Mevcut internet aboneliğim devam ederken alternatif bir ISS'den aboenlik alabilir miyim aynı hat üzerine? Taahhütüm olduğu için diğer ISS'leri denemek istiyorum. Aynı anda ikisi de kullanılmayacak. Tek modem üzerinde kullanıcı adı şifre girilerek ISS arası geçiş yapılıp deneme yapılacak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 10

Benim ve birçok kullanıcının bütün Firefox eklentileri devre dışı bırakılmış. Geçici bir sorun var sanırım. #Firefox #MozillaFirefox

https://www.reddit.com/r/firefox/comments/bkcjoa/all_of_my_addons_got_disabled_and_they_are_all/

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 12

Opera VPN'de bağlanma sorunu yaşayan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 33

4,5 yıldır 7/24 açık sistemde kullandığım ön kasa fanlarımın 1'i geçen sene tıkırtı yapmaya başlayınca anakarttan söktüm, tek fanla devam ettim.
Geçen gün de diğeri tıkır tıkır ses yapmaya başladı. Ön kapağı açtığımda devirin düşüp yükseldiği gözle görülebiliyordu. Zorlanıyor gibiydi dönerken (Oldukça toz da toplanmış fanın etrafına)
Bu 2 fanın da ömrü bitmiş midir yoksa göbeğine motor yağı damlatıp falan kurtarılabilir mi? (Yağ koymayı daha önce yapmadım, internette yapıldığını görmüştüm)

Not: Kasa Corsair 450D, fanlar içinden çıkan fanlar. Modelleri AF140 sanırım.
@orcun

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba;
Handbrake programında video kalitesi sabit kalıp sadece ses ayarlarında değişiklik yapılabilir mi? Ya da tam tersi, ses aynı kalacak, video kalitesi değişecek.
Zamanında çevirdiğim bazı dosyaların ses kalitesini gereksiz yüksek kalitede yapmışım, onları düşürmek istiyorum.
#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba;
S10 ile şu araç şarjının hızlı şarjını kullanabilir miyim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 22

Ziraat Bankası'ndan benimle aynı isim ve soyisime sahip birisinin dekontları geliyor 2 seferdir.
İlkinde gelen adrese mail attım bu kişi ben değilim diye ama bir faydası olmadı yine dekont geldi başka bir işleminden. Adresi, TC No'su yazıyor adamın, yazıktır yahu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5
 • Ömer @farukg

  Bugün Aras Kargo'dan mesaj geldi, filanca kişiden kargonuz var, size teslim etmek için yola çıktı diye. Beklediğim bir paket yoktu, isimden araştırma yaptım, bir kırtasiye çıktı, adama ulaştım, benimle aynı isimde birisine kargo yollamış, onun bilgilerini vermesine rağmen muhtemelen şubedeki dangalak gördüğü ilk Ömer'i işaretleyip bana yönlendirmiş.

  İşin özü kimse işini özenle yapmıyor. Herkes baştan savma iş yapıyor. Dolayısıyla bilgilerimiz ortalıkta.

 • Filtre @kahve

  Benim mailede yıllardır geldi. Bu zamana kadar 2-3 kişi benim maili vermiş. Kimisi az harcarken kimisi yardırmış 🙂 Ziraat bankası bunu hep yapıyor herhalde.

 • Yakup Yılmaz @yakup

  Bana da emekli bir abi nin extresi geliyor 2,5 yıldır düzenli olarak. İlk başlarda çok ekside gidiyordu, bu aralar daha iyi 🙂 Ziraat'e konuyu yazlıl olarak anlattım ama duyan olmadı.

 • Hasan K @hk

  Dekontu internette paylaş bir daha gelmez 😁

https://teknoseyir.com/durum/1047093
Dünkü duruma güncelleme.

Bugün başka bir Mediamarkt mağazasına giderek S3'ümü 1035 TL'ye saydırarak S10'u aldım. Önceki mağazada 1020 TL hesaplanmıştı, burada biraz daha karlı çıktım. Bir de dünkü mağazada siyah rengi vardı sadece, mecburen onu alacaktım ama bugünki mağazada beyaz rengi de vardı, istediğim rengi de alabilmiş oldum. O görevlinin beni o gün reddetmesi daha hayırlı oldu benim için. 🙂
Kulaklık hediyesi için de uygulama indirip oradan formu dolduruyormuşuz, adresimize geliyormuş.

Mediamarkt'ta S10 alacakken kasadan geri döndürüldüm. Kontrollerini...

Mediamarkt'ta S10 alacakken kasadan geri döndürüldüm. Kontrollerini yaptıkları S3'ümü 1020 TL'ye sayacaklardı. Evrak işleri tamamlandı, kasaya yöneldik.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 24

Mediamarkt'ta S10 alacakken kasadan geri döndürüldüm. Kontrollerini yaptıkları S3'ümü 1020 TL'ye sayacaklardı. Evrak işleri tamamlandı, kasaya yöneldik. Sim kartını çıkartıp teslim ederken görevli arkadaş bataryanın altındaki kağıtta yazan IMEI ile cihazdaki IMEI'nin tutmadığını görünce değişim yapamıyoruz bu durumda malesef dedi. Anakart değiştirmiştim, bu sebeple IMEI de değişmişti. O kağıt orada olmasa sorun olmayacak bir durumda neden bu kadar yokuşa sürdüler işi anlamadım. Şimdi ben elimle de o kağıdı sökebilirim. Ama kabul ettiremedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 25

Merhaba;
TV'nin HDMI portlarında temassızlık var sanırım. Kabloyu hareket ettirince görüntü gidip geliyor.
Bilgisayar tamirlerimi yaptırdığım elektronikçiye danıştım. "Onların lehimleri çok sağlamdır böyle bir temassızlık yapmaması gerekir. Başka bir sorun olabilir" dedi.

Bir de bazen buzdolabının motoru çalıştığında ya da içerideki odaların ışığı açılıp kapatıldığında ekranda görüntü gidip geliyor ve yüksek sesli bir cızırtı sesi yapıyor.

İki sorunun birbiriyle ilgisi olabilir mi? Nasıl bir çözümü vardır?
@orcun belki bilginiz vardır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orcun @orcun

  O portların bozulması çok zor, elinizde başka kablo varsa deneyebilirseniz o zaman belli olur, ama port zorlandıysa mesela kablo ağır geldi devamlı aşağı çekilme germe olduysa port zorlandıysa bir gevşeme kırılma da olabilir.

  Evin elektrik tesisatında bir sıkıntı var. Elektrikçi çağırın kontrol etsin buatlara falan hatlara da baksın voltajda bir sıkıntı var. Veya tesisatta bir problem var.

  • BlueFear @bluefear

   Mahallede bir elektrikçimiz var işlerimizi yaptırdığımız fakat bu kontrol işlemi özel techizatlar mı gerektirir? Nasıl bir kontrol yaptırmam gerektirir? Çünkü daha önce çağırdığım bir elektrikçi cevap bulamadan gitmişti.

  • Orcun @orcun

   @bluefear Gerektirir, onu da zaten sor abi de iyice kontrol et voltaj düşüyor dalgalı geliyor onu kontrol edecek ekipmanın var mı ? gibi gibi

 • Yiğit @yigit1

  Güç kaynağı yeterince elektrik(elektrik tesisatı)sağlayamıyor olabilir. Frekans düşük olabilir. En iyisi düzgün bir elektrikçi bulup baktırmak.

 • Joe @joe

  benim tvnin de hdmları bozuk. biri hiç çalışmıyor diğeri temazsızlık yapıyor. Samsung. Durduğu yerde bozuldular. 7 senede 5-6 kez belki kulyanmışımdır.