Böyle bir iade kampanyası var, bilmeyenlere duyurmuş olayım. Daha önce 15 dolar iade almışlığım var. Asus marka ürün almış olanlar bir baksın.

https://www.asus.com/events/promotions/tr/rate-your-gear-tr?utm_source=EDM&utm_medium=referral&utm_campaign=rate%20your%20gear

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#PhilipsHue

Philips Hue led şerit aldım fakat şeritleri nasıl kesip uzatacağımı bilmiyorum. Normal şeritten farklılar. İkinci fotoğraftaki gibi bir uzatma çıktı fakat bunların tabi ki daha uzunları lazım. Bunlardan bulabilir miyim ya da bu şeritlerin arasına nasıl uzatma lehimlerim? Ne tarz bir kablo kullanmak gerekir? Bluetooth özelliği mevcut.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 14

#PhlipsHue

Mutfak için Philips Hue Led Şerit ve aparatlarını aldım

Philips Hue Hareket Sensörü
Philips Hue DIM Switch, Kablosuz Karartma Anahtarı
Philips Hue Akıllı LED Şerit, 1 metre, V4 Bluetooth Özellikli
Philips Hue 3mt. Akıllı Led Şerit Bluetooth Özellikli Başlangıç Seti (Hue Bağlantı Köprüsü Dahildir)

Döşeyeceğim yer 380cm
Bunlar haricinde bir şeye ihtiyacım var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Kahve

Bugün ekteki kahve makinesini aldım. Şimdi filtre kağıdı, çekirdek kahve lazım. Aslında hiç anlamam kahve işinden, hemen hemen herkes gibi hazır kahve ve de Türk kahvesi tüketen biriyim. Kahve konusunda önerilerinizi bekliyorum.

https://www.philips.com.tr/c-p/HD7769_00/grind-brew-kahve-makinesi

Satın al: Philips Grind & Brew Kahve makinesi HD7769/00 Kahve makinesi

Entegre öğütücülü Philips Grind & Brew kahve makinesi ile taze çekilmiş çekirdeklerden hazırlanan muhteşem kahvenin keyfini çıkarın. Benzersiz ikili hazne, iki çekirdek türü arasında...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 15

#benimmasaüstüm

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

Paraya kıyıp şöyle bir router aldım. Umarım memnun kalırım. Kablonetin modeminden gına gelmişti artık.

Edit: Konfigürasyonu yaptım, dün akşam biraz uğraşmıştım bugün Netmaster'ı aradım, oradan Mesut bey yardımcı oldu, beraber hallettik. Dün 70ms ping 22mbps hız aldığım yerden aynı cihazla 8ms ping 99mbps hız alıyorum. Henüz detaylı olarak test etmedim fakat çok bariz bir rahatlama oldu. Elimdeki modem CBW-383Z4, bridge mod da kullanıyorum yani bütün yetki routerda, istediğim de buydu zaten. Detaylı testlerimi yapınca bir rehber hazırlarım. Sanıldığı gibi kablonette router bağlayamama gibi bir sıkıntı yok. Belki yıllar önce varmıştır fakat şu anda sorunsuz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 29

Selamlar,

Anneme Samsung Galaxy s20 FE almayı düşünüyorum fakat samsung.com.tr'de 8GB ram 256GB hafıza modeli için şöyle bir şey yazıyor;

"Online Mağaza’ya Özel, Samsung Galaxy S20 FE 256 GB, sınırlı adetle Buds+ veya 1999.00 TL’den başlayan Değişim Kampanyası fırsatıyla!"

Şimdi ben bu telefonu alsam kablosuz kulaklık gelecek mi gelmeyecek mi pek anlayamadım. Eğer gelmeyecekse Vatan Bilgisayar'dan 128GB hafıza 6 GB ram modelini tercih edip 99 liraya da kablosuz kulaklıklarını almayı düşünüyorum.

Sonuçta Samsung gibi kurumsal ve de dünya devi bir firmanın bu kadar ucu açık bir promosyon yapması bana saçma geldi. Ya telefonu alan herkese hediye edersiniz bu kulaklığı ya da etmezsiniz. Adamların her alana stoklar bitti, kulaklık kalmadı dediği ya da o stokların çok düşük miktarda ellerinde olduğu ne malum.

Saygılar, sevgiler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Az önce dinledim, beğendim. Adamlar İngiltere'de görmüş o dönemin Anadolu Rock müziğinin güzelliğini.

https://www.youtube.com/watch?v=w0jyU13gtBs

CBS: 70's Turkish Anatolian Rock Vinyl Set

All music rights belong to their rightful owners. Please support the musicians and buy their music. 7th episode of the series called Coffee Break Sessions (C...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dün laptobum aniden bozulduğu için yeni bir laptop almak zorunda kaldım. Akşam 6'da evden çıkıp 3 tane Vatan Bilgisayar dolaştım, saat 8 gibi bu laptobu alıp döndüm.

https://www.vatanbilgisayar.com/asus-a15-tuf-fa506iu-amd-r9-4900h-3-0ghz-16gb-1tb-ssd-15-6-gtx1660ti-6gb-w10.html

Şimdilik bir sıkıntısı yok, işimi gördü diyebilirim. Sabah 9'da laptoba ihtiyacım olduğu için ne araştırabildim, ne fiyat karşılaştırması yapabildim, ne de internetten alma şansım oldu. Dün bu aleti 12500 liraya almıştım, bugün 13100 lira olmuş. Vatan Bilgisayar'da çok az çeşit vardı, çoğu üründe stok yoktu, teşhir ürününü verebiliyorlardı, yine de fena bir seçim olmamış gibi hissediyorum. 3 ay önce olsaydı bu aleti 10 bin liraya alabilirdim sanırım, fakat benim durumumda böyle bir şans yoktu. Laptop ve yazıcılarda stok konusunda büyük sıkıntı var, geçen hafta da bir yazıcı almıştım, onda da benzer bir durum yaşadım.

Asus Tuf A15 FA506 Amd R9 4900H Notebook fiyatı, teknik özellikleri,...

Asus Tuf A15 FA506 Amd R9 4900H Notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri. Asus Tuf A15 FA506 kampanyalar ve uygun fiyat seçenekleriyle Vatan Bilgisayar'da. Satın al.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 15

Selamlar,

Bir arkadaşımın bu cihaza ihtiyacı var, Türkiye'de fiyatı 19 bin lira, bu alet vergi muafiyeti ile falan alınabiliyor mu, hiç bir bilgimiz yok, esnaf odası da bilmiyor. Buradan alınsa vergisi ne kadar çıkar sizce?

https://tr.aliexpress.com/item/32857695009.html?trace=wwwdetail2mobilesitedetail

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Emre @emre1393

    %20 vergi çıkar, bilgisayar parçası yazdırın pakete.

  • qubit @qubit

    Esnaf odasının bilmemesi garip ama herhangi bir gümrük uzmanı bilir. Salgın dönemi vergiler çok değişti. Belki bu tip bir cihaz için özel vergi gelmiştir (büyük ihtimal ile gelmiştir). Aksi takdirde standart Çin kökenli ürün gümrük vergisi %20.

    1500 Euro üstü ayrı vergilendiriliyor. Bu rakamın altında KDV istenmezken bu rakamın üstünde %18 KDV ödemeniz gerekecek. Google'da aratıp hesaplamayı öğrenebilirsiniz. Örneğin 15 bin TL'lik bir ürün için 10 bin TL vergi çıkıyordu.