Windows tuşuna basılı tutup R tuşuna basarak çalıştır penceresini aç.
Çalıştır penceresinden CMD yazarak çalıştır.
Gelen ekranda, tasklist /v > "%USERPROFILE%\desktop\Process.txt" yazarak Enter'a bas.
5 dakika kadar bekle ve benimle Masaüstü'nde oluşan Process dosyasını paylaş
Şunu yapamıyorum. Bende bişi çıkmıyo? Yardımcı olabilck var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yaklaşıyor yaklaşmakta olan. Kışın Hafta sonu planlarınızı iptal edin şimdiden.
https://www.gazeteduvar.com.tr/fahrettin-koca-ekrem-imamogluyla-da-gorusecegim-haber-1502465

Fahrettin Koca: Salgın tüm ülkede tırmanışa geçti

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Bursa programı öncesi açıklamalarda bulundu. Koca, konuşmasında İstanbul Büyükçehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile de görüşeceğini belirtti.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 9

Ping sorunum yok ama Paket Loss sorunum var. Bunu nasıl çözebilirim? Ya da bu paket loss neden olur mesela fikri olan var mı? Oyun Valorant. Rank B2 Oynayacaklar yazabilir xd

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dolar çakıldı. Mutlu musunuz tsciler.
Dolar düşünce sus pus oldunuzzzzzzzzzzzzzzz

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 26

french preste demlediğim kahveyi ısıtabilir miyim soğuyunca @at

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 23

ZipKord 970eb Makaralı Kablolu Kulakiçi Kulaklık Fiyatı

ZipKord 970eb Makaralı Kablolu Kulakiçi Kulaklık en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Jbl bir kulaklık aldım 120 liraya. Dinlerken git gide sesinin azaldığını fark ettim. Garantiye gönderdim ki garantiye gönderme süreci de baya bir sancılıydı. Jbl garantisi yazınca aztek teknoloji çıkıyor. Ben Hb'dan hb olmayan bir satıcıdan almıştım ürünü. Neyse. Gönderdik, bize geri dönüş yaptılar bu bizim ürünümüz değil diye. Ben de tamam dedim geri aldım. Bugün ürün kargodan geri geldi. Ürünüme kaşeli bir şekilde şöyle bir kağıt iliştirilmiş. Ürün REPLİKA olup tarafımızca işlem görememektedir yazmışlar. Yani bana replikaa jbl satılmış. Ben bunu bildirip Hepsiburada'ya göndereceğim. Gelişmeleri yazarım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

s400 ateşlenmiş diyorlar. Sene sonunda Tr'ye yaptırım olacağı kesinleşti demekmiş bu. Yaptırımlar can alıcı olur mu? Asıl mesele bu. Trump seçilirse olmaz diye düşünüyorum.
Dolar daha da artar mı? Büyük ihtimalle. Teknoloji ile alakası ne? Sistem toplayacaklar ve teknolojik ürün alacaklar acele edebilir. ytd.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 17

PS5 Ukrayna Turu var mısın, yok musun? » Sayfa 1 - 3

18 Kasım çıkıştan bir gün önce gidiş 19 Kasım konsolu alış 20 Kasım dönüş Airbnb den güzel bir ev kiralarız kişi sayısına göre ev sayısı değişi
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 14
 • Realblue1 @realblue1

  Ukrayna oturma izni veya vatandaşlığı olmayanları ülkeye almıyor coronavirüs tedbirleri kapsamında. Ayrıca kimlikle girilse bile her türkü alıyorlar diye bir durum yok ekstra önyargılı yaklaşıyorlar kontrollerde kalacağın hoteli kaç gün kalacağını ne yapmak için geldiğini rusça veya ingilizce düzgün söylemezsen sokmuyorlar benim önümdeki adam girememişti.

 • Deniz Etkin @denizetkin

  Playstation bahane. Ülke mi kalmadı da Ukraynaya gidiyorlar. Bir de ev tutacaklar. Tam çakallık. 🙂

 • Ufkabakan @ufkabakan

  Ben mantıklı bulurdum ama @realblue1 da dediği gibi şuan oturumu ya da vatandaşlığı olmayanları almıyorlar. Daha önce bir kez iş için, bir kez de gezip tozup kız bakmak için (Arkadaşın eşi Ukrayna/ Çernidiv 'li köyden kız almaya gidiliyor ) gittim. Bu sene iş için yeniden gitmem gerekiyordu ama salgın sebebi ile gidemedim.

  Bekar, günlük ihtiyaçlarını karşılayacak kadar İngilizcesi olan, maddi durumu da gezip dolaşacak kadar yeterli arkadaşlar, kesinlikle gidip nasıl canlıların yaşadıklarını görsünler derim. Ben her dönüşümde Türkiye'ye alışmam bir kaç hafta sürüyordu. Yılda bir kaç hafta yaz/bahar döneminde gidilip gezilecek bir ülke bana göre.