Eski kullandığım laptopta bios'a çok rahat girebiliyordum ama topladığım masaüstünde bios'a giremiyorum F2 F8 Del neye basarsam basayım olmuyor siyah ekranda kalıyor :S ne yapabilirim? birde arada bilgisayar yarım saniyelik takılma ve dırrt sesi yapıyor bunu nedeni ne olabilir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 16

Telefon kulaklığını bilgisayarda mikrofon olarak kullanmak mümkün mü?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.gigabyte.com/Motherboard/GA-AB350N-Gaming-WIFI-rev-10#kf Bu anakartı satın aldım hangi rami desteklediği listeyede ulaştım ama hangisini alıcam vatanda bulunan gskill marka ramleri göremedim listede yoksa kesin sorun yaşar mıyım?

GA-AB350N-Gaming WIFI (rev. 1.0) | Motherboard - GIGABYTE Global

Supports AMD Ryzen™ 2nd Generation/ Ryzen™ with Radeon™ Vega Graphics/ Athlon™ with Radeon™ Vega Graphics/ Ryzen™ 1st Generation/ 7th Generation A-series/ Athlon X4 Processors Dual...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Pc toplamak istiyorum hazır indirimlerde geldi hangi site daha uygundur bilen var mı? Monitör , Hdd , Ssd var limit 5500 civarları Monitör Freesync destekli o yüzden ekran kartı Amd olursa güzel olur

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Anka parkı 2 milyara mal edip 26 milyona kiralamışız 😀 içinde yaşamasak eğlenceli ülke
https://sptnkne.ws/j9BR

Ankapark ihalesi sonuçlandı

Ankapark ihalesini, yıllık 26 milyon 400 bin lira üzerinden 29 yıllığına GBM Ticaret A.Ş. ile Çelik Ortak Girişim Grubu kazandı.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

Samsung UE55MU7400 55" 140 Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart Fiyatı

Samsung UE55MU7400 55" 140 Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://protonvpn.com Vpn indirmek için Vpn kullanmak gerekli 🙁 içinde yaşamasak eğlenceli ülke

ProtonVPN: Secure and Free VPN service for protecting your privacy

ProtonVPN is a security focused FREE VPN service, developed by CERN and MIT scientists. Use the web anonymously, unblock websites & encrypt your connection.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.gazeteduvar.com.tr/gundem/2018/04/09/trt-14-6-milyon-odedi/ TRT son 4 yılda 2.8 milyar lirayı dış yapımlara harcamış vergilerimizin düzgün değerlendirilmesi beni çok mutlu etti

TRT 14.6 milyon ödedi

CHP TRT için soru önergesi verdi. 16.6 milyona satın alınan ve yayınlanmayan çizgi filmi sordu.
BeğenFavori PaylaşYorum yap