#Soru Turkiyede ki 'gizli' kriz nedeniyle ev fiyatlarinda düşme olması söz konusumu? Yoksa tam tersine ilerki 3 yilda fiyatlar daha mi fazla artacak?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Atilla @atilla

    Büyük illerde (İstanbul'un bazı semtleri hariç) konut ihtiyacı sebebi ve çoğu inşaat firmasının doyum oluşmaması için yapılaşma azaldı. Bu sebeple büyük illerde bu durum zor ama küçük illerde düşüşler görülebilir diye düşünüyorum.

  • 3dfx @3dfx

    Konut sürümü durdugundan cok azalma olacagini düsünmüyorum.

  • zatisahaneleri @zatisahaneleri

    Büyük illerde ve şehir merkezlerinde evler ciddi düştü zaten. Küçük yerlerde de ilginç şekilde pahalandı. Küçük yerlerde pahalanmasını müteahhitlerin arsaya çok fazla para vermemesine bağlıyorum. Bir iki daire satınca zaten masrafı çıkarmış oluyorlar geri kalanlar içinse tok satıcıyı oynuyorlar.

#KonuDışı Arkadaşlar sesli kitap dileyebilecegim kaliteli ve arşivi iyi olan bir application onerebilirmisiniz?

Gunumun 6 saati araba kullanmakla geçiyor okuyamasamda merak ettigim kitaplari dinlemek istiyorum, şimdiden teşekkürler

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 11

#Gündem Yillar once yine bir başlık'ta yorum olarak belirtmistim tekrar soylemek istiyorum,

Yeni gumruk vergisi ve cep telefonlarinda kisitlamalar dunyanin hiçbir ülkesine'de yok hani biz 3.dunya ulkesiyiz ya pakistan hindistan gibi fakir ulkelerde bile yok boyle uygulamalar, Levent Pekcan' in dediginede butunuyle katiliyorum herkes taşın altina elini soksa konuşsa susmasa birseyler dile getirse yada bizler bir eyleme ciksak bu sacma sapan yasalara dur desek belki birseyleri durdurabiliriz, ama okadar vurdum duymaz oldukki alistik biz bunlara demeden öteye gidemiyoruz, insanlarda hakli kaç tiyatrocu kaç televizyon muzisyeb diktator efendiyle zıt düştü diye isinden ekmeginden oldu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu yapay zeka raspberry pie ilemi?

https://youtu.be/IngelKjmecg

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Yardim Toshiba laptop calisiyor ekrana ışık suznesi geliyor ama görüntü yok, duzeltmek için ne önerirsiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap