S10 plus en güvenilir şekilde nerden alınır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yakında telefon üreticileri üst seviye cihaz satmayı bırakabilir Türkiye için. Neden? aşırı vergi yüzünden. Yakın zamanda tanıtılacak Note 10 için iyimser tahminim 10 bin ₺ diyorum. Asgari ücretlinin 5 ay yemeden içmeden harcamadan çalışıp biriktirip alması demek.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Mustafa @mkyb

  Samsung zaten vergi konusunda kendi cebinden veriyor. Apple öyle değil ama şak diye yansıtıyor fiyatlarına. Bu yüzden kaç senelik iPhone 7 4.300 lira oldu.

 • Fırat Duran @firat_duran

  Kacakla mücadele tamam eyv. Ta arkadaş normali de kimse alamıyor ki? Bunu niye idrak edemiyorlar.

 • Master @master

  Asgari ücret alan insanlar en iyi arabayı, en iyi masaüstü bilgisayarı, en iyi dizüstü bilgisayarı, en iyi televizyonu, en iyi fotoğraf makinesini vs. zaten alamıyordu artık en iyi telefonu da doğal olarak alamıyor.

  Tamam TR'de yaşamak zor ekonomi kötü eyvallah ama bir noktada artık düşük-orta gelirli insanların da en iyi telefon neyse onu almak zorunda değilim demesi gerekiyor. İnsanlar aldıkça üreticiler de telefonları pahalılaştırıyor devlet de vergi koyuyor bunun sonu tüketici lehine gelişmiyor maalesef.

Neredeyse aynı özellikler çok daha ucuza hangisini tercih edersiniz? Mi 9t VS A80

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Bugünün videosu bu mu?

Sony Walkman 40 Yaşında

Sony'nin efsane Walkman'i 40 yaşında. Gündem içinde yer verdiğimiz bu konuyu kaçıranlar için kesip yeniden yükledik. Teknolojiye dair son haberleri kaçırmama...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Xiaomi Mi 9T nasıldır sizce? Fiyat az yüksek ama bence iyi gibi. @umtk

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yeni orta üst buysa, üstleri 10k dan görmeye başlayabiliriz.

Samsung Galaxy A80 2019 128 GB (Samsung Türkiye Garantili) Fiyatı

Samsung Galaxy A80 2019 128 GB (Samsung Türkiye Garantili) en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Köşeye sıkıştım. Telefonun ekranı (durum https://teknoseyir.com/durum/1077441) iyice azıttı. Klavye kullanıyorum 10 dk, ekranda izi kalıyor. İçime sinen adam akıllı bir telefon yok. Kiminin ekranı delik kiminin bataryası zayıf kiminin fiyatı yüksek vs... gibi. Telefonu tamire vericem ama yedek telefon yok, emanet kullanamam zaten. Telefon almam lazım, çentiksiz, bataryası iyi, çok aşırı pahalı olmayan, güçlü gibi varmı aklınızda bu tarife uyan. Mi9t iyi gibi ama sanki biraz pahalı gibi başka ne olabilir? #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap