Madem evdeyiz, #benimmasaüstüm tag'ine katkıda bulunalım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Mustafa Sakallı paylaştı.

Arkadaşlar iyi akşamlar. Vaka sayısı katlanarak artıyor. Lütfen evinizde kalın ve dışarı çıkmayın!!! Vakaların artış hızının önüne geçemiyoruz. Bu sayının katlanarak artacağını düşünüyoruz.

Eğer ki kendinizden veya bir yakınınızdan şüpheleniyorsanız 184'ü arayın ve yardım isteyin. Corona için özel bir danışma ekibi kuruldu. Biz de 112 acil Servis olarak Özel Covid-19 (Corona) ekipleri kurduk ve gelip sizi evinizden izole şekilde alıyoruz. Bu sayede başkalarına bulaşmasının da önüne geçiyoruz ve size hastanede de ayrıca yardımcı oluyoruz.

Karantinadan korkmayın ve bize yardımcı olun lütfen. Biz sağlık çalışanları size seve seve yardım ediyoruz hiç merak etmeyin. Toplum halinde hareket edersek daha kolay kazanırız bu savaşı.

Not: Aşırı yoğun çalışıyoruz. Bu yüzden buradan bana sorusu olan herkese dönüş yapamıyorum. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım sorusu olana.

Sağlıcakla kalın. #KoronaVirüsü

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 18

BF1'i origin'den doğrulamaya çalışıyorum. (Oyun dosyaları vardı, istemciyi yeni yükledim) çöküp duruyor. Var mı başına gelen?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Android için free, lightweight bir müzik oynatıcı önerisi alabilir miyim ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hala olayın ciddiyetini sorgulayan varsa NBA'in sezonu askıya alma kararı referans olsun. Reklam gelirleri ve bilet gelirleri düşmesin diye sezonu 8 maç kısaltmayan organizasyon en az 2 aylığına ligi durdurdu. Bu çok büyük bir olay

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 15

Bankacılık uygulamalarında tel no nasıl değiştirilir? Müşteri hizmetlerini arıyorum ordan oraya derken 10 dakika sonunda sonuçsuz telefon kapanıyor suratıma

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 9

Linux genelde Windows'a karşı hep "güvenlik" yönüyle pazarlansa da (ki bence GNU/Linux sistemleri sadece bu argüman üzerinden tanımlamak büyük haksızlık) işin aslı öyle değil. Debian son 20 yılın en savunmasız sistemiymiş, 2019'da da geride kalmamış, androidle birlikte bu konuda başı çekmiş. #HaftalıkGündemeMalzeme
https://news.softpedia.com/news/debian-linux-was-the-most-vulnerable-operating-system-in-the-last-20-years-529387.shtml

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 10

https://www.hepsiburada.com/case-4u-xiaomi-mi-a3-kilif-cift-katmanli-yuzuklu-manyetik-vega-kapak-siyah-p-HBV00000OTJHA Mi A3 için bu kılıf nasıldır? Böyle arkası yüzüklü/tutuculu bir kılıf arıyorum ama hemen kopmaması önemli

Case 4U Xiaomi Mi A3 Kılıf Çift Katmanlı Yüzüklü Manyetik Fiyatı

Case 4U Xiaomi Mi A3 Kılıf Çift Katmanlı Yüzüklü Manyetik en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Turkcell hotspottan para alıyordu bir ara hala var mı o? Bilgisayara İnternet açmak istiyorum

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5