Netflix'te dublajlı içeriklerde yalnızca İngilizce kısımlara dublaj yapılması, diğer dillerdeki (İspanyolca, Almanca, Fransızca) diyaloglara dublaj yapılmaması çok saçma. Bunu daha gerçekçi olsun diye yapıyor olabilirler ama dublajlı izlemek isteyen kişi hiç altyazı görmek istemiyor, okuyamıyor ki. Yarım yamalak iş yapıyorlar, çok garip.

Inglourious Bastards
Narcos, Narcos: Mexico
Ve birçok belgesel...

BeğenFavori PaylaşYorum yap

IMDb Watchlist'imdeki filmlerin Netflix'te bulunup bulunmadığını kolayca görmek istiyorum. Araştırdım ancak bu iş uygun bir site, eklenti bulamadım. Watclist'i excel olarak aldım acaba acaba bunu Netflix ile senkronize şekilde çalıştırabilir miyim? Bilen var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yeterince Nazi öldürmeye doymadınız mı? Polye Polyushka eşliğinde AK47 kullanan bir ayı olarak Nazi öldürmek istemez misiniz? Üstelik vodka içerek canınızı artırabilir, canınız sıkıldığında balalaika çalarak eğlenebilirsiniz. Mermi, şarjör yenileme, aim alma derdi olmadan oynanması ile oldukça inovatif bir oyun. Bir oyundan daha ne istenir ki?!

✔IGN Herkesin kütüphanesinde bulunması gereken bir başyapıt!
✔GameSpot Gerçekçi savaş atmosferini ilk defa hissedeceksiniz!

https://store.steampowered.com/app/1129220/BEARS_VODKA_BALALAIKA/

Save 35% on BEARS, VODKA, BALALAIKA! 🐻 on Steam

The year is 1941. You play as russian soldier in times of nazis occupation.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#UnravelTwo Ne zamandır oynamayı istiyordum, nihayet (Origin Access Basic hediyesi ile) oynadım. İlk oyununu 2 yıl evvel oynamıştım ve inanılmaz beğenmiştim. Ona yaklaşan bir güzellikte ama bir tık altında olmuş yenisi. Co-op oynanması istenmiş, ben tek başıma oynadım. Birkaç yerde düşünmek gerek gerekiyor ama genel itibariyle kolay bir oyun. Ana hikaye (hikaye dediğime bakmayın 😅) 5,5 saat sürüyor. Ekstralar epeyce var, birine baktım zor geldi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yurtiçi Kargo'dan bir duyuru var.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 14

Bu sabah şöyle bir e-posta aldım. Başta birisinin hesabıma girip Origin Access satın aldığını sandım. Ancak hesap hareketlerinde bir şey yok. Sanırım hediye vermişler, geçmişte 1 ay kullandım diye.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şu VPN'in sitesine giremiyorum dünden beri. Siz girebiliyor musunuz ? Üyelik istiyor kullanmak için olamadım bir türlü 😀
http://www.windscribe.com

BeğenFavori PaylaşYorum yap