SORUN ÇÖZÜLDÜ HERKESE TEŞEKKÜRLER 😊

Arkadaşlar kanser olucam yaklaşık 2 haftadır internet yok modem arayüzüne bir türlü giremiyorum

modemi disardan kipa dan almıştım internette admin 1234 yaziyo bin defa denedim olmuyo admin ttnet admin turktelekom admin dsmart denemediğim sey kalmadi ne yapmaliyim kafayi sıyıracak gibiyim telekomu arıyorum 11 tl ye teknik destek yollarız diyo dahada sinirlendim acil yardım istiyorum tekno dostlar

Modem modeli TP LİNK TD-w8961n

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 14

Çok yakın bir abim iPhone 6 mi alıyım yoksa se modelinimi alıyım diye sordu bu kişi s3 kullanıyordu yaşadığı kasma donma batarya sorunlarından androide lanet ediyor onuda belirtiyim.

İp 6 almasini onerdim zira kendisi internet mail whatsapp banka appleri ve kamera disinda baska birsey kullanmiyor se yi ekrani kucuk diye tavsiye etmedim doğrumu sizce bu önerim.

Bu arada kendisi onerime dayanarak ip6 almis suan cok memnun

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 20

Ula apple şuraya hücresel veriyi koymamakta ısrarının nedeni nedir ios ile çok mutluyum ama şu olay o kadar gıcık ediyor ki anlayamazsınız 😡😡

Rahatsız etme dalgasını hiç kullanmıyorum onu kaldırıp hucresel veriyi koymaya izin ver appleeee

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

Şifreyi kaptırmışım allah allah

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dünkü ygs sınavına geç kalanlar için fazla ajitasyon yapilmiyormu sizce?

Evin uzaksa sabah 5 de çıkacaksın evden yinede o sınava geç kalmayacaksın öğrencilerin hepsi avel gibi bütün suçu eğitim sistemi kötü diyerek kendilerinde hiç suç görmüyorlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 23
 • Necmi @aglaknecmi

  Yahu sinav 10da başliyor ne demek? Sinav 10da ama 9 45te gel demek iş mi?. Dersin ki sınav 9 45 te\ ya da daha iyisi sınavı 10 15te başlatırsın olur bıter. Tabi ki sınava giriş için bir son zaman olacak, tabi ki geç kalan olacak ama uçak mı bu en son şu saatte gelin, ama uçak şu saatte kalkacak…

  Bana göre oraya 9 45te gelinmesi gerekiyorsa bu şu demektir ‘o sınav 9 45te başlıyor, 10da değil’.

 • Kayrakli @kayrakli

  öncelikle kaza maza durumları dışında 100de100 öğrenci hatalı. ben adapazarı gibi ufak bir yerde normal şartlarda araba ile 5dkda gideceğim okula saat 9da evden çıktım yeğenimi götürürken.

  ancak yinede orada ki yöneticilerin sorumluluk alıp sınav başlamadan gelenleri alabilirlerdi diye düşünüyorum. heba olan bir yıl var ortada, kötü bir durum.

 • Mehmet Temiz @mehmettemizsemail

  İşe 1dk geç kalan memurun işten atıldığını yada o ay maaşını alamadığını duymadım,ülkede herşey kaos içinde iken bu kadar basit bir şeyin bu denli büyütülmesi saçma 60 saniye için 365 gün yakmak hiçbir insanlığa sığmaz bu kurallarla alâkali birşey değil”BENCE”.

 • Necmi @aglaknecmi

  Bu sınav 9 45te başlamıştır, 10 diyerek insanlar kandırılmıştır.

  (Bunu yazmıştım ama uçmuş). Bir ürün 100TLye satılıyor olsun, ama (en fazla 1 adet) almak için 200TLlik üyelik gerektirsin (ve üyelik başka işe yaramasın). Şimdi bu ürün 100TL mi, yoksa 300TL mi? 100TL diyorsanız sınav 10da başladı, 300TL diyorsanız 9 45te.

  edit: uçmamış yorumum, nedense görmemişim. Şİmdi ben kendim siliyorum onu.

Herkese iyi akşamlar 100 bin tl ye kadar hatchback tarzı dizel az yakan araba önerisi olan varmıdır

#OtomobilTavsiye

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 13

#iPhone7 Günlük normal sabah 8 de fişden çıkarıp geceye kadar kullanım. Wifi hep açık parlaklık otomatikde arada lte aktif %30 dan sonrada güç tasarruf modundaydı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 16

Mng kargo 📦 takip numarasi ile kargoma bakamiyormuyum? Sitelerinde böyle bir seçenek göremedim de 😢

BeğenFavori PaylaşYorum yap