1 Mayısa, Avengers'a imax bilet aldım. Spoiler yemekten çok korkuyorum. 🙁

Edit: İmaxa ilk defa gideceğim, gözlüğü acaba normal 3d den farklı mı ? Bilen var mı? Şimdiden teşekkürler.

#avengers #imax #3D #sinema

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#yorumsuz

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 10

İzmir, Narlidere pazari. Fiyatlar fena. 🙁
#pazar #KuruSoğanKuru

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Kadir Gündüz @kadirg1976

  #AdanaGetto soğan 6,- ₺ , fasulye 10,- ₺

 • Orcun @orcun

  Soğan gibi arsız bir bitki, hayvan gibi yetişebilen belki ay'a eksen yetişir öyle bir bitkinin fiyatı ortada, daha ne denir ki ? dolmalık biber kaça ?

  • seckyn @seckyn

   Bu sene soğanın piyasada az olmasının iki temel sebebi var.
   Birincisi geçen sene para etmediği için az ekildi.
   İkincisi ise tarladayken yağmurlar çok yağdı toprakta çürüdü.
   Normalde bu sene 4-5 Tl bandında olacaktı. Talep karşılanamayınca fiyatlar çok arttı.
   Bizim ihtiyacımız olan tarım politikası. Yani kimlerin neleri ne kadar ekmesi gerektiğini planlamalı ve o yönde teşvik vermeliyiz.

  • Gump @runforrest

   İşin enteresan tarafı şunlarla uğraşmak yerine hala sayımdı seçimdi uzatıyorlar ya başka bir şey demiyorum.

  • Orcun @orcun

   @seckyn Birde bu depolar basıldı vs. onunda etkisi büyük, piyasaya bir anda fazladan soğan verildi e ne oldu tükendi vs. sonuç ? pahallandı. Tarım politikası bilerek baltalanıyor, amaç komple öldürmek komple dışarı bağlatmak. Emin ol zaten bunları milyon kere konuşmuşlardır. Ha ama işte birilerinin çıkarı işte cebi para göreceği durumlara bakılıyor, sen ben sağılacak inek olarak görülüyoruz. Allah aşkına yani ben istanbula gitmemişim adamlar köprüye geçiş garantisi veriyor, zarar olursa benim vergimle ben geçmişim gibi o köprüden benden haraç kesiliyor. Yetmiyor gss adı altında işsiz adamı zorla sigortalı yaptırılıp aylık 70 küsür lira sağlık sigortasını zorunlu satıyorlar, faydalanmazsan da her ay sana o borcu yazıyor faydalanmışsın gibi varsayıp. Bunların hiçbir mantıklı açıklaması yok. Hani bunları yapanlardan tarım politikası işte şu bu çiftçiye destek vs. gibi şeyleri beklememek lazım.
   @runforrest Hepsi bilerek yapılıyor, planlı programlı işliyor.

  • Gump @runforrest

   @orcun Bizim dediği 3. köprüyü geçmeyi bırak ben 3-5 km'lik otobanını kullanıp ilk gişeden çıktım 8 lira yazdı, ama sorsan bizim. Ulan nasıl bizim bu? 😀 Daha köprüyü geçemedim en kısa gişeli otobanından 8 lira yedim. Bizim enişte bey daha düna kadar mal almaya köprüden giderdi zamlarla falan vapura geri döndü, sorsan hala memnun bizim diyor. İşime yarayamadıktan sonra dünya senin deseler ne olur? Akıl tutulması yemin ediyorum bunlar. 😀 Hayır milletin uyanması için daha ne kadar dibi görmemiz lazım bilemiyorum, bu inişin birde çıkışı var azıcık erken uyanın be kardeşim. Bizi geçtim doğmamış çoluğun çocuğun hakkını ipotek ettiler bu kadar mı zor görmek görmek istememek aklım almıyor.

  • Orcun @orcun

   @runforrest Bu işin dibi şöyle olacak, 1 ay çalışacaksın asgari ücreti alacaksın ya, o paraya 1 haftalık yemeğini aldığın zaman işte o zaman iş değişecek. Dolar 50 lira olsun benzin 100 lira olsun böyle iliklerine kadar millet hissetmedikten sonra değişmeyecek. Ha ondan sonra değişecek ama bir bakacaklar hiçbir şey yok, çünkü ülkenin hiçbir mal varlığı kalmamış. Neyse yazacak çok şey var yazmayalım da nemelazım. 🙂

  • Gump @runforrest

   @orcun Psikilojimi bozdular iyice, ne halt ederlerse etsinler ama insanların aklıya oynamasınlar bari yeter da.

