Selam,
Annem için telefon arıyorum. 2bin altına iki telefon var aklımda sizce hangisi mantıklı? uygun fiyat, sorun çıkarmayacak, arayüz kolaylıgı, servis vs düşünürsek.

1.630,88 TL'ye General Mobile GM 20 64 GB mi?
1.874,73 TL'ye Xiaomi Redmi 9c 64GB mi?,

edit: 1809 tl ye incehesap sitesinden redmi 9c aldım gm ye güvenemedim teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 19

#BirazMüzik Neden bu kadar iyi abi ya...

https://www.youtube.com/watch?v=6OwDAStRlSU

BeğenFavori PaylaşYorum yap

selam dostlar,
Yeni bir daireye taşınacağım internet alt yapısını sorgulattığımda adsl görünüyor. Ama biliyorum ki ana cadde den fiber geçiyor (ana caddeye 3. bina). Binanın yanındaki caddeyi sorgulatıyorum fiber var, ön caddedeki binayı sorgulatıyorum vdsl var anlamadım gitti bu işi türktelekom müdürlügüne falan gitmem gerekecek galiba ilginç geldi bana. en kötü vdsl alabilmeliyim ya bu devirde.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • gercekuykucu @gercekuykucu

    Sokağın başındaki eve fiber çektiler 100mbit verebiliyorlar. Ben zor bela hattımı vdsl'e geçirdim 20mbit kullanıyorum. Sokağın geri kalanı 8-10 mbit adsl kullanıyor. Türk telekoma akıl sır erdiremiyorum ben artık. Yinede Türk telekom üzerinden başvuru yaparsanız belki sizede fiber çekebilirler yada en kötü dediğiniz gibi vdsl alırsınız.

  • Makineci @makineci

    netspeed ile sorgulayın belki VDSL portu yoktur.
    Olmadı binadan birisine sorun 🙃

asdfdgdfhsjsjjs :dDDD:D çok iyi tepki YOK YOK YOK
https://twitter.com/myferyal/status/1363955743054004227?s=20

BeğenFavori PaylaşYorum yap

AMD Ryze 7 4800H İşlemcinin dahili grafik kartının modeli vs nedir acaba. gücünü ögrenebilmek için lazım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Tarım kredi koop. gıda ürünleri indirimli satılıyor işinize yarayan birşeyler vardır bakın isterseniz.
https://www.pttavm.com/kampanyalar/supermarket-gida-cazip?q=&limit=300

BeğenFavori PaylaşYorum yap

eskiden masaüstünde çok başıma gelmezdi şimdi laptopta çok karşılaşıyorum. görev çubugu mouse ile tıkladıgımda tepki vermiyor. windows tuşuna basınca açılıyor ama mouse ile basınca açılmıyor enteresan.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

EDİT: sorun çözüldü myAsus uygulamasından sürücü güncelleştirdikten sonra düzeldi. ancak baştan beri anlayamamıştım bu MyAsus uygulamasını ekledigim fotograftaki gibi bir çok güncelleştime var görünüyor ama bunları yükledim mi yüklenecekmi anlayamamıştım, yüklenecekmiş meğer.

Merhaba dostlar,
laptopda ses kaydı yaparken sesi az bi şekilde alıyor, discord ile arkadaşımla konuşurken de sesin az geldiğinden şikayet ediyor. Bunun nedeni ne olabilir çözemedim bir türlü. Laptopun kendi mikrofonunu denedim, apple kulaklığını da denedim, anker soundcore space nc kulaklığı da kablolu olarak da denedim aynı şekilde. Discord ile arkadaşımla konuşurken de sesin az geldiğinden şikayet ediyor.
Asus bq078 cihazda mı sorun var yoksa ayarlarda mı bir sıkıntı var sizce? #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Evet arkadaşlar #Pfizer-BioNTech aşımızın ilk dozunu bugün yaptırdık şaka şaka ortalık karışmasın şimdi.
#Sinovac aşısını yaptırdık, bakanlığın anlık paylaştığı yapılan aşı sayısı ilk dozlar için muhtemelen doğru, oldukça yüksek oranda ilk gün katılımı gerçekleşti çevremde de buna şahit oldum. Sistemin de nispeten iyi işletildiğini söyleyebilirim aşıyı olduğunuz anda sisteme işleniyor ve ikinci doz için otomatik randevu oluşturuluyor (en azından aşıyı yapan hemşirenin söylediginden öyle anladım).

Gönül istedi tabi Pfizer-BioNTech - moderna vs aşıları olabilelim ama şuan elimizde olan aşı sinovac olduğu için en iyisi bu aşı gözüyle bakmamız gerekiyor ve yaptırma imkanı oldugunda da yaptırmalıyız diye düşünüyorum.

Aşı için öncelikli grupta olup olmadığınızı e-Nabız üzerinden ögrenip aşı için randevu alabilirsiniz.

Umarım o eski güzel günlere geri döneriz..

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#DIY iş yerinden bir arkadaşım el yapımı direksiyon setiyle uğraşıyor videosu: https://www.youtube.com/watch?v=cjuac0L4SJ4

El YAPIMI DİREKSİYON SETİ / PEDALLAR - DIY SIM WHEEL - PEDALS

Video bazı aksaklıklardan ötürü gecikti şimdiden herkesten özür dilerim. 1. Baskı için 0.8mm nozzle kullandım yüzeyler o yüzden çirkin gözüküyor. Avantajları...
BeğenFavori PaylaşYorum yap