#OtoSeyir Bugün can sıkıntısından bir elektrikli araç deneyimleyeyim dedim. Moov uygulaması ile Renault Zoe’yi kiraladım. Sanırım buradan Yekta’da bu araca sahipti kullanıcı ismini hatırlayamadım şimdi. 1 saat boyunca kullandım, toplamda 23 km yapmışım, yarısı otoban sürüşü. Max 140km/h’a çıktım. Açıkçası tapa gaz ile sizi koltuğa yapıştırıyor fakat beklediğimden daha yavaş hızlanıyormuş 🙂 Frenlerken şarj edince menzilin artışı insanı gülümsetiyor. Şehir içi kullanım için mantıklı bir araç olmuş, menzili %52 şarj ile 160km gösteriyordu. Sürüşü bitirdiğimde hala %49 şarjı ve 142km menzil gösteriyordu.

Bu kısa sürüşte en sevmediğim yanı sağ kolumu dayayacak yer bulamamam ve müzik sesini dokunmatik ile değiştirmek zorunda kalmam oldu. Ek olarak koltuğu sadece ileri geri ve arkayı yatırma olarak ayarlayabildim yükseklik ayarı yoktu ya da ben bulamadım o yüzden sürüş zevki çok kötü geldi bana.

İlk kiralamada 30 dakikası ücretsiz olduğu için toplam bir saate 32₺ para ödedim. Normal şartlarda saatlik 68₺ buna sigorta ve yakıt dahil. Aracı istediğiniz yere bırakabiliyor olmanız çok güzel. Kısacası memnun kaldım 🙃

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Vücudumda ki statik elektriği atmanın hızlı bir yolu var mı? Artık arabadan inince kapıya dokunmaya korkuyorum 😅 Aşırı bir çaatt diye ses geliyor ve canım yanıyor.

Geçen gün arabadan inip bir yakınımla tokalaşayım dedim ve elektrik çarptı ikimizide. Hayat konforumu etkileyecek düzeyde bir iç elektriğe sahibim 😂

Antistatik el bileklikliği alayım diyorum, zaten elektronik tamirat işleri içinde alayım diyordum hep. Başka bir tavsiyeniz var mı? Ayaklarımı toprağa sokma olayını sıkça yapamayacağım için o tavsiyeyi vermeyin lütfen her tarafımız beton zaten 😌

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 28

Bitcoin’in yükselişi ile beraber Usdt/Try 8.69 değerine kadar düştü an itibariyle. Piyasada dolar Cuma günü 8.85₺ ile kapatmıştı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#OtoSeyir Geliyor gelmekte olan. Passatlar massatlar bir kenarı kaçsın. Gaç kenara gaç kenaraa 😅

https://youtu.be/cUlsECyacSk

TR'de İlk 2021 Honda ACCORD 1.5 Turbo

Yeni Honda Accordlar ülkemize gelmeye başladı sizin için tırların peşine düştüm İlk görüş ve tanışma için görüntü almaya çalıştımYeni Honda Accord'u beğendin...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 28 / 34

Sata harddisk kutusu arıyorum, kullanıpta memnun kaldığınız bir ürün var mı? Daha önce şu fotoğraftaki tiplerden kullandım ama çok kalitesiz bunlar daha iyi bir şey alacağım bu sefer.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

#AppleEvent ana yayınını şu an da yaklaşık olarak 2 milyon kişi canlı olarak izliyor. İphone 13 Mini ekranı çentiksiz gelir umarım 🙂

Apple Event — September 14

Watch the special Apple Event. September 14, 2021, at 10:00 a.m. PDT. Set a reminder and we’ll send you an update before the show.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Letgo kadar leş bir ortam görmedim, dünden beri beni oyaladı. Ertesi günü yazdığı cevaba bak 🥶 Uygulamanın kendisi de çok leş, İOS’da optimazasyon sorunu var çok donuyor hata veriyor ve yıllardır çözemediler. Android de de öyle midir bilmiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 20

#BugünNeGördüm peki ya sen ne gördün?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 15

Yine paketimin bittiğini unutmuşumdur 🥶 Resmen soygun bu ya.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8
My_Techno paylaştı.

Eyyyyyy Teknoseyir tır sürücüleri;
Bugün akşam saatlerinde herkese uygun bir saat aralığında seçeceğimiz rotalardan birisinde 450-550 beygir arası tırlar ile ve olabilecek en ağır yük neyse onu alarak benzersiz bir sürüşe var mısınız ?
1-Frankfurt - Prag
2-Milano - Zürih kavşağı
3-Clermont - Ferrand - Torino
4-Torino - Bern
Hangileri dlc inanın hatırlamıyorum ama ilk ikisi muhtemelen ana oyunda var, yolları zaten internetten bakarak aldım başka bir yerde virajlı olarak paylaşılmış. Daha virajlı ve zorlu bir rota öneriniz varsa onu da yapabiliriz.
@brkadgn @ahmeturan @brave @kgk @ronniejamesdio @housedakitopal @my_techno @yasin @emre64 @passenoir @aliytklkmz @nineleven @10ctg @brave @gurkan-atilgan @m-ahmet @alpi350 @cicikus @my_techno

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 12