Teknoseyir Hepsiburada Logitech kampanyası ile ilgili sitede link vs yok görmedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Xiaomi Mi TV Stick nasıl diye sormuştu arkadaşlar.
Kabaca baktım netflix prime youtube için gayet yeterli.
@akinci-can-99 @tongyabguhan34

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 18
 • diasya00 @diasya00

  Bir müzeye koysan 50 lira bilet desen 130 bin kişide amorti ediyor. İstanbul'daki müzelerin ortalama ziyaretçi sayısı 200 bin civarı (Topkapı ve Ayasofya hariç).

 • Tai per Dog Un @alipektas

  Linç yemeeceksem:
  Ben mantıklı buldum. Kültürel, manevi, turizm değeri var. Belediyenin görevi değil doğru ama görevi belediyeye bırakanlar utanmalı, belediye değil.

  • wermacht-1942 @wermacht

   @can_calkan Ali Pektaş bunu da savundu.

  • My_Techno @my_techno

   Ali yorumlarını değerli bulduğum için yazmak istedim, belediyenin bu yaklaşımının populizimden ya da acemilikten başka bir yanı yok. Şuan ki konjektür de böyle bir harcamanın yapılmasının israf dan öte bir açıklaması olamaz. Normal bir dönemde olsaydık ben yine katılmazdım ama kültürel değer diye savunanlar olacağı için rahatsız da olmazdım.

  • Tai per Dog Un @alipektas

   @my_techno Hocam bu sıfırdan para verilip yaptırılan bir eser falan değil, bunu aldın aldın yoksa bir daha o fırsatı bulamayabilirsin. Avrupa'nın önde gelen devletleri ne pahasına topluyor nadir sanat eserlerini bilmiyorum bilgin var mıdır. Ben her konjonktürde desteklerim böyle bir şeyi. Kültür önemli bir şeydir, kaldı ki 6 milyon böyle bir şey için hiçbir şey. İyi yönetirsen 6 milyon İstanbul halkının gözünde önemsiz bile olur. Gidip o paraya Fatih Sultan Mehmet heykeli yapsalar topa tutardım o ayrı. Şunu da söyleyeyim: Bu tabloyu AKP alsa da desteklerdim. Ha, popülizm ve siyasi menfaat de güdülmüş dediğin gibi. Bunu kesinlikle inkar etmiyorum, fakat netice itibari ile alınmasını ben mantıklı buldum. Ne amaçla olduğundan bağımsız, peşine düşülüp alınmış mı alınmış. Ben değerli buluyorum bunu.

  • My_Techno @my_techno

   @alipektas Kültürel değerini tartışmıyorum, şuan ki ekonomik konjektürde gereksiz olduğunu düşünüyorum sadece. Onun dışında dediğin gibi sıfırdan yapılmadı elbet ve aldın aldın sonrası için tekrar alma şansın olmayabilir seninde dediğin gibi. Fayda/zarar kefesine koyarsak şuan ki konjektürde bence çok gereksiz ve populist bir yaklaşım oldu.

  • Tai per Dog Un @alipektas

   @my_techno İşte ben de, şu an öyle bir esere 6.5 milyon veremeyecek kadar da çıkmazda bir ekonomide olduğumuzu düşünmüyorum. Ekonomik açıdan beni kaygılandıran ekonominin başındaki kişiler, ekonominin şu anki durumu değil. Ne ekonomik krizler atlatıyor ülkeler, biz de atlattık. Şu fırsatı ters tepmedikleri için ben neticede yararlı buldum. 6.5 milyon ile ekenominin kaderi belrilenecek değil elbet. Ha, eser bahane, böyle her eşye savururlar ve 5 yılın sonunda zarar yararı geçerse o zaman o yönetimi de eleştiririm. 5 yılın sonundaki tablo önemli onun için.

 • YasinC @yasinc

  Tablo Bellini'nin atolyesinden çıkma yazıyor. Bu tip sanat eserini geri kazanmak için başka şans olmayabilirdi.

  Bence iyi yapılmış hamle ancak bunu başkasının yapması lazımdı

 • Hado @hado

  Kültür bakanlığı uyuyor herhal, yine de kaliteli hareket.

Yılların geyiği gene hortladı kaçıncı genelge bu bakalım bu sefer yapacaklar mı?
https://t24.com.tr/haber/apartman-alti-oto-galeriler-tasinacak,884781

Apartman altı oto galeriler taşınacak

Apartman altı oto galeriler taşınacak
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

https://www.birgun.net/haber/dere-yatagina-islah-calismasi-diye-beton-doktuler-302112
Hayri gülle ile 2008'e güle güle geldi aklıma. 😀

Dere yatağına ‘ıslah çalışması’ diye beton döktüler!

Rize’nin Fındıklı ilçesindeki Paçva Irmağı’nda yapılan skandal ‘ıslah’ çalışması büyük tepki topladı. Derenin tüm doğal yapısı bozuldu, beton üstünden akar
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6
 • Doğuş @dogus

  Ya benim anlamadığım bunu verdikleri firmada zeka yok mu yani ahmak olması lazım insanın.

  • Alper Kutlu @alper-kutlu

   Firmanın yöneticisi ve bu ihaleyi verenlerin akılının yeterli olup olmadığını mı konuşmalı yoksa gerçeği mi görmeli? Bariz bir şekilde ülke talan ediliyor para kazanmak için önlerine geleni yapıyorlar. Devletin malı deniz yemeyen domuz hesabı 🙂 Ortalama zekası olan 15 yaşından büyük birisine böyle bir şey yapalım mı desen bu olur mu ki der. Hadi diyelim yapacak sonuçta para kazanası var peki yöneticiler ihaleyi verenler böyle bir şey mantıksız demez mi? Bu olayların şansına tek kişinin ağzına bakılan ve bu kişinin de mal birisiymiş gibi bi intibası vermek yerine üzerinde düşünülmüş ve yönetimin Chp'ye geçtiği halde sessiz sedasız yapıldığını görmemiz gerek bunu görürsek sonucun zekayla alakalı olmadığını rahatlıkla anlayabiliriz

 • cestlavie @cestlavie

  yine suç atılıyor başka bir tarafa. biz yapmadığk abeeğ stajer çocuk...

 • cestlavie @cestlavie

  @zigon-sehpa ben yanlış anlamışım sizi ya. o yüzden sildim sorun yok. 🙂

 • Tarık KAYA (38) @tarikkaya

  7. dakikada küfürüm bitti ve bu yorumu yazdım.
  Beyin yoksunu insanlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Televizyonlar sokak röportajları yapıyor süngerli mikrofonlarını halkın ağzına ağzına sokuyorlar her gün.
Kaç röportaj yapılıyor günde kim bilir onlarca kanal.

BeğenFavori PaylaşYorum yap