Arkadaşımın eski işlemcisini sattık dün, il dışına kargoladık. Adam mesaj attı bugün dedi 7-8 pin yamukmuş. Kargoda mı yamuldu, adam şeffaf plastikten çıkartırken mi yamulttu, biz mi çıkartırken yamulttuk yoksa adam dolandırıcı da elindeki aynı model yamuk pinli işlemciyi bize mi kakalamaya çalışıyor? Al başına belayı şimdi. Hatanın bizde olduğunu bilsek alalım parayı hiç sorun değil de şimdi mesela adamda ya da kargoda mı hata var, nasıl bileceğiz? Şaka gibi ya. Hiçbir iş mi düzgün gitmez hayatta?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 17

Başlığı okuyunca nasıl bir haber çıkacağını az buçuk tahmin ettim ama bu kadar kötüsünü beklemiyordum. Clickbaitler zaten havada uçuşuyor. Dil kullanımı desen haber bildiğin Google Translate çevirisi gibi. Türk medyasının halinin özeti resmen. Böyle insanların nasıl editör olduklarına şaşıyorum. Şu konuyu lise öğrencisine versen bundan daha iyisini yazar.

https://www.tamindir.com/haber/xiaomi-miui-12-guncellemesi-sesi-katlediyor_58650/

Xiaomi MIUI 12 Güncellemesi Sesi Katlediyor: Böyle Güncelleme Düşman Başına

Kullanıcıların Xiaomi güncellemesi ile ilgili böylesine sert yorumlar yapması mühendislerin takibine takıldı. Hemen onlarla bağlantıya geçen mühendisler planlı bir şekilde buluşmaya karar verdi.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

1 ay önce şöyle bir sorunumdan bahsetmiştim: https://teknoseyir.com/durum/1283109

Sorunun şarj portundan olduğunu düşünmüştük. Şarj portu sipariş ettim ve değişimini kendim yaptım. İyi bir iş çıkardığımı söyleyebilirim, hiçbir şeye hasar vermedim ve kasayı çizmedim fakat sorunum çözülmedi 🙁 Bilgisayar hala aygıt arızalı diyor. Başka ne olabilir ki? Telefon ikinci el, daha önceden bootloader kilidi açılmış. Acaba yanlış yazılım atmış olabilirler mi de böyle bir sorun var bilemiyorum. Telefonu fabrika ayarlarına çevirmeyi denememiştim çözülmezse durduk yere düzenim bozulur diye. Nasıl bir yol izleyeyim ne diyorsunuz?

Redmi Note 5'i bilgisayara bağlayamıyorum

Redmi Note 5'i bilgisayara bağlayamıyorum aldığımdan beri. Bir sürü sürücü denedim olmadı. Aygıt bozuk diyor Windows. İkinci el almıştım, imei atılmış, bootloader açık. Bunlarla...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Elektrikler kesik. Akşama kadar gelir diye düşünüyorum. Evden çıkmam lazım, powerbanki şarja bağladım ki eğer gelirse dolsun diye. Elektrik gelene kadar fişte durmasının içindeki son enerjiyi de çekme gibi bir sakıncası olur mu? Yani ters yönde akmaz herhalde akım değil mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sitede arattım ama tam aradığımı bulamadım. Dışarıdayken çeşitli yerlerde dezenfektan diye geçen fakat içinde ne olduğunu kesin olarak bilemediğimiz her şeyi telefona da boca ediyorum, sürekli elimde olduğu için. Yani sorum genel aslında. Kolonya, dezenfektan, alkol ya da artık o şişelerin içine temizlik amaçlı ne koyuyorlarsa, telefonun kamera camına, ekranına ya da kasasına herhangi bir zarar verir mi bu maddeler? Şarj girişi, hoparlör çıkışına vs giderse zaten mefta, onlardan bahsetmiyorum. Korona ayağına telefondan olmayalım bir de.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 8

Salonda ayrı odada ayrı wifi ağı var. Salona geçtiğimde oda, odaya geçtiğimde salon çekmiyor ve ikide bir ayarlara girip kendim değiştirmem gerekiyor. Bunun pratik bir yolu yok mu? Kayıtlı ağlardan sinyali daha güçlü olana otomatik geçiren bir uygulama vs yok mu?

Ekleme: Android için.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Redmi Note 5'i bilgisayara bağlayamıyorum aldığımdan beri. Bir sürü sürücü denedim olmadı. Aygıt bozuk diyor Windows. İkinci el almıştım, imei atılmış, bootloader açık. Bunlarla alakası var mı bilmiyorum. Şarj olmasında bir problem yok. Acaba şarj girişini değiştirsem problem çözülür mü? Ya da başka bir şeyden kaynaklı olabilir mi?

#TeknoYardım #xiaomi

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Aynı soyismi paylaştığımız kişilerle birlikte araçtayken maske takmasak yine de ceza yiyor muyuz? Kimlik falan göstersek olmuyor mu? Aynı evde dolaşıp arabada maske takmak çok saçma yahu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ekşi'de gördüm, ilginç geldi. Sahibinden'deki ilanlara yorumlar kısmı eklemiş bir arkadaş.

https://eksisozluk.com/sahibinden-com-ilanlarina-yorum-yapma-eklentisi--6555323

BeğenFavori PaylaşYorum yap