  • seckyn @seckyn

   @orcun Aynen aslında biz dış güçleri yanlış yerde arıyoruz.Seneye patates yine yok. Hastalık gerekçesi ile 41 yerde ekim yasağı getirdiler kaç tane tv kanalı gösterdi?

  • whitemonk @whitemonk

   @orcun dolmalik degilde sivri aci biber 20 normal yesil biber 16 TL.

 • Chell @alperenxx

  Daha şimdi 3 kg patatese 20 lira verdim pazarda . Vallahi felaket

 • Hado @hado

  Fasulye 10, soğan 5 eskişehir'de, bui neyin farkı 🤔

whitemonk paylaştı.

Bu postu patlatın, beğenin, paylaşın. 🙂
Avira Phantom VPN Pro 3 Ay Boyunca Ücretsiz! (Trafik Sınırsız)
#temphayratı #TempHediyesi #Temp

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 26

https://www.youtube.com/watch?v=MDzTev392-Q

Rtx Titan 2500 Dolarcık. #Titan #nvidia #2500$

$2500 TITAN RTX Graphics Card Unboxing + METRO EXODUS Gameplay

Metro Exodus PC gameplay on fastest PC graphics card ever built. New Nvidia Titan RTX unboxing. Ray tracing. Gorgeous new first person single player shooter ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
whitemonk paylaştı.

TeknoSeyir'in doğum günü şerefine 2 kişiye (1 @phoenixim, 1 @seckyn ve 1 @bezmialem 'den geldi, toplam 5) 1'er aylık TS Plus aboneliği hediye ediyorum. Katılmak için yorum yazmanız yeterli. Çekiliş yapılmadan önce aktif olmayan hesaplar listeden çıkartılacaktır.
Daha fazla kişiye ulaştırmak için paylaşabilirsiniz. Halihazırda Plus sahibi olanlardan maddi durumu yetenler de benzer çekilişler yapabilir.
Her şey #TarafsızBasın Teknoseyir 'in devamı için. 🙂
#İyikiDoğdunTeknoseyir
Çekiliş doğum günü videosunun paylaşıldığı gün yapılacak ve sonuçlar videolu olarak açıklanacaktır.
Ekleme: 1 adet Plus da @phoenixim tarafından veriliyor, dolayısıyla 3'e yükseltmiş olduk. Siz de katkı yapabilirsiniz 🙂
Ekleme 2: 1 adet Plus da @seckyn 'den geldi.
Amaç bir yandan da Plus'a teşvik etmek olduğu için maalesef mevcut aboneler çekilişe dahil edilmeyecektir 🙁

BeğenFavori PaylaşYorum yap
whitemonk paylaştı.

Arkadaşlar bilenler biliyor, normalde benim ek işim diyebileceğim #tamirtadilat işleri yapıyorum. Genelde elektronik, cep telefonu, bilgisayar ve parçaları vs. bunu tabi normalde internette pek duyurmuyordum. Arada işte TS'den falan ulaşan arkadaşlar sağolsunlar yolluyor tamir edip geri yolluyordum.

İhtiyacı olan varsa işte atıyorum '' abi telefonumun ekranı kırıldı ne yapıcaz ? '' yapılır, yeni ekran alırız, ufak bir işçilik ücreti alırım takarız. Veya notebook'um menteşesi yada kasası kırıldı, işte klavyesi pert, veya ekranı kırık falan bunları yapıyorum. Hani aklınıza gelebilecek çoğu sıkıntının tamirini yapabiliyorum.

Dediğim gibi ek işim çünkü geçmişte teknik servislerde çalıştım. Ama malum düzenli para lazım olduğundan ve başka mesleklere yöneldim. Bu işte aslında hobi şeklinde başladı ama devam ediyorum. Para kazanmak ilk amacım değil ama tabi ek gelir olsun diye yapıyorum. Ama ola ki maddi durumu yoktur, veya işte yetemiyordur sıkıntı değil gene elimden geldiğince yardımcı olurum.

Bana nasıl ulaşacaksınız ? genelde mail ve telegram kullanıyorum.

Mail : orcun89@outlook.com
Telegram : @orcun89

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 32

#ThePunisher #punisher

İntikamcı Kedi. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap