https://www.youtube.com/watch?v=owrpGleH0-U&ab_channel=GamerInVoid
#nvidia #rtx

Sorry, this is bussines 😀

RTX 2080 Ti Owners Speak to Nvidia after RTX 3000 Series Announcement

This is Business ! #RTX3090 #RTX3080 #RTX3070 SUBSCRIBE: Subscribe to My Youtube Channel ► https://www.youtube.com/user/aroy3639 Support me on Patreon ► http...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://twitter.com/ProfDemirtas/status/1297598982915608576

Bu ülke zamanında çok güzel insanlar gördü. #UğurMumcu

BeğenFavori PaylaşYorum yap
whitemonk paylaştı.

---------------ÇEKİLİŞ-----------------
Merhabalar,
Elimde fazladan Windows 10 keyi var, ben de ihtiyacım olmadığı için burdan çekilişle vermeye karar verdim. Yakın zamanda yine benzer çekilişler yapmaya da devam edeceğim bir sorun çıkmadığı takdirde.
Umarım ihtiyacı olan bir arkadaşımıza çıkar.
🚀ŞARTLAR:
🎈 Durumu beğenip, paylaşmak ve yorum olarak "katılıyorum" yazmak.
💖 Son Katılım Tarihi: 09.05.2020 23:59
Kazanan kişi çekiliş sonrası açıklanacaktır. Herkese iyi şanslar!
#temphayratı #TempHediyesi #ÇekilişVar

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 47
BeğenFavori PaylaşYorum yap

8 Yasindaki kızıma kendi cocuklugum ve gencligimin kult filmlerini izletiyorum. Bugune kadar back the the future serileri , maske , tanrilar cildirmis olmali vs. vs. izledik. Sira gremlinlere geldi. Birinci filmi izledik. Çok sevdi. 2. filmi izleyelim dedik. Netteki butun Tr dublaj versiyonlarin sesinde sorun var (patlama). Burada arsivinde Gremlinler 2 turkce dublaj olan rica etsek upload edebilirse cok sevinirim. Google filmde var ancak tr secenegi yok :(.

#film #gremlinler2

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 12

#evdekal #Covid19

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Deniz EFE @deniz-efe

  Evde kal demeden önce bana kira,elektrik,su,doğalgaz vb gibi faturalarımı yatırmak için para ver ondan sonra evden çıkma de. Eğer o saten sonra evden çıkaran namerdim. Yorum sana değil bu söz söyleyen herkes için yazıldı.

  • PhoeniXim @phoenixim

   Gambia'da bile tüm faturaları 2 aylık devlet ödüyor

  • Shinsekuruza @shinsekuruza

   Vatan nedir, vatandaş nedir, insan olarak değerin nedir bunun cevaplarını alacağımız bir sınavdan geçiyoruz. Kötü günde tüm kavramlar boşmuş bunu bir kez daha anladım. Verilen emeklere yazıklar olsun. Herkes kendi başının çaresine bakmak zorunda. İyi günde zaten tüm dostların yanında olur.

  • Shinsekuruza @shinsekuruza

   Bize eğitim hayatımız boyunca öğretilen şey hep şuydu: önce kendin, sonra ailen, sonra ülken, sonra da dünya için faydalı bir insan ol. Ancak bunun karşılığında varlığının sömürülmemesi gerekir. Örneğin, bir arkadaşın veya sevdiğin birisi seni kullanıyorsa onunla ilişkini en kısa sürede kesmen elzemdir. Yoksa karşıdakinin menfaati için zarar görürsün. Yaşadıklarımızdan görüyoruz ki yukarıdaki sıralamada son halkaları atıp sırf kendi çıkarımız doğrultusunda ilerlemek hayatta kalmak için kaçınılmaz bir zorunluluk. Olmasa da olurlar bana ne ya... Ekmeğimi kimse vermiyor kardeşim, kimseye minnet duymuyorum. Böyle böyle değerlerimizi yitiriyoruz. İnsanı zorla bir şeylere karşı tavır aldırtıyorlar, küstürüyorlar.

https://twitter.com/DurBirDinlee/status/1240738128064851974

Bu çocuğun yarı bilinci bizde olsa yeter.

#corona #CoronaVirus

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.youtube.com/watch?v=OZ6bHCcYdHs&t=819s

Mükkemmel açılayıcı bir video.
#corona #virus #coronavirus

Oytun Erbaş - Ahmet Kasım Han ile Yüz Yüze | 12 Mart 2020 @Flu TV

tv100 ekranlarında Ahmet Kasım Han'ın sunduğu Yüz Yüz'e ye Oytun Erbaş konuk oldu. #tv100 #tv100canlıyayın #tv100canlıizle ABONE OL → https://bit.ly/2MMsz5R ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

Seasonic Rolls Out its First Connect 750W Power Supply

Way back in Computex 2019, Seasonic showed us the Connect, a concept PC power-supply that greatly de-clutters your build's power cabling spaghetti by introducing the Connect device. This is...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9