https://gulcelezzetler.blogspot.com/
Arkadaşlar link annemin bloğu'dur. Hobi olarak 2013 yılından beri yemek bloggerlığı yapıyor. Yemek yapmakla ilgileneniz varsa veya çevresinde ilgilenenler varsa daha çok kişiye ulaşması adına bilgilendirirseniz sevinirim. Facebook,Instagram,pinterest üzerinde de "Gulcelezzetler" adıyla bulabilirsiniz. Amacım reklam yapmak değil, sadece yıllardır yazıyor, fakat reklam vermek veya takipçi satın almak gibi şeylerle uğraşmak istemediği için pek kişiye ulaşamıyor. Bu yüzden emeğinin karşılığını aldığını düşünmüyorum.
NOT: Gerçekten iyi bir aşçıdır. 😀

gülcelezzetler

@gulcelezzetler lezzetli, pratik tarifler
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar, laptopu ethernet üstünden kullanıyorum,modem benim odamda, koridorda router ile sinyal güçlendirip salonda anca o şekilde kullanıyoruz. Ama 2 sorunum var.
1-) wifi'e biri bağlanmak istediğinde sürekli ip bulamıyor ve benim modem resetlemem gerekiyor girebilmesi için.Bunun bir çözümü var mı ?
2-) Online bir oyun oynadığım zaman diğer cihazların bağlantısı kopuyor.Buna ne sebep olabilir ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar bilgisayar başında uzun süreler oturan biriyim.Bu yüzden güzel bir koltuk arıyorum.Ancak fazla bütçem yok maks. 750 tl çıkabilirim.Oyuncu koltukları önceliğim.Geniş ve düz kol desteği,geriye doğru yatırabilme ve bel,boyun için yastık olmasa bile sonradan koyabileceğim bir alanı olursa iyi olur.Şimdiden yorumlar için teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Aranızda illa ki yazılımla ilgilenen arkadaşlar vardır.Okulda temel C++ eğitimi almıştım.Hatta biraz ilerletmiştim.Ancak hiç üstüne gitmedim ve unuttum diyebilirim.Baştan başlamak adına eğitim videoları izliyorum ve oralardaki uygulamaları oturup yazıyorum.Ancak bunlar yetersiz.İlerlemek adına fikir verebilecek var mı ? Yazılımla ilgili çok site bilmem mesela.Yeni başlamış birine proje kaynağı olabilecek siteler var mı ? Ben biraz oyun geliştirme tarafına kaymak istiyorum.Tek tek oyun ismi aratıp yapan var mı diye bakmak dışında bir alternatif ne olabilir mesela ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar şarj edilebilir piller hakkında pek bilgim yok.Genel olarak philips fena değil.Duracell ve Gp iyi diye biliyordum.Araştırdığımda Varta baya öne çıktı.Çok öneriyorlar.Bir tane gamepad alacağım.Şarj edilebilir pil ve şarj cihazı almak istiyorum ki uzun süre rahat kullanim.Hem pil hem pil için şarj cihazı önerilerinizi alabilir miyim ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 13