Arkadaşlar klima almaya karar verdim. Bu klimayı beğendim sizin düşünceniz nedir, F/P olarak önereceğiniz, kullandığınız başka bir marka model var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 15

İntemet beklerken çıkana bak arkadaş 🤔

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar ben bu monitörü aldım hem TV yapmak için hemde video içerik tüketmek için. Dijital uydu alıcısı aldım görüntüyü veriyor ama ses vermiyor. Dijitali diğer TV de denedim ses veriyor bu monitörde neden vermiyor olabilir çözümünü bilen var mı🤔

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 18

Arkadaşlar Samsung Ram Plus işe yarıyor mu diye merak ettim, ilk başta kapattım ama kapatınca Sanal bellek kapanmıyor 3gb Android ayırıyor kapansa sistemde uygulama çökmeleri olur diye yapıyor büyük ihtimalle. Sonra 4gb olarak seçtim 4gb olarak sanal ram ayırdı. Akabinde 2gb seçince de 3gb olarak ayarlıyor otomatik olarak. Sonuç olarak sanal rami kapatamıyor veya azalatamıyorsun ama 4gb olarak kullanabiliyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 11

Arkadaşlar Android 13 ün sadece sistem dosyası 22.5gb olması normal mi, sizde kaç GB yer kaplıyor bana biraz fazla geldi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar telefonum Samsung Galaxy M23 Android 13 var.
AccuBattery uygulması ekranı kapanınca belli bir süre sonra kapanıyor. Kapanmaması için ne yapabilirim bilgisi olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar ben hattımı 1 ay önce farklı bir operatöre geçirdim. Hattımı geçirdikten sonra bir bankadan hesap açmam gerekti ve mobil bankacılık üzerinden daha önce sorunsuz hesap açtım çoğu kez. Ama bu sefer hiç hesabım bulunmayan bankada sim kart blokesi uyarısı veriyor. Daha önce böyle bir durum yoktu hattını farklı operatöre geçirmeyen yoktur sizin başınıza da geldi mi bu durum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Mehmet Usta @mehmetusta

  @norego Evet biliyorum ama daha önce olmuyor du.
  3-5 ay önce başka bir bankadan da hesap açmıştım sorun olmamıştı. Genel anlamda bakarsak ben ondan öncede operatör değişikliği yapmıştım. Acaba 3-5 ay gibi bir süresi mi var yeni değişim yapanlar yeni hesap açamıyor mu🤔

 • Mehmet Usta @mehmetusta

  @norego Doğru anlıyorum değil mi yeni bir bankadan hesap açınca mı simkart blokeniz oldu yoksa

  Kullandığınız bankadan mı oldu. Dediğiniz gibi
  Kullandığınız bankada hat değiştirince yıllar öncesinden oluyordu.

Arkadaşlar yıllardan beri bu yöntem ile Antivirüsü kapatıyordum ama son zamanlar kapanmıyor nasıl kapatabilirim bilgisi olan var mı? (Windows 10 1903 sürümünü kullanıyorum)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5