Herkese iyi bayramlar, komutlari onceden verecegimiz , su kadar asker uret, su binalari yap, suraya saldir gibibsinde otomatige bagli, bizim olaylari yukaridan takip edip, stratejiler uretip, kararlar alabilecegimiz bir RTS oyu var midir acaba?
Butun RTSler hammallik gibi geliyor, hiza bagli, kostur kostur oyna...Var midir boyle bir sey ? Commandos gibi ama , degil :)))

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 12

Cannon Fodder3 videosu calismiyor. Silindi mi acaba?
https://teknoseyir.com/cannon-fodder-ucuncu-bolumle-geri-dondu

Cannon Fodder üçüncü bölümle geri döndü

Efsane oyun Cannon Fodder, üçüncü bölümüyle yeniden doğuyor.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

xbox one icin direksiyon seti var. Bunu pc de kullanabilir miyim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kendi muziklerimi kesip bicip birlestirip yeni sarki yapabilecegim , mumkunse free ve kolay kullanimi olan var mi acaba? Audicity demeyin, daha kolay olan ...

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kalemle gelen Ipad olsun Samsung tabletler olsun, bunlarda palm rejection var mi? Bu bilgiyi bir turlu bulamadim. Bilgisi olan var mi acaba? Ona gore alacagim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Iphone SE, ilk defa bir urune on siparis verdim 2 tane cocuklar icin, ve bugun geldi. hakikaten muthis olmus, cok iyi bir telefon. Hic apple kullanmadim ama my next phone bu iphone olacak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu bir tek bende mi oluyor? Burada bir linke tiklayarak baska sayfa acildigimda ve tekrar geri dondugumde cok alakasiz, taa en bastaki postlara donuyor. Herhangi bir linke tiklamak kabus oluyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Oyunlarda demo olayı neden kaklti ya,? Nasıl bir saçmalık, insanlar denemeden nasıl $50-$60 para verebiliyor. Başkasının zevkine yani YouTuber larin zevkine göre nasil karar verebilir? Adamlar bazı oyunlari bedava vereceklerine her oyunun demolarini versin daha iyi değil mi? Daha masrafsız değil mi? Ulan denemeden neredeyse don almazsın, bu kadar parayı boşa verebilirsin. Benim beyinde bedavva ama anlamıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 16

Eink ekranlar asiri pahali, bunun sebebi nedir? Teknoloji farkli , az uretiliyor falan bence sebep degil, cunku pahali means 3 kati falan, son model IPS, super amoled ividi zividi, 4k cozunurluk tabletler bir kac yuz dolar, basit eink $500 falan. Readerlar bile neredeyse o fiyat. Uzerine not alinan eink tabletler yanina yaklasamiyorsun. Saatleri bile karsilastiralamayacak kadar pahali.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orcun @orcun

  Üretimi zor ve pahallı diye biliyorum. https://www.eink.com/electronic-ink.html Birde bu ekranlar öyle video göstermeye hıza vs uygun değiller. Renklileri var ama gecikmeleri vs çok aşırı yüksekti.

 • Shamino Salle Dacil @salledacil

  Çok farklı nedenleri var aslında. LCD ekranlar onlarca yıldır var ve inanılmaz yaygın kullanıldıkları için artık aşırı miktarda üretiliyorlar. Üstelik çok ekstrem bir şey olmadığı sürece isteyen herkes iyi kötü üretebiliyor.

  e-ink için durum farklı. LCD kadar talebi yok, teknolojinin azımsanmayacak bir kısmı hala patentlere bağlı, yapısı gereği bazı dezavantajları var (tazeleme hızı, renk, vs). Mesela 2011-2012 civarında Kindle ve diğer cihazların satışları rekor kırıyordu ancak yıllar içerisinde satışlar düştü. Kindle'ın kolay bozulmayan ve bozulmadığı sürece de yeni modeline geçmek için bir sebep olmayan bir cihaz olmasının da etkisi var. 7 yaşında bendeki cihaz, hala ilk günkü gibi çalışıyor ve bozulmadığı sürece yenisine para vermeyi düşünmüyorum. Tüm bu sebeplerden dolayı e-ink ekranlara ayrılan ar&ge miktarı da düşük kalıyor. Yeni bir Kindle alırsam eskisini evde tabela ya da hava durumu/rss okuyucu olarak kullanmayı düşünüyorum, bu alanlarda da bu ekranların talep göreceği düşünülüyordu ancak o da gerçekleşmedi. LCD ucuz olduğu için herkes onu kullanmaya devam ediyor.

 • erigma @erigma

  Az üretilmesi ve üretiminin zor olması çalışma mantığı şöyle bir tüp içinde - ve + yüklenmiş sıvı var bunlar bir birine karışmadan 1 piksellik alanda duruyor bu tüplerin üstüne + verirsen + yüklü sıvıyı itip - yüklü sıvıyı çekiyor. Şimdi bu anlattığım tek bir çeşidi her firma kendi teknolojisini üretiyor bazıları bir den fazla renk gösteriyor bu sistemi kullanarak.

 • Makineci @makineci

  'pahalı means' tan sonra yazıya odaklanamadım. 🤦🏻‍♂️
  .
  .
  Geçen sene çıktığım sarışın özenti kız geldi aklıma oda 'felan filan' derdi, yatakta kütük gibi dururdu. Evlerden ırak.. Düşündükçe libidom düştü.

youtube da bir sey seyrederken kapatirsan sonra tekrar kaldigin yerden basliyor. bunun aynisini web siteleri icin yapan bir extension yada program falan var mi acaba? Tam bir sey okurken siteyi kapattiktan sonra ,tekrar acinca ayni yere nasil gelir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap