Selamlar, göz muayenesi sonucu 0.25/0.50 miyop, 0.50/0.75 astigmat kazandım 🙂
Doktor özellikle mavi ışık filtresi olsun camda eğer ekran başında çok duruyorsan diye belirtti. Gözlük kullanan arkadaşlar, nasıl bir cam almalıyım? Bir kaç çeşit cam var sanırım bu polarize olan vs. hangisinin ne artısı vardır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 20

8 yaşında çocuk için tablet önerisi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selam, yeni bir xbox series s kullanıcısıyım. Bundan öncesinde pek bir oyuncu kimliğim yok, gamepass ile şu oyunu mutlaka oyna dediğiniz oyunlar neler ? Oynayıp beğendiğim oyunların listesi şu şekilde 🙂

Ori serisi
Hellblade senua's sacrifice
Forza Horizon 5
Atomic Heart
It takes two
A way out
Unravel, Unravel 2

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Gamepass için önce şu aboneliği al sonra şuna yükselt gibi bir şeyler oluyordu, son durum nedir? Şuan sitesinde sadece aylık alınabilir olarak görüyorum, öyle 3 aylık 6 aylık gibi seçenekler de görünmüyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba, Amerikaya giden bir tanığım ile 14 Pro max getirtmek istiyorum, Amerika'da satılan modellerin hepsi e-simli modellermiş sanırım. E-sim konusunda Türkiye'de sorun yaşar mıyım, garanti konusu nasıl olur bu konu hakkında tecrübesi olan var mıdır? 2 hafta sonra kendim Almanyaya gideceğim oradan almak daha mantıksız olur değil mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 17

Elime bir Xbox 360 E geçti, disk falan yokken içindeki yüklenmiş 10'a yakın oyunu açabildim. Araştırıdığım kadarıyla 2014 sonrasi 360E'ler modlanmıyormuş. Benim bu elimdeki modlu mu modsuz mu bu konular hakkında bilgi sahibi olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Tıp öğrencisi için dizüstü mü daha mantıklı yoksa tablet tarzı bir şey mi? Ipad ya da Samsung olabilir mi? Kardeşim için soruyorum, oyunla pek arası yok ama arada girip bir iki el bişiler oynar belki

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 13

Elimde 3 tane İstanbul kart var ve uygulamadan baktığımda hepsi benim üzerime görünüyor. Yani benim hes kodum tanımlı. Ailem İstanbul'a geldi bir karta daha ihtiyacımız var, eskiden biletmatikten kart alınıyordu fakat sonra kaldırmışlar sanırım. Son durum ne bilgisi olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 9

Pek beklentim yok, televizyon hoparlörlerinden iyi olur düşüncesiyle yeltendim. Yazılan fiyata göre hoparlör ve amfi iş görür mü sizce?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6