Herkese merhaba. Hoparlörü stereo ekranı kocaman ve amoled bir telefon arıyorum fiyat olarak 3000 tl yi düşünüyorum bu samsung a serisi gayet güzel lakin hepsinin mono direk eleme sebebim

BeğenFavori PaylaşYorum yap

herkese iyi pazarlar.

kyk geri ödemem temmuzun son iş gününe kadar gözüküyor bu geri ödeme planına uymayıp ne zamana kadar ödemezsem e haciz gelir bilgisi olan varmı?

Koskoca internette bunun hakkında 0 bilgi var. Neden ödemiyosun diye soracaklara enayi değilim devlet iki yılda bir bu faizleri sifirliyorken neden ödeyelim ki ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 13

Herkese selamlar. #6000 tl bütçe ile gaming laptop bakıyorum ne almalıyım şunu al rahat edersin dediğiniz model varmı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

Bunu nasıl engellerim? Bu gerizekalı @apple a güncellemeyi manuel yükleyi işaretledim telefonu ilk kurarken ısrarla 800 mb indiriyor her allahin günü bende siliyorum. Varmı çaresi ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Haksizca kafa yedim. hakkinda birsey sormak istiyorum.
Yuruyen merdivende oldu olay.
herkesden ozur dileyerek cok pardon diyerek insanlara sağa gecmelerini istiyodum bir iki sira atlamışken bebek arabali biriyle karsilastim.

Çok pardon diyerek kenardan bi ayagimi basip geçiyodum adam gecemezsin dedi bende geçerim çok pardon dedim o sırada dirsegim kadına sözde değmiş (argümanları) tam geçmiştim adam iterek kafa attı ayı gibi biri polisi arayacagimi soyledim soyle dedi gitti.

Şimdi polis çağırdım polis de buldu herifi ailesini karisi taciz edildiğini idda ediyor o yüzden eşi kafa atmış hem dayak yedim hem tacizci oldum şahidim var ne yapmalıyım adam özür diledi en son ben dilemedim

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 27
 • Six @six

  Yürüyen merdivende bekleyenlerin, acelesi olanlar için sol tarafı her zaman boş bırakması lazım. Bazı ülkelerde sol tarafta bekleyince ceza bile yiyorsun. Velhasıl kelam, kafa yediğinle kalacaksın maalesef. Unut gitsin olayı.

 • Hasan Yılmaz @coolnquiet

  Maalesef biz erkekler hukukta da sosyal hayatta da alt türüz. Kadınlar her yerde üstün. Kadının taciz etti demesi durumunda öyle olmasa da erkek taciz etti olarak görüyorlar.
  Keşke çok kesin ölçüm yapan yalan makineleri olsa ve bu makineler hukukta geçerli hale gelse de böyle durumlarda kullanılsa. Bir de bir kadın bir erkeğe taciz konusunda iftira attığında erkeğin 10+ yıl hapis alması işten değil ancak bunun iftira olduğu anlaşıldığında iftira atana verilen ceza çok az. İftira atmanın cezası iftirası atılan suçun cezasının en az yarısı olmalı bence.

 • Tekin @tekin224

  Öncelikle şikayetçi olacaksan kamera kaydı varsa al, elinin çarpması taciz değildir ama kadının aleyhine beyan vermesi seni sıkıntıya sokabilir bu durumda seni kurtaracak tek şey kamera kaydının detayı ve kalitesi, savcılık delil duruma göre dokunma konusunda art niyet sezerse tacize sokabilir. Senin için en kötü senaryo sen tacizden, kafa atan şahıs da yaralamadan yargılanır ve ceza alırsınız.

 • Serkan Özer @serkanozer

  ARKADAŞLAR yuzumun daha da morarmasindan mütevellit darp raporumla beraber şikayette bulundum arkamda ki sirada olan şahıs da tanık olarak yardimci oluyor kamerak kayitlari benim kufur dahi etmemem sonucunda birsey yinede elde edemezsem yapcak birsey yok ama herifle uğraşacağım

Meisten herkese selamlar iyi bayramlar

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bayramda kapı vizesi ile yunan adası olan meise gitmek mantıklı mı sizce ?

70 euro vize ücreti 25 eyro feribot 20-30 da orda yesen 130 euro x 7 900 u geçiyor 😔

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Geçen gm9 pro için kampanya var denmişti varmı hala acaba ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap