Beyler ilk defa iPhone 12 alarak ios’a geçtim sormak istediğim 2 soru var.

1-) Bluetooth ile Qcy t19 cihazımı eşleştirdim daha sonra bluetoothu açınca samsungdaki gibi otomatik bağlanmıyor bunun çözümü var mı?

2-) Xiaomilerde bildiğiniz üzere ekranın alt tarafından soldan sağa çekince geri tuşu özelliği görüyordu zamanında iPhone 7plusa biri ayarlamıştı bunu bu telefona nasıl ayarlarım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Beyler Iphone'a yeni gectim faceid ayarladım. Telefon cebimde 15 dk durunca faceid ile açılmıyor paralı istiyor bunu nasıl duzeltirim

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Beyler telefonum Samsung S7 yeğenim telefonun ekranını çizmiş!

anahtarla bozuk parayla çizilmeyen ekrani nasil cizmisse derin olmasada cok cizmis ekrani. Bunu nasıl düzeltirim bilgisi olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

Selam 👋

Ben iphone SE 2022 almayı planlıyorum. Bunun pili 2018mha ve bunun şarjlı kılıfı varmış. Sadece 1 tane bulabildim o da 5500mha. 5500mha abartı gibi bunun 2500 mha versiyonu yok mudur?

https://www.pttavm.com/apple-iphone-se-2022-zore-sarjli-kilif-p-280233325

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 14

Beyler Digiturk'ü wifiye nasıl bağlarım?
Bende airties wus300 ve tp-link (modeli yazıcam) var bunları takınca wi-fi çalışmadı acaba bu aygıtlar uyumlu değil mi? Yoksa başka bir ayar mi var?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Fırat Duran @firat_duran

  Telefondan hotspot açınca görüyor mu cihaz?

 • lterlemez :) :\ :( @lterlemez

  WUS300 kendi başına, sürücüsüz çalışabilen bir kablosuz değil benim bildiğim. Digitürk kutusu vb cihazlarda, bu tür çevre birimlerinin önceden tanımlanması gerekir ve genellikle kendilerine özel birimler için tanımlayıcı bilgileri içerirler.

 • UnicornKnight @unicornknight

  2014 ya da 15 gibi biraderin evine, o dönem kullandıkları Digiturk kutusu için talep etmemiz üzetine Digitürk TP-Link üretimi küp şekilli bir WiFi adaptörü getirmişti. o dönem için bile form faktörü piyasafaki WiFi adaptörleri ile uzaktan yakından alakası olmayan saçma bir şekildeydi.

  üstelik öyle sanıyorum ki o güne değin gördüğüm görebileceğim en kötü WiFi performansı da o cihazdaydı. Digiturk'ün bu saçma sapan donanım için o dönem talep ettiği ücretse tam 90 TL idi, varın bugün ne kadar edeceğini siz hesap edin.

 • ad33p @ad33p

  Tekrarlayıcıların, ethernet girişinden Digitürk'e bağlayıp, kablosuz olarak modeme bağlama özellikleri oluyor. Atıl durumda birinden bulabilirsen iş görür. Client mode diye geçiyor bu özellik.

Samsungdan Iphone'a geçmeye karar verdim ve bu gün iphone 12 siparişi verdim. Ben 13'ten sonra şarj aleti yok diye biliyordum 12'de de şarj aleti yokmuş.

Şunu alsam sorun olur mu ya da başka önerisi olan var mi?
https://www.hepsiburada.com/apple-iphone-hizli-arj-aleti-20w-usb-c-adaptr-x-xs-11-12-13--kablosu-p-HBCV00002IE6D7?magaza=Worldway&url_src=and-product-detail

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11

Yurt dışı Iphonelar güvenilir mi?

Antepte bir telefoncu var iphone 11 kapalı kutu 7500e satıyor. Sonra 350tlye imei kaydı yapıyor. Kendi sim kartım o telefonda kazanmamak üzere kayıt oluyormuş.

Adam yıllardır bu işi yapiyorum imei kapandı diye şikayetçi olan olmadı. Kapanırsa dükkan burada iade alırım diyor. Sizce ne güvenilir mi bunlar?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 14

Selam 🙌

Beyler 2 aydır internet sıkıntım vardı ve hâlâ portları duzeltemediler ben bunları şikayet ediyorum sorun düzelmiyor. En kötüsü elimde *P TV paketi var kullanamadığım için gittim digiturk aldım 🙄

Ben bu *p tv paketleri kime satabilirim? Daha 2 yıl 10 ay süresi var.

Siteden ilgilenen olursa uyguna vericem

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Beyler her maç olduğunda internet pert oluyor müşteri hizmetleri hicbir sey yapmiyor mactan sonra onternet duzeliyor. Sanki bilerek yapıyorlar gibi. Bunları nereye şikayet edebilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

beyler geçenlerde laptop bataryası sipariş verdim dolmuyor ne yapabilirim?

yaklaşık 6 ay önce bataryam aniden bozuldu %0 ve dolöuyor yazıyordu. bataryayı açtım 1 adet pilde kısa devre vardı sonra o pili değiştirmedim ve yeni muadil bir batarya aldım. 12 saat şarjda kaldı ve hala batarya %0 da benim bilmediğim bişeyler mi var anlayamadım...
hemde doluyor ibaresi gelmiyor...

laptop: hp g4 250
model:p5u05ea

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6