ABD'li araba koleksiyoneri garajında yıllardır gün yüzü görmeden tuttuğu arabaları satmaya karar vermiş. Temizlenmesi için Youtube'daki Ammo NYC kanalını çağırmış. Bir seri halinde arabaları detaylı temizleyecekler sanırım. İlk araba Bizzarrini P-538.
Hazine yatıyor garajda. #OtoSeyir

https://www.youtube.com/watch?v=uORnVGiXSKI

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9

@orcun Biraz evvel başka bir restorasyon videosunu izlerken aklıma geldi. Bu Hidrojen peroxit + UV olayını 48 saat uyguluyor adam. Sen 1-2 saat denedim olmadı demiştin galiba. Bence biraz zaman ayırıp biraz daha şans ver. 🙂 Bana olabilir gibi geliyor.

https://youtu.be/F5P84CaWFLY?t=396

I Restored This $5 Broken SPACE INVADER Console and i Hit the highest score 999

- I Turned this Knife in to a Piece of Art (24K GOLD) - With EPOXY Restoration - https://www.youtube.com/watch?v=hKV1xr2ZqJs&t=1s - $1 Vintage Car Horn - NOT...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Turkcell bu sefer şaşırttı.
1000 dk,100 SMS, 6 GB'lı paketi 65TL taahhütle kullanıyordum. Bugün teklif yenileme için aradılar. Bakalım yine ne kadar zam yapmışlar diye endişeyle dinliyordum ki 1000 dk, 100 SMS, 8 GB 59TL dediler. 1000dk bana fazla geldiği için 750dk'lığı 49TL'ye aldım.
İlk defa daha düşük fiyat teklif edildi, şaşırdım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selam;
Videodaki konuşmalar metin halinde elimde mevcut. Bunları altyazı olarak eklemek için Subtitle Edit mi kullanmam lazım yoksa başka önereceğiniz program var mıdır?

Subtitle Edit'i daha önce sadece film-altyazı senkronizasyonu yapmak için kullanıyordum. Altyazı oluşturma amaçlı hiç kullanmadım. Daha kolay program var derseniz onu kullanayım diye sormak istedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İhtiyacım varken bu fiyat güzel denk geldi. İhtiyacı olanlar kaçırmasın. 90TL.
https://www.hepsiburada.com/microsoft-wired-desktop-600-usb-kablolu-klavye-mouse-set-3j2-00018-p-HBV000006HXAV

Microsoft Wired Desktop 600 USB Kablolu Klavye Mouse Set Fiyatı

Microsoft Wired Desktop 600 USB Kablolu Klavye Mouse Set en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

2 ay kadar önce Breaking Bad'i izlemeye başladım. 2 hafta önce ıkına sıkıla anca ikinci sezon dördüncü bölüme geçtim. Onu da yarısında kapattım ve hala devam etme heyecanı gelmedi.
Bu dizi nasıl bu kadar fenomen oldu ben mi anlamadım yoksa biraz daha sabretmem mi gerekiyor? İleriki bölümlerde mi işler değişiyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 19

Merhaba;
Steam, Microsoft Store vb. yerlerde TL üzerinden alışverişlerinizde kur farkı almayan hangi bankaları kullanıyorsunuz? Ben QNB Finansbank'a derdimi anlatamadım, hala kur farkı almaya devam ediyorlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 24

Merhaba;
Ön kasa fanı olark şu fana ne dersiniz? Noctua nf-a14, Corsair ML140 bakındım biraz. 150-160TL'lik fanlardı. Bu fanın da internette minimum fiyatı itopya hariç 140TL'den başlıyor. Bu nasıl bu fiyata (73TL) anlayamadım. Tavsiye eder misiniz?

https://www.itopya.com/cooler-master-masterfan-pro-140-air-flow-140mm-kasa-fani/

Cooler Master MasterFan Pro 140 Air Flow 140mm Kasa Fanı | ITOPYA

Cooler Master MasterFan Pro 140 Air Flow 140mm Kasa Fanı yüksek kalite , uygun fiyat ve taksit seçenekleri ile ITOPYA'da.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Son 5 gündür TTNet'de CGN ip alıyorum. 12-13 yıldır kullanırım ilk defa başıma geldi ve ne kadar modemi kapatıp açsam da kurtulamıyorum. Sanırım bölgesel bir uygulama ve artık benim kullandığım bölgeye de kalıcı olarak gelmiş.
Şikayet mail'i yazdım cgn'den çıkartın diye ama dünyada ip kalmadı, isterseniz sabit ip alabilirsiniz gibi geveleyen cevap geldi.
2 ay sonra bitecek sözleşme. Sırf cgn uygulamıyor diye TT'de kalmayı düşünüyordum ama artık onlar da geçtiyse kalmanın bir anlamı kalmadı.
#TürkTelekom #ttnet

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Motorcu telefonunu seyir halindeyken düşüyor. Tam geri dönüp yerden alacakken araba telefonun üstünden geçiyor. Şanssızlık.
https://youtu.be/D09spfOEDEg?t=311

BIKER VS BIKER???!!! STUPID, CRAZY & ANGRY PEOPLE VS BIKERS

★ GET YOUR MOTO MERCH TODAY ➡ https://teespring.com/stores/Moto-madness ★ SEND VIDEOS ➡ http://bit.ly/Send_Crash ★ SPECIAL THANKS 2 THESE YOUTUBER'S WHO SUPP...
BeğenFavori PaylaşYorum yap