Arkadaşlar aracımı satıyorum. Yaşına göre epey temiz olduğu için burada da paylaşmak istedim. Lütfen fiyatı çok bu paraya satamazsın gibi yorumlara girmeyelim çünkü bende satıp model yükselticem alacağım arabada yüksek fiyatlı olacak. Enflasyon 0 olmadığı sürece böyle devam edecek çünkü.

https://shbd.io/s/eYrLIAzb

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yarın a 101 e skechers ayakkabı geliyormuş sizce orjinal midir bunlar?

https://www.a101.com.tr/aldin-aldin-gelecek-hafta-brosuru/

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Haftaya taşınıyorum arkadaşlar hiç bir büyük eşyam yok. Kredi kartı taksitleri ile bir şeyler alıcaz artık. 43 inç civarı televizyon önerilerinize açığım. Bütçe kısıtlı beklentim düşük. Mi box um var Android beklentim yok. Şu 3 harfi marketlerin tv leri nasıldır kullananlar varsa yorumlarınızı bekliyorum. Seslerin net gelmesi önemli. Youtube, twitch, ve dizi-film platformları izliyorum uydu izlemiyorum. Alt yazı net okunsun(şuan ki tv im çok eski ve bazen göremiyom). Panelden beklentiyi kestim artık. Uzun yıllar kullanmalık bir şey aramıyorum ilerde evlenirsem evin durumuna göre daha büyük kaliteli bir şeyler alırım.Taşınacağım ev küçük 50inç büyük gelebilir. İşte hi level, seg, sunny, axen felan hiç takip ettiğim markalar değillerdi. Gördüğüm kadarıyla benzer fiyatlara varlar. Neyse çok yazdım tv önerilerinize açığım işte ne varsa. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Pupg, cs türü oynatacak 15bin tl civarına laptop kaldı mı? Piyasadan hiç haberim yok. Yoksada laptop önerilerine açığım. Öyle zaman geçirmelik rank kasmak için değil, üst düzey olmasına gerek yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 21

Galiba mi 6 nın ahizesini patlattım! Bir süredir telefon bakıyordum artık mi6 yı emekli etmenin zamanı geldi sanırım. Amazonda samsung s21 fe 256gb 9900küsürlerde ne dersiniz fiyat/performans olarak alınası geliyor. 10 binin de çok üstüne çıkmak istemiyorum. Genel kullanımın sosyal medya whatsapp ve konuşma oluyor mobil oyunu çok önce hayatımdan çıkardım. Mutlaka amiral gemisi istiyorum. İşlemcinin üst segmentlerde olması mutlak önceliğim. Samsung ve xiaomi dışında da elle tutulur telefonlar göremedim. Önerilerinize ve deneyimlerinize de açığım. @orcun hocam sizin de önerilerinizi bekliyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Anneme telefon alıcam m52 yi gözüme kestirdim. Yorumlarına bakınca bir kaç kişi whatsapp görüntülü görüşmede ses kesik kesik gidiyor demişler bu sorunu yaşayan oldu mu? Aramızda ki çoğu kişide bu telefonun olduğunu biliyorum. 🙂 İkinci bir sorunda whatsapp fotoğraf ve videoları galeriye kaydetmeme sorunu demişler. Uzun kullanımda böyle sorun yaşayan varsa tecrübelerinizi paylaşırmısınız?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 16

Hafta sonları formula 1 izleme keyfim vardı oda gitti. S sport 2 yi izleyenler var mı nerelerden izliyorsunuz. Kaçak izlemeyi sevmediğimden gittim vodafone tv almıştım aylık 12 tl ye spor kanalları ile anlaşamamışlar, kaldırdılar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 12

Açık öğretimde 1 dönem kayıt yenilemezsem askerlik tecili düşer mi? Bu dönem hiç dersim yok 2. dönem kesin yenileyeceğim. Şu anki texil öğrenim durumundan 2025 e kadar var 1 dönem pasif öğrenci durumlarını bilen yaşayan oldu mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mi 6 telefonumu orjinal şarj kablosu bir tarafı hızlı şarj ediyor tersini çevirip taktığımda yavaş şarj ediyor. Eskiden böyle değildi. Çok denedim. Hep aynı sonucu aldım. Hatta hızlı şarj eden tarafı bazen 2-3 defa çıkar tak yaptığımda oluyor.
Bunun nedeni şarj kablosundan mı yoksa şarj soketimden mi kaynaklıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 16