saat 8 civarından beri #turknet internetimin downloadı yerlerde sürünüyor. kbps seviyesinde. Modemin arayüzündeki değerler de böyle gözüküyor. Upload normal. Şimdi bu değerler modeme kadar her şeyin normal olduğunu ve modemimin arızalı olduğunu mu gösteriyor?(lütfen öyle olmasın 🙁 )
şimdiye kada yaptıklarım:
-Turknete destek kaydı açmak (Allah düşürmesin.)
-Modemi kapatıp açmak
-online işlemlerden bağlantımı yenile demek
-modemi tamamen resetleyip kurulum yapmak
Yarın bir sınavım da var, internete ihtiyacım var. Yine bizi buldu arkadaş.
Her türlü öneriye açığım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#turknet var gibi yok gibi çok yavaş 56k günlerine bir nostalji yaşatıyor. Var mı başka sıkıntı yaşayan?
konum:İstanbul

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Çooooooook uzun zaman sonra Formula1 den zevk aldım. Demek ki ben spin ve tekerlek fırlaması seviyormuşum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Erdinç B. @erdincb

  Ne zaman popülerliğini kaybetse böyle yarışlar oluyor. İnsan şüpheliyor.

 • Rasko @rasko

  WRC izle. Formula çok sıkıcı geliyor bana. Rekabeti etkileyen tek şey zaman. Araçlar aynı yerde saatlerce dönüp duruyorlar. Aracın ufak bir kanadı kırılsa yarış dışı kalıyor. Çoğu insan "kaza olsa da eğlensek" diye izliyor.
  WRC öyle mi? Doğaya karşı bir mücadele var en başta. Doğa şartları, kar, buz, çamurla mücadele apayrı bir zevk katıyor. Araç takla atıyor, arabanın yarısı yok, seyirciler itekleyerek aracı düz çeviriyor, pilot yarışa devam ediyor. 3 tekerle yarış bitiren pilotlar var.

 • OLDBoy @oldboy

  Ya Amerikalılara helal olsun en rafine yarış deneyimini onlar sunuyor. Nascar da, dairesel pist ile stada gelen izleyiciye yarışı sürekli izletebiliyor. E tampon tampona mücadeleyle sürekli kaza olabiliyor. Araçlar vızır vızır... Daha ne olsun 🙂

Okulun online sınavlar için yükletmeye çalıştığı eklentinin istediği izinler.
Açıkçası hem başkalarının kopya çekmesinden hem de kişisel verilerin güvenliğinden oldukça endişeliyim. Ama ne olursa olsun kendi elimle bu eklentiyi yüklemem. Bu kadar olağanüstü şartlarda bir seneyi pas geçsek ne olurdu yani.
Not: Sanırım son bir kaç saattir öğrencilerin şikayetleri sayesinde chrome'um eklenti mağazasından kaldırılmış.
#witwiser

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 21

30 Gb'a kadar indirdi, dil Lehçe oldu, bi anda indirmeyi kesti, oyun yok dedi, kütüphaneden de sildi. Ya sabır, Ya Sabır. Yeniden indiriyorum. #EpicStore #GTAV

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

Turknet 35 mbps vdsl kullanıyorum. Saat 2 gibi internet gidip geldi ve upload 6 mbps oldu. #upload #turknet

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 13

Deji, yeni bant gönderdi. Bir sürü gönderdi, sanırım hiç biri tam benimkine uygun değildi ama kesip biçip uydurdum(ya da beceremedim bilmiyorum) kulakçığı yukarda bıraktım sanırım kolay sökmek için öyle yapmamızı istiyor. Şimdiye kadar yaptığım tamiratlar içinde en korktuğum bu oldu herhalde ama başardım şimdilik. Özellikle bataryayı sökmek çok korkutucuydu. Telefon %55 gibi bir şarjla açıldı ama söktüğüm batarya da o civardaydı, sistem bu yüzdeyi pilden okuyor mu yoksa kaldığı yerden devam mı ediyor? başka bir şey yapmam gerekmiyo herhalde? Ekran süresi 3-4 saate kadar düşmüştü, 7-8 saatleri görebilmeyi umuyorum 3-4 cycle bekleyip ardından ne kadar başarılı olduğunu buraya yazarım. Yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler.

Mi5 telefonumun bataryası iyice öldü. Ben de deji batarya aldım. Ancak...

Mi5 telefonumun bataryası iyice öldü. Ben de deji batarya aldım. Ancak paketten yapıştırıcı çıkmadığı gibi bir de yapıştırıcının önemini anlatan bir not
BeğenFavori PaylaşYorum yap