asdfdgdfhsjsjjs :dDDD:D çok iyi tepki YOK YOK YOK
https://twitter.com/myferyal/status/1363955743054004227?s=20

BeğenFavori PaylaşYorum yap

AMD Ryze 7 4800H İşlemcinin dahili grafik kartının modeli vs nedir acaba. gücünü ögrenebilmek için lazım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Tarım kredi koop. gıda ürünleri indirimli satılıyor işinize yarayan birşeyler vardır bakın isterseniz.
https://www.pttavm.com/kampanyalar/supermarket-gida-cazip?q=&limit=300

BeğenFavori PaylaşYorum yap

eskiden masaüstünde çok başıma gelmezdi şimdi laptopta çok karşılaşıyorum. görev çubugu mouse ile tıkladıgımda tepki vermiyor. windows tuşuna basınca açılıyor ama mouse ile basınca açılmıyor enteresan.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

EDİT: sorun çözüldü myAsus uygulamasından sürücü güncelleştirdikten sonra düzeldi. ancak baştan beri anlayamamıştım bu MyAsus uygulamasını ekledigim fotograftaki gibi bir çok güncelleştime var görünüyor ama bunları yükledim mi yüklenecekmi anlayamamıştım, yüklenecekmiş meğer.

Merhaba dostlar,
laptopda ses kaydı yaparken sesi az bi şekilde alıyor, discord ile arkadaşımla konuşurken de sesin az geldiğinden şikayet ediyor. Bunun nedeni ne olabilir çözemedim bir türlü. Laptopun kendi mikrofonunu denedim, apple kulaklığını da denedim, anker soundcore space nc kulaklığı da kablolu olarak da denedim aynı şekilde. Discord ile arkadaşımla konuşurken de sesin az geldiğinden şikayet ediyor.
Asus bq078 cihazda mı sorun var yoksa ayarlarda mı bir sıkıntı var sizce? #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Evet arkadaşlar #Pfizer-BioNTech aşımızın ilk dozunu bugün yaptırdık şaka şaka ortalık karışmasın şimdi.
#Sinovac aşısını yaptırdık, bakanlığın anlık paylaştığı yapılan aşı sayısı ilk dozlar için muhtemelen doğru, oldukça yüksek oranda ilk gün katılımı gerçekleşti çevremde de buna şahit oldum. Sistemin de nispeten iyi işletildiğini söyleyebilirim aşıyı olduğunuz anda sisteme işleniyor ve ikinci doz için otomatik randevu oluşturuluyor (en azından aşıyı yapan hemşirenin söylediginden öyle anladım).

Gönül istedi tabi Pfizer-BioNTech - moderna vs aşıları olabilelim ama şuan elimizde olan aşı sinovac olduğu için en iyisi bu aşı gözüyle bakmamız gerekiyor ve yaptırma imkanı oldugunda da yaptırmalıyız diye düşünüyorum.

Aşı için öncelikli grupta olup olmadığınızı e-Nabız üzerinden ögrenip aşı için randevu alabilirsiniz.

Umarım o eski güzel günlere geri döneriz..

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#DIY iş yerinden bir arkadaşım el yapımı direksiyon setiyle uğraşıyor videosu: https://www.youtube.com/watch?v=cjuac0L4SJ4

El YAPIMI DİREKSİYON SETİ / PEDALLAR - DIY SIM WHEEL - PEDALS

Video bazı aksaklıklardan ötürü gecikti şimdiden herkesten özür dilerim. 1. Baskı için 0.8mm nozzle kullandım yüzeyler o yüzden çirkin gözüküyor. Avantajları...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Netflix Merhaba Netflix'e 3.- 4. ortak arayan arkadaşlar varsa katılabilirim hemde acil bugün 🙂
#netflixortaklık

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İrem Derici - Vazgeçtim İnan

İrem Derici'nin, DMC etiketiyle yayınlanan "Vazgeçtim İnan" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te.Söz & Müzik: Sagopa Kajmer Düzenleme: Alper ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#nostalji #oyun eskiden facebook üzerinden oynadığım nadir oyunlardan biri DreamTeam vardı. ismini hatırlamak için uzunca düşünmem gerekti 🙂 Şuan özlediğimi farkettim güzel ve basit bir oyundu, kendisine bağlıyordu ciddi anlamda. Oyun anında yaşattığı heyecan oldukça güzeldi ve sürekli oyuna girip vakit geçirme isteği doğuruyordu.

Facebookta arattım ama bulamadım oyunu kapanmış muhtemelen olsa yine oynardım. Keşke şimdi tekrar yapılsa böyle bir oyun mobil cihazlara.

https://www.youtube.com/watch?v=YU6aMIFDr8c

BeğenFavori PaylaşYorum yap