20 gün önce şurada bahsedilen bahçe setini ailedekilere güzel bir hediye olur düşüncesiyle 3 tane aldım. Yurtdışından bugün geldi. Paketi dağıtmak istemediğim için detaylı kontrol etmedim ama ilk izlenim oldukça iyi. Malzemesi kaliteli duruyor. Teşekkürler @burakozyurek

Konuda @breakpoint'in bahsettiği mangal setini de görmüştüm o gün ama almaktan vazgeçmiştim. Şimdi gelen ürünleri görünce keşke onu da alsaymışım dedim. İki ürün grubu da artık satılmıyor sanırım.

https://teknoseyir.com/durum/1580820

İki tanesi 260'a geliyor. Bir tanesine fazla

İki tanesi 260'a geliyor. Bir tanesine fazla kargo çıkıyor. https://www.amazon.com.tr/dp/B08SK5KTX1?ref=dlx_deals_gd_dcl_img_2_e9db2f46_dt_sl15_4e
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Geçenlerde disk henüz normal çalışıyorken "current pending sector count" uyarısı verince hemen yedekledim. Biraz internette aratınca kritik bir uyarı olabilir yazılarını görünce de yeni disk siparişi vermiştim. Sonra ileriki araştırmalarımda chkdsk /r /f yapmam ve yine düzelmezse hard format tavsiye ediliyordu. chkdsk ile düzelmedi fakat hard format sonrası uyarı gitti.
Şimdi yeni disk siparişimi iptal etsem mi etmesem mi içime kurt düştü ama iptal etmeyeceğim sanırım. Yenisini kullanıp, bunu yedekte tutacağım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Satıcı Hepsiburada'dan aldım. Orijinalliğinden şüphelenmeli miyim? Kontrol etme yöntemi var mıdır bildiğiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Önceleri Yemeksepeti'nde bir restoranın fiziksel mağazasında talep ettiği fiyattan daha yüksek fiyatla listeleme yapmasına izin verilmiyor diye biliyordum. Şu anda böyle bir durumla karşılaştığım için müşteri hizmetleriyle görüştüm ve restoranların fiyat belirlemelerine müdahale edemiyoruz diyorlar. Durumlar değişmiş galiba. Getir'de de aynı durumla karşılaştım ve aynı cevabı verdiler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

Bilgisayarda karşı taraf ile hem masaüstümü paylaşıp hem de sesli sohbet etmek için hangi uygulamayı kullanabilirim? Zoom'da var galiba ama süre kısıtlaması var diye biliyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 12
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Abone olduğum bir Youtube kanalı sanırım başka birine devredilmiş. 3-4 tane yeni video atılmış ve ismi değişmiş. Acaba hangi kanaldı diye merak ettim. Geriye dönük öğrenme şansımız var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap