Paris'te sokağa çıkma yasağı ilan edildi, çıkana 2000 Euro ceza var, tüm şantiyeler minimum bir ay tatil edildi, ulaşımda aksamalar başladı, marketlerde süt, ekmek, pirinç, makarna ve un yok, bisküvi rafları bile boşaltıldı, tüm kafeler, tabaklar kısaca her yer kapalı, sadece marketler, eczaneler hastaneler açık, ezcaneler içeri müşteri kabul etmiyor, insanlar dışarda kuyruğa giriyor......

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Amazon üzerinden amazfit GTR akıllı saat aldım, kargoda sorun oldu gelmedi, mağazadan alayım dedim mağazada saat yoktu, bende bari mı band 4 alayım dedim, bilekligin sürekli açık ekranı yok, bir kaç haftada bir şarj istiyor, bileğimi kaldırıyorum bir açılıyor bir açılmıyor, aldıktan 3-4 gün sonra kaybettim, hiç aramadım, iyiki kaybetmişim! Saati okuyacağım diye bileği indire kaldira bileğim ağrıdı iki günde! Iyi ki amazfit GTR gelmemiş!

Ekran sürekli açık pilide en az bir sene gitmediği sürece bulaşmam bir daha, saat takmayı sevdiğim için yeni bir tane analog/digital saat sipariş ettim.

Akıllı saatler Android'in ilk yılları gibi, verilen paraya yazık, olmalarına çok var daha....

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • ozturka @ozturka

    aradığınız saat amazfit bip. güneş altında bile çok rahat okunuyor ekranı ve sürekli açık. 1 ay da şarj süresi mevcut. Tasarımı ve malzeme kalitesi pahalı saatler gibi değil tabi ki.

Teknoloji site ve teknoloji ile ilgili 3-5 büyük oluşum var Türkiye'de. DonanımHaber, shiftdelete, Hardwareplus, teknoseyir ve belki bir iki tane daha çıkar.

Son bir yılda bu kanalların geneli, "Falan AVM Xiaomi mağaza açılışı" ve "Haftaya BİM ve A101' de teknoloji geçidi" başlıklı iki konuyu adeta click bait olarak kullanıyorlar, bence açılan bu mağazalardan ciddi anlamda parada alıyorlar, yoksa her mağaza açılışında aynı coşkulu başlıklar ve mağaza ziyareti mantıklı değil!

1-2 tane tamamda, yani bu kaçıncı Xiaomi mağazası! Sanırım 10 tane oldu, hepsi üç aşağı beş yukarı aynı, bu yaygara niye?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Senelik 46 Euro ödeyerek Amazon prime üyesi oldum arkadaşlar, biraz istemeden oldum!

Şöyleki: aldığım 25 Euro dan düşük ürünler için hem ücretsiz kargo yok hemde hızlı teslimat yok, ortalama teslimat günü bugün verilen sipariş için Perşembe! Ancak Amazon prime üyesi olursam salı günü teslimat yapıyor, hemde buradaki Amazon kargo dolaplarindan (marketlerde, garlarda falan var) ücretsiz yararlanabiliyorum. Zaten akşam 7den önce evde olmadığım için bana en uygunu bu, hemen evin yanında zaten Amazon Locker var.

Burada(Paris'te) telefonuma ekran koruyucu cam almak için Darty mağazasına gittim, bi tamperli cama 20 Euro istiyorlar! Amazon üzerinden ikisine 6-7 verip alabiliyorum! Yani mağazaların klâsik satış taktiği, ürünü sat aksesuarı geçir!

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 14

Bana bilim kurgu filmi önerebilir misiniz, eski ve yeni tüm büyük yapımları izledim, ama eskilerden önerirseniz bir daha izlerim yani, hayır demem. Şimdiden teşekkürler...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 13

Merhaba arkadaşlar, sadece kendi istediğim uygulamaların bildirimlerini sesli veya tütresimli olarak gönderecek bir akıllı saate ihtiyacım var, yalnız pille falan uğraşmak istemiyorum! Yani monolog veya dijital olabilir, pili 6-12 ay giden, istediğim uygulamanın bildirimini gönderen bir saate ihtiyacım var, piyasada bu tür saatler var ancak ya pili az gidiyor yada sadece bazı belli başlı uygulamaların bildirimleri geliyor.

Şimdiden teşekkürler...

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Thé witcher dizisini izledim beğenmedim, Harry Potter filminide beğenmemiştim, büyü ve büyücüler ilgimi çekmiyor demek ki, zaten witcher' in oyununuda sevmemiştim.

Witcher dizisi tam anlamıyla bir Netflix dizisi olmuş, çok şey beklemedim ama beklemedigimdende azını buldum:)

Buna rağmen 1 bölüm daha izlerim belki...

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar iyi akşamlar, akıllı telefondan uygulamalardan dil öğreniyorum, tabi arka fonda bir şeyler dinlemeyi (aynı anda) seviyorum. Her gün işe gidiş gelişe 3-4 saat ayirdigim için sürekli çalışmak sikabiliyor, neyse ben YouTube müzik ten bir şey dinlerken aynı anda uygulamanın sesi açık olduğu için bazen telaffuzu duymakta zorluk çekiyorum. YouTube müziğin sesini kısıp uygulamanın sesini acabilecegim bir yöntem, uygulama, teknik varmı?!

Şimdiden teşekkür ederim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap