Hayırdır düşmeye başladın?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 10

Geçenlerde Fifa23'ün 10 saatlik demosunu indirip, oynamayı başaramamakla ilgili bir durum paylaşmıştım. O zaman ki fiyatı, indirimli hali, normal sürümü 251 ₺ idi yanılmıyorsam. Dün Ea app açınça Fifa23 e bakayım dedim. Loyalty Edition diye satın almalarda bir seçenek gelmiş. Bu ne ki dedim? Meğerse sadakat sürümüymüş. 189₺ olduğunu görünce aldım. Dün gece indirdim bakalım akşam bir şekilde açmaya çalışıcam artık 😂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Fifa23'ün 10 saatlik deneme sürümünü indireyim bakayım dedim. Ne yaptıysam çalışmadı. Ekran kartı sürücüsü ve Windows 'u güncelledim, anticheat ı silip tekrar yükledim, güvenlik duvarını kaldırdım vs... Derken baktım olacağı yok sildim kurtuldum. İyiki parayla almamışım. İadeyle uğraşırdım birde.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Bf2042'deki silahlar yetersiz ve sevemedim nedense. Bir kaç silah eklemişler Bf3 den. Bf4 çok iyiydi o anlamda. Siz neler kullanıyorsunuz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Günaydın arkadaşlar. Halkbank konut kredisi kullanan oldumu yakın zamanda? 300bin₺ için ne kadardır toplam masraflar?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Amazon fire tv 4k'yı alalı biraz olmuştu. Adam akıllı kullanmak nasip olmadı. Şimdilerde denedim YouTube ile Netflix i anca kurup çalıştırabildim. Uydu yoktu bende. Tivibu go ve tvplus kurdum çalışmadı. Yine bir işime yaramadı. Alternatif cihaz olarak mi box s alınabilir sanırım. Bu cihazda bu uygulamaları kurup çalıştıran var mı? Yada başka önerilere açığım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6
 • blog.yakupulutas.com @yhackup

  Normal Mi stick kullanıyorum galiba iki yılı tamamladı. kutusundan çıktığından beri tvde takılı duruyor henüz şükür bir derdim olmadı.

 • Temp @temp

  Bana sağolsun @coppermine hocam hediye etti.
  Daha çok inceleme fırsatım olmadı ama bir ara detaylı bir inceleme yapmaya çalışacağım.
  Amazon Fire TV'lerde kendi özelleşmiş android arayüzü var o yüzden de google play v.s. yok.
  Ama bu dışardan apk yükleyemeyeceğin anlamına gelmiyor.
  Akıcı ve hızlı bir cihaz.

 • deepL @deepl

  Mi stick büyük marketlerden birine geliyor bugünlerde sanırım.

 • Joe @joe

  tivo stream 4k veya mi stick 4k veya Chromecast with GoogleTv alabilirsin. arada usb takarim dersen tivo ve googletv (typce ek giris var bunlarda) , pek jullanmam dersen mi stick 4k al(bunda usb takmak icin ek kablo alman lazim). Mi box alma islemcisi baya eski kaldi onun.

Hayırlı pazarlar. Günlük kullanım için ama çok basite kaçmadan, şıklıktan da taviz vermeyen, fiyatı makul seviyelerde olan bir kol saati tavsiyesi istiyorum arkadaşlar. Mekanizması otomatik mi pilli mi olsun bilemedim önerilere açığım. (Kullanmadığınız varsa onları da satın alabilirim.)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Turknet zammından sonra hangi interneti tavsiye edersiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 15

4 günde iyi para. Kendimi enayi gibi hissediyorum 😥

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 19