Sonunda düzeldi. Ekran görüntüleriyle beraber Microsoft'a geri bildirimde bulunmuştum. Game Pass bende 59 ₺ olarak gözüküyordu ama kampanya kapsamında 1 ₺ olması lazımdı. Söylemesi ayıp askerde yazıcı olduğum için ,çok güzel döktürdüm. Her gün kontrol ediyordum, bugün baktım ve 1 ₺ olmuş bende de. Amacım FH4'ü almaktı. Tişikkirler sipermen.

Ben 14 günlük deneme kullandım sonra iptal ettim bende 1 ₺ - Teknoseyir

Ben 14 günlük deneme kullandım sonra iptal ettim bende 1 ₺
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bana bunun gibi bir film önerebilirmisiniz? Felsefe olarak aynı olmasına gerek yok illa ama bunun kadar güzel olsun defalarca izlesemde beni bıktırmasın istiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11

Ben 14 günlük deneme kullandım sonra iptal ettim bende 1 ₺ gözükmüyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Blackberry z10 aldım bit pazarından. 125 ₺ ye kazıklandımmı acaba? Sim kart girişi sıkıntılıymış.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 12

Şimdi benim Game Pass deneme sürem bitti bende yeniletmedim ve fiyatları arttı. Sormak istediğim game pass ı olan arkadaş hediye olarak indirimli satın alabiliyormu? Alabiliyorsa bana gönderse ben parasını havale etsem olurmu acaba? Amacım oyunu(FH4 UE) 320 ₺ ye almak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bugün başlayan etkinliklerden C sınıfı en güçlü 2 arabadan 2.si konumunda olan araba PininFarina H2 speed açıp hatta maksimuma ulaştırmak elinizde. Toplam 103 çizim ile maksimuma ulaşıyor. Stok kademesi 1685 iken maksimum 3003 kadmeye kadar ulaşıyor. Haber vereyim dedim. Gelmek isteyen olursa kulüp a5205. #asphalt9

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sitede puan yada rütbe sistemi şart. Trolleri engellemenin bence bir nevi yolu. Adam bir kaç tane durum paylaşıyor sonra vur patlasın çal oynasın. Diyelim ki ilk 1 ay durum paylaşma rütbeye göre 1 kere puanlamaya göre 5 puan falan olsa gerisini siz getirin artık yada siz bilirsiniz. #TrollAvıÖneri

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 19

Zamanında az oynamadım bu oyunu ,yokluğunu hala arıyorum. Bunun için internet paketi alırdım. Daha adsl ye bile geçememiştim. O zamanlar vınn vardı 4 gb yükletirdim. Facebook arkadaşlarmın bir kısmı bu oyundan eklediğim kişilerdi. Hey gidi günler. #cityville (Resim Temsili)

BeğenFavori PaylaşYorum yap