#KonuDışı Bugün iş görüşmesine gittim. Grup mülakatı yaptılar. İlanda yetiştirilmek üzere yazıyor, ama farklı sektörlerde tecrübesi olan ve belli yerlere gelmiş kişiler sektör değiştirmek adına bu ilana başvurmuşlar. Bu sektörde yetişmeleri gerekiyor olabilir,doğru ama iş danışmanlık işiydi. Satış, pazarlama ve benzeri şeyler yapanlar vardı, girişimci bir arkadaş vardı. Vardı da vardı. Demem o ki ya o işte çok uzun süre kalmayacağı belli ya da benzeri işleri yaparak aslında bir şeyler bilen kişiler vardı ve bu kişiler bir şekilde benim ve başka arkadaşların önünü tıkıyor. Şu işsizliğin bu kadar arttığı dönemde, üniversite mezunu işsiz arkadaşların kendini yeterli ölçüde yetiştirememesinin bir sebebinin de bir şekilde sektör değiştirmeye karar vermiş, çeşitli işlerde çalışmış arkadaşların (ki gerçekten istiyorlar mı yoksa boş kalmamak için mi başvuruyorlar, o da tartışılır) bence ilana tam uymamalarına rağmen o ilanlara başvurmaları ve şirketlerinde işine gelmesi olduğunu düşünüyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım hobi olarak video editleme yapmak istiyorum da bunu iş veya hobi olarak yapan arkadaşlar video kaynaklarını nasıl buluyor ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #E3 https://www.twitch.tv/multiplayer
Multiplayer kanalında Enis KİRAZOĞLU,Orhun KAYAALP,Tunca ARSLAN bütün gece yayında olacaklar.Merak eden varsa 23.00'de Microsoft etkinliği başlıyor.

Twitch

Twitch is the world's leading video platform and community for gamers.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Unity iyi kullanan var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardımyardım Taahhütlü internet ve telefon tarifesi bittikten sonra arayıp aboneliği kapattırmak gerekir mi ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #HumbleBundle https://www.humblebundle.com/monthly?hmb_source=humble_home&hmb_medium=takeover&hmb_campaign=not_sub
Bu ay COD Black Ops IV veriliyor ve tabi ki yanında belirsiz olan sanırım 6 oyun daha verilecek ve temelli bizde kalıyor. 13 dolara aylık üyeliğe değer bir paket.

June 2019 Humble Monthly

Get Call of Duty: Black Ops 4 Battle Edition and more when you subscribe for just $12 per month!
BeğenFavori PaylaşYorum yap