Bitcoin düşüyor. Alt coinler düşüyor. 3080 ekran karti elektrik masrafi, ciktiktan sonra 1 dolarin altinda getiri sagliyor. Acaba önümüzde ki dönem ekran kartı fiyatlari nasil olur? Dolar yerinde durursa tabi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5
BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.akakce.com/ram/en-ucuz-kingston-hyperx-predator-rgb-16-gb-2x8-3200-mhz-ddr4-cl16-hx432c16pb3ak2-16-fiyati,443115280.html

Sıfır kapalı kutu 2022 kasıma kadar amazon.tr garantili. Teknoseyire özel fiyat 1.300 TL. Lokasyon izmir. Kingston markasının en üst seri ramleri.
#ikinciel

Kingston HyperX Predator RGB 16 GB (2x8) 3200 MHz DDR4 CL16 HX432C16PB3AK2/16...

Kingston HyperX Predator RGB 16 GB (2x8) 3200 MHz DDR4 CL16 HX432C16PB3AK2/16 Ram arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

https://youtu.be/DcbgTR89x_E

Bu adami cok sevdim ben ya. Bu adalet bizdede olmali.

Amerikalı yargıç Frank Caprio'nun karşısına genç bir Türk çıkıyor

Amerika'da adil yargılamasıyla tanınan yargıç Frank Caprio'nun karşısına bu kez genç bir Türk çıkıyor
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Johan @johan28

  Bizde bundan da iyisi olur, iş şova geldiği zaman ooo en kralı biziz.

 • Rotten Pizza @pizza

  Amerika gibisi var mı be? Avrupa Birliği köylüleri izlesin de adalet görsün.

  • Rasko @rasko

   Aslında ABD'nin çok boktan bir adalet sistemi var. Özellikle jüri sisteminden çok tartışmalı kararlar çıkıyor ve asıl suçluları bulmaktansa davayı kapatmaya yönelten bir sistemleri var. "Dava kapansın da kim içeri giderse gitsin" diye düşünüyorlar. Çünkü görevliler, çözülen davalar ile ödüllendiriliyor.

   "Plea bargain" diye bir bokları var ki evlere şenlik. Atıyorum olayla alakası olmayan birini yakalıyorlar sadece robot resme benzediği için, adama "suçunu reddedersen müebbet yeme ihtimalin var, gel sen bu suçu üstlen, anlaşma yapalım, itirafçı olduğun için 3 yıl yat çık". Bu şekilde işlemediği suçu itiraf edip hapse giren onbinlerce insan var.
   Yada atıyorum 3 kişi banka soymuş, adamları yakalıyorlar, suçu birbirlerine attırmaya çalışıyorlar, 2 tanesi bir olup 3. suçlu aleyhinde ifade verirlerse, itirafçı oldukları için o 2 taneyi salıp 3.'yü tutukluyorlar. Halbuki hepsi aynı suçu beraber işlemiş. vs. vs.

   Uzun lafın kısası, bok gibi bir adalet sistemleri var. Bu videoda gösterilen çok alt bir mahkeme, ufak tefek işlere bakıyorlar. Geneli yansıtmıyor.

  • Rotten Pizza @pizza

   @rasko - Biliyorum, aynı fikirdeyim. Sanırım bazı yorumlarımın sonuna /s koymam lazım ki ironi olduğu anlaşılsın.

 • Ş.A.Y. @sahin

  Excited çok değişik olmuş yalnız. 😀 Nervous ile karıştırıyoruz sık sık...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11
 • Fırat Duran @firat_duran

  Sıkıntı şu ki asgari ücrete mahkum bir toplumuz.
  Bir halt bilmesen ve ile girsen, maaşın asgari ücrettir.
  10 sene geçer maaşın asgari ücrettir.
  50 tane kriter ararlar maaşın asgari ücrettir.
  işe alcak adam bulamazlar, 5 bölümün işi sana girmiştir ve maaşın asgari ücrettir.

 • çöküş @noisecash

  Beton gelişmişlik göstergesi ise kendince hakli

 • Erdinç B. @erdincb

  Fena halde cahil yaşlı bir kesim var, yaşlı oldukları için üretime bir katkıları yok, sadece tüketiyorlar ama tabi bunu eleştiremeyiz. Cahilliklerine de bir diyeceğimiz yok okuma, kendini geliştirme imkanları olmamış. Lakin hem sadece tüketen, hem cahil hem de oy verme hakkına sahip olduklarında tam bir bela oluyorlar. Bu cahil yaşlı tayfanın, üreten, düşünen, devleti soyanlardan kalan üç beş kuruşa şükretmeyip daha iyi yaşamaya hakkı olduğunu bilen genç nesil üzerinde bir söz hakkı olmamalı.
  Her zaman savunduğum şeyi bir daha yazıyorum. Yaşa göre oy çarpanı uygulanmalı: 60 yaşındaki adamın oyu 0.5 ile çarpılsın, üreten, çalışan 18 - 40 arası 1.5 ile çarpılsın, 40 - 60 yaş arası da 1 katsayı ile çarpılsın. Adaletli olan budur. 5 yıl ömrü kalmış adamın 18 yaşındaki gencin hayatına yön verememesi lazım.

Çayı hemen yükseltmiş müslüman din kardeşlerim. Yok artık bu ülke hakkaten adam olmaz. Birde harbi harbi maaş 20 günde biter oldu. Gerisi hep kredi kartı. Lüks hiç bir şey yok. 1 çocuk var ellerinizden öper. Birde araba b sınıfı citroen c3. Gezmeyi tozmayı içkiyi zaten unuttuk. Sadece çocuğun masrafları, mutfak ve araba giderleri bel bükmeye başladı. Ya bu enflasyona çözüm bulsunlar. Ya da maaşlara adam gibi zam yapsınlar. Zulüm oldu geçinmek.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 11
 • Zdmr @zdmr

  Araban var elinde telefonun var hulooo

 • Gump @runforrest

  Kısır döngüye girdiler artık. Ne poh yediklerini kendileri de bilmiyor.

 • Onur Ortakaya @onur-18-fb

  -Maaş zammı faydadan çok zarar oluyor
  -faiz yükseltmeleri lazım
  -israf edilen paraya bir dur demek lazım
  -hazine kendi babasının malı gibi parayı sağa sola dağıtmayı durdurmaları lazım
  -geçiş yada yolcu garantili yap işlet devret projeleri ile birşeyler yaptırmayı durdurmalılar
  -milletvekilleri siyasi partiler ve vakıf dernek vb noktalardaki sağladıkları özel hakları kesmeliler
  -mültecilerin varsa kalifiye olanlarını şirketlere oturma ve çalışma izni almak ve sigortalı çalıştırmak kaydı ile kalma hakkı tanınıp geri kalanı sınır dışı edilmesi lazım
  -mültecilerin hiçbir ücretsiz haktan faydalanmaması sağlanıp
  Aynı zamanda Türkiye topraklarında iki doğumdan sonra çocuk dünyaya getirmeleri yasaklanmalı üremelerini kontrol etmek şart
  -ev alarak vatandaşlık verilme işinin iptal edilip sadece 500 bin dolar ve üzerinde ticari faaliyet gösterip istihdam sağlayacak aynı zamanda nüfus yoğunluğu yüksek olmayan şehirlerde 5 yıl yaşama zorunlulugu şartı getirilmeli büyük şehirlerde mülteci olmamalı

  Gibi gibi gibi benim düşüncelerimden daha profesyonel birsürü hamle yapılması lazım ben bir düz vatandaş olarak bir ekonomi profesyonelliğin olmadan fikirlerimi beyan ettim ama bu işin çözümü para basmak maaş zammı yapmak ile kesinlikle değil. Enflasyonu ve dövizi düşürmeden hiçbir refah mümkün değil

 • POfficer @felixfelicis

  Yazıyı görünce baktım da şok oldum 35 40 liralık çaylar 70 lira olmuş yahu yuh 🤦🏻‍♂️

https://www.biletix.com/tt_kampanya/TURKIYE/tr

Sayın teknoseyir ahalisi benim hanım bu yasemoz'ü çok sever. 10 Mayısta İzmirde gösterisi varmış. Çocukla birlikte 3 kişilik bilet almam gerekiyor. Ancak bilet fiyatları kallavi.TT Prime üyesi olupta kodu kullanmayacak arkadaşlar bana yardımcı olabilirlerse çok sevinirim. Toplam 3 koda ihtiyacım var. kapadokya_bilal at hotlu olan mailden bana ulaşabilirseniz müteşekkir olurum.
#ttprime #yasemoz

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap