Merhaba;
S10 ile şu araç şarjının hızlı şarjını kullanabilir miyim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 24

Ziraat Bankası'ndan benimle aynı isim ve soyisime sahip birisinin dekontları geliyor 2 seferdir.
İlkinde gelen adrese mail attım bu kişi ben değilim diye ama bir faydası olmadı yine dekont geldi başka bir işleminden. Adresi, TC No'su yazıyor adamın, yazıktır yahu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

https://teknoseyir.com/durum/1047093
Dünkü duruma güncelleme.

Bugün başka bir Mediamarkt mağazasına giderek S3'ümü 1035 TL'ye saydırarak S10'u aldım. Önceki mağazada 1020 TL hesaplanmıştı, burada biraz daha karlı çıktım. Bir de dünkü mağazada siyah rengi vardı sadece, mecburen onu alacaktım ama bugünki mağazada beyaz rengi de vardı, istediğim rengi de alabilmiş oldum. O görevlinin beni o gün reddetmesi daha hayırlı oldu benim için. 🙂
Kulaklık hediyesi için de uygulama indirip oradan formu dolduruyormuşuz, adresimize geliyormuş.

Mediamarkt'ta S10 alacakken kasadan geri döndürüldüm. Kontrollerini...

Mediamarkt'ta S10 alacakken kasadan geri döndürüldüm. Kontrollerini yaptıkları S3'ümü 1020 TL'ye sayacaklardı. Evrak işleri tamamlandı, kasaya yöneldik.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 27

Mediamarkt'ta S10 alacakken kasadan geri döndürüldüm. Kontrollerini yaptıkları S3'ümü 1020 TL'ye sayacaklardı. Evrak işleri tamamlandı, kasaya yöneldik. Sim kartını çıkartıp teslim ederken görevli arkadaş bataryanın altındaki kağıtta yazan IMEI ile cihazdaki IMEI'nin tutmadığını görünce değişim yapamıyoruz bu durumda malesef dedi. Anakart değiştirmiştim, bu sebeple IMEI de değişmişti. O kağıt orada olmasa sorun olmayacak bir durumda neden bu kadar yokuşa sürdüler işi anlamadım. Şimdi ben elimle de o kağıdı sökebilirim. Ama kabul ettiremedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 26

Merhaba;
TV'nin HDMI portlarında temassızlık var sanırım. Kabloyu hareket ettirince görüntü gidip geliyor.
Bilgisayar tamirlerimi yaptırdığım elektronikçiye danıştım. "Onların lehimleri çok sağlamdır böyle bir temassızlık yapmaması gerekir. Başka bir sorun olabilir" dedi.

Bir de bazen buzdolabının motoru çalıştığında ya da içerideki odaların ışığı açılıp kapatıldığında ekranda görüntü gidip geliyor ve yüksek sesli bir cızırtı sesi yapıyor.

İki sorunun birbiriyle ilgisi olabilir mi? Nasıl bir çözümü vardır?
@orcun belki bilginiz vardır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orcun @orcun

  O portların bozulması çok zor, elinizde başka kablo varsa deneyebilirseniz o zaman belli olur, ama port zorlandıysa mesela kablo ağır geldi devamlı aşağı çekilme germe olduysa port zorlandıysa bir gevşeme kırılma da olabilir.

  Evin elektrik tesisatında bir sıkıntı var. Elektrikçi çağırın kontrol etsin buatlara falan hatlara da baksın voltajda bir sıkıntı var. Veya tesisatta bir problem var.

  • BlueFear @bluefear

   Mahallede bir elektrikçimiz var işlerimizi yaptırdığımız fakat bu kontrol işlemi özel techizatlar mı gerektirir? Nasıl bir kontrol yaptırmam gerektirir? Çünkü daha önce çağırdığım bir elektrikçi cevap bulamadan gitmişti.

  • Orcun @orcun

   @bluefear Gerektirir, onu da zaten sor abi de iyice kontrol et voltaj düşüyor dalgalı geliyor onu kontrol edecek ekipmanın var mı ? gibi gibi

 • Yiğit @yigit1

  Güç kaynağı yeterince elektrik(elektrik tesisatı)sağlayamıyor olabilir. Frekans düşük olabilir. En iyisi düzgün bir elektrikçi bulup baktırmak.

 • Joe @joe

  benim tvnin de hdmları bozuk. biri hiç çalışmıyor diğeri temazsızlık yapıyor. Samsung. Durduğu yerde bozuldular. 7 senede 5-6 kez belki kulyanmışımdır.

Arızalanan 19 inç monitörümü tamire verince geçici olarak 32 inç TV'ye bağlayıp kullandım bilgisayarı. İlk başta TV çok büyük gelmişti. Şimdi monitör tamirden geldi, monitör küçük gözükmeye başladı. 🙂 Buna da bir kaç güne alışırız.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 12

Bu ürünün ilk fiyatı nasıl 2275 TL olabiliyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

Merhaba arkadaşlar;
Yeni TP-LINK TD-W9970 modem aldım. Kablolu olarak online oyunda pingim ara ara ani olarak 300'lere çıkıyor. Zyxel modemimde böyle bir sorun yok. Donanımsal mıdır yoksa ayar yapmam gereken bir yeri mi vardır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap