Selamlar,
Onerebileceginiz , photograflarimi organize edebilip, kolayca ulasip, kolayca duzenleyebilecegim bir uygulama (katalog gibi yani) var mi, ucretsiz olmasi onemli degil ama photoshop falan degil demek istedigim.
Eskiden Picasa vardi, kaldirdilar onun gibi. Windowsun icindeki photos da cok agir calisiyor birde UI cok itici.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 11

Sanırım Tekno seyir artık bitti.sadece bir YouTube kanalı oldu. Buraya girmenin bir anlamı kalmadı. Videolar YouTube da, yorumlar orada. Paralı Üyelik almiyorlar, o da orada. Neyse bu site bitti, artık oradan devam.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11

steam'de aile icinde oyun paylasmaya calisiyoruz evde, ama bu family view ozelligi nasil calisiyor ya? bir turlu yapamadik. Var mi bilgisi olan?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Google home'un , Google asistanin Türkçe desteği var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Gecenlerde burada ismini hatirlamadigim bir arkadas emaillerinizi verin hazirladigim 5000 tane falan kitap gondereyim demisti. Ne oldu , bizim email bosa mi gitti...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 8

Zaten Hayat gittikce zorlasiyor bizler icin. Peki, Yaa arkadas neden oyunlar bile cok komplike oldu? her oyun cok karmasik bir hal aldi, 20-25 dugme ile her turlu atraksiyonu yapmak gerekiyor, hepsini hatirlamak ezberlemek gerekiyor. Ayni anda oyunun icindeki 3-5 ayri ekrani yani (silah yapma ekrani, karakter gelistirme ekrani falan filan), cok zor degil mi yaa. Arkadas soyle yorgun bir gunun ardindan soyle zorlanmadan 5-10 dakika oyun oynamak neden bu kadar zor oluyor? Hem vaktimiz yok diyoruz hem de sadece oyunu, kontrolleri ogrenmek icin saatler harciyoruz. sirf bu yuzden oyun oynayamiyorum.yok mu oynamasi kolay, cok kafa yormayacak , ogrenmesi kolay AAA oyun? (aptal platform , yada eski basit gorunuslu 3d oyunlardan bahsetmiyorum)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 13

HTC telefonlarda extreme power saver mode vardı. Bütün herşeyi kapatip sadece konuşma ve text mesajı açık oluyordu. Bir kaç app denedim ama çalışmadı.var mıdır bilen bunu nasıl yapacağımızı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Monitör ekranini silmek için ne kullanmak lazım? Su yeterli mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11

ZTE Axon m aldim, çift ekran falan, oldukca guzelde, sikintisi ana ekran renkleri dogru degil. Soluk, ve soğuk. Her turlu ayarina baktim yok olmuyor ve ayatlari cok kisitli bu arada... Kirmizilar turuncumsu. Sarilar cok neon. Ama netflix , YouTube ikonlari gibi kirmizi renkler cok guzel, yanyana ama degisik, nedir bunun caresi? Siyahta tam siyah degil sanki ana ekranda ve notification ekraninda..

BeğenFavori PaylaşYorum yap