#Gündem Yillar once yine bir başlık'ta yorum olarak belirtmistim tekrar soylemek istiyorum,

Yeni gumruk vergisi ve cep telefonlarinda kisitlamalar dunyanin hiçbir ülkesine'de yok hani biz 3.dunya ulkesiyiz ya pakistan hindistan gibi fakir ulkelerde bile yok boyle uygulamalar, Levent Pekcan' in dediginede butunuyle katiliyorum herkes taşın altina elini soksa konuşsa susmasa birseyler dile getirse yada bizler bir eyleme ciksak bu sacma sapan yasalara dur desek belki birseyleri durdurabiliriz, ama okadar vurdum duymaz oldukki alistik biz bunlara demeden öteye gidemiyoruz, insanlarda hakli kaç tiyatrocu kaç televizyon muzisyeb diktator efendiyle zıt düştü diye isinden ekmeginden oldu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu yapay zeka raspberry pie ilemi?

https://youtu.be/IngelKjmecg

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Yardim Toshiba laptop calisiyor ekrana ışık suznesi geliyor ama görüntü yok, duzeltmek için ne önerirsiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#haftalikgundememalzeme ingilterede P*rno izlemeye yaş sınırı geliyor. Kaynak : https://www.businessinsider.com/porn-age-verification-to-launch-in-uk-on-july-15-2019-4?r=US&IR=T

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ucretsiz ama bir okadarda kullanisli kucuk ufak tefek efekler olan ve kullanimi kolay bir video ediyleme programi onerebilirmisiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Soru Yolcu beraberinde kendi kullandigim telefon haricinde 1 tanede valizde telefon getirmem yasak mi? Bulurlarsa alirlarmi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap