Günlük getirisi olan, istediğim zaman bir miktarını nakite çevirebileceğim, sabit oranlı, mevudat faizi oranına yakın (yıllık %17) fonlar var mı? Aylık vadeli yerine bu şekilde değerlendirmek istiyorum, günlük vadeli kampanyalar haricinde çok düşük malum. Bu konuda pek bilgim yok ama bilen vardır burada 😁

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şu adaptör ile arabada telefondan bluetooth ile müzik dinleyebilir miyim?
Araçta usb giriş var, oraya usb takarak dinleyebiliyoruz. iPhone bazen çalıyor, bazen çalmıyor. Android hiç çalmadı. Anlamadım yani olayı 😅
Bluetooth da var ancak yalnızca telefon ile konuşabiliyoruz.
Aux yok.
https://www.amazon.com.tr/Tp-Link-UB400-TP-Link-Bluetooth-Adapt%C3%B6r/dp/B07NQ5YGDW/

TP-Link UB400 TP-Link UB400 Bluetooth 4.0 Mini USB Adaptör : Amazon.com.tr:...

TP-Link UB400 TP-Link UB400 Bluetooth 4.0 Mini USB Adaptör : Amazon.com.tr: Bilgisayar
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Babamın 2016'da aldığımız Huawei P9'unda kasmalar, ani kapanmalar başladı. Bataryası 3 yıl evvel değişmişti tamircide. Burda çokça övülen Deji bataryalara baktım. İçinden tamir aparatları da çıkıyor, yapabilirim inşallah 😄 Batarya değişince kasmalar azalır gibi geliyor, doğru muyum?
Şu ürünler arasında sizce fark var mıdır kayda değer?
https://www.deji.com.tr/huawei-p9
https://woyax.com.tr/collections/huawei/products/woyax-huawei-p9-hb366481ecw-batarya-3550mah

Huawei P9 / P9 Lite 2017 Mucize Batarya Deji 3550mAh

Orjinal bataryadan daha güçlü, Huawei P9 / P9 Lite 2017 Mucize Batarya Deji 3550mAh ile batarya deşarj sorununa uygun fiyatla çözüm.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 14

Fotoğraf kağıdına film posteri baskısı alan oldu mu? 13x18 kağıda 800x1200 poster nasıl durur ki 🤔 Birkaç güzel posteri çıkarttırıp asasım var duvarıma.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • eamedic @eamedic

  300 dpi kapalı alan ya da yakın bakılan görsellerde kaliteli görüntü almak için min. kullanılması gereken çözünürlük, kabaca hesapla 2120x950 gibi bir pixel boyutuna denk geliyor, görselin native çözünürlüğü bu şekildeyse ya da eldeki çizimin ya da görselin renderı 300 dpi alırsan kaliteli çıktı alırsın, çıktıyı da yüksek kalite almakta ya da baskı yapacağınız programda baskı çözünürlüğünü 300 dpi ayarlamanız gerekir. 800x1200 görüntünün çözünürlüğünü programla yükseltmek yetmez, ps ta belki bu boyutlarda kurtarır bir iyileşme sağlanır ama görselin orijinal yüksek çözünürlüklü halini bulmak gerekir. Ben a4 e basıyorum kuşe ya da foto kağıdına yazıcı da önemli tabi, 13x18 e de bastım genelde dikeyde 1200 px üstü görseller kullanınca daha keskin baskı alıyorum 640 px baskı da aldım ama hafif bulanıklığı hissedebilirsin. Bence en mantıklısı bir deneme yapmak 👍 senin internetten bulduğun görsel 72 ppi da olabilir o yüzden büyük baskıda kötü görünebilir.

  • TeknoÇAN @teknocan

   Teşekkür ederim hocam yanıtınız için. Kendi yazıcımdan almayacağım, internetten sipariş vereceğim. Görseller de aynı şekilde internetten bulduklarım, yüksek çözünürlüklü bulmak zor ancak. 13x18 çok büyük boyutlar değil, kötü durmaz diye umuyorum. Bakalım bir sipariş verelim, görelim 😄

  • eamedic @eamedic

   @teknocan yandexte arama yapabilirsiniz, googlde 480 px üstünü bulamadığım görselin orijinal 5760px halini bulmuşluğım var yandex görsellerde, çok kötü durmaz tabi ama hafif flu olabilir.

Xbox'ta aldığımız ekran görüntüleri nereye yükleniyor? PC'den bakmak istiyorum ama bulamadım. "Etkinlik Haber Akışı"nda yalnızca başarımlar gözüküyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 14

Bugün yeniden Series S siparişi verdim. 2.7'de 3687₺'ye almıştım, şu an 3379'a düştü. Normalde bugün teslim olacaktı ne güzel ama aradaki fark çok cazip geldi 😁
MH ile konuştum teslim almadan direkt iade edince tamamını (gümrük+kargo dahil) geri alabiliyorsunuz dedi.
https://www.amazon.com.tr/gp/product/B087VM5XC6/

Xbox Series S Console - 512GB : Amazon.com.tr: Video Oyunu ve Konsol

Xbox Series S Console - 512GB : Amazon.com.tr: Video Oyunu ve Konsol
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Spotify'dan YouTube Music'e taşınıyorum. Merak ettiğim bir şey var.
Spotify, Premium'dan Free'ye düştüğünde çalma listelerimi, beğenilen şarkılarımı, doğrudan hesabımı silme gafletine düşmez dimi? Hadi baboş pılını pırtını topla sg demez di mi? Olur da bir gün dönersem ya da şarkıları arayacak olursam orda dursun istiyorum.
Hali hazırda transferi yaptım ama çok sağlıklı olmadı. Listelerin yedek dosyalarını da aldım aslında ama ne olur ne olmaz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 15

Amazon.com.tr'den alınan ancak Almanya'dan gönderilen Xbox'ın 2 yıl Microsoft Türkiye garantisi oluyormuş diye duydum. Buradan alsam da 2 yıl garanti oluyor. Herhangi bir fark yok öyleyse, doğru muyum?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Hotline Miami + Kurtlar Vadisi esintisi var sanki biraz 😅
#YerliveMilli

Sefir: Mafia Story on Steam

Sefir: Mafia Story is a reflex and fast thinking based 2D top down shooter game.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

PlayStation Play at Home olayı duruyor mu? Şu an PS5 alsam ücretsiz God of War vs oynayabilir miyim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap