Aliexpress'ten sıcak hava tabancası bakıyorum, kargo dahil veya hariç fiyatları kontrol ettim, her türlü %50 hesaplanıyor gümrük vergisi, bi değişiklik oldu da haberim mi yok?sıcak hava tabancasına ÖTV falan mı geldi ??? #akış

Edit:başka ürünlerde %30 çıkıyor gümrük nasıl oluyorsa.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Oppo yerli bir firma ile Türkiye'ye geri dönüyormuş.son bir iki aydır hiç bir teknoloji haberi ilgi mi çekmiyor acaba? normalde olsa bir yerlerde anında illaki karşıma çıkardı bu haberler.
https://www.chip.com.tr/haber/oppo-turkiyeye-dev-yatirimla-dondu-turkiye-cep-telefonu-uretim-ussu-olacak_161457.html

OPPO, Türkiye'ye dev yatırımla dönüyor: "Türkiye cep telefonu üretim...

Mıstaçoğlu Holding’e bağlı AGM A.Ş. dönüm noktası niteliğinde bir ortaklığa imza atarak, akıllı cihaz üreticisi OPPO’nun Türkiye’deki hem üretim hem satış hem de servis...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

İçine hiçbir şey koymadan boş zarf göndersen şehir içi kargo 80tl olmuş, haftaya kargolara gene zam gelebilirmiş,en ucuz kargo 50 lira şuan, tamam 2 günde geliyorda.ortalama 10-15 günde çinden 100-120tl ye bayağı avuçiçi kadar kutu geliyor.
Karaköy'deki esnaf artık tamamen internet satışına dönmeye başladı, kimisi dükkanı showroom yapmış, kimisi de üst katlara taşınıp kirayı ucuza getirmeye çalışıyor.5 liralık smd entegre için 80 lira kargo çıkıyor.karaköyde smd bulmak iyice imkansızlaşıyor, küçük esnaf ebat olarak daha büyük entegreleri satıyor.
dün bi tanesine gittim karaköy iş merkezinde iki tane tp4056 istedim,kaç lira dedim hayatımda ilk defa girdiğim dükkan sahibi para istemez kardeş dedi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Laptop ve masaüstü sahte disk olayın biliyordum ama sunucu diski işinede el atmışlar.sahte etiket falanda basıyorlarmış üstüne , esnaf sana durumu söylese bilerek alsan eyvallahta, yeni diye satıyorlar.sunucu diski alacak varsa satıcıdan, ithalatçının kim olduğunu, garanti belgesi ve seri numara kontrolü mutlaka yapın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Fotoda görülen smd'yi bir türlü bulamıyorum.aynı kart üzerinde lvkx , lv2x gibi entegreler de var onların adını koyabildim, bağlantı ters yapıldığı için yanan voltaj entegreleri olduklarını tahmin ediyorum.sot23 kılıfında 5 ve 6 pinli entegreler ama fotodaki "s2dte" olduğunu düşündüğüm 6 ayaklı vatandaşı bir türlü bulamadım en yakın tahminim ""s2d tpc6004" yetiş ya @orcun
https://tr.aliexpress.com/item/1005001829306793.html
Foto burda ne oluyorsa foto yükleyemiyorum.
https://ibb.co/xGcskNH

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Canon hiç çaktırmadan yapay zekalı fotoğraf büyütme işlerine girmiş, hemde abonelik şeklinde , daha öncede kameralar için çıkardıkları webcam yazılımına ücretli servisler eklemişlerdi.
https://sas.image.canon/st/tr/nnups.html?region=3&utm_source=cameraconnect#nnupsTool
https://www.usa.canon.com/cameras/eos-webcam-utility

Neural network Upscaling Tool | Derin öğrenme teknolojisini kullanan...

Upscaling, bir görüntüyü orijinal çözünürlüğünden (piksel sayısı) daha yüksek bir çözünürlüğe dönüştürme işlemini ifade eder. Neural network Upscaling Tool kullanılarak,...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Amazon indirimleri yalan çıktı resmen, geçen hafta sepete attığım kaç tane ürüne zam gelmiş, ödeme sayfasında indirim varmış ne anladık biz bu işten.
Amazon anlaşılan Türkiye operasyonun başına Türk Müdür atamış, hep böyledir bu ülkemizde ilk başta yabancı müdür vardır, daha sonra işi bizimkiler devralır.
mesela şu şampuan geçen hafta 87lira idi, hatta zeytiyağlı olanı bimde 57 liraya kampanya yapmışlardır bir kaç hafta önce.
Eyüp Sabri Tuncer Doğal Argan Yağlı Şampuan 600 ml

Eyüp Sabri Tuncer Doğal Argan Yağlı Şampuan 600 ml : Amazon.com.tr:...

Eyüp Sabri Tuncer Doğal Argan Yağlı Şampuan 600 ml : Amazon.com.tr: Kişisel Bakım ve Kozmetik
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 12