@fixsmart
Teşekkür ederim telefonumu çiziksiz, gönderdiğim gibi iade etmişsiniz ancak servis raporunda neredeyse her yerinde çizik var yazıyor.
Eklediğim resimler bugün çektiğim resimler.
Teknoseyir servisiniz ile ilgili çektiği videoda gelen ürünleri böyle sorunları olduğunda arama yapıldığından bahsetmiştiniz oysa ben aranmadım.Acaba servisiniz otomatik olarak her gelen telefona çizikler vardır diyip mi servise sokuyor sonradan oluşabilecek durumlara engel olmak için?
Paylaştığım resimlerde telefonda belirtiğiniz çizikleri bana gösterebilirmisiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mega Fabrikalar VESTEL CITY (Turkiye)

Vestel Vestel, 1984 yılında Türkiye'de kurulmuş, Manisa'da fabrikası olan ve yüzde 74.81 hissesi Hollanda'da bulunan Collar Holding B.V. adlı şirket tarafından yönetilen bir beyaz eşya ve...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

@lt Yeter kirletme şurayı

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sil sil başetmez bu facebook sisteminde. Siz kaldırın onlar çakma hesapla devam edicekler.
Forum olsun bu sitede dendi bende dedim hemen bi bitmediniz dendi dalga geçildi yeter susun dendi. Forumsuz bu iş olmaz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • urzais @urzais

  Yeni kanuna göre ilgili paylaşım için sayfa kapatılacak. Sorayım burdan paylaşım yaptı biride şikayet etti nereyi kapatıcaklar?

  • SerhatSoylemez @serhatsoylemez

   Profil sayfasının engellenmesi genel akıştaki SQL trafiğini engellemiyor. Aslında ücretli sisteme geçilse sorun kökten çözülecek. Üye olan kişi ödeme yaparken zaten bir takım bilgilerini paylaşmış olacak ve para harcayacak. Ayrıca kimse trollemek için bilgilerini paylaşıp para harcamak istemez. Onu geçtim Teknoseyir editörlerinin paylaşımları ve genel Teknoseyir paylaşımları haricindeki paylaşımlar dış yayına kapalı. Yani neyi şikayet edeceksiniz? Bu troller şu anda zaten dış yayına kapalı.

 • SerhatSoylemez @serhatsoylemez

  Forum ile ilgili Teknoseyir editörlerinin şu şekilde bir açıklaması vardı: "Biz herkesin yaptığının aynısını yaparsak herkesten bir adım öne geçemeyiz. Risk aldık ve farklı bir şey yaptık." Burada tek sıkıntı şu noktada gelişti. Teknoseyir ciddi ve zorunlu bir değişimden geçiyor. Bu değişim hem kadro, hem mekan, hem de işleyiş açısından köklü bir değişim. Bu değişimi daha hızlı gerçekleştirip bir an evvel sistemi oturtmaları gerekirdi. Sürekli önlerine hesap edemedikleri sıkıntılar çıkıyor ve maalesef çok yavaşlar. @gamsizm insanlar açıklama bekliyor.

 • SerhatSoylemez @serhatsoylemez

  Ne yaptınız öyle. Bu dedikleriniz en kurumsal sistemlerde bile tam olarak oturmuş değil. Artı maliyetleri ücretli üyelikle alınan ücretle kafa kafaya gelecektir. Ayranı yok içmeye hesabı olmuş.

Korkuyorum gene gezi videosu gelicek diye 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap