Selam bu ürünü alırsam, LAN portuna kablo takmadan internete çıkıp WAN portundan kablolu internet alır mıyım?
#TeknoYardım
https://ty.gl/40lbv1qdyz

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Günaydın, bir sorum olacak. Superonline geçtiğimiz günlerde 7-8₺ farkla ikinci turkcell tv+ kutsu teklif etti ve ben de kabul ettim ve cihazı getirdiler. Cihazı mutfağa bağlayacaktım ama cihaz ethernet bağlantısı istiyor. Benim elimde de asussun yıllar önce aldığım ve eski wifi performansını alamadığım rt-n12e router var. Ben bu cihazla interneti kablosuz alıp kabloluya çevirebilir miyim? Bunu yaparken de wireless'i kapatıp sadece ethernet portundan internet alabilir miyim?
#TeknoYardım #Router

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar, ipad'e üniversitede okuduğum dönemden kalan(o üyelik hala aktif. O konuda bir problem yok) office 365 hesabımı kullanarak office uygulamalarını kurdum. Excel'e girdiğimde sunduğu fonksiyonlar çok basit seviye gibi geldi bana. Yani temel işlemleri yapmak dışında çok fazla bir özellik göremedim. Bu normal mi? Ben bilgisayardaki gibi bir şey beklemiyordum ama bu kadar basit bir şey de beklemiyordum doğrusu. Üst bardaki sekmelerin hepsinde birer satır fonksiyon/özellik sunulması beni şaşırttı.
#Office365 #MicrosoftOffice

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selam, kendi adıma ilginç bir sorun yaşıyorum. Evdeki oda da kullandığım tp link router'ma bağlı cihazlarda bazı sitelere giremiyorum. Mesela Turkcell sitesine girmek istiyorum. Açılması için bekliyorum. Ancak uzun bekleyiş sonunda sayfaya ulaşılamıyor vb. şekilde karşılaşıyorum. Turkcell sadece bir örnek. Başka sitelerde de benzer sorunları yaşıyorum. Tamamen kendiliğinden olmaya başladı. Nedendir? Neleri kontrol etmeliyim?
#TeknoYardım #Router

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selam arkadaşlar, mevcutta kullandığım tıraş makinesi bozuldu. Yeni bir makine almak istiyorum. Tamamen sakal kesmek amaçlı makine arıyorum. Sürekli tıraş olan biri değilim. Sakaldan rahatsız olmaya başlayınca kesiyorum. Tabi bu sürede sakal baya bir uzuyor. Benim sakalım da sert olduğu için hem sert hem uzun olunca her makine de iyi kesmeyebilir diye düşünüyorum. Almak istediğim makinenin sıfır olmasa bile ona yakın bir tıraş yapan makine arıyorum. 2-3 günlük sakal bıraksa da kafidir benim için. Kablolu/kablosuz kullanılabilmeli. Kablolu da gücünü elektrikten almalı. Zamanla pil ölse bile kablolu kullanılabilmeli.
#tıraşmakinesi

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 22

Selam, bir arkadaşım telefon alacakmış. Bütçesi 3000-4000₺ arası. Oyun oynamaz. Önereceğiniz model var mı?
#telefontavsiyesi #ceptelefonutavsiyesi

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

Merhaba, geçtiğimiz günlerde bir yakınım için mi Router 4a gigabit versiyon için yorumlarınızı sormuştum ve sonrasında sipariş verdiğimi belirtmiştim. Ürün dün yakınıma teslim edildi. Bende dün akşam gidip Kurulum yaptım. İlk başta olması gereken hızları görürken sonrasında düşük hızlar almaya başladım. Hem modem üzerinden hem de Router üzerinden testler yapıp karşılaştırdım. Yaptığım son birkaç testte 2.4ghzde çok düşük hızlar aldım. Ancak 5ghzde nispeten normal sayılabilecek hızları gördüm. Routerdan daha iyi verim alabilmek için yapmam gereken ayarlar var mı? Ya da “şu ayarları mutlaka yap performansın artar” dediğiniz şeyler var mı?
#xiaomirouter #Router

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 17

Selam, steamde oyunu nasıl buluta kaydedebiliyoruz? Oyun için Steam cloud işaretli görünüyor. Ancak hemen altında da kullanılan miktar 0 yazıyor.
#steam

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar, bir aile yakını evindeki wifi performansından memnun olmadığını ve bunu nasıl çözülebileceğini sordu. Evinde vodafone fiber var. Modemi de ben görmedim ama siyah, büyük bir modemmiş. Ben de xiaomi'nin aşağıdaki router cihazını alıp çözmeyi düşünüyorum. Bu cihazı kullanan ve memnun olan var mı? Linkteki satıcı(nethouse) güvenilir midir?

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-wifi-ac1200-router-4a-giga-version-1167-mbps-2-4g-5g-cift-bant-4-antenli-p-HBV00000MK46E?magaza=Nethouse&utm_source=pc&utm_medium=epey&utm_campaign=c&utm_content=HBV00000MK46E&utm_term=c&wt_pc=epey.c.c.c

#Router #xiaomirouter

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 14