Arkadaşlar yeni aldığım WD RED 3,5" 3TB 64mb 7/24-NAS-SERVER hard diskten ince yükselip alçalan bir ses geliyor, sesi normal değil dimi? Pi Nas kurulumu için aldım ancak sanırım kafadan geliyor bu ses 🙁

SES: https://drive.google.com/file/d/1-EclV0r7xp0Mof6o9dW96DcwRr3XJjOJ/view?usp=sharing

Aldığım ürün: https://urun.n11.com/hard-disk/wd-red-35-3tb-64mb-724-nas-server-P351212814

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 12

Gittigidiyor'dan 380 liraya aldığım #RaspberryPi4 üm geldi. Kutuyu ilk ben açtım, ilk defa görüyorum ancak gayet orjinal görünüyor. Kutunun köşesinde element14.com yazıyor. Bu fiyata çok iyi geldi bana.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 18

NAS / Media player vs.tarzı bir proje için pi4 4gb alacağım, en uygun gittigidiyor'da "akifylcn" adlı satıcıda buldum (380 ₺) satıcı hakkında bilgisi olan var mı? Kötü yorum görmedim ama yine de sorayım dedim.

https://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/raspberry-pi-4-4gb-sifir-kutusunda-470701313

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 11

30 yıldır çalışan imax film projektörü. Kolay iş değilmiş adam defalarca kontrol etti doğru mu yaptım diye. Makine de canavar maşallah.

https://youtu.be/_uFyp1WS1Fw

#Sinema #IMAX

30 Year Old IMAX Film Projector Is Still Running/POV

I am an IMAX 15/70mm and 35mm Projectionist currently running Film at The Maritime Aquarium. The Projector you see and most of the equipment is one of the ol...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bluetooth hoparlör ile telefonun hoparlörü aynı anda kullanma imkanı var mıdır? Harici hoparlör baslarda iyiyken telefon da tizlerde iyi. Dinlerken ikisinden aynı anda çıkış alma yöntemi var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Nihayet #Papercraft bitti. Geçen sene başlayıp sallana sallana yaptığım Yamaha Mt-10 kağıt #Motosiklet maketini bitirebildim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Eveet #TürkcellSuperOnline fiber ile ölümlerden ölüm beğen etkinliğine hoş geldiniz. Sonunda apartmana fiber altyapı bağlandı ama geç oldu galiba 😊 tarifeler felâket. En uygun bunu bulabildim: https://m.superonline.net/kampanyalar/fiber-kampanyalari/turkcell-fiber-esnek-paket-kampanyasi

Genelde 50-60 GB kullanımım oluyordu aylık. Bu da 80 lira demek. Bence çok yüksek ama çare yok gözüküyor. Ne dersiniz girilir mi? Yoksa bu fiyatlarda kampanya indirimine giderler mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Zorlu'dan elektrikli araç saatlik kiralama modeli gelmiş 🙂 Uygulama bence çok mantıklı ama fiyatlar çok yüksek gibi geldi. İleride bu sistem yaygınlaşırsa ulaşım maliyeti taksi ücretlerinin altına bile çekilebilir. Bakalım ilginç bir girişim, umarım ekonomik bir seviyeye gelerek yayılır.

http://www.electrip.com.tr/

#HaftalıkGündemeMalzeme

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Serkan Özer @serkanozer

  Elektrikli olmasada normal araba için yapılmışı var.

  İstediğin yere çağırıp işin bittiktensonrw istedigin yere birakiyon felan hic denemedim

  • Kadir @abdlkadrergin

   Bu da iyide hocam da gelecek elektrikli diyoruz ya ileriye dönük güzel bir uygulama bence.

   Yalnız bazı handikaplar var. Misal baktın bir araç Kadıköy sahilde, iki saatlik bir işin var, verdin ücretini, uygulama ile açtık kapıyı, birde baktın eee şarj bitmiş 🙂 ne olacak şimdi, hadi en yakın şarj istasyonuna gittin diyelim şarj süresi uzun? işini de halledemedin. 2 saat ücreti ödedin şarj süresi kira süresinden yiyecek mi? gibi handikaplar. Gerçi bu uygulama şu an sadece Levent199 çalışanlarına diyor da kamuya yayılınca bu sorunlar baş gösterecektir.

 • ilker @gilker

  saatlik iş görmesi açısından biraz iş görürür 1 saat turla bırak 50TL 2 gün kiralama 1000TL oha

 • Burak Yirmibeşoğlu @burak25

  BMW 'nin olan Drivenow! 'i kullaniyorum bir suredir. Fiyati pahali gibi olmakla beraber, burada avantajlari sehir merkezinde her yere ucretsiz birakabilmek. 3 saatlik otopark ucretinin 1 gunluk araba kirasindan pahali oldugu yerlerde cok ise yariyor.

Ultra mesafe kategorisinde düzenlenecek olan bike-packing temalı bisiklet yarışı (sürüşü) 2019 Temmuzda start alacak. Başlangıç noktası Artvin Hopa, bitiş ise Antalya Kemer olarak belirtildi. Toplam 2700 km.lık mesafeyi bitirmek için maksimum 14 gün süre veriliyor. Katılımcılar bu süre zarfında dışarıdan destek ve yardım almaksızın kendi imkanlarıyla ilerleyecekler. Ana rotada 4 adet kontrol noktası bulunuyor. Samsun, Edirne, Çanakkale ve Bodrumdaki bu kontrol noktalarına uğramak zorunlu. Bunun dışında hangi yolu tercih edeceğiniz size kalmış. Katılmayı düşünen arkadaşların bilgisine.

Bisiklet forumdaki konusu: https://www.bisikletforum.com/konu/transavrasya-no-1-bike-packing-yarisi.159211/

Aktivitenin web sitesi: http://www.transeuroasia.com/

#akış #Bisiklet #Yarışma #tsbisikletkulübü #spor

TransAvrasya No:1 Bike-packing yarışı

Arkadaşlar, bu yarış ile ilgili tüm paylaşımlarımızı bu başlıkta yapalım...:) TransEuroAsia Artık facebook grubumuz var...:) www.facebook.com/groups/2242367702649422/
BeğenFavori PaylaşYorum yap