Bu hafta sonu için indirimlerimizi tanımladık .
https://bilendenal.com/

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba
Son 1 aydır ciddi bir problem yaşıyoruz. Belki hosting ile ilgilenen arkadaşlar bu problemin benzerini yaşıyorlardır. 114.119.16x.xxx ip grubu ile sürekli serverlarımıza bot geliyor. Fakat bu botlar zaman zaman serverları zora sokacak kadar bant genişliği ve işlemci harcıyor. Bu ip bloğunu araştırınca Huawei Singapor karşımıza çıkıyor . Huawei sanırım yeni bir arama motoru için çalışıyor ama serverları ciddi zora sokacak kadar ziyaret yapıyor. Tüm eticaretlerde sanırım bu problem var. Diğer e-ticaretlerin sayfalarına girdiğimde resimlerin gecikmeli geldiğini gördüm. Gerekirse bu ip bloğunu engelleyeceğiz veya sleep ekleyeceğiz. Bu problemi yaşayan varsa lütfen buraya yazın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

Merhaba
Çin'de yaşanan virüs problemi ticari hayatı artık ciddi etkiler oldu. Virüs yayılmasını engellemek için Çin yılbaşı tatilini hafta başına kadar uzatmıştı . Bu sürenin yetersiz olduğunu düşündükleri için 10/02/2020 ye kadar tekrar uzattılar. Bizimde dağıtıcılığını yaptığımız bir çok marka Çin üretimini durdurdu ve yükleme yapamıyorlar. Diğer ülkelerden yüklemeler yapılabiliyor. Bu elektronik tarafını ciddi anlamda etkileyecek .
https://bilendenal.com/

Bilendenal.com Doğru ürünü bilendenal

Bilendenal.com Doğru ürünü bilendenal.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 24

Tüm Öğrencilerimize İyi Tatiller dileriz. Karne heyecanına mutluluk katacak indirimler Bilendenal.com 'da başladı!
https://bilendenal.com/Karne-Indirimi-2020.html

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 11

Bilendenal sponsorluğunda @baygece 'nin düzenlediği Samsung T5 250 GB ve 860 Evo 2.5" 250 GB SSD çekilişine katılmak için tıklayınız. https://instagram.com/p/B7LcKPtDqU8/?utm_source=ig_embed

BeğenFavori PaylaşYorum yap
bilendenal.com paylaştı.

#akış #Instagram #çekiliş #hediye #samsung #ssd
@bilendenaldestek sponsorluğunda güzel bir çekiliş

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba Arkadaşlar
Bugünden itibaren bizimle beraber bir çok e-ticaret sitesi e-fatura sistemine geçecek. Bu nedenle perşembe günü ufak aksaklıklar yaşanabilir. Test sistemi olmadığından perşembe günü gerçek sistemde testleri yapacağız. Bu yılbaşı bizler için biraz stresli geçiyor. İlk sipariş faturaya dönüştükten sonra, kargo aktarılacak ve normal hayata geçeceğiz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Umut Koçak @umtk

  Bu şeffaflık ve iletişim durumunuz gerçekten takdir edilesi. Kolay gelsin umarım sorunsuz bir geçiş yaparsınız.

  • bilendenal.com @bilendenaldestek

   @umtk Merhaba
   5 Yıl önce Asnet efatura sistemine ilk geçenlerdendi, çok ciddi problemler ile başlamıştık ve tek tek çözerek geçmiştik. Bilendenal da çok eklenti var. Devlet ek olarak bir sürü ek bilgi ( kargo şirketinin tüm bilgileri, şubesi, kargo no, kargo tarihi .... ) istiyor. Bunları yazılımımıza ekledik fakat test edemiyoruz. Perşembe sabah teste açılacağı için hayaller ile kodu test ediyoruz. Test sonucunda problem çıkarsa panik olacağız ve size yansıtmak istemiyoruz.
   Bu arada bizim işimiz diğer e-ticaretlere göre çok daha kolay. Biz yurtiçi kargo tam otomasyon ile kargolarınızı gönderiyoruz. Bu nedenle tüm bilgiler bizde fatura kesildiği anda, anında üretiliyor . Tam otomasyonda olmayanlar çok zorlanacak .

  • Umut Koçak @umtk

   @bilendenaldestek durum hakkında bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim. Şu sıralar alışveriş yapmadan önce aklımızda bulunması gereken önemli bir detay gibi duruyor.

  • BURAK ADAGÜN @burakadagun

   @bilendenaldestek Duyuru ve detaylı bilgilendirme için teşekkür ederim. Hizmet aldığınız taşıyı firmaya ait sisteminin esnekliği ile tüm bilgilere eriştiğinizi söylemektesiniz. Bu aracı uygulama ile teslimat seçenekleri arasına "şubeden teslimat" özelliğini eklemeniz mümkün mü?

  • bilendenal.com @bilendenaldestek

   @burakadagun Merhaba
   Yurt içi kargo parametrelerinde böyle bir parametre yok diye biliyorum. Bu seçenek ver ise göndermek zor olmaz bizim için. Dokümanlarını tekrar gözden geçiririz.

 • Ekrem 🎧 🎮 @huseyinekrem

  Desene 1 hafta Hepsiburada kullanmamak lazım 😀