#TeknoYardım Arkadaşlar kışları günlük hayatta kullanabileceğim bir eldiven almak istiyorum. Ağırlık kaban giydiğim için de deri ve dokunmatik ekran destekli bir şey arıyorum. Var mı öneri verebilecek ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://gulcelezzetler.blogspot.com/
Arkadaşlar link annemin bloğu'dur. Hobi olarak 2013 yılından beri yemek bloggerlığı yapıyor. Yemek yapmakla ilgileneniz varsa veya çevresinde ilgilenenler varsa daha çok kişiye ulaşması adına bilgilendirirseniz sevinirim. Facebook,Instagram,pinterest üzerinde de "Gulcelezzetler" adıyla bulabilirsiniz. Amacım reklam yapmak değil, sadece yıllardır yazıyor, fakat reklam vermek veya takipçi satın almak gibi şeylerle uğraşmak istemediği için pek kişiye ulaşamıyor. Bu yüzden emeğinin karşılığını aldığını düşünmüyorum.
NOT: Gerçekten iyi bir aşçıdır. 😀

gülcelezzetler

@gulcelezzetler lezzetli, pratik tarifler
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

#TeknoYardım #kitaptavsiyesi Buket UZUNER'in yazım tarzında veya Zülfü LİVANELİ'nin - SERENAD kitabı gibi sürükleyici ve içinde birçok bilgi barındıran tarzda kitap arıyorum. Bol okuyan arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum.
NOT: Biraz daha az bilenen kitaplardan gelirse öneriler sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım Arkadaşlar bu airpod tarzı kulaklık yapısına sahip olan kulaklıklar kulağımda durmuyor. Bunu halledecek yöntem bilen var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

#TeknoYardım e-kitap okuyucu tavsiyesi verebilecek var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Steam #FM #footballmanager FM 20 betaya açıldı 3.1 GB ön sipariş veren veya almak isteyen varsa haberi olsun, indirebilirsiniz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım #akış Arkadaşlar, FIFA veya PES 20 almak istiyorum. Fan boyluk yapmadan ve fiyatlarından bağımsız özellikle oyunlardan en az birine sahip arkadaşların görüşlerini merak ediyorum. İkisinin de çekici yanları var, kararsız kaldım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

#TeknoYardım #akış şu playstore'dan kredi kartı ile alışveriş yapan var mı ? Bir türlü beceremedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #TeknoYardım şu taşınabilir bluetooth klavyelerden kullanan var mı ? Memnun musunuz, deneyiminizi aktarabilir misiniz? Katlanabilir veya çok küçük taşınabilecek boyutlarda olanlardan almayı düşünüyorum da.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım #akış Okuduğum kitaplar bitti de kitap almak istiyorum. Öneride bulunabilir misiniz ? Felsefe, deneme, roman türleri ilk tercihim. Çok bilindik klasikleri söylemeyin, okudum 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9