Merhaba,
Yılbaşından beri Anydesk, Alpemix gibi uzaktan masaüstü bağlanma programlarında 20-30 sn içinde kopmalar yaşıyorum. Aynı yılbaşı döneminde ISS'm tarafından dinamik IP'den CGN IP'ye alınmıştım. Arasında bağlantı olma durumu var mıdır? Eğer öyleyse bu durumda bağlantı sorunu olmaması için ne yapmam gerekir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

AnyDesk kapalı olmasına rağmen bir anda ekranın ortasında bu pencere çıktı. Ne oluyor diye anlamaya çalışırken 10-15 saniye içinde kendiliğinden gitti. Nedir bilen var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

İlk defa geçen ay faturasız hat kullanmaya başladım. 12 aylık Mutlu Mega 70 paketine geçmiştim. 550 TL'lik senelik ödemeyi tek seferde yapmıştım. Başka bir ödeme yok diye biliyordum. Şimdi bu yazan ücreti 2023'te ay ay talep edecekler mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

Merhaba,
Telefonda Google sesli asistan ile mesaj, metin yazdırırken noktalama işaretlerini nasıl koydurabiliyoruz?
İnternette arama yaptım ama tek bulabildiğim "Google asistan noktalama işaretlerini kendi ekleyecek" şeklinde birkaç senedir yapılan onlarca haber.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

20 gün önce şurada bahsedilen bahçe setini ailedekilere güzel bir hediye olur düşüncesiyle 3 tane aldım. Yurtdışından bugün geldi. Paketi dağıtmak istemediğim için detaylı kontrol etmedim ama ilk izlenim oldukça iyi. Malzemesi kaliteli duruyor. Teşekkürler @burakozyurek

Konuda @breakpoint'in bahsettiği mangal setini de görmüştüm o gün ama almaktan vazgeçmiştim. Şimdi gelen ürünleri görünce keşke onu da alsaymışım dedim. İki ürün grubu da artık satılmıyor sanırım.

https://teknoseyir.com/durum/1580820

İki tanesi 260'a geliyor. Bir tanesine fazla

İki tanesi 260'a geliyor. Bir tanesine fazla kargo çıkıyor. https://www.amazon.com.tr/dp/B08SK5KTX1?ref=dlx_deals_gd_dcl_img_2_e9db2f46_dt_sl15_4e
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Geçenlerde disk henüz normal çalışıyorken "current pending sector count" uyarısı verince hemen yedekledim. Biraz internette aratınca kritik bir uyarı olabilir yazılarını görünce de yeni disk siparişi vermiştim. Sonra ileriki araştırmalarımda chkdsk /r /f yapmam ve yine düzelmezse hard format tavsiye ediliyordu. chkdsk ile düzelmedi fakat hard format sonrası uyarı gitti.
Şimdi yeni disk siparişimi iptal etsem mi etmesem mi içime kurt düştü ama iptal etmeyeceğim sanırım. Yenisini kullanıp, bunu yedekte tutacağım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Satıcı Hepsiburada'dan aldım. Orijinalliğinden şüphelenmeli miyim? Kontrol etme yöntemi var mıdır bildiğiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Önceleri Yemeksepeti'nde bir restoranın fiziksel mağazasında talep ettiği fiyattan daha yüksek fiyatla listeleme yapmasına izin verilmiyor diye biliyordum. Şu anda böyle bir durumla karşılaştığım için müşteri hizmetleriyle görüştüm ve restoranların fiyat belirlemelerine müdahale edemiyoruz diyorlar. Durumlar değişmiş galiba. Getir'de de aynı durumla karşılaştım ve aynı cevabı verdiler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6