#McDonalds #Forbes
Enteresan 🤔

McDonald's Says Goodbye Cashiers, Hello Kiosks

Rising labor costs have contributed to more innovations that reduce the number of employees needed. McDonald's is pioneering this with implementing seld service kiosks at all locations by 2020.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

5

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Aliexpressten 3 parça ıvır zıvır almıştım 2 aydır gelmedi. Ben de dispute açtım onların da süresi birkaç gün önce doldu şuanda iade bekleniyor fakat bu sabah kargolar geldi(evet 2 ay sonra) peki ben bu iadeden nasıl vazgeçebilirim? Tecrübesi olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

“Eğer bir ülkede 3 baz puan faiz artırımına rağmen para değer kaybediyorsa o ülkede güneş batıyor demektir”
-konfüçyus-

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Oha oha o nasıl bir dolar. Game over galiba

BeğenFavori PaylaşYorum yap

“İki Mustafa Kemal vardır: Biri ben, et ve kemik, geçici Mustafa Kemal… İkinci Mustafa Kemal, onu “ben” kelimesiyle ifade edemem; o, ben değil, bizdir! O, memleketin her köşesinde yeni fikir, yeni hayat ve büyük ülkü için uğraşan aydın ve savaşçı bir topluluktur. Ben, onların rüyasını temsil ediyorum. Benim teşebbüslerim, onların özlemini çektikleri şeyleri tatmin içindir. O Mustafa Kemal sizsiniz, hepinizsiniz. Geçici olmayan, yaşaması ve başarılı olması gereken Mustafa Kemal odur!”

Zira o Mustafa Kemal’in hikâyesi ne 1919da Samsun’da başlar, ne de 1881 de Selanik’te başlar. O Mustafa Kemal’in tarihi, entelektüelitenin, bilginin ve dolayısıyla insanlığın tarihidir. Bu yüzden Mustafa Kemal’in tarihi bundan 9 bin sene önce Arjantin’deki eller mağrasında, bundan 12 bin yıl önce Göbeklitepede başlar. 19 Mayıs’ın anlamı 100 yıllık değil, binlerce yıllık bir önem taşır. Yaşasın Mustafa Kemal ve onun bağımsızlık mücadelesi. Yaşasın Mustafa Kemal Atatürk’ün istiklal ve cumhuriyet sevdalısı gençleri. Bütün Türkiye Cumhuriyeti Halkının #19mayıs #AtatürküAnmaGençlikVeSporBayramı kutlu, mutlu, şanlı olsun. Unutmayalım ki en karanlık gecenin sabahında tüter Bandırma Vapuru’nun dumanı. Ne mutlu Türküm diyene

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şöyle bir kelime de var. Bilin istedim ☹️

BeğenFavori PaylaşYorum yap