlar; oğlum için ps4 aldım. Daha önce konsol kullanmadım. Destek forumlarında hep "kardeşlik" diye bir şeyden bahsediliyor ama benim durumum farklı sanırım. Şöyle ki:
-Benim ve oğlumun aynı cihazda ayrı hesaplarımız olacak. Oyunları ben alıyorum. Oğlum benim aldığım oyunları oynayamaz mı? Yani onun için de bir daha mı satın alacağız?
-Aynı oyunu oynuyoruz diyelim. Onun saveleri onun hesabında, benimkiler benim hesabımda tutulsun istiyorum. Bu yapılabilir mi?
-Konsolla birlikte hediye plus üyelik vermişlerdi. Bundan oğlumun hesabı da faydalanabilir mi?
-İki hesaba aynı kredi kartını girsek sorun olur mu?
Yanıtlarınız için şimdiden teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Fatihmi @distance

  Hesapların iki kullanım hakkı var. Bunun mantığı farklı bir konsolsa aynı hesabı kullanmak ama öncelik farkı var, birincil(primary) ve ikincil(secondary). Tek konsolda sorun olmaz söyledikleriniz. Aldığınız oyunu da plus üyeliği de kullanırsınız diğer hesap ile. Ve save olayı karışmaz, ayrıca tutulur farklı profil/hesap olduğu durumda.

 • blackfyre @blackfyre

  Bildiğim kadarıyla şöyle oluyor.

  Kendi hesabınızı Primary(Ana) hesap olarak kaydedince o makinedeki diğer hesaplar ana hesabın oyunlarına erişebiliyor. Siz o makinede oğlunuza özel bir hesap açarsanız oyunlarınızı oynayabilir, saveler de karışmaz.

 • harunshn @harunshn

  Kardeşlik mantığı şu, siz aldığınız bir dijital oyunun ikincil hakkını satabilirsiniz. Aslında oyunun değil hesabın ikincil hakkını satıyorsunuz. Diyelim bir oyun aldınız ve ikincil hakkını başka birine sattınız. Aynı hesapla başka bir oyun daha alırsanız, ikincil hesabı kullanan kişi bu oyunu da oynayabilir... Bu yüzden ikincil hesap satışı yapmak isterseniz, yeni bir hesap açarak oyun almanız faydanıza olacak.

Kredi kartı çaldırma (!) olayına MasterPass (n11) dahil mi?

#kredikartı #Trendyol

Korkutan haber; Türkiye'den çalınan 455 bin kredi kartı bilgisi satışta- LOG

Türkiye'yi ilgilendiren endişe verici bir gelişme gündemde bulunuyor. Gelen bilgilere göre Türkiye'den 455 bin kredi kartı bilgisi çalındı.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

TCL / Alcatel akıllı çocuk saatlerin için gsm sağlayıcılarıdan normal bir hat mı alıyoruz, yoksa IOT hat olarak farklı bir hat türümü olacak?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#aşıkarşıtlığı @kizilsakal
https://youtu.be/4ZQt9DSWhR4

Aşı karşıtlığı neden artıyor, halk sağlığı tehlikede mi? Konuk Prof....

Dünyada ve Türkiye'de son yıllarda çocuklarına aşı yaptırmayı reddeden ailelerin sayısı giderek artıyor. Bu durum toplum sağlığını tehlikeye atıyor mu, aşıya...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Uygun fiyata Windows - Office key almak için tercih ettiğiniz ve patlamadığınız satıcı ve siteleri öğrenebilir miyim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar merhaba. Macbook air almayı düşünüyorum. 2012 2017 arası bir model alacağım. Şimdi sorum şu :önceliğim ekranı iyi olsun çözünürlüğü yüksek olsun. Airler de hangi yıllarda hangi ekran kullanıldığını nerden görebilirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap