Dost Kayaoğlu'nun babası vefat etmiş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

Kusura bakmayın tekrar durum yazıyorum. Ev internetiyle, televizyon üzerinden video izleyemiyor iken, ev internetini tekrar wifi ile paylaştığımda videoları sorunsuz izliyorum. Arada ne gibi bir sorun vardır acaba? Ne yapsam doğrudan wifi ile izleyebilirim sizce? Dns denedim ama çözüm olmadı nedense. IP tanımlama mı yapmam gerek televizyona?
Asıl ve uzun konu bu: https://teknoseyir.com/durum/1274771#comment-4512841

Merhabalar. Geçtiğimiz günlerde Samsung

Merhabalar. Geçtiğimiz günlerde Samsung 43RU7400 televizyon aldım. Televizyondan genel olarak oldukça memnunum ama bir sorunum var; - Televizyonda yüklü gelen Youtube, Netflix, Tarayıcı...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar. Geçtiğimiz günlerde Samsung 43RU7400 televizyon aldım. Televizyondan genel olarak oldukça memnunum ama bir sorunum var;
-
Televizyonda yüklü gelen Youtube, Netflix, Tarayıcı gibi uygulamalardan video vs sorunsuz seyrediyoruz. Lakin, kendi mağazasından yüklediğimiz diğer bütün uygulamalarda sorun yaşıyorum. Trt, Ntv, Puhutv vs. bir sürü uygulama yükledim. Uygulamalar sorunsuz açılıyor, haberlere vs girip okuyabiliyorum ancak video oynatma başlamıyor. Canlı yayın izleyemiyorum, dizi-film izleyemiyorum. Ekranın köşesinde küçüçük "Advertisement" yazısı eşliğinde simsiyah ekranda çark dönüp duruyor. Destek ekibi uzaktan vs bağlandı ama bir sorun bulamadılar. İşin garibi mobil veri ile sorunsuz video oynatabiliyorum.
-
Sorunun Türknet'ten kaynaklandığını düşünüyorum. Destek kaydı oluşturdum ama bir çözüm bulabileceklerine inancım yok. Modem arayüzüne farklı dns adresleri de denedim ancak bir sonuç alamadım. Türknet'in, Samsung firmasına ait bazı servisleri bloke ettiğini düşünüyorum ve bu sebeple sorun yaşıyorum muhtemelen.
Herhangi bir fikri olan var mı? Türknet kullanıp, güncel bir Samsung televizyonu olan var mı?
*Aynı marka model televizyona sahip arkadaşlarım sorunsuz servisleri kullanabiliyor, başka servis sağlayıcısı ile birlikte.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 18 / 20

Eskiden izlediğim bir siyasi video vardı. Videoda geçen sözleri biliyorum ve bir sürü caps yapılmış durumda. Google ve Yandex araması yaptım ama her yerden kaldırılmış. Böyle bir içeriği siz olsanız nerede arardınız?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 20

Merhaba arkadaşlar
Eve televizyon almayı düşünüyorum ancak çok kararsız kaldım. 3500-4000 arası bir fiyata kadar çıkmayı düşünüyorum, çok beğenirsek biraz daha çıkabilirim herhalde. Televizyonun karşısında olacak krem rengi koltuk 190-200cm mesafede (koltuğun başlangıcı). Yeşil koltuktan izleyenler de olacaktır. Bu mesafe için kaç inc bir model bakmak gerekir onu da bilemiyorum. Bir süre sonra 43" küçük gelir gibi bir his var içimde. Samsung modelleri ilgimi çekiyor ama VA panel hakkında olumsuz şeyler duymak kararsız bırakıyor. Hele yan koltuktan izleyenler için kötü olacaksa. LG modelleri için de uzun vadede hep sorun çıkarttığı yorumlarını görmüştüm.
Boyut, marka-model konusunda öneride bulunabilecek olan var mı acaba? Fikir sahiplerinin düşüncelerini bekliyorum 🙂
Gözüme çarpan ilk model şu oldu benim
https://www.n11.com/urun/samsung-43ru7450-43-4k-ultra-hd-smart-led-tv-1345307?magaza=teknosiparis
Geçen aylarda bir arkadaşım 43ru7400 modelini almış ve çok beğenmişti.
#TVtavsiyesi #TeknoYardım #televizyon
***N11'de 3000 lira üzerinde kullanılabilen 150 liralık indirim kuponu mevcut lakin site fark etmez.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 46

Şimdilik geçti lakin yasak sonrası için hepimize öneri;
A101'de Nimet Premium ismiyle tamamen ambalajlı (ağzı büzgülü vs değil, hava almıyor) ekmek satılıyor. Resimde de görebileceğiniz gibi çok çeşidi var. Bu ürünün son kullanma tarihi yaklaşık 1,5 ay. Evlerinize en azından birkaç tane bundan almanızı öneririm. Ekmeksiz yemek yiyemediğimizden bu kadar uzun süre taze kalan bir ürün bulmak çok hoşuma gitti.
330 gr paketler halinde, yanılmıyorsam ₺4,25 fiyatı var.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 22

155'i arıyorum, hat meşgule düşüyor. Defalarca denedim birisinde tutturdum onda da 5 dakika müzik dinledikten sonra kapattım. Bütün acil numaralar birleşti galiba diye 112'yi arıyorum ama ilk başta "Sağlık harici işler için 155 veya 156'yı arayın" diyor. Buna rağmen 112'yi tekrar aradım 5 dakika kadar onda da operatör düşmeyince kapattım telefonu. Daha ciddi bir ihtiyaç olsa kimi arayacağım ben?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 12

Yapacağınız işi... Yarın nikahım vardı. Saatler kala iptal oluyor. Seçtiğiniz iki güne...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 16 / 26

Aşağıda linkte bulunan bilgisayar satılamazsa, Photoshop kullanımı için güncelleme yapmak istiyorlar. Ssd ve ram illaki yapılacak lakin, işlemciye gerek var mı? Photoshop ekran kartını mı kullanır ağırlıklı olarak? Ya da sadece anakart ve işlemciyi mi değiştirmek gerekir? Bilgisi olan var mı acaba?
https://teknoseyir.com/durum/1240560

İş yerindeki bilgisayarı, yeni bir Mac aldıkları için satmak istiyorlar....

İş yerindeki bilgisayarı, yeni bir Mac aldıkları için satmak istiyorlar. 2019 Nisan ayında alınmıştır. Yer: İstanbul, Ataşehir Power Boost 500W RGB fanlı
BeğenFavori PaylaşYorum yap

İş yerindeki bilgisayarı, yeni bir Mac aldıkları için satmak istiyorlar.
2019 Nisan ayında alınmıştır. Yer: İstanbul, Ataşehir

Power Boost 500W RGB fanlı kasa
AMD Ryzen 3 1300x İşlemci
Seagate 3.5" 1TB HDD
ADATA 120 GB sata ssd
Corsair 8gb 3000MHz DDR4 Bellek
MSI A320M PRO-E Anakart
MSI GTX1050TI Gaming 4gb Ekran kartı

2500 lira gibi bir fiyat düşünüyorum ben. Fiyat konusunda öneri veyahut talip olan var mıdır acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap