Selamlar,
Ipad'lerden anlayan arkadaşlar yardımcı olabilir mi? Ablam Ipad Air 2 kullanıyor. Pili artık şarj tutmuyor ve yavaşlıktan dolayı değiştirmek istiyor. Web'de gezinti ve video tüketimi kullanımı genel olarak. Bütçeyi fazla zorlamadan ne alınabilir? Günceli biraz yakalamak adına Ipad 9. nesil olabilir gibi geldi bana, sizin de önerileriniz var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • ammavelakin @ammavelakin

  sadece ipad ise zaten pek de bir şey yok gibi ama ipad 9 eski tasarım, ipad 10 daha modern. Alınabiliyorsa ipad 10 daha iyi olur bence. ipad dışında ise s7 fe bakılabilir, 4gb ram olması biraz kötü ama bahsettiğiniz kullanım amacı için pek de sıkıntı çıkarmaz gibi ki ek olarak içinden kalem de çıkıyor. S7FE yi burada da kullananlar vardı, onlar tecrübelerini aktarırsa daha iyi olur tabii.

  • BlueFear @bluefear

   Samsung'u da söylerim ama Apple tarafında devam etmek istiyor diye biliyorum (Telefonu da Iphone). Tasarıma pek takılacağını sanmıyorum ama bütçesini zorlamazsa 10. nesili de gösteririm, öyle karar versin. Teşekkürler.

 • Omer @omerf97

  Valla hala aktif olarak air2 kullaniyorum. Ayni kullanim web ve video. 2015 ocakta almıştım hala çok iyi hız olarak. Bir batarya degistirip devam edebilir aslinda

  • BlueFear @bluefear

   Mesajımda belirtmedim ama öncelikli niyetimiz de bizim pili değiştirmekti ilk olarak. Güvenilir bir pil bulursak ablamın da başka ürün almadan devam etme niyeti var aslında. Bana yine de bir araştırmamı söyledi yeni modelleri, o sebeple danıştım.