Güzel Wallpaper Engine teması öneriniz var mı? Not: Anime olmasın lütfen

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar piknik alanlarında mangal serbest mi? Bizim burda sakin bir yer var 2 arkadaşla mangal yapalım dedik yarın için fakat malumunuz clickbait'ten geçilmediği için doğrusunu bulamadım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • TongYabguHan @tongyabguhan34

    Kısıtlanan halka açık alan olan park ve bahçe ile rekreasyon ve piknik alanları, mesire ve ören yerleri ile sahil bantlarında (plajlar) piknik, spor, yürüyüş, gezi, balık tutma faaliyetlerine (yerleşim yeri içi park/bahçelerde mangal yapmak hariç olmak üzere) belirlenen kurallar ve mesafe şartlarına uyularak 1 Haziran 2020'den itibaren başlanacak.
    Genelge de yazan bu. Serbest bu açıklamaya göre. Polonez tarafında eş dostun 1-2 işletmesi var oralarda da yapılıyor gördüm sosyal medya da.

Mixer kariyerleri boyunca Ninja ~30 milyon dolar, Shroud'da ~10 milyon dolar almış. Bunlar sadece Mixer'den aldıkları para bağışlar, sponsorluklar dahil değil :O :O

Not: Shroud'un yayıncı olmak için emekli olduğu CS:GO'da en yüksek para kazanan oyuncu 1.7 milyon dolarla Xyp9x. Takımı 2 yıl boyunca bütün kupaları silip süpürdükten sonra elde ettiği meblağ bu kadar.

https://twitter.com/Slasher/status/1275145243478892544?s=20

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 11

Arkadaşlar bir dilekçeyi scan edip pdf formatında kaydetmem gerekiyor. Fakat evimde yazıcı, scanner falan yok bu işi en kolay nasıl halledebilirm?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11

#Netflix tek bölümlük belgesel tavsiyesi alabilir miyim arkadaşlar?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 9

Rails web framework'ünü geliştiren şirket (Basecamp) "Hey" adında yeni bir e-mail hizmeti duyurdu. Mail olayına farklı bir bakış açıları cidden kafa açıcı vakti olan biraz incelesin. Tabii her güzel şey gibi buda ücretli. Yıllık 100 dolarla bizim için ulaşılamayacak bir yerde. #YazılımGündemineMalzeme

https://hey.com/

HEY

Email at its best, new from Basecamp.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#NextDNS yaklaşık 1 aydır NextDNS kullanıyorum, Reklam ve query engelleme özelliğine sahip. Aynı zamanda IP trafiğinizin analitiğini de çıkarıyor (güvenliği tartışma konusu tabii) çıkan sonuçlar ilginç. Microsoft yaklaşık %25'ini oluşturuyor trafiğimin. Xbox falan da yok ağda salt windows değeri bu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Okul ödevi için Twitter API'sine erişmem gerekiyor, başvurdum detaylıca açıkladım kendimi eğitim amaçlı olduğunu söyledim hala cevap yok. Teslim tarihi de yaklaşıyor ne yapmak lazım bu durumda bilgisi olan var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Mustafa Sakallı paylaştı.

#ikinciel #teknoloji
Bir kaç bir şey satıyordum arkadaşlar, TS'den biriyle anlaşabilirsek güzel olur yoksa 3-5 daha katıp sahibindene gireceğim.

Ipega 9083 BT Gamepad 200TL
https://teknoseyir.com/durum/1271333

Asus DSL-N14U ADSL Modem 100TL
https://teknoseyir.com/durum/1271566

XP-Pen g430 minik çizim tableti 250TL
https://teknoseyir.com/durum/1271330

Samsung Galaxy J7 Prime 700TL
https://teknoseyir.com/durum/1270885

#ikinciel #ipega #Bluetooth #gamepad Ipega 9083

#ikinciel #ipega #Bluetooth #gamepad Ipega 9083 BT 3.0 gamepad. Ankara içi GELİP EVDEN alabilirsiniz. Kargoyu karşılarsanız iyice paketleyip yollarım. Whatsapp: 05386609441 200TL...
BeğenFavori PaylaşYorum yap