Merhaba, fotoğraftaki gibi bir çalışma masası arıyorum. (monitörü koyabileceğim ikinci bir katı olmasını istiyorum) Bu tarz masalar satan zizuva diye bir marka buldum ancak hepsiburada yorumlarının hepsi kalitesiz olduğu yönünde. IKEA da bunun benzeri var, o da çok küçük ve basık geldi. Bu tarz bir masa kullanıp memnun olan ve tavsiye edebilecek varsa çok sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Smart Tv'si olup twitch app'i olmayan varsa browserdan bu linki deneyebilir mi?
https://lg.tv.twitch.tv/

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Tavsiye DNS 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 14

Modemin hat değerlerinden bir şey anlamıyorsanız ve bir fikriniz yoksa değerler hakkında şu resim çok faydalı olabilir:

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

bu videoyu izleyenler florasan lamba gibi dolaşıyormuş dediler. biz de izleyelim dedik o zaman.
belgesel bitince içimde çok garip bir duygu kaldı. bir yandan şaşkınlık bir yandan nefret bir yandan çaresizlik. beynimden ışıklar saçılıyor.radyoaktif madde gibi ışıma yapıyorum.
hernekadar katılmadığım noktalar varsa da herkesin mutlaka izlemesi gereken bir yapıt olmuş.
https://www.youtube.com/watch?v=e1K-BMkHJPs
#kapitalizm

Zeitgeist Addendum Türkçe Dublaj (Stüdyo Seslendirme)

Zeitgeist hareketinin kurulmasına ve dünyanın birçok yerinde gelişmesine ilham veren belgesel I.Bölüm - Modern Para mekanizması II.Bölüm- Korku, Güvenlik ve ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Formattan önce ETS2'nin belgelerimdeki klasörünü komple aldım fakat format attım tekrar belgelerime dosyayı attım profilim gözükmüyor. Ne yaptıysam gelmedi, sadece proflies dosyasını attım, steam profiles dosyanı attım ama yok yani hiç görmüyor. Her seferinde yeni profil açmamı istiyor, onu da içindeki dosyaların yerini değiştiriyorum yine gelmedi. Uçtu mu bizim profil.

-ÇÖZÜLDÜ-
Yeşil ile işaretlediğim dosyadaki klasörü kırmızı ile işaretlediğim dosyaya attım direkt gördü. Basitmiş ama bilmeyince başka başka şeyler denettirip uğraştırıyor. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sanırım aradığım programı buldum, hem de freeware, Raidrive ,bulut sürücülerine harf atayıp windowsa disk olarak göstererek online stream şeklinde erişebiliyorsunuz. Google drive ilk çıktığında hatırladığım kadarıyla böyle çalışıyordu fakat sonraları değişti, bu şekilde stream servisini de kurumsal olarak sunuyor. Dropbox'da kullanıyorum aktif olarak, o da bu yöntemi para ile veriyor, deneyeceğim iki servisteki performansını. Tavsiye ederim şimdiden.
Site: https://www.raidrive.com/ #googledrive #dropbox #cloud
Tanıtım : https://www.youtube.com/watch?v=wjqWA0nK6vY

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 10

Şu anda ucuza Windows lisansı neresi satıyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 15