%100 Yerli Firewall Cihazı Berqnet ile Tanışın

Tanıcıtı Reklam

Firewall, yani güvenlik duvarı, basitçe bilgisayar, tablet gibi teknolojik donanımları ve sistemleri zararlı yazılımlara karşı koruyan bir kalkan olarak tanımlanabilir. Firewall, verileri tarayarak güvenli olmayanları ayıklar ve kullanıcıları siber saldırı, veri hırsızlığı gibi olumsuzluklara karşı koruma işlemini sağlar. Dünyanın en kolay kuruluma ve yönetime sahip firewall cihazlarını sunan Berqnet, işletmelerin veri ve sistem güvenliğini sağlıyor.

%100 Yerli ve %100 Bizden!

Berqnet, 2013 yılında Ar-Ge çalışmalarına başladı, 2015 yılında ise bu çalışmaları sonucunda  %100 yerli ilk ürün ailesi kullanıcılara sunuldu. Alanında uzman olan ve %100 Türk mühendis Ar-Ge kadrosu ile tüm Türkiye'de 500’ü aşkın bayisiyle faaliyet gösteren Berqnet, Türkiye’nin lider yeni nesil firewall’u olma yolunda çalışmalarını başarıyla sürdürüyor.

Günümüzde 5000'den fazla işletmenin siber güvenlik ihtiyaçlarına bütüncül çözümler sunan Berqnet, iş süreçlerinde internet bulunan her sektörden ve her büyüklükten işletmeye hitap ediyor. Basit, anlaşılır ve Türkçe kullanıcı arayüzü ve mobil uygulama ile uzaktan erişim imkanıyla Berqnet, kullanıcılarına çok yönlü hizmet veriyor. Bütünleşik güvenlik hizmeti, saldırı engelleme sistemi, yerleşik antivirüs koruması, hotspot özelliği, internet yük dengeleme sistemi, ileri düzey raporlama özellikleri ve VPN hizmeti gibi hizmetler, müşterilerin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda özel teknik desteği ile sunuluyor. Tüm bu hizmetleri tek paket içerisinde, ek ücret talep etmeden sunan Berqnet, kullanıcılarına ücretsiz teknik destek de sağlıyor.

Berqnet ile Güvendesiniz

İleri düzey web ve uygulama filtreleme özelliğiyle işletmelerin internet kaynaklı çalışan verimliliğinin artırılmasına da yardımcı olan Berqnet, 5651 Sayılı Kanuna uygun altyapısıyla işletmelere büyük avantajlar sağlıyor. Kurum bünyesindeki internet hizmetini toplu kullanıma açan kurum ve kuruluşların yerine getirmesi gereken şartları içeren 5651 sayılı kanun gereği işletmelerin internet bağlantılarını şifrelendirmeleri ve kullanıcıların bilgilerini de kayıt altına almaları gerekiyor. Berqnet firewall serisi, işletmelerin 5651 Sayılı Kanun gerekliliklerine uygun kayıt tutmalarını mümkün kılıyor. Üstelik bunun için ek bir ücret de talep etmiyor. Berqnet ürününün mevcut lisansı içinde bu hizmetleri hepsi tümleşik olarak kullanıcılara sunuluyor. Kafe, restoran, otel gibi işletmelerden özel şirketlere kadar tüm işletme ve kurumlar Berqnet'in  %100 yerli firewall cihazlarıyla maddi ve idari çeşitli yaptırımlarla karşılaşma riskini ortadan kaldırıyor.

Tescilli Başarı

Berqnet’in başarısı ve güvenilirliği prestijli kurumlar tarafından da tescillendi. Türk Elektronik Sanayicileri Derneği tarafından KOBİ dalında Yenilikçi Ürün Ödülü’ne layık görülen ve BTVizyon'dan da Yılın En İyi Yerli Güvenlik Yazılımı ödülünü kazanan Berqnet, bağımsız güvenlik analiz firması olan Corveus Bilişim tarafından; internet üzerinden tarama, whitebox, greybox ve blackbox derin tarama yöntemlerini içeren tüm güvenlik analizlerini başarıyla geçti. Güvenlik alanında doğru bir tercih olduğunu defalarca kanıtlayan Berqnet, ülkemizin çıkardığı %100 yerli bir değer olarak küresel bir marka olma vizyonuyla yoluna devam ediyor.

BeğenFavori Paylaş
Tüm blog yazılarını gör