GelecekBilimde - Twitch

Teknoloji ve Bilim Notları 2019/38
BeğenFavori PaylaşYorum yap

G402 ve G602 kullanıyorum ama bazı problemleri yüzünden servise göndericem daha iyi hangi mouse'u tavsiye edersiniz? SteelSeries Rival 600 düşünüyordum ama yan padler sorun çıkarıyormuş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/kampanyalar/Sayfalar/tivibulu-cep-tarifesi.aspx
Tivibu almayı düşünüyorum sizce nasıl film kanalları filan?

Tivibulu Cep Tarifeleri > Kampanyalar > Web > Türk Telekom

Türk Telekom numara taşıma, yeni hat veya faturasızdan faturalıya geçenlere özel Tivibulu Cep Tarifeleri ile Tivibu paketleri evinizde!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

This War Of Mine oyununun giriş ekranında tuşlar gözükmüyor oyunun içinde esc filan basınca çıkış yapmıyor sadece oyunu görebiliyorum adamları filan hareket ettirebiliyorum ama tuş yok girişte mouse'u hareket ettirince tuşların üzerinden geçtiğimi seslerden anlıyorum bilmeden bir kaç tuşa bastım ayarlar yada oyuna giriş filan oluyor sildim geri yükledim sorun çözülmedi ne yapabilirim? Steamden indirdim korsan değil bu arada

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 11

Eski kullandığım laptopta bios'a çok rahat girebiliyordum ama topladığım masaüstünde bios'a giremiyorum F2 F8 Del neye basarsam basayım olmuyor siyah ekranda kalıyor :S ne yapabilirim? birde arada bilgisayar yarım saniyelik takılma ve dırrt sesi yapıyor bunu nedeni ne olabilir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 15

Telefon kulaklığını bilgisayarda mikrofon olarak kullanmak mümkün mü?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.gigabyte.com/Motherboard/GA-AB350N-Gaming-WIFI-rev-10#kf Bu anakartı satın aldım hangi rami desteklediği listeyede ulaştım ama hangisini alıcam vatanda bulunan gskill marka ramleri göremedim listede yoksa kesin sorun yaşar mıyım?

GA-AB350N-Gaming WIFI (rev. 1.0) | Motherboard - GIGABYTE Global

Supports AMD Ryzen™ 2nd Generation/ Ryzen™ with Radeon™ Vega Graphics/ Athlon™ with Radeon™ Vega Graphics/ Ryzen™ 1st Generation/ 7th Generation A-series/ Athlon X4 Processors Dual...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Pc toplamak istiyorum hazır indirimlerde geldi hangi site daha uygundur bilen var mı? Monitör , Hdd , Ssd var limit 5500 civarları Monitör Freesync destekli o yüzden ekran kartı Amd olursa güzel olur

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Anka parkı 2 milyara mal edip 26 milyona kiralamışız 😀 içinde yaşamasak eğlenceli ülke
https://sptnkne.ws/j9BR

Ankapark ihalesi sonuçlandı

Ankapark ihalesini, yıllık 26 milyon 400 bin lira üzerinden 29 yıllığına GBM Ticaret A.Ş. ile Çelik Ortak Girişim Grubu kazandı.
BeğenFavori PaylaşYorum yap