Kargoya verilme tarihine dikkat etmemişim. 11 i sabah verdim 19 una kadarmış. Böyle saçmalık olurmu ya? Elinde varsa adetine göre 1 gün içinde kargoya verirsin. Bunlar olmayan malı mı satıyorlar? Sonra ben siparişi iptal edicem bunlar bir şeyden kar mı ediyorlar? Birde kargoya verilme tarihleri sürekli değişiyormuş. Siz siz olun dikkat edin.

Xiaomi Mi Band 4 Akıllı Bileklik - Global Versiyon - n11.com

Xiaomi Mi Band 4 Akıllı Bileklik - Global Versiyon 187,00 TL ve ücretsiz kargo ile n11.com'da! Xiaomi Akıllı Saat fiyatı Telefon & Aksesuarları kategorisinde.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Teknoloji dünyası son zamanlarda eskiye nazaran çok iyi durumda. Bir şeyler tasarlarken her şey kullanıcının elinde, onu engelleyebilecek aman aman bir durum yok. Örneklerini görüyoruz mesela çoğu şeyde. Benim merak ettiğim telefonlarda neden bu tasarım dilini göremiyoruz? Önceden bazı telefonların kenar kalınlığı hariç ekranlardan memnunduk. Sonra birileri kenarları inceltirken birileri kenar kalınlığını artırdı. Sonra çentik geldi. Kamera yerleşimleri, sayıları değişik acayip acayip cihazlar çıktı. Kimisi ekranı deldi. Giderek bana göre çirkinleşti cihazlar. Şuan da bana göre, albenisi olan telefon yok tasarım olarak. Samsung s4 ne kadar tatlı gelmişti zamanında oysa. Belkide o cihazlara aşina olduğumuzdan çirkin geliyor şimdiki cihazlar. Performansla tasarım ters orantılı olarak şimdilik devam ediyor. İlerde düzelir belki.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Aldık sıkıntı çıkmaz değil mi?

Xiaomi Mi Band 4 Akıllı Bileklik - Global Versiyon - n11.com

Xiaomi Mi Band 4 Akıllı Bileklik - Global Versiyon 185,90 TL ve ücretsiz kargo ile n11.com'da! Xiaomi Akıllı Saat fiyatı Telefon & Aksesuarları kategorisinde.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Fiyat iyimi sizce ?

Xiaomi Mi Band 4 Akıllı Bileklik Siyah Fiyatı - Taksit Seçenekleri

Xiaomi Mi Band 4 Akıllı Bileklik Siyah en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla online sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ben kavşağa yaklaştığım sırada yeşil ışık yandı. Tam geçerken sağ taraftan bir araba az kalsın vuruyordu. Nasıl kurtardım bilmiyorum? Adam resmen kırmızıda geçti. EGM mobilden ihbarda bulundum. Plakayı bilmiyorum saatini ve yerini bildirdim. Büyük ihtimal kavşakta kamera vardı ve umarım cezasını bulur. Başka nereye şikayet edebilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hype oluşturma işinin şeyini çıkartıyorlar. 2020 de başlayacak çekmeye 3 senede tamamlansa 2023 de çıkar herhalde. 4 sene var ya. Sen olacakmısın ben olacakmıyım? Bende ki Hype olacak mı? #Matrix4

BeğenFavori PaylaşYorum yap