#TeknoYardım #akış Burada sinema ve televizyon okuyan veya tanıdığı olan arkadaşlar var mı ? Bir yakınım Işık Üniversitesi ve Beykent Üniversitesi arasında kaldı. "Hocalarını, ders programlarını inceledim, fakat oldukça yakın profiller gözüküyor ve kararsızım." diyor. Fikri olan varsa bilgi verebilir mi ? Teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #YouTube 3 konsol bir arada. Sıvı soğutmalı bir kasada PS4, XBOX, Nintendo Switch.Güzel fantezi. https://www.youtube.com/watch?v=ErQQc6cUSTA&feature=youtu.be

Every Console In One Box - The Origin Big O

The Origin Big O 2019. A combo of PS4, Xbox One, Nintendo Switch and RTX Titan Gaming PC in one box. Origin PC - https://www.originpc.com/ LG UltraGear 38GL9...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #Hepsiburada https://www.hepsiburada.com/magaza/gob2c-global Hepsiburada GOB2C firması ile iş birliği yaparak Çin'den ürün getirme antlaşması yapmış. Aliexpress veya diğer firmalardan ürün aldığımızda gümrükte kaybolma,uzun süre bekleme gibi sorunlar yaşıyoruz biliyorsunuz.Detaylarını çok iyi bilmiyorum ama öyle bir süreç yaşanmayacakmış.

GOB2C Global - Hepsiburada Mağaza

GOB2C Global size özel fiyat, indirim ve kampanyalarla birlikte hepsiburada.com'da. Mağazaya özel ürünler sizi bekliyor!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 9

#TeknoYardım #akış Arkadaşlar, C# ile basit bir döviz kuru çevirici konsol uygulaması yapmaya çalışıyorum. Ancak 20 elemanlı bir dizi tanımladım ve bu diziden random şekilde eleman seçip konsola çevirdiğim döviz kuru ile beraber yazdırmam gerekiyor. Tanımladığım dizi şu şekilde https://i.hizliresim.com/LvERBZ.png ben bunu çevirilen kur ile nasıl yazdırabilirim ekrana ? Kafamda oturtamadım bir türlü.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#KonuDışı Bugün iş görüşmesine gittim. Grup mülakatı yaptılar. İlanda yetiştirilmek üzere yazıyor, ama farklı sektörlerde tecrübesi olan ve belli yerlere gelmiş kişiler sektör değiştirmek adına bu ilana başvurmuşlar. Bu sektörde yetişmeleri gerekiyor olabilir,doğru ama iş danışmanlık işiydi. Satış, pazarlama ve benzeri şeyler yapanlar vardı, girişimci bir arkadaş vardı. Vardı da vardı. Demem o ki ya o işte çok uzun süre kalmayacağı belli ya da benzeri işleri yaparak aslında bir şeyler bilen kişiler vardı ve bu kişiler bir şekilde benim ve başka arkadaşların önünü tıkıyor. Şu işsizliğin bu kadar arttığı dönemde, üniversite mezunu işsiz arkadaşların kendini yeterli ölçüde yetiştirememesinin bir sebebinin de bir şekilde sektör değiştirmeye karar vermiş, çeşitli işlerde çalışmış arkadaşların (ki gerçekten istiyorlar mı yoksa boş kalmamak için mi başvuruyorlar, o da tartışılır) bence ilana tam uymamalarına rağmen o ilanlara başvurmaları ve şirketlerinde işine gelmesi olduğunu düşünüyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım hobi olarak video editleme yapmak istiyorum da bunu iş veya hobi olarak yapan arkadaşlar video kaynaklarını nasıl buluyor ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #E3 https://www.twitch.tv/multiplayer
Multiplayer kanalında Enis KİRAZOĞLU,Orhun KAYAALP,Tunca ARSLAN bütün gece yayında olacaklar.Merak eden varsa 23.00'de Microsoft etkinliği başlıyor.

Twitch

Twitch is the world's leading video platform and community for gamers.
BeğenFavori PaylaşYorum yap