Teknoseyir Hepsiburada Logitech kampanyası ile ilgili sitede link vs yok görmedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Xiaomi Mi TV Stick nasıl diye sormuştu arkadaşlar.
Kabaca baktım netflix prime youtube için gayet yeterli.
@akinci-can-99 @tongyabguhan34

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 22
 • diasya00 @diasya00

  Bir müzeye koysan 50 lira bilet desen 130 bin kişide amorti ediyor. İstanbul'daki müzelerin ortalama ziyaretçi sayısı 200 bin civarı (Topkapı ve Ayasofya hariç).

 • Ali Pektaş @alipektas

  Linç yemeeceksem:
  Ben mantıklı buldum. Kültürel, manevi, turizm değeri var. Belediyenin görevi değil doğru ama görevi belediyeye bırakanlar utanmalı, belediye değil.

  • wermacht-1942 @wermacht

   @can_calkan Ali Pektaş bunu da savundu.

  • My_Techno @my_techno

   Ali yorumlarını değerli bulduğum için yazmak istedim, belediyenin bu yaklaşımının populizimden ya da acemilikten başka bir yanı yok. Şuan ki konjektür de böyle bir harcamanın yapılmasının israf dan öte bir açıklaması olamaz. Normal bir dönemde olsaydık ben yine katılmazdım ama kültürel değer diye savunanlar olacağı için rahatsız da olmazdım.

  • Ali Pektaş @alipektas

   @my_techno Hocam bu sıfırdan para verilip yaptırılan bir eser falan değil, bunu aldın aldın yoksa bir daha o fırsatı bulamayabilirsin. Avrupa'nın önde gelen devletleri ne pahasına topluyor nadir sanat eserlerini bilmiyorum bilgin var mıdır. Ben her konjonktürde desteklerim böyle bir şeyi. Kültür önemli bir şeydir, kaldı ki 6 milyon böyle bir şey için hiçbir şey. İyi yönetirsen 6 milyon İstanbul halkının gözünde önemsiz bile olur. Gidip o paraya Fatih Sultan Mehmet heykeli yapsalar topa tutardım o ayrı. Şunu da söyleyeyim: Bu tabloyu AKP alsa da desteklerdim. Ha, popülizm ve siyasi menfaat de güdülmüş dediğin gibi. Bunu kesinlikle inkar etmiyorum, fakat netice itibari ile alınmasını ben mantıklı buldum. Ne amaçla olduğundan bağımsız, peşine düşülüp alınmış mı alınmış. Ben değerli buluyorum bunu.

  • My_Techno @my_techno

   @alipektas Kültürel değerini tartışmıyorum, şuan ki ekonomik konjektürde gereksiz olduğunu düşünüyorum sadece. Onun dışında dediğin gibi sıfırdan yapılmadı elbet ve aldın aldın sonrası için tekrar alma şansın olmayabilir seninde dediğin gibi. Fayda/zarar kefesine koyarsak şuan ki konjektürde bence çok gereksiz ve populist bir yaklaşım oldu.

  • Ali Pektaş @alipektas

   @my_techno İşte ben de, şu an öyle bir esere 6.5 milyon veremeyecek kadar da çıkmazda bir ekonomide olduğumuzu düşünmüyorum. Ekonomik açıdan beni kaygılandıran ekonominin başındaki kişiler, ekonominin şu anki durumu değil. Ne ekonomik krizler atlatıyor ülkeler, biz de atlattık. Şu fırsatı ters tepmedikleri için ben neticede yararlı buldum. 6.5 milyon ile ekenominin kaderi belrilenecek değil elbet. Ha, eser bahane, böyle her eşye savururlar ve 5 yılın sonunda zarar yararı geçerse o zaman o yönetimi de eleştiririm. 5 yılın sonundaki tablo önemli onun için.

 • YasinC @yasinc

  Tablo Bellini'nin atolyesinden çıkma yazıyor. Bu tip sanat eserini geri kazanmak için başka şans olmayabilirdi.

  Bence iyi yapılmış hamle ancak bunu başkasının yapması lazımdı

 • Hado @hado

  Kültür bakanlığı uyuyor herhal, yine de kaliteli hareket.

Yılların geyiği gene hortladı kaçıncı genelge bu bakalım bu sefer yapacaklar mı?
https://t24.com.tr/haber/apartman-alti-oto-galeriler-tasinacak,884781

Apartman altı oto galeriler taşınacak

Apartman altı oto galeriler taşınacak
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10
 • Orcun @orcun

  Çoğu bunların kaçak zaten. Bizim buralarda var birtane 2 arabası var elemenın ama aslında sucu su satıyor yani o arada aynı tükkanda da bu işi yapıyor. Yıllardır da duruyor. Kimsede birşey yapamıyor. Baya oluyor bir olaylar oldu arabanın tekini bozmuşlar mı kazaya mı karışmışlar falan müşteriyi dövdüler. Ama baya temiz dövdüler kafayı geçirdiler elemana yerde birde 2 3 tekme attılar öyle kaldı.

 • KendiniGerçekleştirenKehanet @kgk

  O değil de apartmanların önü oto galeri gibi zaten. Boş yer yok hiçbir yerde.

 • Daviance @daviance

  İstanbulda da beylikdüzüne taşıdılar anasının nikahı ,git git bitmiyor yol.yok autopya yok bilmemne adamın beyanı üstüne gidiyosun pert araba çıkıyor karşına moral 0.

 • Burak Yirmibeşoğlu @burak25

  Araba satıcılarının dolandırıcı olması niye evrensel bir durum onu bilemiyorum. Seinfield'de de vardı bir bölüm araba almaya çalıştıkları. Aynı muhabbet başka ülkelerde de var.
  Araba satıcısı yemininde müşteriyi öpebildiğimiz kadar öpeceğimize şerefsizliğimiz üzerine yemin ederiz mi diyorlar acaba?

https://www.birgun.net/haber/dere-yatagina-islah-calismasi-diye-beton-doktuler-302112
Hayri gülle ile 2008'e güle güle geldi aklıma. 😀

Dere yatağına ‘ıslah çalışması’ diye beton döktüler!

Rize’nin Fındıklı ilçesindeki Paçva Irmağı’nda yapılan skandal ‘ıslah’ çalışması büyük tepki topladı. Derenin tüm doğal yapısı bozuldu, beton üstünden akar
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bi oytun erbaş vardı sahi nerde arkadaş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Televizyonlar sokak röportajları yapıyor süngerli mikrofonlarını halkın ağzına ağzına sokuyorlar her gün.
Kaç röportaj yapılıyor günde kim bilir onlarca kanal.

BeğenFavori PaylaşYorum yap