Burada şu otomatik damacana su pompalarından kullanan var mı ? Tavsiyeleriniz var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 15
 • Vefa @buff

  Ben kullanıyorum çok yavaş dolduruyor, bi bardak su doldurmak için eğilmiş sekilde beklemek su pompalamaktan daha yorucu oluyor 😀 Ayrıca tırrr diye sesi var telefonun tireşimini açıp cam bi sehpaya koymuşsunuz gibi o derece yüksek bi sesi var. Bazılarına önemsiz geliyor bu ses ancak yüksek işte.

  • lterlemez :) :\ :( @lterlemez

   200 Ml bardak kaç saatte doluyor da millet şikayet etmeye başlamış. Ne yapıyor, damla damla mı veriyor suyu?

  • Vefa @buff

   @lterlemez Sizin için kalkıp ölçtüm bu sayede bi bardak su da içmiş oldum 🙂 6-7 saniye sürüyor normal bir bardağı doldurması. Pompayla tahmini 3 saniyede felan doldururum orta dolulukta bi damacadan pompalayarak. İş sürahiye gelince dahada can sıkıcı hale geliyor çünkü sürahide çok daha sert pompalayayıp tazikli şekilde hızla doldurabilirsiniz ancak bunda sabit hızda. Bu yavaşlıkla, pompaya göre 3-4 kat daha yavaş dolduruyordur.

  • lterlemez :) :\ :( @lterlemez

   @buff; Afiyet olsun, çift motorlular hızlı dolduruyormuş. Açıkçası, çok umrumda değil hızı, düğmeye basıyorum biraz bekliyorum. Emme basma tulumbalık zaman mı kaldı artık? 🙂

  • Vefa @buff

   @lterlemez Teşekkürler 🙂 Olabilir benim kullandığım tek motorluydu tabi ki ama tek motorda böyle ses yapıyorsa çift motorluda nasıl ses vardır bilemiyorum 😃

 • onimarsynn @onimarsynn

  Şu an ikinciyi kullanıyorum. İlk kullandığım burada herkesin yakındığı gibi yavaş dolduruyordu. Bunun nedeni de otomatik pompalar ikiye ayrılıyor. Tek ve çift motorlu modelleri var. Benim ilk kullandığım da tek motorlu bir pompaydı o nedenle yavaş dolduruyordu. Yeni aldığım ise çift motorlu bir pompa, hızı gayet yeterli ama tek motorlunun tam iki katı fiyatına aldım. Eski pompayı hobi amaçlı bir projede kullandığım için yenisini almam gerekti, almışken çift motorlu alayım dedim ama şimdiki aklım olsa o kadar para vermez tek motorlu alırdım. Bunun nedeni çift motorlunun bir kusuru olması değil sadece yaptığı işe göre çok pahalıya geliyor.

 • Emir Akdemir @emir-akdemir

  Bu kişi benim 😀 Kuzenimde gördüm ilk. "Bir insan niye damacanasını şarj etmek ister?" diye sordum kendi kendime ama sonra baktım şarjı 5 damacana falan gidiyor (bizde 1,5 haftaya tekabül ediyor). Ayrıca powerbank ile şarj oluyor yani gece yatmadan önce bıraksam sabaha olduğu yerde şarj olur. Pompayı söküp prizin yanına taşıma derdi yok. Alayım bari dedim 😀 Alma sebebim ise damlatma yapmaması. Tuşa bastığın andan itibaren suyu kesiyor ve damlama yapmıyor. Elle pompalarda damacananın dibi illaki ıslak olurdu. Hatta çok pompalarsan şakır şakır dökülürdü falan. Bunda öyle bir derdin yok ve bu büyük rahatlık.

 • Emir Akdemir @emir-akdemir

  @achfighter Bundan 3 önceki su pompamızda damlatma sorunu yoktu. Sonrasında körüğü yırtıldığı için yenisini aldık fakat onda da damlatma sorunu çıktı. Yok boruya bastırıyoruz yok damacanayı eğiyoruz ki sular damlasın falan saçma sapan işler. Bu böyle olmaz deyip bir tane daha aldık o da aynı çıktı. En sonunda bıkıp bundan aldık.

#TeknoYardım #MatepadPro #iPadPro Burada yeni tabletleri deneyimleyen arkadaşlar var mı ? Ipad pro 2020 ile Matepad pro arasında kaldım. İkisi için de baya video izledim. Genel olarak tabii ki ipad daha iyi duruyor, ama ileriye yönelik depolaması yüksek olsun, klavyesi ve kalemini de alayım derken matepad pronun 2 katı fiyat çıkıyor. 1 TB modelini tercih etmeye kalktığınızda çok daha fazla. Esasen merak ettiğim Apple tarafının ipad pro'da çizim, modelleme veya video editleme gibi işler için sunduğu imkanlar ortada, Adobe iş birliği geldi vs. Huawei tarafı da kendince basit uygulamalar yapmaya çalışmış, ama android tarafında bildiğim kadarıyla bu tip işler için kullanılacak çok fazla düzgün program yok. Matepad pro deneyimleyen veya android bir tablette çizim,video edit, modelleme vs işler için düzgün program kullan var mı ? veya hiç uğraşma biraz para biriktir git ipad al kafan rahat etsin mi diyorsunuz ? Laptop önermeyin 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım Arkadaşlar kışları günlük hayatta kullanabileceğim bir eldiven almak istiyorum. Ağırlık kaban giydiğim için de deri ve dokunmatik ekran destekli bir şey arıyorum. Var mı öneri verebilecek ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://gulcelezzetler.blogspot.com/
Arkadaşlar link annemin bloğu'dur. Hobi olarak 2013 yılından beri yemek bloggerlığı yapıyor. Yemek yapmakla ilgileneniz varsa veya çevresinde ilgilenenler varsa daha çok kişiye ulaşması adına bilgilendirirseniz sevinirim. Facebook,Instagram,pinterest üzerinde de "Gulcelezzetler" adıyla bulabilirsiniz. Amacım reklam yapmak değil, sadece yıllardır yazıyor, fakat reklam vermek veya takipçi satın almak gibi şeylerle uğraşmak istemediği için pek kişiye ulaşamıyor. Bu yüzden emeğinin karşılığını aldığını düşünmüyorum.
NOT: Gerçekten iyi bir aşçıdır. 😀

gülcelezzetler

@gulcelezzetler lezzetli, pratik tarifler
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

#TeknoYardım #kitaptavsiyesi Buket UZUNER'in yazım tarzında veya Zülfü LİVANELİ'nin - SERENAD kitabı gibi sürükleyici ve içinde birçok bilgi barındıran tarzda kitap arıyorum. Bol okuyan arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum.
NOT: Biraz daha az bilenen kitaplardan gelirse öneriler sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım Arkadaşlar bu airpod tarzı kulaklık yapısına sahip olan kulaklıklar kulağımda durmuyor. Bunu halledecek yöntem bilen var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım e-kitap okuyucu tavsiyesi verebilecek var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Steam #FM #footballmanager FM 20 betaya açıldı 3.1 GB ön sipariş veren veya almak isteyen varsa haberi olsun, indirebilirsiniz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım #akış Arkadaşlar, FIFA veya PES 20 almak istiyorum. Fan boyluk yapmadan ve fiyatlarından bağımsız özellikle oyunlardan en az birine sahip arkadaşların görüşlerini merak ediyorum. İkisinin de çekici yanları var, kararsız kaldım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

#TeknoYardım #akış şu playstore'dan kredi kartı ile alışveriş yapan var mı ? Bir türlü beceremedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap