Telefonun ekranında selfie kamerasının önünde bir çatlak oldu selfie kamerasının görüntü kalitesi düştü, düzeltmek için pratik bir yol bilen var mı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İTHALATTA GÖZETİM UYGULANMASI
Devletlülerimiz oturup düşünmüşler cep telefonu ithalatına zorluk çıkarmaya karar vermişler, gümrük bedeli 200 dolar altına piyasa da 3000 liraya satılan altına telefonlar diyelim ithal edebilmek için firmalar gözetim belgesi alacakmış. bu gözetim belgesi nedir maliyeti var mıdır fiyatlara nasıl yansır ek vergi yolda onun hazırlığı mı?, gündemde değerlendirilmeli.
https://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2020/05/20200508.pdf 16. sayfa.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Huawei Faşizmi
honor band 4 kullanıyorum health uygulamasına update geldi baktım bug fixes yazıyor iyi güncellesin dedim guncelledim sonra uygulamaya giremedim neymiş healti kullanabilmek için Huawei mobile service i yüklemek gerekmiş eee ama niye ama diyelim yükledin iş bitiyor mu hayır bu eski sürüm yeni sürümü yüklemen gerek o nasıl yüklenecek Google store da yok Huawei appgalery i kuracaksın oradan yükleyeceksin sağlık uygulamasını kullanabilmek için iki gereksiz uygulama yükleme zorunda mıyım Huawei pişmanlıktır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

PTT önleri sosyal yardım almaya gelenlerle tıklım tık dolu. Bu dönemde Corona virüsünü yaymak için bundan daha iyi bir yol olamaz.
https://www.ntv.com.tr/amp/galeri/turkiye/esenyurtta-ptt-onunde-yogunluk-sosyal-mesafeye-yine-uyulmadi,qFLDMV1j0EmF5A3jRm31Sw

Esenyurt'ta PTT önünde yoğunluk: 'Sosyal mesafe'ye yine uyulmadı | NTV

İstanbul Esenyurt'ta PTT şubesi önünde oluşan yoğunlukta vatandaşlar ''sosyal mesafe'' kuralına yine uymadı. Polis ve zabıta ekipleri vatandaşları uyardı.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sunway TaihuLight yeni çin super bilgisayar yerli işlemcisiyle en yakın rakibinden 2,5 kat güçlü daha ve daha enerji az tüketiyor. işlemci satışına izin vermeyen abd senatosuna atılmış bir tokat.
http://www.extremetech.com/extreme/230458-meet-the-new-worlds-fastest-supercomputer-chinas-taihulight
http://www.top500.org/lists/2016/06/
#akış

Meet the new world’s fastest supercomputer: China’s TaihuLight | ExtremeTech

The Sunway TaihuLight is now the fastest system in the world, according to the twice-per-year TOP500 list, with a stunning Linpack benchmark result of 93 petaflops.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

ekşiye malzeme olmuşsunuz arkadaşın hayalgücü kuvvetli reklamın iyisi kötüsü olmaz #teknobardak
https://eksisozluk.com/4-mart-2016-teknoseyir-rezaleti--5055273

BeğenFavori PaylaşYorum yap

SanDisk Premieres World’s Highest Capacity SD Card for High Performance Video and Photo Capture

SanDisk Premieres World’s Highest Capacity SD Card for High Performance Video and Photo Capture
BeğenFavori PaylaşYorum yap