Smart özellikleri çok kullanılmayacak 49 inç kaliteli paneli olan bir TV arıyoruz bir abimize ne önerirsiniz nerelere bakmak lazım?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Herkese merhaba arkadaşlar yazılım olarak kaliteli TV box arıyorum yavaşlama hissetmeden kullanılacak neler var fiyat performans olması lazım 400 lira en üst sınır 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7
 • Boheme @digitalanimal

  şayomi dışında bakma bişeye...

 • demigod @demigod

  bu kıstaslar dahilinde Mi Box S alın hocam. eğer üçüncü parti bir şeyler kurmaz ve ürünü amacı dışında kullanma çabasına girişmezseniz (işte Browser yüklemesiydi, klavye fare bağlayıp Web Surf yapmasıydı vs gelmiyor bu alete) üzmez.

  YouTube, Amazon Prime Videos, Netflix, Turkcell TV+, Blu TV, Puhu TV, Spotify, Tidal ve KODI kurulu setup bugüne değin (Android 9 güncellemesini de yaptığım halde) tek bir sorun dahi çıkarmadı. ancak sürekli bızıklayanlar için o bızıklamalar neticesi verdiği hataları, yavaşlamaları vs ile ömür törpüsü haline geldiği de bir gerçek.

 • teknoloji_tutkunu @teknoloji_tutkunu

  Elle tutulur iki tane var xiamio mi box ve apple tv box. Gerisi hikaye alirsan mutlu olmazsin.

 • bedelellis @bedelellis

  Amazon Fire TV Stick 4k alın. Başka modeller aklınızı çelmesin. Her anlamda çok üstün cihaz. IPTV dahil sorunsuz. Netflix 4k izleyebilirsiniz. Kodi falan her uygulamayı yüklersiniz.

  • demigod @demigod

   bellek olarak daha düşük ve eğer Amazon US hesabı ile bağlanmazsa Netflix yüklenemiyor. ayrıca Türkçe dil desteği de mevcut değil.

  • bedelellis @bedelellis

   @demigod Fire TV nin akıcılık konusunda üstüne cihaz tanımam. Diğer söyledikleriniz eksi değil gözümde. Detaylı testlere bakın 4k içerikte mi box ile arasında ciddi görüntü farkı var. Neredeyse ham Blu-ray kalitesinde içerik gösterebiliyor. Bu bile başlı başına sebep olur.

Quadro m2000 ekran kartından 4 tane display port çıkışı var hp bir pcde bunu hdmı üzerinden LG 47la660s TV ye bağlamam lazım bu dönüştürücüyü kullanıyorum ancak açılırken hp logoso geliyor sonra kesiyor sinyali nasıl çözerim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

evet arkadaşlar kesin olarak windows 10 pro keyi alacam kişisel bilgisayarım için uzun süre kullanacağım bir pc olacak ona göre bir key önerirmisiniz hemen alınacak key

BeğenFavori PaylaşYorum yap

HP 25MX 4JF31AA 24.5" 144Hz 1ms (HDMI+Display) FreeSync Full Fiyatı

HP 25MX 4JF31AA 24.5" 144Hz 1ms (HDMI+Display) FreeSync Full en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

@bilendenaldestek bu arkadaşın yanına bir tane daha 4 GB Ram takmak istiyorum var mıdır elinizde?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 10

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-wifi-pro-sinyal-yakinlastirici---guclendirici-300-mbps-p-HBV00000AQJXO?magaza=Hepsiburada
Bu ürün hakkında bilgisi olan var mı? Benzer işe yarar hangileri var mesafe 15 metre ve alt katta sinyl arttırmak gerekiyor.

Xiaomi Mi Wifi Pro Sinyal Yakınlaştırıcı - Güçlendirici 300 Fiyatı

Xiaomi Mi Wifi Pro Sinyal Yakınlaştırıcı - Güçlendirici 300 en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

LG nanocell TV lerden fiyat performans olanı hangi seri? #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • neymarfato @neymarfato

  Bende nanocell var görüntü güzel ama hız kötü
  Bendeki 7000 serisi ama gerçekten tarayıcı olsun youtube uygulaması kanal geçişleri berbat
  Panele laf yok o 10 numara ıps
  E şimdi hızlı olsun diye 9000 seriside alınmazki
  Bence en mantıklısı benim gibi fp bir nanocell panel alıp yanına mi box çakmak

Arkadaşlar merhaba bu aygıtlar için eksik olan driver nedir? Sitesinden indirecem gereksiz indirmeden hangi çeşit olduğunu söyler misiniz

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7