#maNga hiç ses çıkarmadan yeni bi albüm çıkarmış. Tesadüfen gördüm ve uzun zamandır özlediğim birbirini tamamlayan, her parçasıyla albüme katkı sunan şarkılardan oluşan ve albümü albüm olarak dinleten bir albüm çıkarmış. Çok hoşuma gitti. Bir bakın derim https://www.youtube.com/watch?v=e_LqyfYCeRs&list=PLS3uHHeFK33jZyOSM6S5gP-KJ22EXIsXu

maNga - Holosen (Official Audio) #Antroposen001

maNga'nın ''Antroposen 001'' albümünden #Holosen şarkısı tüm dijital platformlarda yayında! #Antroposen001Kanala abone olmak için; https://bit.ly/2xBQ5eXMüzi...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Elixir bilen birisi var mı aranızda? Valla kanser oldum, böyle dil olmaz olsun. Bana fonksiyondan nasıl değer döndürebileceğimi anlatabilirseniz sevinirim

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Android uygulamamın içine sanal bi linux makine gömebilir miyim? Uygulamamda arka planda bir go uygulaması kullanmak istiyorum. Bu uygulama da android'de çalışmıyor, bir sanal makine üzerine bunu kurup uygulamayı da sanal makinenin terminali üzerinden çalıştırmak istiyorum. Buna benzer bir şey nasıl yapabilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 14

Merhaba, şirket için bilgisayar almamız gerek ama istediğim özelliklerde bir bilgisayar bulamadım bir türlü.
Özellikler:
İşlemci:AMD Ryzen 5 3500
Ekran Boyutu: 15,6 inç
Ram: 8 GB ama boş slotu olsun
Bütçe: 7 8 bin

Yardımcı olabilir misiniz? Genelde Ram kısmında patlıyorum

BeğenFavori PaylaşYorum yap

4 ram slotlu TUF-B450-PRO-GAMING anakartın üzerinde şu an 2x8 3000mhz ddr4 ram var. Ben bu bilgisayara 2x8 ram daha almak istiyorum. Ram alırken neye dikkat etmeliyim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

TradingView'i bir yıldır falan kullanıyorum. Ne zaman dolar tl'ye girsem ideas bölümü shortlayın diyen insanlarla dolu oluyo. Türkçe de ingilizce de böyle ve hiçbir teknik analiz yapmadan bunu yazıyorlar. En son bugün bi yabancı please sell diye başlık açmış. Sanırım hükümetin dövizle mücadele etme şekli bu 😀 Sahte analizlerle küçük yatırımcıları tuzağa düşürmek 😀 cidden komik

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sizce Türkiye dış borçlarını ödeyemez duruma gelirse Avrupa bankaları bundan nasıl etkilenir? Türkiyenin ekonomik sorunları borçlu olduğumuz ülkeleri de kendisiyle beraber dibe çeker mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6
 • Agah @agah

  sanmam çünkü milyar dolarlık ihalelerle ülkeden çıkarılan para yine avrupaya gidiyor. yani avrupanın bir cebinden çıkan öteki cebine giriyor, genel dengesinde çok bir sakatlık çıkarmaz diye düşünüyorum. zaten avrupalılar akıllı insanlardır, kendi paralarının başka yere taşınmasına izin vermezler. ingiliz mahkemeleri ingiltere çıkarları yokken neden türkiye ihalelerinin sorumluluğunu alsın? ülkemiz ingiliz mahkemelerinin denetimi ve emri altında.

 • Hamit ÖZLÜ @hamitozlu

  bunu karşılığı moratoryum ilan etmektir.
  Bir şey olmaz. Yunanistan daha önce yaptı.

 • catman @catman

  imf algisi pompalandi zaten en basindan

 • Alim Bozkayalar @sqn

  öyle bir duruma gelinmez, cds yükselir, avrupa'dan daha yüksek faizli kredi çekilir yine ödenir, onu finanse etmek için de yeni vergiler getirilir. türkiye'nin tarihinde borcunu ödemediği olmadı, bugün de olmaz, yarın da olmaz.

2018 2020 arası babamların evin kirasını kiracı direkt bana yolluyordu. Dün eve mektup gelmiş, bildirilmemiş kira gelirim tespit edilmiş. Kira 1200 liraydı. İVD'de mektup bilgilerim altında "Gayrimenkul Sermaye İratlarının Beyan Edilmemesi veya Eksik/Hatalı Beyan Edilmesi" başlığında 3 madde var. Olası toplam matrah farkı kısmında aldığım paralar yazıyor. Benim ne yapmam gerek şimdi? Vergi dairesine gidebilirsiniz bilgi almak için diyor mektupta ama bunu online halletmenin yolu var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap