Merhaba Arkadaşlar
Dünyada çip üretim problemi her geçen gün artıyor. Texas Austin Samsung fabrikasındaki problemde yeni eklendi. Bu global çip arz problemi tüm üreticilere yansıyor ve ekime kadar çözülemeyecek görünüyor .

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 13
 • Orcun @orcun

  Senelerdir bitmek bilmeyen problem. Yani nedir bu ya milletin çip üreticisi mafyalardan çektiği ? mafyacılık yani bunun başka açıklaması yok. Yok işte birşey oldu zamanlandı işte bizim fabrikada çalışan işçinin gurunu incinmiş sevdiği kız reddetmiş o yüzden üretim düştü vs. ne ya bunlar ? yok hdd üreticisinden helyum bitti helyum azaldı yok işte fırtına oldu toz kaçtı vs. vs. yok su bastı şöyle böyle. Ya bildiğin mafyası var bu işin demek ki tepeden birisi kafasına göre fiyatı ayarlamış topuklarına dizlerine 2 tane sıkmışlar her halde hepsi de maşallah bir bahane olsun da fiyatı arttırırık diye ellerini ovuşturup geziyorlar.

  • bilendenal.com @bilendenaldestek

   Merhaba @orcun
   25 yıldır bu işi yapıyoruz. Bu sefer nem kapma modu değil. Bu sefer gerçekten corona nedeni ile olan hesapsızlıktan kaynaklanıyor. Talep düşüşü ve çalışma saatleri düşüşünden üreticiler daha az üretebildiler. Bu üretim yeterli geliyordu . Kaynağı aşı olarak düşünülen ama net tanımlanamayan bir talep artışı oldu ama üreticiler buna hazır değil. Kontrat yaptıkları üreticilere ürün sağlayamamaları tazminatlara yol açıyor . Hiç bir çip üreticisi bunu istemez ama talebin%50 si bile karşılamaz durumda. Samsung BMW, Audi gibi üreticilere bile ürün veremez durumda.

  • Orcun @orcun

   @bilendenaldestek Şöyle bir söz var, adın çıkmış 9'a inmez 8'e derler. Her ottan püsürden nem kapan bir üretim şeyi var. Pandemi de araya girince ne oldu ? harbi belki zora girdiler ama geçmişte o kadar sıkıntı yaşattılar ki resmen mafyacılık oynadılar. Haliyle kimse artık güvenmiyordur.

 • maxemilian @maxemilian

  Bitcoinden dolayı deselerdi, daha kolay kabul edebilirdim

Yüksek dayanımlı Samsung Server SSD'ler ve Samsung Dram'li Bigboy Sunucu Ramlerin de bu hafta sonuna özel fiyatlar için tıklayınız.
https://bilendenal.com/hafta-sonu-kampanyasi.html

Satış öncesi bizimle canlı destek veya telefon ile iletişime geçmeniz durumunda, satın aldığınız ürünün sunucunuz için uyumlu olup olmadığını kontrol ediyoruz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba arkadaşlar; bu sefer bizim desteğe ihtiyacımız var. Veritabanımızı kullanarak dinamik sayfalar hazırlıyoruz . Bu sayfalar ile google da başarılı olamadık. Bu konuda bize destek olabilecek, sayfalardaki seo hatalarına bize yorumlayacak varmıdır. Hizmetin bedelini ödemek karşılığında .
Örnek sayfalarımız :
https://bilendenal.com/Dell-PowerEdge-R740-uyumlu-RAM-SSD-HDD-Kizak.html
https://bilendenal.com/HP-ProLiant-DL385-Gen10-uyumlu-RAM-SSD-HDD-Kizak.html

Dell PowerEdge R740 uyumlu RAM, SSD, HDD, Kızak

Dell PowerEdge R740 tam uyumlu RAM, SSD, Kızak, ürünlerini uzman teknik ekibimiz desteği ile Bilendenal.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 14

18-20 Aralık Günlerinde İçinizi ısıtan fırsatlar Bilendenal.com 'da
https://bilendenal.com/18-20-Aralik.html

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu haftada 3 gün 3 üründe indirim tanımladık. Aşağıdaki linkten takip edebilirsiniz.
https://bilendenal.com/3-Gun-3-Urun.html

BeğenFavori PaylaşYorum yap

3 Gün 3 Ürün kampanyamızda bugün PM981a 1TB ürünümüz var. Ürünler de geçerli İndirim kodları sosyal medya hesaplarımızda . Ürünlere aşağıdaki link'den ulaşabilirsiniz .
https://bilendenal.com/3-Gun-3-Urun.html

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 18

3 gün 3 ürün kampanyamız başladı .

https://bilendenal.com/3-Gun-3-Urun.html

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 23 / 28

Hafta Sonu SSD İndirimlerimizi Kaçırmayın.
https://bilendenal.com/Urunler/Notebook-SSD/Kingston/Samsung.html

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 16