Arıtma cihazı alma arefesindeyim. Yakın zamanda taktırmış bir arkadaşa gidip suyu denedim, metal tank tadı halen ağzımdan gitmedi. Biraz araştırdım, eski gönderilere de baktım.
https://www.ethicwater.com.tr/urun/murica-75-su-aritma-cihazi/
Her parçası Nsf sertifikalı olsun diye bunda karar kıldım ancak fiyatı hem yüksek geldi hem de eski tip sistem ve filtre kullanması içime sinmedi. Fiyatı vermeyi yine de kabul ederim ancak inline sistem istiyorum açıkçası.
Inline sistem için alabileceğim sertifikalı hazır bir set var mı? Ya da şuradan parça parça sen topla diyebileceğiniz bir platform var mıdır?

Murica 75 Su Arıtma Cihazı - Ethicwater

NSF Onaylı CCK Housing NSF Onaylı Likuan Musluk NSF Onaylı CDC Bağlantılar NSF Onaylı PAE Tank NSF Onaylı GE Purtrex Sediment NSF Onaylı Pentair GAC 10 NSF Onaylı KX Matrikx CTO NSF Onaylı...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Age of Empires II: Definitive Edition 31 Ocak'ta konsola gelecekmiş.
https://news.xbox.com/en-us/2022/10/25/the-console-age-is-coming-to-age-of-empires/
4. Oyun da önümüzdeki sene konsola geliyor. Bunda en olarak mitoloji de yenileniyor.
Benim gibi güncel bilgisayarı olmayıp, konsol sahibi olanlar da oynayabilecek artık.

The Console Age is Coming to Age of Empires - Xbox Wire

We’re ageing up and heading into the console age. Age of Empires is coming to Xbox consoles in 2023! Our team has been listening to you when you’ve been asking us to bring these globally beloved...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

2 yıl önce Haziran ayında almış olduğum televizyon, garantisinin bitmesinin hemen ardından bu hale geldi 😔
https://streamable.com/jaelsi
Benzer sorun yaşayan kişiler sorunun nedeni hakkında bilgisi olan var mıdır? Arızası ne olabilir sizce? @orcun
Sürekli bir masraf çıkıyor ya...

Samsung 43ru7400
**Reset atmaya da başladı

Streamable Video

Watch this video on Streamable.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 24 / 37

Mahalledeki her binaya Superonline binaların içine kadar altyapıyı sağladı. Bir süredir de reklam broşürleri vs dağıtıp duruyorlar. Fiyat uygun olmadığı için geçmiyordum. Az önce satış temsilcisi bir çocuk geldi. Hangi firmadan internet alıyorsunuz dedi, Netspeed dedim. Daha önce duymamış. Neyse, ezberden anlatmaya başladı. Telekom başka firmalara internet verirken anlaşma yapıyormuş ve interneti yüzde 60 hızda veriyormuş! Kaç MBit'lik paketim olduğunu sordu 100 dedim. Ne kadar hız alabiliyorsunuz dedi, 90 küsür dedim. İmkansız diyor. Cihazlardan ölçebiliyorum diyorum, olamaz diyor. İndirme yaptığımda hızı görebiliyorum diyorum. Olmaz diyor, iki farklı hattan bir indirme başlatın görün farkı diyor. 5GHz ağ üzerinden görebiliyorum diyorum, yok olmaz diyor. Baktı anlaşamadık, peki efendim dedi gitti.
-
Tamam çocuklar pazarlamacı olarak çalışıyor, herşeyi bilmek zorunda değil ama niye böyle yalan bir pazarlama taktiği ile geliyorlar anlamış değilim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

Samsung televizyonumda Disney uygulaması ülkenizde kullanılamıyor gibi hata vermeye başladı, başka yaşayan var mı? Sabah izleyebiliyordum
***Mobilde de aynı hatayı alıyorum
*******Disney sorunu çözdü

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Sizlere birşey danışmak istiyorum. Ay başında Amazon üzerinden Samsung Galaxy m52 aldım. İlk başta biraz büyük gelse de alıştım memnundum. Geçen günlerde de eşim telefonunu düşürüp kırdı ve ona da Samsung Galaxy A33 aldım.
Hızlıca aklımı karıştıran kısımlara geleyim. Telefonun daha ufak boyutta olması çok hoşuma gitti, biraz tombul olsa da kabul edilebilir. Suya toza dayanıklılık benim açımdan önemli değil. Telefonun titreşimi, sesi vs çok ama çok daha iyi A33'te. Uzun süre yazılım desteği gelecek olması, daha kibar ve genel kalitenin biraz daha iyi olması beni cezbetti açıkçası. Sizce böyle bir geçiş yapılır mı?
*Amazon'la yazıştım, sim kart takmış olsam bile 30 gün içinde iade edebileceğimi söyledi. Acele etmeyin iyi düşünüp karar verin diye de ekledi 🙂
++++
M52'nin A33'e göre artıları
-120Hz ekran tazeleme (diğeri 90Hz)
-Snapdragon 778 islemci
-kamera başarımı daha iyi imiş, test etmedim.
-pil ömrü (kapasiteleri aynı olsa da verimlilik farkı var sanırım)
-wifi 6
++++
A33'ün m52'ye göre artıları
-Suya, toza karşı dayanıklılık (Ip67 sanırım)
-optik görüntü sabitleme
-stereo hoparlör
-daha uzun süre yazılım desteği
-depolama birimi ufs 2.2 sanırım, diğeri 2.1 diye biliyorum
-daha ufak boyutlu olması
-ekran içi parmak izi okuyucu

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 9
KirbiT paylaştı.

Açık söyleyeyim oyun gündemini çok çok az izledim. Oradaki Tansel isimli arkadaşa genel bir antipati var sebebi nedir? Ekşide de olumsuz yorumlar okudum. Hatta biri bugün en beğenilenlere girmiş. İlginçtir ki burada da yok galiba kendisi ya da beni engellemiş. Gittiyse neden gitti ben orayı kaçırmışım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 16

Aklıma takıldı, birkaç sene önce almış olduğum Samsung 43ru7400 model televizyona Disney uygulaması gelir mi acaba 🤔 tehlikenin farkında mıyız 😁 üç harfli market televizyonlarına böyle bir güncelleme beklemiyorum açıkçası. Android olanları ayrı tutuyorum

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Rus insansız hava aracının kamera sistemi Canon kameradan ve yakıt deposu da pet şişeden yapılmış 😅
https://twitter.com/CeyhunAsirov/status/1513258631340376064
#PoweredByCanon

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 13