Böyle mesaj geldi şimdi türknetten zamdan etkilenmiyorsun diye gigafiber kullanıyorum. Peşin ödemede yapmadım benim 140tan devam mı şimdi ?

Değerli TurkNet'li, Şubat 2023'ten itibaren hizmet fiyatımız değişiyor. Ama size vermiş olduğumuz 2023 Haziran'a kadar sabit fiyat garantisi sözümüzün arkasındayız ve bu dönemde yapacağımız fiyat değişikliklerinden siz etkilenmeyeceksiniz. 2023 Haziran'a kadar mevcut fiyatınız üzerinden faturanızı ödemeye devam edeceksiniz. B001

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ekşiden alıntı
180+180+180+45= 585 tl'ye 3 yıllık gamepass alma yolu
1- yeni veya aboneliği dolan hesaba giriş yaparak bu sayfaya tıklıyorsunuz:

https://www.xbox.com/tr-TR/games/store/xbox-live-gold/CFQ7TTC0K5DJ/000C

2- burada ekranda 1 ay ve 3 ay seçeneklerini göreceksiniz. aldırış etmeyin. birisini seçin ve katıl butonuna basın. ekranın ortasına ödeme ekranı gelecek. ödeme yapmayın ve bu ekranı kapatın. plan seçin kısmına tekrar gelin ve bingo! 12 aylık seçenek önünüzde. 12 ay seçin ve katıl deyip ödemeyi gerçekleştirin.

3- ödemenizi tamamladıktan sonra bu adrese gidin:
https://account.microsoft.com/services/
yönet deyin.
yenilenen ödemeyi kapat deyin.
sağ üstten oturumu kapat deyin.

böylece otomatik ödemeyi iptal ettik.

4- otomatik ödemeyi kapattıktan sonra tekrardan bu sayfaya gidin:

https://www.xbox.com/tr-TR/games/store/xbox-live-gold/CFQ7TTC0K5DJ/000C

burada görecekleriniz şunlar: görsel

aboneliği uzat seçeneklerinde yine sadece 1 ve 3 ay var.
aldırmayın.
burası çok önemli: önce 1 aylık seçip aboneliği uzata tıklayın. gelen ödeme ekranını kapatın. sonra 3 aylık seçip aboneliği uzata tıklayın ve yine gelen ödeme ekranını kapatın. bu ikisini yaptıktan sonra 12 aylık uzatma seçeneği gelecek.
aha da bakın: görsel
12 ayı seçin, aboneliği uzat deyin.

5- aboneliğin otomatik uzatmasını kapatın. (bkz madde 3)
6- madde 5'i tekrar edin

ve tebrikler! seneliği 180 liradan 3 senelik gamepass gold aldınız.

(bu aşamada da yenilemeyi kapatmanız lazım. yani madde 7'ye geçmeden önce 3 yıllık veya kaç yıl alacaksanız artık o kadar aldığınız işlem bittikten sonra otomatik yenilemeyi kapatın.)

7- ama işimiz elbette bitmedi
bu adrese gidip 1 aylık ultimate üyeliği alıyoruz:

https://www.xbox.com/tr-tr/games/store/xbox-game-pass-ultimate/cfq7ttc0khs0?icid=Cat-Xbox-CP4-CTA1-XGPU

ultimate sadece bir seferlik sizden tahsilat yapacak. dilerseniz buradaki otomatik ödemeyi de kapatabilirsiniz. ben kapattım bir sorun da olmadı.

Bende bu şekilde faydalandım. Almak isteyen olursa diye paylaştım

Linkleri düzelttim şimdi sıkıntı yok

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Alırım bir h.o. 🙂
iPhone 13 pro'dan iPhone 14 pro max geçmiş bulunuyorum arkadaşlar. Yurtdışından nispeten uygun fiyata aldım cihazları. şimdi elimde 1 yıl türkiye garantili iPhone 13 pro 256 gb satmayı düşünüyorum. çizik vs hiç bir şeyi yok kaçtan gider sizce ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 15

https://mcstorey.com.tr/index.php?route=product/product&product_id=3138

Arkadaşlar hem iPhone hem AirPods watch birlikte kablosuz şarj etmek istiyorum. tavsiye edebleceğiniz alet var mı ? ben uygun fiyata bunu buldum tavsiye eder misiniz ?

McStorey Kablosuz Mıknatıslı Çoklu Şarj Aleti iPhone Samsung Huawei Watch...

Değerli Apple Kullanıcısı; * Bu ürün iPhone 12 mini, 12, 12pro, 12pro max İPhone 11, 11pro, 11pro max iPhone XS, XS Max, XR iPhone X, 8, 8 Plus modelleri için * Samsung , Nokia Lumia,...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

iPhone 13 prodan iPhone 14 pro Max geçilir mi ?

Arkadaşlar geçen sene 17k aldığım 13 Pro vardı burdan danışarak almıştım. Aşırı memnunum çok iyi telefon bir sıkıntım yok. Ama şöyle bir durum mevcut kasım 20 gibi Amsterdam’a gideceğim gezme maksatlı orda apple storedan tax FREE ile alma imkanım var. Şu an 256 Pro Max 1600 Euro görünüyor. 1400 civarına alabilirim.

Şuan ikinci el iPhone araç13 pro 26-27 civarına satılırsa iki telefon kafa kafaya gelecek fiyat olarak. Tabi kayıt masrafı hariç onu hallerim sıkıntı olmaz.

Tavsiyeniz ne olur geçiş yapsam mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10

Yok mu disney+ kod gelen burdan 4kişi girelim. Ben mail adresimle kayıt olmadım önceden, O yüzden varsa indirimli mail gelen yıllık yapalım 4 kişi

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Anahtarlık gelmiş son alanlar bugün gelme ihtimali var . 459 gelmiş bana 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

Arkadaşlar yeni Bluetooth Tws kulaklık aldım hakii time modeli yüksek ses çıkış gücü ve basa istiyordum en çok bu model önerildi diye indirimle 500 civarına aldım. Nasıl bilirsiniz duruma göre açmadan iade edebilirim

BeğenFavori PaylaşYorum yap

istanbul’da ulaşıma yüzde 40 zam geldi. istanbul büyükşehir belediyesi’nin (ibb) yüzde 40’lık zam teklifine göre tam bilet 5,48 liradan 7,67 liraya, tam abonman 430 liradan 602 liraya, öğrenci abonmanı 78 liradan 109 liraya, sarı taksi açılış ücreti 7 liradan 9,8 liraya, sarı taksi kısa mesafe ücreti ise 20 liradan 28 liraya yükseldi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 19