merhaba arkadaşlar ilk defa yapacağım bir şey hakkında danışmak istedim. Cümleye böyle girince de tuhaf oldu neyse 🙂
15-20 gün önce bir araba aldım yıkamacıya verdim temizlediler ama kısa sürede yine kötü oldu her seferinde yıkamacıya götürmek istemiyorum bu yüzden evin önünde çevreye çok zarar vermeden, su döküp saçmadan nasıl temizlerim diye sizin tecrübelerinizden faydalanmak istedim.
yagmur yagdıktan sonra baya bir üzeri kirlendi tozlar çamur gibi oldu. elimde sadece silikonlu cam,metal, mobilya temizleyici diye geçen mavi bir sıvı var. bunun dışında hangi malzemeleri almam gerekiyor. hortumla, kovayla su dökmeden temizleyemez miyim yoksa.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 20

#otomobil #İkinciElOto almayı düşündüğüm araç 93 bin tl Ford Fiesta 2014 model 1.5 tdci trend x 70bin km de. Otomobil konusunda pek bilgim yok sizce bu araç nasıldır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Assassin's Creed Odyssey #EpicStore da 60 liralık indirimle 28 liraya geliyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

iphone7 için itunes'dan geri yükleme yapmak istiyorum ancak yazılım appledan dogrulanıyor aşamasında-- iphone adlı iphone geri yüklenemedi. bilinmeyen bir hata oluştu (9) -- hatası veriyor.
apple'ın sayfasında yazılanları uyguladım ancak windowsun bilmedigim bir ayarı mı engel oluyor acaba dogrulama yapmasına.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#ücretsizoyun #epicgames
Günün ücretsiz oyunu Hob keyifli görünüyor.
#oyun

https://www.epicgames.com/store/tr/product/hob/home

Hob

Hob, büyüleyici ve düzensiz bir vahşi dünyada geçen, hareketli ve çarpıcı bir aksiyon-macera oyunudur. Oyuncular etraflarındaki sırları araştırdıkça tehlike altındaki gezegeni...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

2000 tl altına alınabilcek en iyi telefon hangisi sizce, çok seçenek var.
mi a3 , redmi note 8, m30s, realme 5pro ?
kamera başarımı önemli.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

selamlar.
iphone 7 de wifi butonu aktif olmuyor kapalı durumda tamir ettirmek istiyorum, daha önce telefona sıvı temas etti garanti dışında tamir eder mi yetkili servisi acaba ?
bugün bir iphone tamircisi oldugunu iddia eden telefoncu; wifi entegresi degişmesi gerekiyor hard diski söküp takmamız gerekiyor, 128 gblık hard disk de takarım buna 400 civarı para alırım dedi %2 de telefon kullanılamaz hale gelir dedi, bu işten pek anladıgını düşünmüyorum böyleleri yüzünden ücretli tamircilere de güvenemiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

dostlar 1200 lira max bütçe ile önerebileceginiz en iyi tablet hangisi.
film dizi internet için kullanılacak genelde ekranı güzel olursa iyi olur

BeğenFavori PaylaşYorum yap