Çoklu kamera görünümlü tek kameralı telefon bizimkiler yapmış.
https://www.instagram.com/reel/Cd-QyD4qekX/

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Isparta'da elektrik kesintisi uzun sürünce vatandaş kendi çözümünü üretmiş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Uslu bir çocuk olursanız sizde İstanbul'da papağanları görebilirsiniz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 13

Akıllı band ve saat incelemeleri için takip edilesi iki site.
https://www.youtube.com/c/TheQuantifiedScientist/featured
https://www.youtube.com/c/WesKnows/featured

#miband
#honorband
#akıllısaat #AkıllıBileklik

The Quantified Scientist

Looking for a scientific view on wearables? Look no further! My name is Rob, and I am a scientist who is into all sort of wearables, but wants to make sure they are accurate. On this channel, I test...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Akıllı bantların nabız güvenilirlik testi özetle sensörlerinin hala kırk fırın ekmek yemesi lazım.
https://youtu.be/8CspSFEtJ2k

Heart Rate Accuracy Test for Honor Band 6 vs Amazfit Band 5 vs Samsung Galaxy...

Heart Rate Accuracy Test for Honor Band 6 vs Amazfit Band 5 vs Samsung Galaxy Fit 2 vs Mi Band 5Samsung Galaxy Fit 2Amazon.co.uk: https://amzn.to/2YvodCRAmaz...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • KRAK3NN @passenoir

  Valla bu cihazları sağlık işi için alan yoktur heralde.

 • Doğuş @dogus

  Geçtiğimiz günlerde ufak bir ameliyat oldum 3 gün kadar hastanede yattım, o süre sarfında tıbbi cihazlar ve günde 2 kere kontrol için nabzım sürekli kayıt altındaydı. Bende miband 5 var bir kez olsun şaşmadı diyebilirim.

  • umitt @umitt

   Normalde nabız 60-100 arasındadır, kişinin nabzı hareketsiz iken fazla değişmez burada koşarken eller hareketli iken nabız geniş bir aralıkta değişirken ne kadar doğru ölçüyor onun testi. Gün gelecek fda onayı da alacak tıbbi açıdan güvenilirliği onaylanacak ama daha anlaşılan daha var.

Telefonun ekranında selfie kamerasının önünde bir çatlak oldu selfie kamerasının görüntü kalitesi düştü, düzeltmek için pratik bir yol bilen var mı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İTHALATTA GÖZETİM UYGULANMASI
Devletlülerimiz oturup düşünmüşler cep telefonu ithalatına zorluk çıkarmaya karar vermişler, gümrük bedeli 200 dolar altına piyasa da 3000 liraya satılan altına telefonlar diyelim ithal edebilmek için firmalar gözetim belgesi alacakmış. bu gözetim belgesi nedir maliyeti var mıdır fiyatlara nasıl yansır ek vergi yolda onun hazırlığı mı?, gündemde değerlendirilmeli.
https://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2020/05/20200508.pdf 16. sayfa.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Huawei Faşizmi
honor band 4 kullanıyorum health uygulamasına update geldi baktım bug fixes yazıyor iyi güncellesin dedim guncelledim sonra uygulamaya giremedim neymiş healti kullanabilmek için Huawei mobile service i yüklemek gerekmiş eee ama niye ama diyelim yükledin iş bitiyor mu hayır bu eski sürüm yeni sürümü yüklemen gerek o nasıl yüklenecek Google store da yok Huawei appgalery i kuracaksın oradan yükleyeceksin sağlık uygulamasını kullanabilmek için iki gereksiz uygulama yükleme zorunda mıyım Huawei pişmanlıktır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

PTT önleri sosyal yardım almaya gelenlerle tıklım tık dolu. Bu dönemde Corona virüsünü yaymak için bundan daha iyi bir yol olamaz.
https://www.ntv.com.tr/amp/galeri/turkiye/esenyurtta-ptt-onunde-yogunluk-sosyal-mesafeye-yine-uyulmadi,qFLDMV1j0EmF5A3jRm31Sw

Esenyurt'ta PTT önünde yoğunluk: 'Sosyal mesafe'ye yine uyulmadı | NTV

İstanbul Esenyurt'ta PTT şubesi önünde oluşan yoğunlukta vatandaşlar ''sosyal mesafe'' kuralına yine uymadı. Polis ve zabıta ekipleri vatandaşları uyardı.
BeğenFavori PaylaşYorum yap