https://www.vatanbilgisayar.com/secili-oem-urunlerinde-yuzde-18-kdv-kadar-indirim-kampanyasi
İhtiyacı olan bakabilir, çok rekabetçi fiyat var mı bilemiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Geçen sene i5 8400 kullanıyordum, bir sebepten anakart ve işlemciyi elimden çıkarmıştım. Geçen hafta 9400f üzerine bir sistem toplayarak yeniden intel'e döndüm. Gayet memnunum, özellikle tek çekirdek performansı gayet iyi. Bu arada 8400 hala nedense pahalı bu işlemciye göre, bu tarz işlemci alanların %90 ı harici ekran kartı ile kullanıyor zaten, şu zamanda 8400'ün piyasada bu fiyata olması saçma bence. Bu arada video'da bahsedilen ucuz versiyon işlemciler #tray diye geçiyor ve stok fanı olmuyor. Biraz araştırma ile uygun fiyata kutulu versiyon bulabilirsiniz. Bunu alan adam OC ile uğraşmayacağından stok fan ile kullanıyor zaten. #intel

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Farklı bir firmadan adresimi sorguladığımda altyapı yoktur diyor fakat ben aktif olarak Turknet kullanıyorum, altyapı görünmeyince de farklı firmaya başvuramıyorum, daha önce yaşayan oldu mu bu tarz bir problem acaba ? #discuss

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Huawei has immediately lost access to Android and Google

Huawei's phones are set to lose access to Android and all Google services, effective immediately.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

ASRock anakartları nasıl bilirsiniz? Yeni sistemde anakartlarını kullanacağım bakalım, yurtdışında fazlaca rastgeliyorum ama ülkemizde pek tercih edilmiyor sanırım. #ASRock

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

TS'nin eleştirilmesini haklı bulmuyorum. Burada yıllardır süren nezih bir ortam var, bazı tartışmaların yeri burası değil bence. Herkesi anlıyorum, içimizdekileri dökmek istiyoruz, bu da siteyi önemseyen bireyler tarafından yapılıyor, bu siteyi fikirlerini paylaşmaya değer buluyorlar ama bu tartışmalara izin veren farklı mecralar var. Bence burada o konulara girseydik çok fazla düşmanlık ve kalp kırma olurdu.

Öncelikle Murat Bey'in bu süreçte hatası var mı yok mı bilmiyorum, her şeyden önce sosyal'e gelip bize düzgünce cevap vermesi bile yeterli kriz yönetimi için. Haksızlık yapmak istemem, her zaman sosyal'de yazmıştır. Levent Bey'in yazmaması kendi tercihidir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orcun @orcun

  Yazıdandır diye düşünüyorum ama bana göre iki farklı Murat Gamsız var. Yazı olayında farklı videolarda farklı, bakıyoruz gündemlerde videolarda genel bir izlenmiyoruz az izleniyoruz şunu bunu yapsak bu kadar izleniriz havası var, öbür yandan ya plus olmayıverin çıkın gidin tavrında birisi var. Dün o yorumları okudum gördüm, artık bu saatten sonra da olayı deşmeye kurcalamaya gerek yok. Bugün site var yazıyoruz, yarın site yok silinmiş vs. bitti gitti bağlanmaya işte ortamı öyle böyle diye vs. gerek yok. Bundan sonra ben işte plus şuydu buydu yok efendim sitede bu eksikmiş bu hataymış şöyle böyleymiş, işte böyle yapılsın yardımcı olalım vs. vs. zerre bunlar hakkında yorum ve fikir belirtmeyeceğim. Öyle insanlara yardım biraz geyik tarafında takılacağım.

  • Orcun @orcun

   @ermanyurdakann Ben her allahın günü düşünüyorum sileyim gitsin ya ne olacak ki ? ama işte kendimle çelişeceğim, o yüzden silmiyorum. Birde bu bazı arkadaşlar arkamızdan öyle böyle yazıyordu bak sildi gitti diye billur geçecekler diye silmiyorum. Yoksa zaten yazışamıyorduk çoktan gitmişti.
   Biz iyi niyetimizden yazıyoruz, kendimizi site ile buradaki editörler ile arkadaş abi aile ortamı gibi ortam olduğu için yazıyoruz, kendimizi yakın hissettiğimiz için yazıyoruz. Yoksa allah aşkına ya bize ne ? TS'i biz idare etmiyoruz ki para bulmaya didinmeye uğraşmaya onlar çabalıyorlar. 🙂 Plus bir katkı eyvallah o konuda ama arttığı da yokmuş vs. e ne yapalım ? biz istesekte istemesekte böyle bu gittiği yere kadar gider sonra da birileri ts'i alır ve maç biter. Yada iflası açıklarlar site de kapanır youtube sayfası ya kapanır ya da ölü toprak bırakılır gider. Bizlik birşey yok ki, burası ile güzel vakit geçirdik mi ? geçirdik, az çok tanıyor muyuz ? tanıyoruz. Başka bir platformda yazışırız özelden yazışırız vs. vs. bitti gitti.

 • Koray @koraysuna

  Bence bunların sebebi ülkenin teknolojiden iyice uzaklaşması bizimde teknolojiye ulaşamamamız. Para yok, kimse bir şey alamıyor. Haliyle teknoloji hariç başka şeyler konuşuyoruz çünkü alamadığımız şeylere ilgimizde azalıyor.

Az önce iş görüşmesine gittim, ararız seni diye bitti 🙂 Kariyer nette otomatik mesaj yemeye alışmıştım, ilk arayacağızı canlı yemiş oldum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

Her şey dahil 890 liraya geliyor R5 1600. TR garantili R5 2600 almak varken değer mi diye düşünülebilir ama indirim güzel. En azından dolar bazında güzel 🙂

https://www.amazon.com/AMD-Processor-Wraith-Cooler-YD1600BBAEBOX/dp/B06XNRQHG4

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • TwoCenk @twocenk

  R5 2600 1100 civarına satılmıştı bir ara. Ram sorunu daha az, tek çekirdek performansı daha iyi, büyük ihtimal paket içinden çıkan soğutucu daha iyi. Seçimler bitmese kdv indirimi ile o alınırdı.

https://www.reddit.com/r/Amd/comments/bemmed/desktop_ryzen_3000_apu_zen_12nm_picasso_leaks_on/

Yeni seri 12nm AMD işlemciler ufukta görülmeye başladı. #amd

BeğenFavori PaylaşYorum yap