#FilmÖnerisi Bugün çok ama çok guzel bir film izledim. Ve siddetle tavsiye ediyoeum izleyin.

Konusu : küçük bir kasabaya giden hava durumu muhabirinin o kasabada bir gece otelde uyyarak ayni gunu tekrarlamasiyla olaylar gelişmeye basliyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#KonuDışı son iki-üç haftadir assagida verecegim linkte yazilari okuyup yatıyorum ışık kapalı hafiften bir yusuf yusuf ettiriyor bazi başlık'lar çok tatli oluyor, ben gibi meraki olanlara (inanmak/inanmamak meselesi değil) öneririm bir göz atmalarını.

https://eksisozluk.com/sozlukculerin-basindan-gecen-dogaustu-olaylar--1418784?p=7

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#KonuDışı Bugun eve dogru gelirken BBC Londra radyosunda dinledim Hindistanda buyuk bir kaos var, nedeni belli olmayan bir sebebten hindu'lar muslumanlari öldürmeye başlamış hemde yolda kimi gorurlerse hatta polisler dahil. Bunlar olurken turkiye gazetelerinde hicbirsey yazmamasina çok şaşırdım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Az evvel cok feci bir deprem oldu gece 3:23 #izmir

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#telefon s7 edge kardesimin telefonu bu sekilde, sanirim ekran degistirmeye gerek yok kablolarda problem olsa gerek veya yazilimsal, izmirde bunu tamir edecek bir yer varmidir bildiginiz? #izmir

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 11

#KonuDışı Doğmamış bebeğe don bicme meselesi, ve saksakcilar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

#KonuDışı ingilterenin bir bolgesinde gece yarisi paket servisiyle aldiklari yemegin içinde hap buluyorlar. Dukkanin adinda istanbul grill (istanbul ocakbasi) bu buyuk ihtimalle bu kebabcilara yapilan kasitli bir olaydir, burda bazi cingene kesim var bu tür şeyleri siklikla yaparlar.

https://www.thesun.co.uk/news/10641371/women-find-pills-hidden-takeaway-kebabs-two-men-arrested/amp/

Women find ‘poison pills' hidden in 2am takeaway kebabs as two men arrested

TWO men have been arrested after three young women found tablets hidden in their takeaway kebab in Bognor Regis. Police report that the women, all in their early 20s, found a number of pills in the…
BeğenFavori PaylaşYorum yap