CS:GO ya Battle Royal gelmiş

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bugün 11 gibi telekom ekibi gelip sorunu çözdü. İnternetimi kullanmaya başladım. Umarım bir daha sorun yaşamam çünkü sorun yaşayınca muhattap bulamamak çıldırtıcı bir durum. Şimdilik mutluyum, bakalım zaman neler gösterecek.
Not:gün içinde bütün Turknet postlarımı bir blogta bir araya toplayacağım.
#turknet #birturknetmacerası

BeğenFavori PaylaşYorum yap

2 haftayı devirdik 1 aya doğru dolu dizigin bir macera devam ediyor. Hâlâ evde internetim yok mobildeki 2GB paketim patlayalı çok oldu. Yok bip kampanyasıydı yok salla kazanıydı bi şekilde hayatta kalmaya çalışıyorum ama sanırım başaramıyacağım. Burdan, Twitterdan, Online işlemlerden, şikayetvardan saldırıyorum ama bi sonuç almak mümkün değil gibi sanırm herkes aynı sorunu yaşıyor. Turknette nasıl olsa çözemiyoruz diye salmış kendini mesajıma cevap yazmaya bile tenezzül etmiyolar artık. Beni arayın dediğimde hele konuyu falan değiştiryolar. Asıl kıyamet ayın 10unda kopacak tutup bana fatura gönderirlerse AİHM'e (!) kadar giderim. İşin gücün arasında uğraştığımız şeylere bak ya. #turknet #birturknetmacerası

Bugün 1.5 hafta oldu. Sanırım turknet'e geçmeyi başardım. Bu sabah 10 gibi...

Bugün 1.5 hafta oldu. Sanırım turknet'e geçmeyi başardım. Bu sabah 10 gibi kullanıcı adı/şifrem geldi ben de modeme girdim bir 10 dakika speedtest falan
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Turknet sağolsun 2 haftadır internetim yok. Okulda film dizi indirip evde izlemek gibi yöntemler uyguladığıma kendim bile inanamıyorum. Beni bu hale düşürenler utansın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • SeMMiH @semmih

  Benim de internet çok tuhaf. Dün kuzenin bilgisayarın kurulumunu yaptım tüm güncelleştirme, gta vs. derken 2 sn sıkıntı yaşatmadı. (Bu dediğim süreç 12 saat civarı 😀 ) Kuzen gitti internet gitti. Halen yok. İptal ettirecem de faks çekmeye üşendim. (Sorun 2-3 haftadır devam ediyor)

 • AnilSfk @anilsafak

  Arkadaşlar konuyu özetliyorum : Bundan 1 ay önce hız testinde 27 mbps hız gören internetim şuanda 14 mbps'nin üzerine hiç bir şekilde çıkmıyor eve gelen teknik servisin açıklaması : Ttnet alt yapısında iki farklı port var birincisi zayıf alt yapıya sahip normal port diğeri güçlü olan yapı portu internetiniz önceden yapı portuna bağlıdır sonradan ttnet kendi müşterisinin şikayet ve sorunlarını giderebilmek için sizin yapı portunu farklı bir müşteriye bağlamıştır bunu hep yapıyorlar iki yan sokağınızda 80 mbps hız alan var dedi. Türkneti arayıp talep oluşturun yapı portuna geçmek istediğinizi söyleyin dedi. tabi çağrı merkezi diye bir hizmet olmadığı için kayıt oluşturdum ttnet müdürlüğünün sadece bu konuyu çözebileceğini söylediler oraya talep gönderdim. 1 aydır hiç bir şekilde dönüş olmadı.

Bugün 1.5 hafta oldu. Sanırım turknet'e geçmeyi başardım. Bu sabah 10 gibi kullanıcı adı/şifrem geldi ben de modeme girdim bir 10 dakika speedtest falan yaptım sonra internet komple gitti dsl bağlantısı da yok, sanırım "birisi" apartmanın ankastresinden kabloyu kopartmış çünkü boşta duran 2 kablo gördüm. Sorunu turknete bildirdim geri arayan da olmadı. İnternetsiz 1.5 hafta geçirdim ve serüven devam ediyor. Tırlatmaya az kaldı #birturknetmacerası

Veee Turknete geçemeyiş işlemlerim bugün 1 haftayı devirdi. 1 haftadır...

Veee Turknete geçemeyiş işlemlerim bugün 1 haftayı devirdi. 1 haftadır evde interet yok 1 haftadır 2gb olan mobil paketimle idare ediyodum o da bitti
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Veee Turknete geçemeyiş işlemlerim bugün 1 haftayı devirdi. 1 haftadır evde interet yok 1 haftadır 2gb olan mobil paketimle idare ediyodum o da bitti bitecek. Ulan neyi aktif etmek bu kadar sürüyo be hangi kabloyu nereye takıyosunuz da 1 hafta sürüyo. Hangi evrağı nereye faxlıyosunuz da bu kadar sürüyo. Birleşmiş Milletlerden mi onay alıyosunuz. Belli ki kimse ilgilenmiyo. Ya da dev bi kuyruk var sıra bize gelmiyo. @#!*#@*!

Turknete geçemeyiş işlemlerim 1 haftaya doğru dolu dizgin devam ediyor....

Turknete geçemeyiş işlemlerim 1 haftaya doğru dolu dizgin devam ediyor. Günde en az 5 kere görüşüyoruz "bekleyin gelir"den öte bir şey söylemiyorlar.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Turknete geçemeyiş işlemlerim 1 haftaya doğru dolu dizgin devam ediyor. Günde en az 5 kere görüşüyoruz "bekleyin gelir"den öte bir şey söylemiyorlar. Bakalım bu macera nasıl bitecek?

Türknete geçemeyiş işlemlerim 4. gününde, bakalım daha ne kadar...

Türknete geçemeyiş işlemlerim 4. gününde, bakalım daha ne kadar sallıycaklar. 4 gündür internet yok. @turknetdestek #turknet
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bi pırlantalısı eksikti. O da oldu, tam oldu
#RAM #RGB

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 10

Türknete geçemeyiş işlemlerim 4. gününde, bakalım daha ne kadar sallıycaklar. 4 gündür internet yok. @turknetdestek #turknet

Turknetden dün aktivasyon süreciniz başlamıştır mesajı geldi. Az önce de...

Turknetden dün aktivasyon süreciniz başlamıştır mesajı geldi. Az önce de internet gitti. Haftasonu internetsiz kalma ihtimalim
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10
 • Ömer D. @omerd

  Bende geçişte 2 gün bekledim.Benim şansıma mı bilmiyorum ama ios uygulamalarında açık vardı. Destek kaydı açılabiliyordu. Gece kullanıcı adı ve şifremi istediğime dair destek kaydı açtım. Sabah kullanıcı adı şifremi yollamışlardı.

 • giovanni @gio

  Destek kaydı açtığımız akşamın sabahında (bugün) geldiler, Telekom uçları bağlamamış dediler arıza kaydı açtılar şimdi de internet bağlı. Bu sefer sorunsuz oldu.

 • Taha Gün @ctg10

  geçiş işleminde internet kesildikten 2 saat sonra bağlıyorlar interneti. Genelde bu sorun müşterisini veren firmanın aksilik çıkarmasından dolayı oluyor. Geçtiğimiz 1 ay boyunca da benim intenetim yoktu. TürkNet ekip gönderiyor telekom ekip gönderemeyiz deyip kesip atıyor. uydurdukları yalanlar bölgede sorun var ekip başka yerde vb vb. gibi.

 • Mehmet @mehmet

  benim tam 3.5 hafta sürdü lakin o gün bugündür maşallah taş değmedi fiberlere, 6 ayı devirdik nice senelere 😀

Turknetden dün aktivasyon süreciniz başlamıştır mesajı geldi. Az önce de internet gitti. Haftasonu internetsiz kalma ihtimalim nedir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap