USB WiFi adapter arıyoruz f/p ürün önerecek olan var mı ? Modem koridorda PC odada arada 3 duvar falan var . #TeknoYardım #wifi

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şöyle snapdragonlu işlemcisi iyi bir fiyat performans telefonu var mı? Amaç donmasın yıllarca götürsün öyle kamera,ekran vs. aramıyorum akıcı olsun güncellensin yeter . Örneğin poco X3 pro gibi bişey lazım ama 7bin liraya kadar neler var biliyor musunuz ? #telefontavsiyesi

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Burak Özyürek @burakozyurek

  778G li telefonlar var ama onlar da 9-10 dan başlıyor. İstediğin fiyatlara M33 var ama onun da işlemcisi exynos. Kardeşim kullanıyor kendisi memnun. Oyun oynuyor bol bol ısınması makulmuş.

  • Emir Akdemir @emir-akdemir

   Sizin M33'te de arayüz ara sıra takılıp tekliyor mu? Kız arkadaşımda var aynısından, benim M52'ye göre daha hantal olduğu hissediliyor. Tamam denk telefonlar değil ama bu kadar fark olacağını düşünmemiştim ben. M52 neredeyse kusursuz mesela akıcılık konusunda.

  • Root61 @root61

   @emir-akdemir Ben bazen ekranı açtıktan sonra bildirim çubuğunun yarım saniyelik bir gecikmeyle geldiğini farkettim. Onun dışında pek gözüme bir şey batmadı. Ha ben 6000'e alırken verdiğim paraya acıdım ama yapacak bir şey yok😢.

 • Alptekin @alptekinck

  x3 bozulmazsa götür 🙂 yazılım desteği de önemli. popüler bir şey tercih etmem gerekiyor.

 • Orcun @orcun

  İşlemcisi iyi telefonun hemen hemen herşeyi iyi oluyor, kamerası kasa kalitesi ekranı vs. çünkü bu bir segmentasyon. Bir şayomi öyle garip telefonlar yapıyor pokofon falan varsa vardır onun harici yok. Çünkü samsung veya başka üretici iyi cpu koyunca diğerlerini de iyi koyuyor, o diyor premium segment ona iyisini koyarım. Birtane işte pokofon yada şayomi varsa vardır o kadar.

Samsung cephesinde snapdragonlu en uygun model hangisi acil dönüş bekliyorum teknodostlar

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yeni dolandırıcılar böyle mesaj atıyor aman dikkat özellikle sabah erken saatte atıyorlar uyku sersemi tıklansın diye

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Herkese merhaba Nikon marka bir fotoğraf makinesi var pil deşarj olmuş diyor bu pili kurtabilir miyiz yada ne yapmak gerekir ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 11

Android için pil sağlığını ölçebilecek bir uygulama var mı ?
Telefon mate 10 lite

BeğenFavori PaylaşYorum yap

LG 49UF6807 televizyonumda YouTube uygulaması son zamanlarda reklamı atlamamaya başladı ve oturum açık olmasına rağmen abonelikler kısmında giriş yapın diyor. TV yi sıfırladım düzelmedi varmıdır bir çözümü? #lgwebos #TeknoYardım sürüm:04.26.35

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Herkese merhaba, 150 metrekare ev 6 petek var 7.kattayım sizce hangi kombiyi seçmeliyim hem marka olarak hemde özellik olarak ne olması lazım ? Bu konulardan çok anlamam o yüzden neden olduğunu yazarsanız bilgi sahibi olmak isterim .

BeğenFavori PaylaşYorum yap