Başarımı hiç de fena olmayan şu 2 li wireles mikrofon seti vergi kargo dahil 35 dolara geliyor.
Bu tip mikrofonların ucuzu da(boya marka v.s.) hep pahalıydı bunlar yeni çıkmış ve çok uyguna epey iş görüyor gördüğüm kadarıyla. + pahalı versiyonlara göre(rode gibi) daha taşınabilir TWS kulaklık gibi üretmişler..

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Cimer üstünden "Türkiye'de neden Apple Pay kullanılamıyor" diye soru sorulmuş ve sonuç.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 19

Merhaba arkadaşlar kobo sage almayı düşünüyorum fakat hiçbir inceleme ve yorum bulamadım. Daha önce e kitap okuyucu kullanmadım pek bir bilgim yok ve fiyat olarak pahalı bir cihaz. Bu konuda bilgi sahibi arkadaşlardan yardım bekliyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

TS'ye yorum veya gönderi yazarken kopyaladığınız görseli yorum veya gönderi alanına yapıştırarak ekleyebileceğiniz bir Tampermonkey scripti yazdım.

Buyrun: https://gist.github.com/ozgurg/c5e9c0c60ddf6a415bde4bc6b6cc8f06

Nedense diğer scriptlerde Raw'a basınca eklenti açılırken benimkinde açılmıyor. Elle eklemeniz gerekecek.

(CTRL+V ile de çalışıyor tabii.)

GIF: ⬇️

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 48

çok acayip ya. 😀 2000 yılında çekilmiş bir videoya gelen yorum. çok yaşlı hissettim kendimi henüz şu yaşımda.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 26

#KriptoSeyir Hadi kriptolarla ilgili beğendiniz web sitelerini birbirimiz ile paylaşalım. İlk ben başlıyorum. Çıkarın o hazineleri yer imlerinizden 🙂 Daha çok bilinmediğini düşündüğünüz siteleri paylaşırsanız sevinirim. Aşağıdaki sıralamanın bir önemi yoktur..

https://www.bscheck.eu/ - BSC ağında işlem yapan varlıkların adres kontratlarını check etmek için kullanıyorum. Bu şekilde dolandırıcı olduğunu düşündüğünüz coin tokenlerın kontrat adreslerini kontrol edebilirsiniz.

https://www.viewbase.com/coin/bitcoin - Borsa cüzdanlarına giren çıkan coin sayılarına bakabiliyorum. Amaç şu, örneğin BTC, borsa cüzdanlarından eksiliyorsa kaba tabirle hodl ediliyor demektir ve yükseleceğini düşünüyordur yatırımcı, tam tersi durumda satış amaçlı borsa cüzdanına göndermiş olabilir.

https://www.coindesk.com/ - Haber portalı. Bunu bir çoğunuz biliyordur ama yinede paylaşayım dedim, bir haber olduğunda teyit için burayı ilk sırada kullanırım. Nedeni siteye güvenmem değil, Dünya'da bir çok insanın burayı takip etmesinden ötürü.

https://cheaperthanguru.com/ - Bu görünce çok heyecanlıdığım bir site oldu. Ünlü şirket sahiplerinin yatırım yaptıkları yerleri görebiliyoruz. Örneğin Micheal Burry, Warren Buffet'ın portföyünde neler varmış bakabilirsiniz 🙂

https://coinmarketcal.com/en/ - Yatırım yaptığınız veya yapacağınız coinlerin etkinlik takvimine buradan erişebilirsiniz. Bazı insanlar sadece burayı takip ederek yaklaşan etkinliği olan coinleri alıp etkinlik gününde hypelanacağını düşünüp o gün satarak iyi karlar elde ediyorlar.

https://defipulse.com/ - Defi projelerine ilgi duyuyorsanız bakmanızı tavsiye ederim

https://labs.binance.com/# - Binance'in yatırım yaptığı projeler.

https://alternative.me/crypto/fear-and-greed-index/ - Korku ve açgözlülük endeksine buradan bakabilirsiniz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir suredir wakatime'i kullaniyordum, son 14 gune baktim simdi. Gunde ortalama 30dk projenin build olmasini beklemisim, iki haftada 3 saat toplam. Halbuki calistigim proje birkac class library barindiran bir aspnet core projesi, oyle aman aman bir sey de degil. Build icin bu kadar vakit gitmesi sasirtti biraz.

Asil olarak wakatim uzerinden git branchini secip ne kadar bir is uzerinde calismisim diye bakmak icin kullaniyorum, buradaki loga gore kendim sirketin sistemine time log giriyorum. Harcanan zamani gormek icin kullanisli oluyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap