Bunun olayı nedir beyler, ne gibi bir yamuk olabilir yoksa fiyat normal mi, üstüne yedek sistem toplamaya kalksam değmez mi ? https://bit.ly/2QPrVBg

US $81.83 12% OFF|Tahmini Teslimat Zamanı

Smarter Shopping, Better Living! Aliexpress.com
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kuzenimin ekran kartı sorun çıkarıyordu, söktüm baktım oksitlenme vardı üzerinde, sildim garantiye yolladım, asus 1050 ti için 1300 tl onarım bedeli istedi, şimdi geri gönderin dedim, tinerle falan temizleniyormuş sanırım, tecrübeniz var mı bu konuda, hasta yaşar mı ? #ekrankartı #akış #TeknikYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Bulut Fırat Çiçek @kurabi

  Çünkü asus tamir değil parça değişimi yapıyor. Kısa devre arızası ve bios sıfırlaması için 1400 lira istedi geçen sene. Kendi aletlerim uzakta olduğu için yerel bi tamirciye götürüp, 150 liraya hallettirdim.
  (tabi ekran kartı ölmediyse)

  • Zendagi Migzara @nginx

   Hangi markalar gerçek tamir yapıyor peki, bir daha marka tercihimizi o yönde yapalım.

  • Bulut Fırat Çiçek @kurabi

   @nginx Sony'nin öyle yapmadığına eminim, gerçi kalmadı zaten artık. Ama Acer öyle yapıyordu. Yüksek gerilimle giriş devreleri yanmıştı, o bölgedeki zımbırtıları değiştirdiler sadece. Adaptörün tolerans aralığında bir gerilim olduğuna ikna etmeyi başarmıştım. Adaptör değişimini ve bunu garanti dahilinde düzelttiler. Garantiyi riske atmamak için ram ve ssd yükseltmesini de onlara yaptırmıştım, fan temizliği yapıp ve macun yenileyerek göndermişlerdi. Ama en son 2015'te teknik servise işim düştü. Belki yeni dünya düzeninde onlar da değişim yapıyorlardır.

  • kurtcuk @kurtcuk

   O yerel servisi merak ettim doğrusu bios flashlanak falan herkes yapamıyor

  • Bulut Fırat Çiçek @kurabi

   @kurtcuk Mecidiyeköy, Profile AVM tarafında yan yana bir kaç sokak, bir sürü bilgisayar tamircisi var aynı bölgede. İstanbul genelinde daha düşük fiyat veren, yaptığı işi iyi bilen o bölgedekileri bilirim sadece. İki farklı yerde de aynı hizmeti almıştım. Yapamadığı şeyleri açık açık söyleyip, yönlendiriyor zaten. İzmit içinse BELSA , ordaki hangi tamirciye giderseniz gidin, adını unuttum, 2. katta dış tarafta bulunan tekniğe gönderiyorlar zaten, fiyatları da sabit.

 • emirclio @emirclio

  Tiner değil no tiner. Saf alkol saf alkol. Olmadı beyaz sirke deneyin.

Amd Ryzen Wraith soğutucular üzerinde vida ile geliyordu dimi ? (1300x,2600 vs )

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Turknet kullanıyorum ama şuan ip sorgulama sitelerinde Turkcell yazıyor, neden olabilir 🙂
Tracertten kontrol ettim ben Turknetliyim 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

R3 2200G kullanıyorum, az önce bios update yaptım B350 anakarta, eskiden 2933'de kullandığım ramlerin frekansını yükseltmek istediğimde sistem sorunlu çalışıyor, ekran bozuluyor, DOCP etkinleştirdiğimde ise mavi ekran veriyor, DOCPde sorunlu çalışması eski biosta da vardı, ama manuel olarak 2933de çalışabiliyordu, bu duruma bakarsak ramler uyumsuz mu ? Yoksa bios'da çözülebilir mi ? Şuan 2133 standart hızda problemsiz çalışıyor. #ryzen #amd #Ryzen2200G

Edit: Çözdüm sanırım, bios'dan manuel 3000 mhz ayarladım, voltajı da manuel 1.35000 yaptım. Şuan sistem sorunsuz açıldı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yeni senede Turknet'ten TurkTelekom'a geri dönüş yapmayı düşünen var mı ? Görünüşe göre TT de tamamen kaldırıyor kotaları. Fiyatları belirleyici olur diye düşünüyorum. #akk #turktelekom

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 12
 • ucdortgenkare @ucdortgenkare

  Ben fiber 35 paketini kullanıyorum cidden fiber hattı çok iyi. Benim için iyi oldu ve daha 14 ay tahütüm varken 35 mbit sınırsız (75 tl) hiç uğraşamam operatör değiştirmeye 🙂

 • KUTALP @kutalp

  Hahaa bu Cumhuriyet, laiklik gibi aynı. Türknet kullanırken özgürsün, ama TT ye geçince, 2 sene orada kalacaksın sorun yaşayınca geri mi dönsem diyemezsin ona göre! Kıymetini bilmek lazım, sahip çıkmak lazım.

 • Deniz Fidan @deniz-fidan

  Türkneti hiç ama hiç sevmem fakat akıl karı değil türknetten tt ye geçiş. Tt nin yeni fiyatları en düşük 90 tl olacak diyorum ben ya da 5 mbps hız falan verirler.

 • sefa38 @sefa38

  Zendagi Migzara sizin paylaştığınız ekran görüntüsünün aynısı banada geldi. benden btc istiyor. 55 saat içinde gezdğinsiteleri biliyorum felan diye yazmış gördükleri karşısında şok olmuş. takip ettiğim dediği tarihten 1 gün önce pc me uzaktan erişimle girildiğini düşünüyorum. takip ettiğim dediği tarihten bir gün önce borsadan btc lerim çalınmıştı. size gelen mailden birşey çıktımı

MSI VGA Radeon RX Vega 56 Air Boost 8GB OC Ekran Kartı Fiyatı

MSI VGA Radeon RX Vega 56 Air Boost 8GB OC Ekran Kartı en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

Asus ROG STRIX Amd Radeon RX 570 4GB OC 256Bit GDDR5 (DX12) Fiyatı

Asus ROG STRIX Amd Radeon RX 570 4GB OC 256Bit GDDR5 (DX12) en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Asus Amd DUAL-RX580-O4G 256bit 16X Ekran Kartı Fiyatı

Asus Amd DUAL-RX580-O4G 256bit 16X Ekran Kartı en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap