#evdekal #Covid19

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Deniz EFE @deniz-efe

  Evde kal demeden önce bana kira,elektrik,su,doğalgaz vb gibi faturalarımı yatırmak için para ver ondan sonra evden çıkma de. Eğer o saten sonra evden çıkaran namerdim. Yorum sana değil bu söz söyleyen herkes için yazıldı.

  • PhoeniXim @phoenixim

   Gambia'da bile tüm faturaları 2 aylık devlet ödüyor

  • Shinsekuruza @shinsekuruza

   Vatan nedir, vatandaş nedir, insan olarak değerin nedir bunun cevaplarını alacağımız bir sınavdan geçiyoruz. Kötü günde tüm kavramlar boşmuş bunu bir kez daha anladım. Verilen emeklere yazıklar olsun. Herkes kendi başının çaresine bakmak zorunda. İyi günde zaten tüm dostların yanında olur.

  • Shinsekuruza @shinsekuruza

   Bize eğitim hayatımız boyunca öğretilen şey hep şuydu: önce kendin, sonra ailen, sonra ülken, sonra da dünya için faydalı bir insan ol. Ancak bunun karşılığında varlığının sömürülmemesi gerekir. Örneğin, bir arkadaşın veya sevdiğin birisi seni kullanıyorsa onunla ilişkini en kısa sürede kesmen elzemdir. Yoksa karşıdakinin menfaati için zarar görürsün. Yaşadıklarımızdan görüyoruz ki yukarıdaki sıralamada son halkaları atıp sırf kendi çıkarımız doğrultusunda ilerlemek hayatta kalmak için kaçınılmaz bir zorunluluk. Olmasa da olurlar bana ne ya... Ekmeğimi kimse vermiyor kardeşim, kimseye minnet duymuyorum. Böyle böyle değerlerimizi yitiriyoruz. İnsanı zorla bir şeylere karşı tavır aldırtıyorlar, küstürüyorlar.

https://twitter.com/DurBirDinlee/status/1240738128064851974

Bu çocuğun yarı bilinci bizde olsa yeter.

#corona #CoronaVirus

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.youtube.com/watch?v=OZ6bHCcYdHs&t=819s

Mükkemmel açılayıcı bir video.
#corona #virus #coronavirus

Oytun Erbaş - Ahmet Kasım Han ile Yüz Yüze | 12 Mart 2020 @Flu TV

tv100 ekranlarında Ahmet Kasım Han'ın sunduğu Yüz Yüz'e ye Oytun Erbaş konuk oldu. #tv100 #tv100canlıyayın #tv100canlıizle ABONE OL → https://bit.ly/2MMsz5R ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Seasonic Rolls Out its First Connect 750W Power Supply

Way back in Computex 2019, Seasonic showed us the Connect, a concept PC power-supply that greatly de-clutters your build's power cabling spaghetti by introducing the Connect device. This is...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9
whitemonk paylaştı.

Merhaba
Lütfen SSD Kullanıcı anketine katılın, süpriz indirimler kazanın! Anketimize katılmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz . Üst banner alanından ulaşabilirsiniz .
https://bilendenal.com/

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#steam

Arkadaşlar 25 usd lik cüzdan kodunu , 100 TL ye bırakacağım ilgilenen var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@orcun
Kardeş elimde 2 yıl daha garantili asus maximus viii z170 anakart ile i7 6700k var. Sence kaça gider.Anakart kutulu faturalı garantili. İşlemci garantisiz. Cevap için şimdiden teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap