Burada birisi "pandemi döneminde kalitesi düşmeyen tek bir maske markası yok" tarzı bir şey söylemişti. Hak verdim.
Evony gibi markaların da sahibi olan Hayat Kimyanın goodcare adlı markasındaki aylara göre tel farkı. Belki sahtedir diyecek olanlar vardır. İkisi de bizzat hayat kimyadan alındı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Tamam öldük artık vurmayın.
İmdat.
https://www.bbc.com/turkce/haberler-turkiye-55863951

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

(Bu bir uyarı gönderisidir)
Selamlar güzel insanlar 15 gündür yoktum. Piyasa o kadar kötü ki ne iş yaparsan yap iş bulamıyorsun. Benim gibi birçok arkadaşım 6-10 ay arasıdır işsiz. Neyse konuya gelelim. Yıllardır "gıda ve market işi yapılmaz aga" diyordum ama mecburiyetten market işine başladım. İşsizlik maaşı bitti, e ev kira yapacak birşey yok. Uyarıya gelelim, korkunç derecede zam geliyor arkadaşlar. K O R K U N Ç. Etiket değişimine yetişemiyoruz. Ve öyle kuruşmuş 1-2 liraymış falan değil, idrak edilemeyen türde zam geliyor. Süt ve süt ürünleri, konserve ürünleri, bebek bezi, mama ve en ama en önemlisi SIVI YAĞ stoklayın! Kredi kartıyla da olsa yağ stoğu yapın. Yazdıklarım siyah arka fonda yazılmış ve 60 yaşında teyzelerin paylaştığı Facebook postu gibi oldu ama buradaki değerli insanları uyarmak istedim. Öyle etiketler öyle fiyat değişimleri oluyor ki insan kendini öksüz ve yetim hissediyor. Nerede bu devlet diyor insan.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Akıllara migros money karttaki skt'si 31.12 olan money puan gelir ve kahrolursun.
Keyfim kaçtı. 🥺

Edit: Lan bir de k.kartında silinen bonus falan varsa...?
😓

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Herkese "sağlıklı", mutlu ve huzurlu bir yıl dilerim.

Senin durumlar nasıl, ne yapıyorsun derseniz ise; Ben aynı şu görseldeki şekilim..
Borçlar, huzursuzluk, geçim sıkıntısı, umutsuzluk, uzun yıllar boyunca tünelin ucunda gözükmeyecek bir ışık, umursamazlık, mutsuzluk. Ciddi söylüyorum aynen görseldeki gibiyim, kapkaranlık odada. Telefonmuş bilgisayarmış hiçbiri umrumda değil oturuyorum odada. Telefon uzakta duruyor Bayhan çalıyor..

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7
 • scorptr @scorptr

  Benim içinde başlangıcı çok kötü olup sonlara doğru iyileşen bir yıl oldu, pes etmeyin hocam umuyorum bu günler sadece kötü bir anı olarak kalacak.

 • UnicornKnight @unicornknight

  2015 yılında kül tablasındaki bitik izmaritleri tekrar tekrar yakıp içiyordum, 2016'da hayatımı rayına oturttum.

  umutsuzluğa kapılmayın, tamam kolay değil ama başarırsınız. benim gibi becerksiz ötesi bir adem bile hayatını hale yola koyduysa siz hiç umutsuzluğa kapılmayın. (Y)

 • YasinC @yasinc

  Maalesef çoğu insan benzer dönemlerden geçiyor. Mücadeleye devam, elbet bir sekilde tam olmasada işler rayina oturuyor.

  Benim gibi hatalar toplamı olan ben bile arada raya oturuyorum

 • UnicornKnight @unicornknight

  misal, hatun kişi bu akşam beni yine Instagram'da ekledi, gerekçesi de "Tanıyor olabileceğin kişilerde gösterip duruyor 😁" şeklinde.

  ne desem bilemedim. hayat çok acayip, ben bıktım vallahi de billahi de. o gideceğim yerlerde biri benş gebertirrse kurtulurum herhalde.

Merak ettim. 🤷‍♂️😁 #gain

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 17

Beleş damacana su isteyen buyursun.
(appgallery vermişti)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Babacım sen bana 35lik paketi sattın. Sabah-Öğlen 30-31 mbps olan internet, akşam 19 gece 01 arası max 8 mbps? Nasıl olacak bu iş. Herkes evde pandemi mandemi diye bahane mi üretirler acaba, daha aramadım. Akşam saatlerinde bu çöküşün sebebi tam olarak nedir? Ya da var mı bizim gibi acı çeken. Hayatımızda ilk defa 12'den hızlı internet bağlattık diye sevinirken eski adsl'i özledik ilk haftadan.#millenicom

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 10
 • FreeRun @freerun

  Sen bana 30 mbit sen ne yapıyor, sen üç milyor üç milyar sen ne yapıyor eve geliyor

 • Burak A. @carlelias

  Tabiki düşüşler yığılmalar olacak o olayda sıkıntı yok. Beni endişelendiren şey şu. Bıraktığım 16'lık tt adsl'de 10-12 alıyordum, aynı saat aynı ev. Milleni altyapısı da tt ama 5-6 alıyoruz. Burada bir gariplik yok mu bilmediğimden soruyorum.

 • Orcun @orcun

  Malum akn kalkınca bizim aknli tarifeler full sınırsız oldu öyle 2 sene 50 mgbit'i 89 liradan kullandım. Mecbur taahhüt yenilenecekti bende akıllı sınırsız zımbırtısına geçtim. Normalde akşam 7 ile 12 arası hız 25 mgbit. Ama bunun harici de full 100 mgbit. Kaç gün oldu işte test yapıyorum vs hız güzel , kablonette zaten neredeyse hiçbir zaman da bana sunulan hızdan daha azını hiç almadım. Zaten bu yüzden de kablonet kullanıyorum. Ha birde teledünya zımbırtısı var salondaki televizyonda bağlı üst kanallar bilmemneelrde açık ama 82 liraya bunlardan anlaştık 2 sene sabit fatura ödeyeceğim. Hani düşünüyorum superonline'a veya netspeed yok turknet'e falan geçsem bana ne kazandıracak ? doğru belki daha uygun fiyata internet hizmeti alacağım ? ama işte bu riskler var. Bazen 2 mgbit bazen 100 mgbit ? arası yok ? yağmur yağdı kesildi yok bilmemne oldu kesildi vay işte tt vanaları kısmış falan 10 lira 15 lira fark için çekilecek şey mi ? diye düşünüp vazgeçiyorum.

  • KRAK3NN @passenoir

   Bu konuda haklısınız ama Kablonet'te maalesef çok kısıtlı bölgelerde mevcut.İmkanı olan kullansın tabi,olduğum yerde altyapısı olsa bende kullanırdım misal.Ama olmayınca Türk Telekom gibi Superonline gibi kan emici firmalara para kaptırmaktansa alternatiflere yönelmek daha iyi oluyor.

  • Orcun @orcun

   @passenoir Valla benim önceki evde de kablonet vardı, bu eve taşınırken de kablonet olmasına baktım. Yoksa yani kablonet olmasaydı belki hiç taşınmayabilirdim. 😀 Eksiklikleri var tabi olmaz mı ? ama işte hız düşmüyor + vpn servisleri engelli değil.

 • Arda Zeytin @ardazeytin

  Bölgesel bir sıkıntı. Servis sağlayıcıya şikayet edin. Telekom işine gelirse bir ara o bölgeye yatırım yapar çözer.

Uçuyorum, uçuyorsun, uçuyoruz.

2 bin lira cidden vicdansızlık..

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 15