Arkadaşlar selam, Xbox game pass pc 6 TL diye aldım almaz olaydım. 2 gündür "0x80080005" hata koduyla uğraşıyorum, game service diye bir şeyle alakalıymış sanırım. Bi tane repair tool'u varmış onu denedim o da hata veriyor, mağazanın cache'ini sildim, Xbox uygulamasını sildim yükledim derken gene olmadı. Windows 10 kullanıyorum, bu hata başına gelen var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Herkese selam, Hayatında hiç tws kullanmamış bir cahil olarak elime bugün Hakii Time Pro gelmiş bulunmakta 😀 Şimdi sizlere birkaç sorum var:
1) Bunu şarj ederken kulaklıklar kutu içerisinde mi bulunmalı
2) Telefon şarj adaptörüne taksam olur mu, yoksa sadece PC'nin usb portlarından mı şarj olmalı
3) Windows'ta kullanmak istediğimde mikrofonu çalışmıyor, hands free modu seçersem kulaklık sesini çamur edip mikrofonu aktifleştiriyor, bunun hem kulaklığı hem mikrofonu düzgün çalıştırdığı bir yolu var mı?
4) Windows için düzgün bir tws management app var mıdır?

Saygılarımla

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar selam, Turkcell'de mobil taahüdüm bitti, siz hangi paketleri ne kadar kullanıyorsunuz yazarsanız sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 9

Arkadaşlar bu ikisinden hangisi alınır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10

Arkadaşlar, asus modem dünden itibaren "the telephone cable or Ethernet cable is not plugged in" şeklinde hata vermeye başladı. ISP TurkNet, daha önce başına gelen var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar, 250 TL civarına mikrofonu kaliteli TWS kulaklık öneriniz var mı? #twskulaklık

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar selam. Modern web'in illeti olan bildirim göstermeyi kapatma, bültene abone olmayı kapatma, cookie'leri kabul etme, lokasyon bilgisine erişme istediğini reddetme gibi ritüelleri seri gerçekleştirirken bunlardan birine yanlış tıkladım ve brave tarayıcıda böyle coin reklamları çıkmaya başladı ara ara.

Tarayıcıyı sıfırladım, çerezleri-önbelleği temizledim. Malwarabytes indirdim tarattım bazı şeyleri sildi o fakat gene işe yaramadı. Bu illetten nasıl kurtulurum?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ufak bir elektrikli ısıtıcı, orta kademede günde 2 saat çalışsa faturaya ne kadar etki eder?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 13