Geçen sene #MSI monitör almıştım ilk günden ölü piksel olması nedeni ile değişim almıştım. İkinci gelen sıfır monitörde de çok üst noktada neredeyse belli olmayacak bir ölü piksel vardı biraz yoğun olduğum için kullanmaya devam ettim. Geçtiğimiz aylarda videoda ki gibi ekran ilk açılışta sapıtmaya başladı ve 3-5 dk sonra görüntüler kendine geliyordu ve bu arza gittikçe artmaya devam etti. Velhasıl yaklaşık 10 ay gibi bir garantisi kalan ürünümü bugün abim vasıtasıyla yetkili servis olan #servispoint 'e götürdük, oradaki görevli ürünün 6 aylık kullanımından sonra değişim/iade olmayacağını sadece ücretsiz tamir edilebileceğini söylemiş. Böyle bir durum mümkün mü? Ben şahsen tamir edilmiş bir ürün kullanmak istemiyorum.

https://youtu.be/0WRe71qCjGU

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 26

Dostlar monitör almak istiyorum önümde iki seçenek var;
1. 1080p Fhd 144 hz 27" 1ms curved
2. 2k Qhd 144 hz 27" 1ms curved

Hali hazırda 1.monitöre sahibim fakat bozulduğu için iade alıp ileriye dönük olarak 2k lık modele geçmek istiyorum fakat sistemimden dolayı şimdilik 1080p olarak kullanmak zorundayım. Merak ettiğim konu 2.monitörde 1080p görüntü 1.monitöre göre daha bulanık olur mu?
#TeknoYardım #Monitör

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 11

Dostlar turkcell beni wap push sms yağmuruna tutuyor her 20 saniyede bir şu sms geliyor ve iptal'e basıyorum. Numarayı aradım reklam/promosyon smsleri iptal edildi ama hala gelmeye devam ediyor. Sanırım tamam diyene kadar da vazgeçmeyecekler. Smsler kutuya düşmediği için engelleme durumumda yok. Bilgisi olan arkadaşlar lütfen yardım edin.

#turkcell #sms #istenmeyenSMS

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 26

#tozluraflar
Malum zamanında nokia 5110 kullanıcıları hatırlar o zamanlar titreşim diye bir olay yoktu fakat bir gün babam bu batarya ile çıkıp geldi. O zamanlar hava atmak için birbirimiz çaldırırdık 🙂 İkinci fotoyu da bilenler açıklasın, onun gizemi daha da büyüleyiciydi. 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 15

Root yapmadan herhangi bir gamepad'i android telefonumuzda kullanmanın bildiğiniz bir yolu var mı?

#android #gamepad #Oyun

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 14

Mr. Bean Live Performance at the London 2012 Olympic Games

Rowan Atkinson performs under the guise of his famous character Mr. Bean at the Opening Ceremony of the London 2012 Olympic Games. Subscribe to the Olympic c...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dostlar çok memnun kaldığımız için ikinci Gm 9 pro 'yu almak istiyoruz maulm geçen aylarda kampanya vardı 1500 küsür liraya almıştım fakat şimdi kampanya bitmiş ve herde 1800 lira civarında. Bildiğiniz bir kampanya veya indirim kuponu var mı? Veya indirime girer mi bekleyeyim mi?
#GeneralMobile #GM9Pro #telefon

BeğenFavori PaylaşYorum yap