Ps4 ü yeni aldığımızda ne yapmalıyız sizce? Hemen plus üyelik almalı mı mesela. Önerileriniz değerli benim için şimdiden teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 13

Dün sormuştum bugün aldım, ikinci bir pc ihtiyacım vardı küçük işlerde kullanmak için. Fiyatlar yüksek tabi, anakartı gigabyte a320 planlamıltım ama bios sorunu yüzünden vazgeçtim bu kart ise hdmi 2.0b ve hdcp 2.2 desteği sebebiyle ilerde htpc ye de kullanabileceğim bir ürün, tabi 200 tl gibi bir fark çıkardı 😊. Sonuç olarak vatanda bu parçaları 2550 ye topladım, merkezden de 150 tl indirim geldi, kredi kartının da 2000 üzeri 200 tl indirimiyle 2200 tl ye mal olmuş oldu. İlerde duruma göre bir ram daha eklerim belki. Kasa kullanmayacağım, çekmecede duracak sistem evde fazladan psu ve monitör olması da avantaj oldu yoksa 1200 tl daha üstüne biner. Bakalım bu yatırıma değecek mi? Şimdi toplama keyfine dönüyorum 😊. @nginx @omer_ ve @karizmatik dünkü destekleriniz için teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 18

İyi geceler, video dönüştürmek ve dvd hazırlamak için kullanılacak, office ve küçük boyutlu ps işleri için kullanacağım ikinci bir bilgisayar toplamaya karar verdim uzun zamandır pc parçalarına bakmıyordum sonradan pişman olacağıma baştan sormak istedim sizce bu kombinasyon nasıldır? şimdiden teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hepsiburada da epson mürekkeplerin fiyatı uygun L3050 için kullandığımız 664 mürekkepler 35 tl orijinal epson ürünü. Fiyatı geçmişe göre yüksek olsa da wd my passport 2 tb 409 tl ihtiyaç varsa alınabilir, bunların dışında mantıklı bir şey bulamadım indirimlerde. https://www.hepsiburada.com/epson-t6644-l100-l200-70ml-sari-murekkep-p-BS300086.

Epson T6644 L100/L200 70ml Sarı Mürekkep Fiyatı

Epson T6644 L100/L200 70ml Sarı Mürekkep en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyi akşamlar, uzun zamandır kendime bir makine almayı planlıyordum. Son zamanlarda araştırdım kendimce ailemdekiler de kullanacağı için kullanım kolaylığı açısından ve çoğu modelini denediğim ve tanıdığım bir marka olduğu için canon düşünüyorum, slr ların modası geçmek üzere biliyorum ancak aynasızların da pahalı olması sebebiyle canon 800d yi düşünmeye başladım ama araştırmalardan gördüğüm kadarıyla çok alınmıyor gibi geldi bu tarz alışverişlerde danışmadan aldıktan sonra işin geç olduğunu bildiğimden sormak istedim sizlerin tercihi nasıl olurdu? #dslr #canon

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyi günler, elektronik cihazları korozyon pislik vs arındırmak için kullanabileceğim bir spray arıyorum ne önerirsiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyi günler, Hepsiburadada 5569 tl ye note 9 128 gb var, araştırma imkanım yok şu an sizce alınır mı fiyat olarak?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 23

İyi akşamlar küçük bir sorum olacak: 4tb harici 3.5 inç hdd masanın üzerinde, yanından biraz da temas ederek pc nin bağlı olduğu 5'li prizin kablosu geçiyor, herhangi bir sorun olur mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap