Python programlama dili (ingilizce) amazonda ücretsiz belli bir sureligine Kindle kullanan ve indirmek isteyen varsa : https://www.amazon.co.uk/dp/B08D7T9J3Z

PYTHON: Learn Coding Programs with Python Programming and Master Data Analysis &...

PYTHON: Learn Coding Programs with Python Programming and Master Data Analysis & Analytics, Data Science and Machine Learning with the Complete Crash Course for Beginners - 4 Books in 1 eBook:...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Akış'in %60'i şarkı paylasimiyla dolmuş. Şarkı, komik video istesem gider facebook hesabi açarım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 22

WebSSH Pro apple store'da ucretsiz. İhtiyacı olan simdiden indirsin.

https://apps.apple.com/us/app/webssh-pro/id497714887

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#KonuDışı Ev aldik, evin oturma ruhsati var, tapu'da kat irtifaki olarak gorunuyor, biz bunu kat mulkiyetine dönüştürmek istiyoruz tabi diger apartman sakinleriyle görüşüp, sorum şu kat mulkiyetine geçişte belediyeden veya başka bir kurumdan kimse gelip evi denetliyormu? Çünkü bizim zaten oturma iznimiz var çoktan denetlendi diye biliyorum bunu sorma sebebimde terasa açılan yere kapi koymak istiyoruz sorun çıkar 'mi diye.

Bilgilendirirseniz sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • UnicornKnight @unicornknight

    "biz bunu kat mulkiyetine dönüştürmek istiyoruz tabi diger apartman sakinleriyle görüşüp"

    son imar barışı mevzusu itibariyle o komşularla uzlaşma mevhumu kalktı ortadan, onlar kat irtifakı devam etseler dahi siz maddi gereksinimleri hallettikten sonra (evin rayiç bedel değişikliği ve buna bağlı artan emlak vergisi vs vs) sadece kendi dairenizi kat mülkiyetine taşıyabiliyorsunuz diye biliyorum.

#teknosoru Elimde neredeyse hic kullanilmamis samsung Nite 4 var, buna imei atma şansım varmı. Yada telefoncular atiyormu? Olmadi bu sekilde kayıtsız kaça satavilirim ortalama?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#KonuDışı Böyle bir kapı yaptırma'nin maliyeti nedir sizce teras için? 3.resim kapinin konmak istedindigi yer.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Windows guncellemesi iş laptopum'daki bana lazim tum dosyalarin hepsini uçurmuş yeni fark ettim restore ediyorum 2 saattir takıldı kaldı, insallah geri getirebilirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 9

Komşu çalmadigin bisey kaldımı Allah aşkına söyle 😅

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 14

#Fikiralisverisi Oncelikle herkese iyi bayramlar. Yillardir ordan burdan biriktirerek ailem ile ev almaya karar verdik ve vasladik arastirmaya.

Ev almak nekadar zormuş zaten alamadik simdilik iptal oldu gibi birsey, evi buluyorsun seciyorsun, emlakci bana 10k vereceksin diyor. Delirdim ya kardesim ben aliciyim kar eden ben degilimki git satan'dan al, ondanda alacam diyor, tapu meselesine satan karismiyor, ev sifirsa eve gas cekmek 10k diyorlar hepsini geçtim bide kat mulkiyeti kat irtifaki diye bir olay varmış, çoğu ev kat irtifaki ve mulkiyete değiştirmek hem masrafli hem kendi başına yapabilecegin bir olay degil.

Yani zor isler, tecrubesi olan varsa yazarsa biseyler sevinirim, tekrardan iyi bayramlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 17