Modem birden bire kapandı. Fişten çıkartıp taktım, başka prize taktım, olmadı. Evde fellik fellik adaptör aradım, 2 tane buldum, denedim tık yok. Kara kara düşünürken en son yeni modem almayı düşündüm, telefondan buraya girdim modem tavsiyesi neler varmış diye. Yarım saat geçince bir daha kendi adaptörüyle deniyeyim dedim, çalıştı. 🙂 İlginç bir tecrübe oldu. TD-W9970

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar,
Ipad'lerden anlayan arkadaşlar yardımcı olabilir mi? Ablam Ipad Air 2 kullanıyor. Pili artık şarj tutmuyor ve yavaşlıktan dolayı değiştirmek istiyor. Web'de gezinti ve video tüketimi kullanımı genel olarak. Bütçeyi fazla zorlamadan ne alınabilir? Günceli biraz yakalamak adına Ipad 9. nesil olabilir gibi geldi bana, sizin de önerileriniz var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • ammavelakin @ammavelakin

  sadece ipad ise zaten pek de bir şey yok gibi ama ipad 9 eski tasarım, ipad 10 daha modern. Alınabiliyorsa ipad 10 daha iyi olur bence. ipad dışında ise s7 fe bakılabilir, 4gb ram olması biraz kötü ama bahsettiğiniz kullanım amacı için pek de sıkıntı çıkarmaz gibi ki ek olarak içinden kalem de çıkıyor. S7FE yi burada da kullananlar vardı, onlar tecrübelerini aktarırsa daha iyi olur tabii.

  • BlueFear @bluefear

   Samsung'u da söylerim ama Apple tarafında devam etmek istiyor diye biliyorum (Telefonu da Iphone). Tasarıma pek takılacağını sanmıyorum ama bütçesini zorlamazsa 10. nesili de gösteririm, öyle karar versin. Teşekkürler.

 • Omer @omerf97

  Valla hala aktif olarak air2 kullaniyorum. Ayni kullanim web ve video. 2015 ocakta almıştım hala çok iyi hız olarak. Bir batarya degistirip devam edebilir aslinda

  • BlueFear @bluefear

   Mesajımda belirtmedim ama öncelikli niyetimiz de bizim pili değiştirmekti ilk olarak. Güvenilir bir pil bulursak ablamın da başka ürün almadan devam etme niyeti var aslında. Bana yine de bir araştırmamı söyledi yeni modelleri, o sebeple danıştım.

01:30 gibi bilgisayar başına geçtim, internet yoktu. 10dk sonra geldiğinde uploadun 10mbit'e düştüğünü gördüm. 15mbit uygulaması bitti mi yoksa benim hattımda bir sorun mu var?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

https://outlook.live.com da 2 mail hesabımı kullanıyordum. Geçenlerde girmeye çalıştığımda log out olmuşum gibi şifre sordu. Ben de hesaplardan birini girdim ve o mail hesabım açıldı ama 2. hesap gözükmüyor. 2. hesap ekleme gibi bir yer de bulamadım yeni arayüzde. Nasıl ekleyebilirim 2. hesabı acaba?
Sağ üstteki yerden hesap ekleme yapılıyor ama aynı anda 2 hesap görüntülenemiyor. Sadece hesaplar arasında geçiş yapabiliyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://teknoseyir.com/durum/1649374
Selam arkadaşlar, Amazon'dan şu powerbank'i sipariş etmiştim ama onun yerine Powertec traş makinesi gelmiş. 🙂 Ürün iadesi yapmak istemiyorum çünkü fiyatı artmış durumda.

Canlı destek gibi bir yere ulaşılabiliyor muyuz? Prime üyesi değilim, prime'a özel mi canlı destek bilmiyorum.
@protego :))

Yine 213'e düşmüş, kaçırmayın bu

Yine 213'e düşmüş, kaçırmayın bu powerbank'i https://www.amazon.com.tr/dp/B0BGYSTN9S
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#gif 😮 10MB

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba,
Yılbaşından beri Anydesk, Alpemix gibi uzaktan masaüstü bağlanma programlarında 20-30 sn içinde kopmalar yaşıyorum. Aynı yılbaşı döneminde ISS'm tarafından dinamik IP'den CGN IP'ye alınmıştım. Arasında bağlantı olma durumu var mıdır? Eğer öyleyse bu durumda bağlantı sorunu olmaması için ne yapmam gerekir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

AnyDesk kapalı olmasına rağmen bir anda ekranın ortasında bu pencere çıktı. Ne oluyor diye anlamaya çalışırken 10-15 saniye içinde kendiliğinden gitti. Nedir bilen var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap