Hobisi maketçilik olanlara allah sabırlar versin. Maket yapmak olarak başlayan hobim maket videoları izlemeye evrildi.
#maket #hobimaket #Amazon

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Xiaomi Mi TV Stick'e göz diktim. Eskice bir akıllı televizyonum var youtube uçtu gitti tvcastle zorla youtube izliyorum. Netflix var ama altyazıları sarı(niyeyse), prime hiç yok. Amacım Youtube, Netflix, Amazon Prime, belki Mubi genel olarak.Kendi DLNA serverımdan videoları izletmek konusunda televizyonda çok başarılı zaten. Bu konuda tecrübeli arkadaşlara sorum TV boxla stick arasında ne kaybederim? veya var mı alternatif öneriniz?
#XiaomiMiTvStick #tvbox

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 15 / 18

Dünyanın standart olmuş işletim sistemini üreten firmanın iki eliyle bir dijital mağzayı doğrultamaması çok tuhaf. Game Pass 6 ₺ olmuş bi flight simulator indiriyim hem performansı göreyim dedim, başıma gelmeyen kalmadı. Herkes bunun farkındayken ve Microsoft game pass gibi sistemlerle bu mağzaya bizi yönlendirmek isterken niçin hâlâ bu kadar döküntü halde bu store anlamış değilim.
#MicrosoftFlightSimulator #MicrosoftStore

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 22

https://gameandwatch.nintendo.com/
inanılmaz güzel gözüken bir ürün. İsterdim ki şu aleti 100₺ verip alabilelim ama mümkün değil. Nintendonun abuk politikaları+ebay tüccarları+ülkemizin inanılmaz ekonomik durumu = 4 haneli rakamlar olacaktır. Ama çok şirin gözüküyor.
#Nintendo #GameWatch #SuperMario

The official home of the Game & Watch: Super Mario Bros. system.

Learn all about the Game & Watch: Super Mario Bros. system.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

EA play'ın steam'e gelmesinde yine aynı şey oldu. Yıllık 65₺ yazılan yıllık abonelik, 169₺dan çıktı. Bu olay sürekli olmaya başladı artık steamde, buna sebep olan her kimse kendisine sevgilerimi iletiyorum.🤬

BeğenFavori PaylaşYorum yap