33Q8-FK4W-CSC4-56DE-RLW9

BF1 alan teşekkür ederse sevinirim 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

SHARKOON LIGHT2-100 ürününü sipariş vermiştim bugün mesajla böyle bir geri dönüş aldım

"Teknik altyapıda yaşanan bir sorun sebebi ile stok dışı ürün satışına izin verilmiştir. Gittigidiyor ekibi ile görüşülerek size bu mesajı gönderiyoruz. Gittigidiyor ekibi bilgisi dahilinde siparişinizi iptal etmenizi rica ederiz. Yaşanan aksaklıktan dolayı özür dileriz." bakalım ücret iadesi nasıl gerçekleşecek.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
RaporsuzKral paylaştı.

Bütün Teknoseyir ahalisine merhabalar. 🙂 Bilindiği üzere bilmeyenler de olabilir tabi ki ama baya bir süredir #tamirtadilat işleri yapıyorum. Çevremden olsun, Teknoseyir ortamından olsun baya bir kişinin tamir işlerini yaptım. Sağolsun çok arkadaş cep telefonlarını, notebooklarını vs. hiç güven sıkıntısı olmadan yolladılar.

Malum bilenler biliyor gene aralık ayından beri neredeyse işsizim. Pandemi yüzünden fabrikada ücretsiz izne çıkartıldım. Çıkartılmadan öncesi de bu işi zaten yapıyordum ama daha çok hobi gibi 2. iş gibiydi. Ondan sonra oradan gelen para ile de kedilere sokak hayvanlarına mama vb. şeyler için yapıyordum. Haliyle son zamanlarda işsiz de kalınca bu iş ilk işim oldu. O yüzden bozulan tamir ettirmek istediğiniz cihazlar varsa tamirini yapabilirim.

Mesela ne tamiri ? Atıyorum telefonunuzun ekranı kırıldı, ahizesi bozuk, kamerası bozuk, pil değişecek, şarj soketi bozuk vs. bu gibi tamirleri zaten yapıyorum. Notebook içinde fiziki herhangi bir sıkıntıları da yapabilirim. Menteşe kırıkları, kasa kırıkları, bunların tamirini de yapabiliyorum. Aklınıza gelebilecek elektronik cihazlarında tamirini yapabiliyorum. Pc parçası mesela gamepad, mouse gibi gibi. Önceki yaptığım işlerin fotoğrafını isteyen olursa onlarıda ekleyebilirim. İşlemleri yaparken zaten Telegram'dan veya Whatsapp üzerinden detaylı her aşamanın resmini size iletiyorum ona göre aksiyon alıyorum.

Örnek vereyim hemen, ya bunun burası bozuk deyip kestirip atmıyorum. İşte telefonun şarj soketi bozuk ama neden bozuk ? soketin detaylı resmini sıkıntılı parçasını gösterecek şekilde atıp ona göre gösteriyorum.

İzmirde oturuyorum ancak elden ürünü teslim alma işini pandemi de araya girince o olaya hiç girmiyorum. Sadece kargo ile gönderim yapabilirsiniz. Teknoseyirden beni etiketleyip olmadı bu durum altından veya Telegram : @orcun89 ,mail : [email protected] üzerinden de iletişime geçebilirsiniz. Umarım akışta paylaşıyorum diye rahatsız olan olmaz, oluyorsa da kusurabakmayın. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 38

2500 civarına ikince el mi9 ya da mi9t pro almak mantıklı mı sizce? Plakalı cihazlar geneli.

Edit: Lg G4 kullanıyorum şuan hali harap 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ben de 1More furyasına katılıyorum az önce 1MoreH1005 siparişi verdim akışın etkisinde kalarak zaten kulaklık alacaktım bakalım ne kadar iyi ne kadar kötü 🙂
Bu arada burn-in diye bir olay var sanırım ama daha önce yapmadım nasıl yapılır nasıl edilir 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 19

Kafaüstü kulaklığımın jack ucu koptu ben bunu nasıl düzeltebilirim havyam vs yok evimde 🙁 istanbuldayım şuanda nerede yada nasıl uyguna yaptırırım 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

Laptopumun vidalarindan birisi yalama yapti 1 saattir uğraşıyordum cozum bulamadim, epoksi ile tornavidayi vidaya yapistirmayi denedim simdi umarim cozulur termal macunu yenileyecegim😂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

Battlefield 1 normal mi almaliyim yoksa revulotion mu? Normali originde 5 euro revulotion 10 euro 🙂 aradaki fark 5 euro hak eder mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

Orwell: Keeping an Eye on You

BeğenFavori PaylaşYorum yap