Yolun ortasına durmuşlar. Ne uyarıcı işaret ne sinyal lambası vb. şeyler yok. Duvara çarpmış gibi oldum. Resmen görev çöp oldu. Zaten eksideyiz . Sabır ya. #ETS2

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu kadar bilgi istemek neden? Sizce güvenilir bir site mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Benim sevdiğim ve alıştığım tarih yazımı " Gün / Ay / Yıl " olarak yazılır. " Ay / Gün / Yıl " olarak yazıldığında karışıklık olabiliyor. Bunun bir standardı yok mu? Niye öyle yazılıyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 25

WhatsApp 'ı bende sildim. Sadece uygulamalardan değil, hesabımı da sildim. Yazışmalar, arşivler, fotoğraflar, gruplar hepsi gitti. Düzenlemeye çalıştım ama başa çıkamadım. 2 kelime yazmak yerine fotoğraf attığı için insanlar zorlaştırdı işimi. Kurtarabildiklerimi kurtardım kurtaramadıklarım silindi gitti. Bir uygulamaya bağımlı olmanın zararları sancılı bir geçiş oldu benim için. Artık geri dönüş yok. WhatsApp bana neden sildiğimi ve önerileri sordu. Ben de daha çok veri toplayın bu size yetmez yazdım. Bakalım ilerde kullanımımı etkileyecek değişikler olacak mı? Ha bu arada messenger ve instagram ı da sildim. #WhatsAppSilelim

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 21
 • Doğa @doga

  Herhangi bir hizmetten kurtulabilecek kadar özgürseniz özenilecek durumdasınız. Ama bu uygulamalar artık özel mesajlaşmadan çok profesyonel alanda da yer buldu kendine. LP'nin dediği gibi sokakta bağırarak söylemeyeceklerimizi buralarda konuşmayacağız. Verilerimin elden ele dolaşması beni çok uzun süredir rahatsız ediyor. Ama çağın getirdiği bir durum ve dijitalden kazanan biri olarak bununla yaşamayı öğrendim ve bence pek çoğumuz öğrenmek zorundayız. Ayrıca WhatsApp'tan kaçıp verileri şu an bu piyasaya aç kurt gibi saldıran, fırsattan istifade biz de verileri yürütelim diyenlere teslim etmek de garip oluyor.

  • supernova @supernova

   Aslen özgür olmamız lazım. Bizi bu duruma sokacak izinleri vermememiz lazım ama bilemezdik böyle olacağını. Bundan sonra daha dikkatli olmalıyız. Dijital köleliğe doğru gidiyoruz buna engel olalım.

 • kumbaraci @kumbaraci

  Bazılar şunu anlamıyor: Herkesin amacı anonim olmak değil, biraz olsun kendi özel alanını korumak istiyor. Ayrıca size de ders olmuştur, kullandığımız bizim olmayan teknolojiyi yarın bırakmak zorundaymışçasına kullanmalıyız bence.

 • kirazerik @kirazerik

  sosyal medya uygulamalarını telefonuma kurmadım. WhatsApp silmek çok zor şu an benim için. Ama bir gün o noktaya gelebilirsem ki niyetim var uzun vadede. Akıllı telefon kullanmayı bırakabilirim. şu anda WhatsApp ve banka uygulamaları için akıllı telefon kullanıyorum. Hatta son bir haftadır telefonum bozuk ekran 40 saniye açık kalınca kapanıyor. pil değişimi yapmak lazım. değil akıllı telefon normal telefon ihtiyacı bile hissetmedim. tabi sürekli bilgisayar başındayım işimden dolayı. Bazı şeyler sandığımız kadar ihtiyaç değil.

 • cicikus cafer @cicikus-cafer

  WhatsApp insanın hayatını kolaştırıyor. Birisiyle buluscam mesela konum atıyorum.
  Bir şey göstericem anlık olarak video veya fotograf atıyorum.

Yeni aracımla gezmelerdeyim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 19

4 yıl olmuş vay be. İos 15 i de alırsa yeterli .

Allah taksiratımızı affetsin İpad pro 9.7 "

Allah taksiratımızı affetsin İpad pro 9.7 " 32 gb rosegold almış bulunmaktayım.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Alacağımdan değil de arada bir bakmak için favoriye atmıştım. Piyasa biraz aşağı iniyor gibi. Ne kadar gider bilmiyorum? Bazıları bu zamanda çok kâr etti. Biz her zaman ki gibi seyrettik 😂😂😂. Bu arada araba Model 3 tek sevdiceğim 😥.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bunu alasım var ama taksitli çok artıyor fiyatı.

Creality CR-6 Se 3D Yazıcı-3D Printer

Creality Cr-6 SE uygun fiyat kaliteli ürün. Şimdi Stoklarda. Hemen Satın Al Fırsatı Kaçırma.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Benim elektrikli araç kavramım en basitinden şöyle ;

Otopilot olmalı,
Güvenlik olmalı ( şerit takip, güvenli mesafe vb.),
Uyarı sistemi olmalı ( hız limiti vb.),
En az 500km menzili olmalı,
Telefonumla yada onların ürettiği bir cihazla istediğim konuma gelebilmeli.

Siz ne düşünüyorsunuz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 12