#Soru Iphone'da androidte oldugu gibi (vanced) youtube'u arka planda calistirmanin bir yolu varmi? Uzun yolda kitap dinlerken ekran surekli acik kaldigi için pilide tuketiyor kendi ömrünü de.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 23

#KonuDışı bu kanal çok kaliteli isler yapıyor suanki durumu ve gelecegi ozetlemisler.

Dipnot : oguzhan uğur'da yerin dibine sokmuşlar.

https://youtu.be/mOQSJXzr_Zo

yeni salgın: youtuber [bölüm 2: artı stopaj artı kdv]

140journos'un "yeni salgın: youtuber" serisinin ikinci ve son bölümünde, kısa sürede youtube'da milyonlarca takipçiye erişen youtuber'lar şöhretin bir diğer ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • lterlemez @lterlemez

  Bizim gibi ülkelerde, son bahsedilen konu gerçekleşir. Kaçışı yok, çünkü, öncelikle kontrol dışı gelire ve vergi kaybına sebep oluyor. Daha sonra ise televizyonu öldürüyor, genç nesil tv'den çok uzaklaşmaya başladı. Bu da özellikle tv kanallarının sonra da devletin genç bireylere ulaşmasını zorlaştırıyor. Özellikle, ülkenin geleceğinin belirlendiği seçim zamanlarında bunun sıkıntısı da yaşanıyor.
  Asıl konu ise şu YT'nin yerli/yabancı içeriğinin engellenememesidir. Yani Wiki gibi engellemeye kalkarsanız sonu kötü biter. Denendi ve olmadığı da görüldü, Wiki için arada sırada ses çıkıyor ama çoğunluğun çok da umursadığı bir şey değil ama YT vb aynı şey yapılır ise kimsenin sessiz kalacağını zannetmiyorum ki şu an itibari ile bağlantı hızı ile ilgili en dertsiz yayın kuruluşu kendisi; metin tabanlılar bile deli gibi filtrelenirken YT'de böyle bir dert yok.

#Mac mavi ekran dalgalanmasi bunun sebebini bilen duyan varmi? Cozumu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#KonuDışı Abim Çin 'den 2 adet çocuk çantası aldi toplamda 200TL, gumruk vergi olarak 130TL çıkarmış suan delirmiş durumda:) banada garip geldi 200liralik urune 100tl vergi cikmasi normalmi, bunun tekrar degerlendirme/itiraz durumu varmi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

#KonuDışı Aramızda VW Araç kullanan varmi? App-connect, google mirror, apple mirror ozelligini açtırmak için deli para istiyor bayiler, çözümü varmı? Gerçi google'da herkez ayni dertten mizdarip ama yinede sormakta yarar var.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Furkan Emir @furkanemir

  Tuningciler halleder, Ender elektronik, marmara vagcom gibi yerleri araştırın. Hanhi ildeyseniz vagcom kullanan yerleri bulmanız lazım instagramdan bulmak rahat olur.

 • Fatih @fatihy

  Yakında bende golf 7 alıyorum. Dediğin gibi bayi çok para istiyor. Çin’de satılan orijinal ekranlar var. AliExpress ten alıyorlar ve takıyorlar. Böyle Bir seye bakabilirsin.

  • Furkan Emir @furkanemir

   Ekran değil yazılım sorunu var arkadaşın sanırım, çinde satılan ekranlar (rcd330/rcd330g ler filan) windows tabanlı ve apple carplay filan desteklemiyor diye biliyorum. Smoke motion youtube kanalından Bakabilirsiniz o çinden aldı ekranı golf7 için montajını vs anlatıyor.

  • Fatih @fatihy

   @furkanemir benim bahsettigim orijinal ekran sadece cin piyasasında satılan golf ve passat icin takilanlar.
   Ürün birebir uyumlu imiş. Araç ile direk konuşuyor. Yazılım farkı yok. Benim araştırdığım kadarı ile böyle.

  • Furkan Emir @furkanemir

   @fatihy tamam zaten o ekranları söküp satıyorlar android ekran takıyorlar, birebir uyumlu. Araç ile direk konuşmuyor siz telefonu bağlayıp medya oynatırken haberi olmuyor mesela mp4 açtınız dinliyorsunuz aracın haberi yok arkada bildirimler vs devam ediyor windows olduğu için.

#FilmÖnerisi Hadi herkes geceye bir Pazar gecesi filmi biraksin'da izliyelim

Benden : K-Pax ( 2001 yapımı bilim kurgu tarzinda bir film.)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#KonuDışı Aklimin almadigi X kisinin X sarkisini youtube 'ta arattigimda 10taneden fazla bulabiliyorum onune gelen herkes kendi sözde' kanalina yüklemiş' ama X kanal X kisinin X sarkisindan 10-15 saniye faydalandigi zaman aninda tehlif hakki yiyor bu nedendir? X kisinin sarkisi baska kanala yuklenince bukadar akilli olan youtube algoritamsi neden diger kanala'dur arkadas bu icerik sana ait degil yukleyemezsin' demiyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Soru Turkiyede ki 'gizli' kriz nedeniyle ev fiyatlarinda düşme olması söz konusumu? Yoksa tam tersine ilerki 3 yilda fiyatlar daha mi fazla artacak?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Atilla @atilla

  Büyük illerde (İstanbul'un bazı semtleri hariç) konut ihtiyacı sebebi ve çoğu inşaat firmasının doyum oluşmaması için yapılaşma azaldı. Bu sebeple büyük illerde bu durum zor ama küçük illerde düşüşler görülebilir diye düşünüyorum.

 • 3dfx @3dfx

  Konut sürümü durdugundan cok azalma olacagini düsünmüyorum.

 • zatisahaneleri @zatisahaneleri

  Büyük illerde ve şehir merkezlerinde evler ciddi düştü zaten. Küçük yerlerde de ilginç şekilde pahalandı. Küçük yerlerde pahalanmasını müteahhitlerin arsaya çok fazla para vermemesine bağlıyorum. Bir iki daire satınca zaten masrafı çıkarmış oluyorlar geri kalanlar içinse tok satıcıyı oynuyorlar.