Arkadaşlar dizüstü bilgisayar ihtiyacım var aylardır radarımda olan bu bilgisayarı İtopya piyasadan 850tl daha aşağıya satıyor sizinde fikrinizi almak için soruyorum nasıl sizce?

Maksimum bütçe 9000 var mı şuna da bak dediğiniz bir model?

LENOVO IdeaPad Gaming 3 15ARH05 R7-4800H 16GB DDR4 GTX 1650 TI 4GB GDDR6 Ekran...

LENOVO IdeaPad Gaming 3 15ARH05 R7-4800H 16GB DDR4 GTX 1650 TI 4GB GDDR6 Ekran Kartı 512GB SSD 15.6 120Hz FHD FreeDos Notebook En iyi fiyat ve ödeme seçenekleri ile 82EY00CHTX ITOPYA'da.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 15

İnsanın kendini bilmesi kadar güzel bir şey yok bu Dünya’da 🙂 @gamsizm döktürüyor gene İnstagram’da.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@alipektas Geçen baktığın dizüstü bilgisayarın fiyatı iki günde iki kez artmıştı 🙂 Şimdi baktım radarıma almıştım bende, 7329tl'ye düşmüş bir bak istersen. Satıcı ''teknorya'' ve puanı iyi gözüküyor. https://www.trendyol.com/huawei/matebook-14-amd-ryzen-5-4600h-16gb-512gb-ssd-windows-10-home-14-qhd-tasinabilir-bilgisayar-p-74471842

Huawei Matebook 14 Amd Ryzen 5 4600h 16gb 512gb Ssd Windows 10 Home 14" Qhd...

Huawei Matebook 14 Amd Ryzen 5 4600h 16gb 512gb Ssd Windows 10 Home 14 Qhd Taşınabilir Bilgisayar yorumlarını inceleyin, Trendyol'a özel indirimli fiyata satın alın.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar aşı hakkı gelen evli çift için eşlerden birine aşı hakkı geldiğinde eşi de henüz hakkı gelmemesine rağmen aşı olabiliyormu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 15

@brave Ferrari’leri kapıştıralım mı? 🙂 F12 Berlinetta başka bir dünya gerçektende. Ön teker çamurlukların hemen üstünde kaput üzerinden açılan hava kanalları ayrı bir hava katıyor bu arabaya. Aerodinamisi harika. Range Rover Evogue’da çok güzel, tam avrupayi hava var araçta. #diecast #OtoSeyir

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Resmen piyasada bilgisayar kıtlığı var, masaüstü toplayayım desen yok hazır sistem alayım desen gene yok. Dizüstü bilgisayar var biraz ama o da kısıtlı ve fiyatlar çok şişik. 7K'ya kadar doğru düzgün bir şey bulamadım 🙂 Zaten insanın eli gitmiyor o paraları bilgisayara gömmeye, bir de stok sorunu yüzünden sıkıntı yaşıyoruz..

BeğenFavori PaylaşYorum yap

En son ne zaman bir hobinize para harcadınız?
Şu sıralar #Diecast denilen model arabalara bakıyordum sevdiğim bir kaç modelden aldım. Asıl istediklerim ise çook pahalıya satılıyorlar 🙂 Facebook gruplarında millet mezata giriyor bir bakayım dedim mezata çıkılan modellerin 2-3K'dan başladığını görünce nasıl bir yanlışın içine girdiğimi anladım, çok pahalı bir hobi. Tabi ben zaten koleksiyoner tarzında değil, sevdiğim bazı modellerden almayı düşünüyordum ama görünen o ki çok küçük ölçeklerde olanlardan alabileceğiz sadece e o da oyuncak gibi olacak sonra hevesim kaçınca satacağım gibi. Coğrafya neydi, coğrafya emekti emekkk.. 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 24

Kapının önüne böyle bir şey bırakılmış aradım arkadaşı sordum nedir ne değildir diye Türkcell Süperonline’a çalışan bir şirketlermiş. Kapının önüne kadar gelen altyapıyı apartman girişine ve modeme kadar fiber olarak çekeceklerini söyledi. Ücret ve abonelik şartı yok hemde 🙂 Yarın gel konuşalım dedim. İmzalanacak bir protokol varmış sadece detaylarını yarın gösteririm dedi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Doritos'un yeni çıkarmış olduğu wasabi acılı adında ki cipsini deneyen var mı aramızda? Markette gezinirken gördüm denemek için alayım dedim ama tadı bildiğiniz yanık plastik tadında, iğrenç bir şey. Acı falanda değil, hayatımda hiç wasabi yemedim ama böyle bir tadı olamaz bence 🙂 Bildiğiniz yanık plastik tadı var mazotada benziyor, acaba benim aldığım ürünmü hatalı diye şikayet var'a baktım başkalarıda aynı şeyden bahsetmiş. Almayın, aldırmayın direk çöpe attım.
https://www.sikayetvar.com/doritos/risk

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 13

Son çıkan Windows 10 sürümünü indirmek için f12 ile mobil moda alıp kendi sitesinden isoyu çekmeye çalışınca ''2020 October=2020 Ekim'' ayı güncellemesini veriyor yani güncel değil. En son sürümü nasıl indireceğim şimdi? 🙂 Microsoft harici bir yerden indirme taraftarı değilim o yüzden Microsoft dışında bir link atmayın lütfen.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 11