#acil 1500-2000 bandında telefon önerisi alabilir miyim. Ayrıca gm 10 nasıldır kullanıcı whatsapp ve YouTube dışında bişey kullanmayacak

BeğenFavori PaylaşYorum yap

1500 TL altına whatsapp görüntülü görüşme için anne baba telefonu ne önerirsiniz

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

HUAWEI ile Bağlan | Kendi Dünyanı Yarat

HUAWEI ürünleri ile kendine sağlıklı, verimli ve rahat bir hayat senin olsun!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Evet arkadaşlar ilk p40 lite Google hataları almaya başladık. Maalesef bir arkadaş almış ancak uygulamalara girerken hata mesajı geliyor tamam deyip devam ediyor ancak Huawei mağazası dışında bişey yükleyemiyor Google servislerini güvenli şekilde nasıl yükleriz play store erişimi nasıl sağlamak lazım yardımcı olursanız sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

Arkadaşlar siyah beyaz fotokopi de çekebilecek ucuz ayda 100 sayfa bile yazdırmaya gerek duyulmayacak yazıcı arıyorum önerilerinizi bekliyorum

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar display port tan dönüştürücü ile hdmi a çevirip bu portlara takıyorum ancak pc açılış ekranı geliyor sonra kesiyor görüntüyü ne yapmam lazım? Ayrıca hdmı dvı in yazısı sadece bu girişler için görüntü aktarılır mı demek yani benim dönüştürmem Bi işe yaramaz mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Koray Üstüner @korayus

  Görüntünün kesilmesinin bence 2 nedeni olabilir:
  1- İşletim sistemi yüklenince display port çıkışı aktif olmuyor bu nedenle bunu grafik sürücüsü ayarlarından aktif etmeniz gerekebilir.
  2- Çözünürlük ve/veya tazeleme oranı TV'nin kabul ettiği çözünürlük sınırlarının dışındadır. 1920x1080 @ 25hz gibi bir değeri deneyerek başlayabilirsiniz.

Smart özellikleri çok kullanılmayacak 49 inç kaliteli paneli olan bir TV arıyoruz bir abimize ne önerirsiniz nerelere bakmak lazım?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Herkese merhaba arkadaşlar yazılım olarak kaliteli TV box arıyorum yavaşlama hissetmeden kullanılacak neler var fiyat performans olması lazım 400 lira en üst sınır 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • arandur @arandur

  Amazon ve Xiaomi ürünleri var benim bildiğim. Başka düzgün ürün varsa arkadaşlar söylerler.

 • Baby Blue @digitalanimal

  şayomi dışında bakma bişeye...

 • UnicornKnight @unicornknight

  bu kıstaslar dahilinde Mi Box S alın hocam. eğer üçüncü parti bir şeyler kurmaz ve ürünü amacı dışında kullanma çabasına girişmezseniz (işte Browser yüklemesiydi, klavye fare bağlayıp Web Surf yapmasıydı vs gelmiyor bu alete) üzmez.

  YouTube, Amazon Prime Videos, Netflix, Turkcell TV+, Blu TV, Puhu TV, Spotify, Tidal ve KODI kurulu setup bugüne değin (Android 9 güncellemesini de yaptığım halde) tek bir sorun dahi çıkarmadı. ancak sürekli bızıklayanlar için o bızıklamalar neticesi verdiği hataları, yavaşlamaları vs ile ömür törpüsü haline geldiği de bir gerçek.

 • bedelellis @bedelellis

  Amazon Fire TV Stick 4k alın. Başka modeller aklınızı çelmesin. Her anlamda çok üstün cihaz. IPTV dahil sorunsuz. Netflix 4k izleyebilirsiniz. Kodi falan her uygulamayı yüklersiniz.