Selamlar, Bana bir ucu typec diğer ucu displayport olan bir kablo lazım. Önerilerinizi bekliyorum. Kaliteli olursa sevinirim.
#TypeC #Displayport

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selam, mi box 2.nesil mi? Yoksa başka bir öneriniz var mı? Gönlümden chromecast 4k geçiyor ama ona ethernet imkanı sağlayabilir miyiz bilemiyorum. Önerilerinizi bekliyorum.
#MiBoxS #ChromecastwithGoogleTV

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selam, Apple Watch 9 alınır mı? Normalde iphone kullanıyorsan alınır ama bu spo2 yasak muhabbeti düşündürüyor beni. Bizi etkiler mi?
#AppleWatch

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9

Selamlar evdeki çamaşır makinesi son günlerini geçiriyor gibi. Yeni bir çamaşır makinesi arayışına girdim. Hatta birde kurutma almayı planlıyorum. Almışken iyi bir şey olsun istiyorum. Her ikisi içinde önerilerinizi bekliyorum.
#çamaşırmakinesi #çamaşırkurutmamakinesi

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selam, 2022 Kasım ayında Amazon’dan DJ’i osmo mobile 6 gimbal aldım. Kullanmayı çok beceremeyince kenarda tutuyordum. Bugün bir bakayım şuna dedim. Açtım ve telefonu takıp bağladım. Her şey çok güzel, düzgünce de telefonu takmayı becerdiğim için mutluydum. Baktım güncelleme var uyarısı da veriyordu. Yazılımını güncelledim. Güncelleme sonrası uygulamanın kamerası çalışmamakta başladı. Neden olabilir? Uyumsuzluk mu var? Telefonu mu desteklemiyor? Bilgisi veya önerisi olan var mı? Telefon iPhone 15 pro Mac.
#DJI #DjiOsmoMobile #djiosmomobile6 #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selam, bana iki ps4 kolu için analog koruyucu lazım. Kullandığınız, önerdiğiniz ürün var mı? Birde soyulanında üzerine takılabiliyor mu? Yoksa tamamen problemsiz olanlara mı takabiliyoruz? Tamamen bilmediğim için soruyorum. Önceliğim Amazon’dan almak. Varsa amazonda önerdiğiniz atabilirsiniz.
#ps4

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Tamamen bilmediğimden soruyorum; Recep baltaş hangi paylaşımı patlak verdi? Resim veya link var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7