https://9gag.com/gag/adg108d?ref=ios

Köpek saldırıları için güzel alet. Acaba fiyatı nasıl?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Film önerisi durumudur 🙂
Sadece filmin adını yazıp bırakabilirsiniz bile, amaç yeni yakın izlediğiniz ve beğendiğiniz filmleri paylaşmak ve başkalarına fikir sunmak.
#FilmTavsiyesi

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 19

pi compute model + dfrobot dual gigabit ethernet carrier board + openwrt ile şahane router oluyor. 900+ mbit görüyor gayet kolayca.

https://www.youtube.com/watch?v=w7teLVwi408&t=752s

You call THAT a router?! 2 Tiny Raspberry Pi Routers

Take a look at the two smallest Raspberry Pi Routers in existence: The DFRobot IoT Router Board Mini and the Seeed Studio Routerboard!Along the way, learn ab...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba, yazıcı kapalı dururken eve geldiğimde sadece turuncu ışık yanıyordu. Güç tuşuna bastım yeşil yandı ancak hiç bir hareket yok. Canon sayfalarında hep yanıp sönen hataların nedenleri var sürekli yanan turuncu ışık hatasının nedenini bir türlü bulmadım.

Ayrıca bu hata daha önce de başıma geldi Fişi prizden çıkarıp tekrar taktım çalışmıştı ancak şimdi hiç bir şekilde çalışmıyor.

Konu hakkında yardımcı olabilir misiniz?

Burada çözüm aramamın sebebi Eğer çözüm sağlayabilirsem siparişlerim için çıktıları alabilmek. Çözüm yoksa pazartesi servise götüreceğim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.youtube.com/watch?v=Zn6Ohe0sulE
Bu adam çok iyi ya. Tek kişilik dev kadro resmen. ahsadhashda 😂😂
#ilkergümüşoluk

Bir şey anlatırken nesne kullanmayı çok seven insanlar

Bir şey anlatırken nesne kullanmayı çok seven insanlar...daha fazla video için www.instagram.com/ilkergumusoluk İlker Gümüşoluk YouTube Kanalına ABONE OLUN: ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Amazon hesabınızla başka kişiler için de alışveriş yapıyorsanız dikkat edin, faturalarınız sizin adınıza kesilmiyor olabilir.

Aylar önce bir yakınım için kendi Amazon hesabımdan onun adına alışveriş yapmıştım, fatura da onun adına kesilmişti doğal olarak. Bunu tek alışveriş için yaptığımı sanıyordum ama meğerse Amazon onu benim varsayılan fatura adresim olarak kaydetmiş. O günden sonra verdiğim bütün siparişlerde fatura kesilecek kişi/adres olarak kendimi seçmeme rağmen bütün faturalarımı o kişi adına kesmiş.

Amazon'dan ürün sipariş ederken ödeme ekranındaki fatura adresi kısmını ciddiye almayın. Faturayı o adrese kesmiyor. Gerçek fatura adresini Hesabım sekmesinde ''Sipariş ve Alışveriş Tercihleri'' bölümünün altındaki ''Vergi Mükellefi ve Fatura Bilgileri'' kısmından görebilirsiniz, dikkatli olun.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

VDSL Modemlere bakıyorum ve Keenetic Extra DSL AC1200 diye bir modemi beğendim. Ancak gigabit ethernet portu yerine 100 Mbps portlar kullanmışlar. Sadece Keenetic de değil, başka birçok marka da Wifi 6 destekli birçok modelinde gigabit portlar yerine 100 Mbps port kullanmışlar. Bence böyle olunca 1200 Mbps, 1600 Mbps gibi wifi hızları çöpe dönüyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 15
 • revenge @revenge

  Kenetic alın geçin. extra DSL iyidir. SNR ayarıyla internetin hakimi olursunuz.

  • Hasan Yılmaz @coolnquiet

   Keenetic'i bu güne kadar pek bilmiyordum. Bir bakayım diyerekten inceledim ve incelemelerini izledim. Çoğu özelliğini çok beğendim, WPA3 şifreleme sunan tek modem o sanırım. Ancak 10 Gbps veya 2,5 Gbps gibi bağlantıların konuşulduğu ve anakartlara gelmeye başladığı günümüzde 100 Mbps port hiç olmamış. 50-100 TL pahalı olup, gigabit portu olsaydı albenisi çok daha yüksek olurdu. Şu an yapmıyorum ama ileride Nas veya modem portundan dosya paylaşımı yaparsam veya laptop-masaüstü arasında dosya paylaşımı yapmam gerektiğinde ethernet hızının kısıtlamasını istemiyorum.

  • supernova @supernova

   @coolnquiet normalde takılmazdım, siz deyince port meselesi kafama takıldı. Fiyatı da ucuz değil ki göz ardı edeyim. Takipteyim.

 • Hasan Yılmaz @coolnquiet

  Teknik özellikleri iyi duruyor ama operatörün verdiği bir modem olduğundan bulmak zor. Bulsam da ikinci el olur sanırım. Şu an için sıfır almayı düşünüyorum.

 • Hasan Yılmaz @coolnquiet

  Teşekkür ederim hocam. O modelleri listeme aldım. Araştırmalarımda Asus DSL AC-55U ve AC-56U modellerini de gördüm. Yazılım özellikleri çok daha fazla olduğundan Asus bana daha iyi geldi. Keenetic'i de zengin yazılımı nedeniyle beğenmiştim. Bu Asus modelleri için siz ne dersiniz?

 • Hasan Yılmaz @coolnquiet

  @orcun Dediğiniz doğru hocam. Donanımhaber'in Asus modemlerin ana konularında sorunlardan bahseden insan sayısı hiç az değil. Hatta baktığım sayfalar benim incelediğim DSL-55U ve 56U da değil, iki katı fiyatı olan 68U idi. Modemi bozulan birçok kişiden de hala sıfırı satıldığı halde parçası yok deyip yeni modem parası istemişler. Bunları görünce Asus'dan tamamen vazgeçtim. Uygun fiyatlı güncel özellikleri olmayan bir vdsl modem alıp, yanına bir router almazsam şu an sizin de önerdiğiniz VR400 ve VR600 modellerini düşünüyorum.

UVC kabini yapma düşüncem var ne zamandır. Şöyşle bi cihaz gördüm. Ama mahalledeki elektrikçi de 300 lira. Şunu alıp bi kutuya koysam florasanla falan uğraşmam diyorum. Hem de watt'ı yüksek.
https://www.hepsiburada.com/westlec-38w-ultraviyole-uv-c-hava-ortam-sterilizasyon-lambasi-pm-HB00000UNIBG

Westlec 38W Ultraviyole Uv-C Hava Ortam Sterilizasyon Fiyatı

Westlec 38W Ultraviyole Uv-C Hava Ortam Sterilizasyon en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap