Şimdi farkettim ki Spotify da hala çift faktörlü doğrulama seçeneği yok.
Yıl oldu 2022,5 ayıptır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Toxic Pizza paylaştı.

@gamsizm konuk olduğu Creator Talks bölümü az önce yayınlanmış.

https://youtu.be/5dpM25QsOlY

#31- Serhat Oypan - Murat Gamsız | Creator Talks

Creator Talks'ta bugün, uzun yıllardır teknoloji sektöründe yer alan teknoloji editörü ve yayıncı Murat Gamsız'ı konuk ettik. Teknolojinin yanı sıra, fotoğra...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Erhan M. @erhanm

    @pizza ya senin @ozgurg e verdiğin referans yorumunu yanlışlıkla silmişim. Senin yorumu görünce, bu yazıyı silmek istediğim. Hatta sildiğimi sanıp gidip Özgür'ün yazısını da hem beğenip hem de paylaştım 🙂

    Sil derken senin yorumu silmişim meğer 🙂 Şimdi yazıya gelen beğeni bildirimlerini görünce anladım durumu. Kusura bakma.

Geçtiğimiz günlerde muhabbeti dönen buharlı kırışıklık giderici bugün elime ulaştı. Benim beklentilerimi karşıladı. Çok iyi ürünmüş 😀 Ütünün yerini alacak bir şey değil ama tişörtler ya da bu tarz casual gömlekler giymeden önce 2 dakikada mis gibi. Ütü masası vs derdi olmaması da ayrıca güzel. 30 saniyede de ısınıyor.
https://teknoseyir.com/durum/1533918

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Az önce Instagram anasayfamın en tepesinde bazı seçilmiş kullanıcılar arasında bir anket yaptıklarını, katılmam için birkaç dakikam olup olmadığını soran bir mesaj belirdi.
Ankette Meta'nın toplum sağlığını olumlu yönde etkilemeye çalıştığı, kullanıcılarına değer verdiği gibi pek çok farklı ifadeye katılıp katılmadığımı sordular. İlginç sorulardan biri de aşağıdakiydi.
Hepsine olabilecek en olumsuz cevabı verdim. Oldukça garip bir tecrübe oldu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bilgisayarı değiştirdiğimden bu yana Logitech Options ile durmadan sorunlar yaşıyordum (diğer bilgisayarlarımda sorunsuz çalışmaya devam ediyor). Bugün bir kez daha temiz kurulum yapmayı denerken gördüm ki Logi Options+ adında yeni bir program çıkarmışlar. Şimdilik açık betada ama her şey güzel çalışıyor. Arayüz çok daha akıcı ve kullanışlı olmuş. Ben gibi yeni gören varsa bir şans verebilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Üzerinde Windows vs hiçbir şey yüklü olmayan bir laptopun hard diskini formatlamam gerekiyor. USB üzerinden çalışan bir yazılımla halledebilir miyim yoksa söküp başka bilgisayara takmaktan başka seçeneğim yok mu?
#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sevimli ataç dostumuz Clippy, Halo Infinite'e gelmiş 😀
#Halo #HaloInfinite #OyunGündemineMalzeme #HaftalıkGündemeMalzeme
https://twitter.com/shieldsjames/status/1521589551260602368

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Böyle bir site varmış. Sanırım yeni, yoksa #MağarayaSelamlar
Kullanıcılar uzun süredir kullandıkları ve ömrünün sonuna ulaşıp emekli ettikleri ürünlerde yaşadıkları sorunları, kronik problemleri, planlı eskitme hamlelerini paylaşıyor.
https://www.exitreviews.com/

ExitReviews - learn where products fail and how to fix them. Reflect on how...

We should build a collection about how things break - review broken and worn-out products to teach how to identify cheap products.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Geçtiğimiz günlerde A101'de satılan buharlı kırışıklık giderici ile ilgili birkaç gönderi vardı sitede. Arama fonksiyonu çöp olduğu için bulamadım. Oradan alan, deneyen ya da halihazırda bu tarz bir ürünle tecrübesi olan var mı?
Ütünün yerine geçmesi gibi bir beklentim yok, bütün kış dolapta katlı duran tişörtlerin kat izlerini yok etse yeterli benim için.

BeğenFavori PaylaşYorum yap