#TeknoYardım #akış Arkadaşlar, FIFA veya PES 20 almak istiyorum. Fan boyluk yapmadan ve fiyatlarından bağımsız özellikle oyunlardan en az birine sahip arkadaşların görüşlerini merak ediyorum. İkisinin de çekici yanları var, kararsız kaldım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

#TeknoYardım #akış şu playstore'dan kredi kartı ile alışveriş yapan var mı ? Bir türlü beceremedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #TeknoYardım şu taşınabilir bluetooth klavyelerden kullanan var mı ? Memnun musunuz, deneyiminizi aktarabilir misiniz? Katlanabilir veya çok küçük taşınabilecek boyutlarda olanlardan almayı düşünüyorum da.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım #akış Okuduğum kitaplar bitti de kitap almak istiyorum. Öneride bulunabilir misiniz ? Felsefe, deneme, roman türleri ilk tercihim. Çok bilindik klasikleri söylemeyin, okudum 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9

#TeknoYardım arkadaşlar ilk kez ikinci üniversite olarak AÖF başvurdum da, istediği bilgileri doldurdum ve Türk dili gibi derslerden muafiyet istedim ve harcı da internetten ödedim.Bunun dışında yapılması gereken bir şey var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım 2000 TL altı uzun kullanımda bataryası 1 günü çıkaran telefon kullanan var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 19

#akış #TeknoYardım Turkcell, MediaMarkt, Teknosa gibi yerlerden taksitle alınabilecek kamerası iyi, en azından 1 günü iyi çıkaran 3000-5000 civarı telefon öneriniz var mı ? Biraz araştırdım, S10e veya Mi 9T öne çıkıyor gibi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım #akış Burada sinema ve televizyon okuyan veya tanıdığı olan arkadaşlar var mı ? Bir yakınım Işık Üniversitesi ve Beykent Üniversitesi arasında kaldı. "Hocalarını, ders programlarını inceledim, fakat oldukça yakın profiller gözüküyor ve kararsızım." diyor. Fikri olan varsa bilgi verebilir mi ? Teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #YouTube 3 konsol bir arada. Sıvı soğutmalı bir kasada PS4, XBOX, Nintendo Switch.Güzel fantezi. https://www.youtube.com/watch?v=ErQQc6cUSTA&feature=youtu.be

Every Console In One Box - The Origin Big O

The Origin Big O 2019. A combo of PS4, Xbox One, Nintendo Switch and RTX Titan Gaming PC in one box. Origin PC - https://www.originpc.com/ LG UltraGear 38GL9...
BeğenFavori PaylaşYorum yap