Selamlar evde çok fazla elektrik kesintisi olduğu için, en azından modemin elektrik ile bağlantısı devam etsin diye nano ups almak istiyorum 👉 https://www.tuncmatik.com/urun/genel-bakis/nano-ups.html.
Ancak modemin güç adaptörüne baktığım zaman 12V 1.50A gözüküyor ups ise maksimum 12V 1.00A destekliyor bu fark yüzünden çalışmada sıkıntı yaşarmıyım?

Nano UPS (Modem UPS)

Gelişmiş teknolojiye sahip bu ürün cihazlara şebeke elektriği kesildiğindegüç sağlamak üzere tasarlanmıştır. NANO UPS adaptör yerine DC kaynak olarak da kullanılır. Kesintisiz...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 17

Teknoloji ile alakalı Youtube videosu, arka plan temsili 😁

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 18 / 21

Tetris Effect Connected oynaya oynaya istemsizce gözümün önünde bloklar görüyorum nasıl bağımlısı etti ise artık.😅

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir insan bunu nasıl yapabilir 15-20 saatlik oyunu 500 saat nasıl oynadın sen.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6
 • yah erşeyim yah içim @sormadunyamnebicim

  Alttab olabilir. Benim gibi bölümleri haddinden fazla explore etmiş olabilir. Üst üste bir kaç defa oynamış olabilir. Kart düşsün diye saatlerce oynayanlarda oluyor.

 • Echo @echo

  Cevabı bu
  "Robust Raid mode – In addition to the deep story mode, Raid mode returns with its addicting fast-action combat. The new and improved Raid mode features 15 characters and over 200 stages, with a ton of new content such as new stages from previously-released RE titles, a deeper progression mechanic, additional difficulty levels, new weapons and weapon parts, and 4x as many character skills as in Revs 1."

 • Ali @norego

  Farming Smimulator 19 ve 22'de toplam 1.200 küsür saatim var. Age Of Empires serisinde 97 yılından beri en az 10 bin saatim vardır. Bannerlord 2'de 700 küsür saatim var. Oynanıyor yani oyun sarıyor ve kendini tekrara çok fazla düşürmüyorsa.

Artık kullanılmamasına rağmen neden hala bu portu anakartlara koyuyorlar anlayamıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 26
 • Reginald 'Bubbles' Cousins @digitalanimal

  Herhangi bir sürücü gerektirmez . Örneğin, bir USB klavyeyi PC'ye bağladığınızda, sürücünün bilgisayara o bağlantı noktasına ne bağladığınızı söylemesi gerekir. Bununla birlikte, bir PS / 2 bağlantı noktasına bir klavye bağladığınızda PC, herhangi bir şekilde söylemeye gerek kalmadan bir klavye olduğunu bilir. Bu, BIOS'ta olmanıza veya hangi işletim sistemini kullandığınıza bakılmaksızın, bu bağlantı noktasına bağlı bir klavyenin her zaman çalışacağı anlamına gelir.
  Her zaman çalışır . Yukarıdakilere ek olarak, PC'yi başlattığınızda PS / 2 bağlantı noktası BIOS veya işlemci verilerinden önce bile yüklenir ve kelimenin tam anlamıyla CPU talimatlarını kesme gücüne sahiptir. Bu, ne yaparsanız yapın, gücü kapatana kadar her zaman çalıştığı anlamına gelir. Bu nedenle BIOS güncellemeleri, bellenim yüklemeleri ve temelde ihtiyacınız olan şeyler için idealdir.
  Dokunulmaz . Yukarıdakilerin hepsi ayrıca dokunulmaz olduğu anlamına gelir. Herhangi bir bellenim, sürücü veya yazılım olmadığı için PS / 2 çevre birimine uzaktan erişemezsiniz. Saf ve sert bir donanımdır.
  Tam N-Anahtar Rollover desteğine sahiptir . Oyun klavyelerinin dağınık olmadan istediğimiz kadar tuşa aynı anda basmamızı sağlayan ünlü özelliği PS / 2 bağlantı noktalarının doğasında var. Bu nedenle, birçok profesyonel oyuncu geleneksel USB yerine bu tür bağlantı noktalarını kullanmayı tercih eder. Şaşırtıcı ama gerçek.

 • Ali @norego

  Fazla port göz çıkartmaz. Boş koysunlar, belki bir gün işine yarar.

 • Doğaç @dogac

  Bazı medikal ekipmanların bilgisayarının işletim sistemine USB sürücüsü kurmuyorlar burdan bağlanıyor klavyesi

 • evren avid @evrenavid

  eski beyaz klavyelerin tuşları daktilo gibi...mekanik klavye alacağına

%99'da kaldı yardım edin ne yapabilirim.😂 Şaka bir yana, parça kaybetmek sinir bozucu bir durum. 😒

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 19
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 24

ÖZEL UÇAK - Piper PA-23-250 Aztec F - Türkiye' nin en büyük ilan sitesi...

ÖZEL UÇAK - Piper PA-23-250 Aztec F - En uygun Uçak fiyatları Türkiye' nin en büyük ilan sitesi sahibinden.com' da
BeğenFavori PaylaşYorum yap