İhtiyacım varken bu fiyat güzel denk geldi. İhtiyacı olanlar kaçırmasın. 90TL.
https://www.hepsiburada.com/microsoft-wired-desktop-600-usb-kablolu-klavye-mouse-set-3j2-00018-p-HBV000006HXAV

Microsoft Wired Desktop 600 USB Kablolu Klavye Mouse Set Fiyatı

Microsoft Wired Desktop 600 USB Kablolu Klavye Mouse Set en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

2 ay kadar önce Breaking Bad'i izlemeye başladım. 2 hafta önce ıkına sıkıla anca ikinci sezon dördüncü bölüme geçtim. Onu da yarısında kapattım ve hala devam etme heyecanı gelmedi.
Bu dizi nasıl bu kadar fenomen oldu ben mi anlamadım yoksa biraz daha sabretmem mi gerekiyor? İleriki bölümlerde mi işler değişiyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 19

Merhaba;
Steam, Microsoft Store vb. yerlerde TL üzerinden alışverişlerinizde kur farkı almayan hangi bankaları kullanıyorsunuz? Ben QNB Finansbank'a derdimi anlatamadım, hala kur farkı almaya devam ediyorlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 24

Merhaba;
Ön kasa fanı olark şu fana ne dersiniz? Noctua nf-a14, Corsair ML140 bakındım biraz. 150-160TL'lik fanlardı. Bu fanın da internette minimum fiyatı itopya hariç 140TL'den başlıyor. Bu nasıl bu fiyata (73TL) anlayamadım. Tavsiye eder misiniz?

https://www.itopya.com/cooler-master-masterfan-pro-140-air-flow-140mm-kasa-fani/

Cooler Master MasterFan Pro 140 Air Flow 140mm Kasa Fanı | ITOPYA

Cooler Master MasterFan Pro 140 Air Flow 140mm Kasa Fanı yüksek kalite , uygun fiyat ve taksit seçenekleri ile ITOPYA'da.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Son 5 gündür TTNet'de CGN ip alıyorum. 12-13 yıldır kullanırım ilk defa başıma geldi ve ne kadar modemi kapatıp açsam da kurtulamıyorum. Sanırım bölgesel bir uygulama ve artık benim kullandığım bölgeye de kalıcı olarak gelmiş.
Şikayet mail'i yazdım cgn'den çıkartın diye ama dünyada ip kalmadı, isterseniz sabit ip alabilirsiniz gibi geveleyen cevap geldi.
2 ay sonra bitecek sözleşme. Sırf cgn uygulamıyor diye TT'de kalmayı düşünüyordum ama artık onlar da geçtiyse kalmanın bir anlamı kalmadı.
#TürkTelekom #ttnet

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Motorcu telefonunu seyir halindeyken düşüyor. Tam geri dönüp yerden alacakken araba telefonun üstünden geçiyor. Şanssızlık.
https://youtu.be/D09spfOEDEg?t=311

BIKER VS BIKER???!!! STUPID, CRAZY & ANGRY PEOPLE VS BIKERS

★ GET YOUR MOTO MERCH TODAY ➡ https://teespring.com/stores/Moto-madness ★ SEND VIDEOS ➡ http://bit.ly/Send_Crash ★ SPECIAL THANKS 2 THESE YOUTUBER'S WHO SUPP...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#nanokatalog
Ayda yılda bir x ürünü fiyat araştırması yapıyorum. Hep bu garip fiyatlandırmalar bana mı denk geliyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Son 5 dk'dır telefona 4-5 defa Google'dan "hesabınızı kurtarmaya çalışan siz misiniz" diye bildirim geliyor. Lokasyonu Eskişehir'miş. Bir arkadaş zorluyor sanırım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap