Gerçekten bu devirde en mantıklı şey, ödeyebileceğin tutarda TL borçlanmak.. Tabi gerçekten ihtiyacın varsa.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

12'ye de bölüyor, yatırım için alınır mı ? 🙂
https://www.pt.com.tr/vade-farksiz-12-taksit-mac

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 11
 • katan @katan

  Yatırım için alacaksanız aynı parayla Apple hissesi de alabilirsiniz. Daha isabetli olur. 🙂

 • dolunay @dolunay

  Ben Mart başında zam gelmeden eğitim indirimsiz ama 9 taksit için bindirimli 13 gibiye aldım (12.5 gibiydi normal fiyat, kartın limiti 9 taksite yetti yoksa 12 taksit alacaktım. Şu anda Amazon fiyatı öğrenci indirimsiz 15.25). Baz model, memnunum ama param bu kadarına yetti, fazlası olsaydı 16 ram ya da 512GB SSD mutlaka düşünürdüm, şu an çok güzel ama ilerisi tam net değil.

  Yatırımlık alırsanız elinizde 0 ürün olacak ama siz taksitle satamayacaksınız, mesela bana o zaman 10k deseler bile taksitsiz almam mümkün değildi, keza nakit almam da mümkün değildi, kartla aldım. Ben bile alırken yenisi çıkar mı korkusu vardı, şimdi Ekim'de yeni model gelebilir diye okudum, yeni model gelirse fiyata bir miktar etki eder, şu an hala 2020 modeli bu. Zarar etmezsiniz ama çok iyi kar eder misiniz bilemiyorum, satmakla uğraşması da başka dert. Hayırlısı olsun.

 • berkerden @berkerden

  İmkan varsa deneyin derim. Fiyat iyi, şartlar iyi. En kötü ihtimalle çok zararsız satarsınız. Ben denedim, çok memnun kaldım, çok kaliteli her yönüyle, sağ kolum oldu, hayatımdan çıksa çok eksikliğini hissederim artık.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

DH'deki nallart'ın nerede olduğu hakkında fikri olan var mı 😀 eski konu dışı'cılar bilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Herkes bahsetmiş ama demesem olmaz daha geçen aylarda Orçun ile tamirat işimiz oldu, çok ilgiliydi, buranın da en aktif üyelerinden biriydi, severim kendisini, ben banlanmasından bahsetmiyorum, düzgün ve paylaşımı seven birinin siteye küstürülmesini doğru bulmuyorum. Umarım buzlar erir, bunlar hep sitede özel mesaj olmayışından gibi geliyor bana. Uyarı sistemi bildiğim kadarıyla yok, içerikler siliniyor ama neden silindiği hakkında üyeler bilgilendirilmiyor, hep aşina olduğumuz moderasyon sistemlerinde bunun bildirilmesi gerekmiyor mu ? Neyse ben siteye girmeyi seviyorum fakat böyle olaylar canımı sıkıyor ki sitede zaten kaç kişiyiz, kötü niyetli troll adam sayısı da az zaten. Azalmamız bir işe yaramaz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Ali @norego

  7 yıldır aktif üyeyim hala şu Fethiyeli kimdir ve olay nedir bilmiyorum 😀 Biri üşenmeyip anlatırsa sevinirim

 • Batuhan @achfighter

  @norego Siteye cloudflare üzerinden ulaşılmasının sebebi.

 • Rasko @rasko

  @norego Malesef akıl sağlığı yerinde olmayan bir arkadaşımız. Eskiden beri sürekli yeni kullanıcı açıp garip garip paylaşımlar yapıyordu. Bir süre sonra Teknoseyir ve hack işlerini takıntı haline getirdi.
  Bir gece "google klavyemi hackledi" diye 30-40 paylaşım yapmıştı. Yazdıklarından nasıl bir kafada olduğu anlaşılıyordu. Birkaç hafta sonra geri geldi "Arkadaşlar nöbet geçirmişim, hastaneye yattım ilaçlarımı kullandım şimdi iyiyim" diye herkesten özür diledi.
  Bir süre sonra yine ilaçlarını kullanmayı bırakmış olacak ki, "Teknoseyir adminleri pc'mi hackledi" demeye başladı. Bu durumla ilgili diğer teknoloji sitelerinde paylaşımlar yapmaya başladı, youtube'daki bütün yorumlara tek tek cevap yazmaya başladı, video bile çekti. Hatta söylenene göre TS yöneticilerine dava bile açmış.
  Herhangi bir sonuç alamayınca siteye DDos saldırısı yaptırmaya başladı (kesin olmamakla birlikte onun yaptırdığı düşünülüyor).
  Arada bir yeni kullanıcı açıp "bilgisayarımda şöyle bir sorun var, uzaktan bağlanıp çözer misiniz?" diye paylaşımlar yapıyor, allah bilir aklından neler geçiyor.

 • Hamit ÖZLÜ @hamitozlu

  @norego anlaşılmamış sevdiğimiz kendi halinde bir arkadaş. Ağır travmaları vardı. Düşük cümleler kurardı. Ancak belli bir süreden sonra ayarı kaçırdı ts bilgisayarıma girdi beni hackledi demeye başladı. Sonrası malum.

PNY Attache 4 FD64GATT431KK-EF 64GB USB 3.1 Flash Bellek - incehesap.com

PNY Attache 4 FD64GATT431KK-EF 64GB USB 3.1 Flash Bellek fiyatını ve özelliklerini görmek için hemen incehesap.com'u tıkla
BeğenFavori PaylaşYorum yap

birileri sürekli edevletime girmeye çalışıyor, neden ki ? yurt dışı ip'den giriş kapalı ama denenebiliyor yine de sanırım, birkaç ipye baktım yurtdışı kaynaklı. #edevlet

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.twitch.tv/annadeniz
2-3 haftadır süregelen video serisi ve yüzleşme 😀 35k izleniyor yayın 😀 Arada boş şeyler de izleyesi geliyor insanın.

annadeniz - Twitch

Valesingle videomuzu izliyoruz
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 12