arkadaşlar merhaba, 6 aydan beri burada ki 3 arkadaşla birlikte 4k netflix kullanıyoruz , bir arkadaş 15 gündür ücret ödemedi ve haber alamadım o yüzden yerine birisi gelmek isterse mail atsın bana 3 aylık 31.50 ücreti var. mesko90@yandex.com

BeğenFavori PaylaşYorum yap

netflix 4k üyeliğim var burdan 2 arkadaşla ortağız, 1 kişilik boş yer var . 3 aylık 31.50 tl den ortak olmak isteyen varsa beklerim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

arkadaşlar iyi günler malum anneler günü geliyor bende annem için bir telefon almak istiyorum kendi telefonu çok eskidi . 1000 tl civarı bir telefon bakıyorum. bime gelecek m6t düşündüm ancak ahize ve konuşma ile ilgili problemleri olduğu söylendi. kamerası nisbeten daha iyi hangi telefonu önerirsiniz ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

arkadaşlar vdsl için 20 mbit normal midir ? ttnet adsl kullanıyordum 16mbite kadar 12 13 alıyordum. turknete geçtim onlarda adsl verdi. sonra geçen baktım vdsl görünüyorum hızımda 19 20 arasında değişiyor. ancak ttnetten kalma adsl modem kullanıyorum. benim kafam baya karıştı şimdi ben vdsl isem neden hızım bu kadar düşük ? uzaklık sebebiyle mi ? adsl modem ile nasıl vdsl kullanıyorum ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 16

beyler satın alıcam hala kararsızım meizu 16th mi xiaomi 9t mi oyh alıp uyumak istiyorum stokları tükeniyor 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 11

arkadaşlar merhaba yarın 11.11 de kupon vs kullanıp bir telefon almak istiyorum , sony z2den geçiş yapacağım. Bütçe 2500 civarı kupon bonus vs ile 2800lük cihazıda indirimle alabilirim. aklımda 4-5 model var meizu 16th, mi9t, v30+, note8 pro . kamera performansı çok önemli benim için, güncelleme çok şart değil stabil sorunsuz olsun yeter. ön arka kamerada önemli , video pek önemli değil. ses performansıda da iyi olsa fena olmaz. sizin öneriniz hangisi olur ? farklı alternatiflerede açığım

meizu 2300
https://urun.n11.com/cep-telefonu/meizu-16th-64-gb-meizu-turkiye-garantili-P381515140

mi9t 2650
https://urun.n11.com/cep-telefonu/xiaomi-mi-9t-64gb-cep-telefonu-xiaomi-turkiye-garantili-P384254854

v30+ 2300
https://urun.n11.com/cep-telefonu/lg-v30-plus-128-gb-distributor-garantili-P382462751

note8pro 2200
https://urun.n11.com/cep-telefonu/xiaomi-note-8-pro-64-gb-duos-xiaomi-turkiye-garantili-P385419213

Meizu 16th 64 Gb (meizu Türkiye Garantili) - n11.com

Meizu 16th 64 Gb (meizu Türkiye Garantili) 2.372,00 TL ve ücretsiz kargo ile n11.com'da! Meizu Cep Telefonu fiyatı Telefon & Aksesuarları kategorisinde.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orcun @orcun

  16th güzel cihaz. Hafıza artmıyor + güncelleme işleri sıkıntı. Öyle android güncellemesini bekleme ama flyme'e güncelleme veriyorlar. Hoş verse bile alette hala tr karakter sorunu vardı, basit şeyler ama olmaması lazım. Rom root vs yok onu da merak edenler varsa akıllarında olsun. Performansı pili kamerası ses kalitesi vs iyidir.

  Mi9t klasik xiaomi, gene hafıza artmıyor. 16 th'a göre geniş açı kamerası var galiba pil ömrü iyi ben 10 saate yakın ekran süresi alıyorum. Boşta neredeyse şarj yemiyor alet 2 gün aktif kullanabiliyorum. Ön kamera ile işim yok ama güzel ben ne zaman çekmek istesem baksam vs detaylı güzel görünüyor. Kulaklık ses kalitesi 16th kadar iyi olmayabilir ama öyle dandikte değil cks99 kullanıyorum mesela rahatça besliyorum, basslar falan gayet iyi. Güncellemeden yana sıkıntı neredeyse yok rom root işleri çocuk oyuncağı öyle oyuncaklı şeyleri seversen takılırsın. Reklamlı arayüzü var malesef buna yapacak tek şey root ile reklam servisinin kökünü kazıp kurtulmak veya custom rom oluyor. Bende root vardı malum yollarda imei kayıtlı çünkü alayını sildim temizledim.

  V30+ sonuçta amiral gemi cihaz döneminin neredeyse hemen hemen herşeyi var ama eski, kulaklık ses kalitesi dac falan bu listedekileri ezer o derece iyidir. Ön kamera arka kamera tabi döneminde bile pek iyi değildi + güncelleme işleri bela.

  Note 8 pro güzel kamerası üzmez ama mtk yani, ben birtane mtk olupta şarj sıkıntısı boşta şarj yememe işte aşırı ısınma gibi şikayetleri neredeyse hepsinde duydum ve birebirde yaşadım. Hani alırsın 3 ay sonra 6 ay sonra ya bu aletin durduk yere şarjı niye yüzde 15 kadar yiyip bitiriyor ? ondan sonra ya bu alet menüde gezerken dahi anlamsızca ısınıyor vs diyebilirsin mtk işlemcilerde bunlar neredeyse kronik. Birde listedekilere göre ekranda çentik var, ben çentikli cihazdan mi 9t'e geçtim iyi ki de geçmişim diyorum. Kullanırken ( a50) o kadar ya ne olacak diyordum ama çentiksiz olunca da tadı başka oluyor yani tam ekran çok iyi.

 • reducto @protego

  Ben de Z2'den 16th'ye geçiş yaptım, memnunum 🙂

 • Mesut Öztürk @mesko

  peki son soru meizu 16th mi mi9t mi? hangisini seçelim kamera performansı hangisinde iyi ?

beyler aranızda c# ve nesne tabanlı programlama bilen design pattern ile küçük bir uygulama yapabilecek birileri var mı? bir saatlik bir iş ücreti mukabilinde yapabilecek birisi ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

beyler merhaba benim tt taahütüm doldu , türknete geçmek istiyorum . gidip tt iptal etmeden online olarak türknete başvursam sıkıntısız geçiş yaşar mıyım neler yapmam lazım türknet için ?
birde yapa altyapısı varmış burda iyi birşey mi ?
son olarak önerenlere 1 ay falan hediye geliyormuş o muhabbet nedir ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 9

arkadaşlar merhaba
sitede bulgaristan vatandaşı var mı ? bir konu hakkında danışmak istiyorum ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 8