Bu geceki indirimli ürünlerimize bu linkten ulaşabilirsiniz.
Geç oldu ama gene de yazayım dedim .
https://bilendenal.com/gece_indirimi.html

Bilendenal.com Doğru ürünü bilendenal - Gece_indirimi

Gece_indirimi Masaüstü, Laptop ve Sunucular için RAM , SSD , HDD ve Kızaklar
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kurban Bayramınız Kutlu Olsun! Bayram Fırsatlarını Kaçırmayın!

https://bilendenal.com/

#bilendenal #teknoloji #bigboy #hyperx #kingston #samsung #transcend #fırsat #indirim #ram #ssd #nvme #ddr4 #sata

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yaza Merhaba İndirimlerimiz Başlıyor. 29-30 Haziran HyperX Performans RAM'lerinde Yaz Fırsatlarını Kaçırmayın!

https://bilendenal.com/Urunler.html?f=94-144-145&instock=1

#bilendenal #teknoloji #oyun #oyuncu #gamer #game #gaming #hyperx #kingston #predator #predator #ddr4 #4000Mhz #3600Mhz #3200Mhz #rgb

BeğenFavori PaylaşYorum yap

5 Gün 5 Ürün İndirimler de Bugün Kingston A2000 1 TB NVME SSD var.

https://bilendenal.com/Kingston-A2000-1-TB-22x80mm-PCIe-3.0-x4-M.2-NVMe-SSD-SA2000M8-1000G.html

#bilendenal #teknoloji #kingston #A2000 #nvme #1TB #ssd #KatıHalSürücü

BeğenFavori PaylaşYorum yap

TS ailesi için bir uyarımız var. Son 1 aydır ülkemize Samsung Türkiye haricinde bir çok Samsung ssd girişi olduğunu öğrendik. Lütfen garanti için dikkatli olun.
Diğer bir uyarımızda Samsung SSD ihtiyacınız varsa lütfen alın . Temmuz ayından itibaren farklılıklar olabilir. Tabi bu kriz döneminde ne kadar ürün alınabilir, tartışılır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 26
 • bilendenal.com @bilendenaldestek

  @cansimit Samsung Türkiye, ülkemizde Samsung tarafından kurulmuş, Samsung'a ait bir şirkettir. İthalatı Samsung Türkiye yapar distribitörleri kanalı ile piyasaya dağıtır. Yani ithalatçı gene Samsung'un şirketi. Bütün ülkelerde markalar ülke şartlarına göre yatırımlar yapar .
  Bu yazıyı yazmamın sebebi, son 6 aydır Samsung ssd ürünlerine artık bizler destek veremiyoruz. Samsung un anlaştığı servis destek veriyor . Bu servis sadece Samsung Türkiye ithalatı ürünlerine destek veriyor. Bu durumda problem yaşayanlar oldu ve bunu engellemek amacı ile yazık.

 • bilendenal.com @bilendenaldestek

  @cansimit Yazımızda bir kötüleme yok. Kullanıcıları oluşabilecek problemlerden dolayı uyarmak . İftira atılan bir metin yok .

 • CanSimit @cansimit

  @bilendenaldestek Bir şirket kendi ithal ettiği ürüne 2 yıl garanti vermek, ürün ömrü boyunca servis vermek vb. şartları yerine getirmezse TRde o ürünün satışını yapamaz, benim bildiğim bu. Samsung ya da başka bir sermaye grubu, uluslararası şirket, ya da herhangi bir yerli şirket TR kanunlarına uymak zorunda.. Sizin de iyi niyetli yazdığınızı anlıyorum (zaten biliyordum), ancak bu şekilde diğer ithalatçıların tümünü isim dahi vermeden kötülemiş oluyorsunuz. Samsung'un sahibi olduğu şirketin servis ya da garanti konusunda ne gibi üstünlüğü var ve bunu nerede taahhüt ediyor? Ben bilmiyorum.

  Benim kendi özelimde bugüne kadar servise gitmesi gerekecek Samsung SSDim olmadı, aktif olarak 4 tanesini kullanıyorum. Bana deseler ki ürün garantisiz olsun, 5 TL indirim yapalım, onu seçerim 😀 Yurtdışı Amazon'dan ucuza gelecekse gözümü kırpmadan alırım (kendi kişisel ithalatım olur 🙂 ).

 • CanSimit @cansimit

  @bilendenaldestek Bir ürün grubunu ithal eden şirketler var. Siz diyorsunuz ki sadece şu şirketin ithal ettiklerinden alın. E Niye? Ötekileri kötülemiş olmuyor musunuz? İsim verin, hangi ithalatçılar kötü, sadece bizimki iyi deyince ötekileri otomatik kötülemiş oluyorsunuz.

HAFTANIN SORUSU’NU DOĞRU CEVAPLA, İNDİRİMİ KAZAN.
İnstagram sayfamızdan takibe alın ve yanıtınızı DM den gönderin .
https://www.instagram.com/bilendenal/
https://bilendenal.com/hafta-sonu-kampanyasi.html

BeğenFavori PaylaşYorum yap