Ucuz yollu bir psu aldım. Açma kapama tuşu yok. Normal mi acaba bu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11

İtopya ne kadar uyuz bir şirket. Perşembe verdiğimiz sipariş Salı olacak hala hazırlanmadı. Kargoya bile verilmedi. Aynı tarihlerde Amazondan aldığımız işlemci geldi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 8

ZenMate mail attı. Otoriter ülkelerde çalışma garantili ücretsiz Vpn servislerini aktif etmişler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Noldu şimdi dolar molar, 1 lira hala 1 lira kardeşim. Ne bu tantana. #dolar

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 8

Telefonumun ekranı catlakti hatta yer yer kırıklar vardı. Dökülmeler falan. Yağmurda ıslandı ve çalışmaz oldu. Ekranı görüyorum ama dokunamıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bulursam şu mouse almayı düşünüyorum. Fiyat iyi. İtirazı olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 15

Kalbimizdesin.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Aklımdan silnse de tekrar oynasam dediğiniz, hikayeli oyunlar nelerdir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 26

Açıkçası sosyal medya düzenlemesi umrumda değil. Binlerce site zaten yasaklı. Ancak tüy dikilmiş olur. Vpn masrafı ekler geçerim faturama. Umarım Avrupa AMERİKA standartlarında özgürlüğe sahip bir İnternete ve ülkeye kavuşuruz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Eren Hatırnaz @erenhatirnaz

  Aynı gönderi içerisinde hem "düzenleme umrumda değil" hem de "umarım daha özgür bir internete kavuşuruz" demeniz ironik değil mi? Sizin, benim, onun ya da onların "umrunda olmadığı" için zaten özgür bir internete sahip olamıyoruz. Tepkimizi yeterince dile getiremediğimiz için yaşanıyor bunlar. "Ben VPN kullanır geçerim aga" demekle gelmiyor işte "özgür internet ve ülke". Elinizden geldiğince tepkinizi çeşitli platformlarda göstermelisiniz bence ama yine de sizin bileceğiz iş tabii ki.
  Ayrıca bu bir "yasaklama" düzenlemesi değil, bu düzenlemeyle birlikte artık içeriğin doğrudan siteden silinmesi istenecek, yani VPN ile de çözemezsiniz büyük ihtimal.

 • Fatihmi @distance

  sadece erişimi kontrol olsa neyse. fakat her bilgiye ulaşma imkanına sahip olacaktır. facebook nasıl yaptı seçim zamanı, hangi tarafa yatkın olan insanlara ona göre içerikler gösterdi. twitter'da facebook'un içeridği bilgiler yok haliyle, fakat şu an hükümette olacak, hepsine erişecekler.

  • Yetkin @tozyet

   Hiçbir ABD şirketinin TC gibi bir devlete paşa paşa veri vereceğini sanmıyorum.

  • Fatihmi @distance

   @tozyet örneğin facebook kullanıcı bilgilerini satarak para kazanıyor ve bu işe odaklı şekilde yaptığı bütün geliştirmeler. neden vermesin ki?

  • Yetkin @tozyet

   @distance o başka, anonimlestirerek veriyor. Alma şu adama bacıma küfretti şikayetçiyim dediğinde bu hesabı kim kullanıyor bana ip ver dediğinde vermiyor FB.

  • Fatihmi @distance

   @tozyet çıkan kanun ile ne var ne yok verecekler. bence hatta geçmişini silmeyi beceremeyen üst konumlarda kişilerin temizliğini bile yapacaklar. örneğin fetö ile fotosu olan, zamanında twit atmış ama hala silmemiş yöneticiler fln var. Türkiye'de bulunan yabancılar için de bilgileri aktaracaklar, bakınız Çin. Çin vatandaşı olmayan insanların muhalif söylemlerini sebep bilip ülke toprağına girdiği gibi suçlama yapıyor.
   Velhasılı benim gizlim saklım yok diyen davarlar oldukça, daha çok bekleriz özgür interneti.

  • Yetkin @tozyet

   @distance Daha öncede TC makamları bilgi talep ediyordu, vermesi gerekirken vermiyordu. Şimdi de farklı olacağını düşünmüyorum. Bekleyelim görelim.

 • My_Techno @my_techno

  VPN öyle her derde deva olarak bakılıyor ama adamlar bant genişliğini kısınca resmen interneti yasaklamış oluyor ve VPN ile çözemezsin.

 • kei @kei

  Vpn kullanmayı yasa dışı ilan ederlerse? Yapamaz demeyin yapamazlar denilen birçok şey yapıldı.