#KonuDışı Aramızda VW Araç kullanan varmi? App-connect, google mirror, apple mirror ozelligini açtırmak için deli para istiyor bayiler, çözümü varmı? Gerçi google'da herkez ayni dertten mizdarip ama yinede sormakta yarar var.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Furkan Emir @furkanemir

  Tuningciler halleder, Ender elektronik, marmara vagcom gibi yerleri araştırın. Hanhi ildeyseniz vagcom kullanan yerleri bulmanız lazım instagramdan bulmak rahat olur.

 • Fatih @fatihy

  Yakında bende golf 7 alıyorum. Dediğin gibi bayi çok para istiyor. Çin’de satılan orijinal ekranlar var. AliExpress ten alıyorlar ve takıyorlar. Böyle Bir seye bakabilirsin.

  • Furkan Emir @furkanemir

   Ekran değil yazılım sorunu var arkadaşın sanırım, çinde satılan ekranlar (rcd330/rcd330g ler filan) windows tabanlı ve apple carplay filan desteklemiyor diye biliyorum. Smoke motion youtube kanalından Bakabilirsiniz o çinden aldı ekranı golf7 için montajını vs anlatıyor.

  • Fatih @fatihy

   @furkanemir benim bahsettigim orijinal ekran sadece cin piyasasında satılan golf ve passat icin takilanlar.
   Ürün birebir uyumlu imiş. Araç ile direk konuşuyor. Yazılım farkı yok. Benim araştırdığım kadarı ile böyle.

  • Furkan Emir @furkanemir

   @fatihy tamam zaten o ekranları söküp satıyorlar android ekran takıyorlar, birebir uyumlu. Araç ile direk konuşmuyor siz telefonu bağlayıp medya oynatırken haberi olmuyor mesela mp4 açtınız dinliyorsunuz aracın haberi yok arkada bildirimler vs devam ediyor windows olduğu için.

#FilmÖnerisi Hadi herkes geceye bir Pazar gecesi filmi biraksin'da izliyelim

Benden : K-Pax ( 2001 yapımı bilim kurgu tarzinda bir film.)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#KonuDışı Aklimin almadigi X kisinin X sarkisini youtube 'ta arattigimda 10taneden fazla bulabiliyorum onune gelen herkes kendi sözde' kanalina yüklemiş' ama X kanal X kisinin X sarkisindan 10-15 saniye faydalandigi zaman aninda tehlif hakki yiyor bu nedendir? X kisinin sarkisi baska kanala yuklenince bukadar akilli olan youtube algoritamsi neden diger kanala'dur arkadas bu icerik sana ait degil yukleyemezsin' demiyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Soru Turkiyede ki 'gizli' kriz nedeniyle ev fiyatlarinda düşme olması söz konusumu? Yoksa tam tersine ilerki 3 yilda fiyatlar daha mi fazla artacak?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Atilla @atilla

  Büyük illerde (İstanbul'un bazı semtleri hariç) konut ihtiyacı sebebi ve çoğu inşaat firmasının doyum oluşmaması için yapılaşma azaldı. Bu sebeple büyük illerde bu durum zor ama küçük illerde düşüşler görülebilir diye düşünüyorum.

 • 3dfx @3dfx

  Konut sürümü durdugundan cok azalma olacagini düsünmüyorum.

 • zatisahaneleri @zatisahaneleri

  Büyük illerde ve şehir merkezlerinde evler ciddi düştü zaten. Küçük yerlerde de ilginç şekilde pahalandı. Küçük yerlerde pahalanmasını müteahhitlerin arsaya çok fazla para vermemesine bağlıyorum. Bir iki daire satınca zaten masrafı çıkarmış oluyorlar geri kalanlar içinse tok satıcıyı oynuyorlar.

#KonuDışı Arkadaşlar sesli kitap dileyebilecegim kaliteli ve arşivi iyi olan bir application onerebilirmisiniz?

Gunumun 6 saati araba kullanmakla geçiyor okuyamasamda merak ettigim kitaplari dinlemek istiyorum, şimdiden teşekkürler

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 11

#Gündem Yillar once yine bir başlık'ta yorum olarak belirtmistim tekrar soylemek istiyorum,

Yeni gumruk vergisi ve cep telefonlarinda kisitlamalar dunyanin hiçbir ülkesine'de yok hani biz 3.dunya ulkesiyiz ya pakistan hindistan gibi fakir ulkelerde bile yok boyle uygulamalar, Levent Pekcan' in dediginede butunuyle katiliyorum herkes taşın altina elini soksa konuşsa susmasa birseyler dile getirse yada bizler bir eyleme ciksak bu sacma sapan yasalara dur desek belki birseyleri durdurabiliriz, ama okadar vurdum duymaz oldukki alistik biz bunlara demeden öteye gidemiyoruz, insanlarda hakli kaç tiyatrocu kaç televizyon muzisyeb diktator efendiyle zıt düştü diye isinden ekmeginden oldu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu yapay zeka raspberry pie ilemi?

https://youtu.be/IngelKjmecg

BeğenFavori PaylaşYorum yap