Xiaomi Mi TV Stick'e göz diktim. Eskice bir akıllı televizyonum var youtube uçtu gitti tvcastle zorla youtube izliyorum. Netflix var ama altyazıları sarı(niyeyse), prime hiç yok. Amacım Youtube, Netflix, Amazon Prime, belki Mubi genel olarak.Kendi DLNA serverımdan videoları izletmek konusunda televizyonda çok başarılı zaten. Bu konuda tecrübeli arkadaşlara sorum TV boxla stick arasında ne kaybederim? veya var mı alternatif öneriniz?
#XiaomiMiTvStick #tvbox

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 18 / 21

Dünyanın standart olmuş işletim sistemini üreten firmanın iki eliyle bir dijital mağzayı doğrultamaması çok tuhaf. Game Pass 6 ₺ olmuş bi flight simulator indiriyim hem performansı göreyim dedim, başıma gelmeyen kalmadı. Herkes bunun farkındayken ve Microsoft game pass gibi sistemlerle bu mağzaya bizi yönlendirmek isterken niçin hâlâ bu kadar döküntü halde bu store anlamış değilim.
#MicrosoftFlightSimulator #MicrosoftStore

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 23
 • Gio @gio

  microsoft'un düzgün bir rakibi olsaydı windows'un yüzüne kimse bakmazdı. ben hayatımda windows 10 kadar yoran bir işletim sistemi daha görmedim. mecbur olmasam hayatta kullanmazdım. hatta driverları halledebilirsem geçeceğim linux'a

 • Print My Job Anyway @type_writer

  Mantıklıdır saçmadır bilemem ama benim tahminlerim:
  *Kurumsala odaklanıp son kullanıcıyı sallamamaları
  *Yaşlı çalışanların aktif pozisyonlarda olması
  *Sürekli denenip vazgeçilen şeylerden dolayı düzenin karmaşıklaşması
  *Eski ve çok başlı oluşundan bürokrasinin ağırlaşması
  *Tekeliz diye geliştirmeye yapılan yatırım azlığı
  *Diğer teknoloji şirketleri ile iyi iletişim kurulamaması (en küçük yazılımcıya bile Windows Phone uygulaması yazdıramadılar)
  *Gelirinden taviz vermemeleri.

 • Deniz Fidan @deniz-fidan

  Bu market işinin çözülmesi lazım gerçekten. Ama onun dışında windows son derece güzel bence.

 • Ufkabakan @ufkabakan

  Daha öncede yazdım, Win 10 geliştirilme sürecini yapan ekip ile Win7 ekibi arasında çok büyük fark var. Windows 10 kodlayan ekip, daha genç, daha deneyimsiz, daha ucuz iş adamı. Win7 sonrası mobil cihaz devrimi sebebi ile Microsoft çok fazla kaliteli yazılımcısını kaybetti ve kalanlarda bu ucubeyi çıkardı karşımıza.

https://gameandwatch.nintendo.com/
inanılmaz güzel gözüken bir ürün. İsterdim ki şu aleti 100₺ verip alabilelim ama mümkün değil. Nintendonun abuk politikaları+ebay tüccarları+ülkemizin inanılmaz ekonomik durumu = 4 haneli rakamlar olacaktır. Ama çok şirin gözüküyor.
#Nintendo #GameWatch #SuperMario

The official home of the Game & Watch: Super Mario Bros. system.

Learn all about the Game & Watch: Super Mario Bros. system.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

EA play'ın steam'e gelmesinde yine aynı şey oldu. Yıllık 65₺ yazılan yıllık abonelik, 169₺dan çıktı. Bu olay sürekli olmaya başladı artık steamde, buna sebep olan her kimse kendisine sevgilerimi iletiyorum.🤬

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İTÜ Astronomi Kulübü olarak, bu sene Gökbilim Günleri etkinliğimizi pandemi dolayısıyla online olarak yapıyoruz. III. İTÜ Gökbilim Günleri 29-30 Ağustosta Youtube kanalımızda. Bütün astronomi meraklılarını bekleriz.
#astronomi

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Can Akıncı paylaştı.

#mizahımsı Bazen insan dalıyor, bir alttaki duruma yorum yazabiliyor. Bu da öyle bir şey.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 35

Pc'ye (Win10) yazı yazarken kullanmak için Helvetica Neue fontu yükledim. Ancak Teknoseyirin fontu bozuldu. Nasıl çözülür? Daha önce başına gelen var mı? #TeknoYardım #helveticaNeue

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hadi hayırlısı. #SurfaceDuo #android

BeğenFavori PaylaşYorum yap