Hepiniz hoşçakalın. Bulabilirsem daha yaşıma göre yerlere takılmaya çalışacağım. Bir de site genelinde bazı görüşlerin baskın olması ve aykırı düşünceye tahammül olmaması (benim savunduğum veya değil, veya savunmadığım halde şeytanın avukatlığını yaptığım durumlarda bile, hatta hiç bir şeyi savunmadığım zamanlarda bile eleştirildiğimi düşünerek) beni çok daralttı. Hangi görüşü savunursanız savunun ama şu özgür dünyada kendinizi hiç bir kalıpla, görüşle sınırlandırmayın ve hiç bir görüşün askeri olmayın. Kendi hayatınızı yaşayın. 👋

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10
 • Kadir Gündüz @kadirg1976

  Karşı cephe olayını abartıyor insanlar. Fikir hürriyeti diyenler özgürlüğe tahammülü yok. Kötülüğü seçmekte nedir misali. " En iyi" nedir? Bırak bildiğini okusun.

  Bana donanım sorarak liste hazırladığımız kişi için biliyorum ki başka birilerinden de fikir alarak değişiklik yapılacak. Eve döndüğünde listeye sadık kalinmayacak. Maddi yetersizliği olan kişiyi daha fazla düşünüp orta sınıf anakart gider Z390 chipset anakart alınır gelinir. O yüzden akıl vermeyi kestim. Donanım D sini bilmeyen kişi sana Kafa tutup akıl vermeye çalışıyor.

  İstişare güzel bir şey, sana bir şey kaybettirmez gençler. @umtk telefon modeli sormanız bir kazançtır.

 • Echo @echo

  Dönüp dönüp bu duruma ne yazılmış diye bakıyor musun yok sa 😀

 • VeHaSe @ahmetdiyebiri

  Kaçmak çözümse, hadi hep beraber kaçalım bu ülkeden.

 • Erhan M. @erhanm

  Az önce aklıma geldin nerede bu adam dedim. Meğer sen de demir almışsın.

Öff. Ne kadar sıkıntılı insanlar var. Gerçekten sıkıldım bu kişilik bozukluğu yaşayan tiplerden. Ayrıca önizlemede görünmüyor. Ayrıntılı olarak neyi açıklamış arkadaş? Toplumun delirdiğini mi açıklamış? @mrx (Engellemiş beni 😂)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Martin @martin

  Pardon ozaman. Düzeltiyorum.

 • Martin @martin

  @type_writer Ben sadece hakaret edenleri engelliyorum. Onlara yapacak bir şey yok. Sosyal medya gittikçe lokalize olmaya başladı. Artık sadece beğendiğimiz insanları ve onların fikirlerini görüyoruz. İnternetin cahili, içinde bulunduğumuz kültürün robotu haline geliyoruz. Bu karşıt görüşü engelleyen tipler işte bu dönemin cahil robotları.

Gördüğüm en tatlı kedi olabilir. 😁

BeğenFavori PaylaşYorum yap

0.5lt lik veya daha az kapasitede termos önerisi? Bisikletle gittiğim manzarada bir kahve içmek istiyorum sadece. Yanlız öyle 250, 300tl lik ürünler olmasın. Altı üstü suyu sıcak tutacak bir süre.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

Şu bisikletin ikinci elini alayım diyorum. Vitesi arızalıymış. 6. ve 7. vitesleri çalışıyormuş. Alınıp yaptırılır mı? Yoksa ayar tutmaz mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

One drive'da yedeklemek istediğim 30GB'lik klasörü illa c:'deki OneDrive klasörüne kopyalamam mı gerekiyor? Yoksa olduğu yerde yedekleyemiyor muyum?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Server olarak kullandığım devamlı prize takılı ve devamlı çalışan laptop'umun bataryası enerji tutmuyor. Bozuldu sanırım. Bu tecrübeyi unutmadan buradan paylaşmış olayım. (1 sene kadar açık durdu) Bios'undan batarya koruyucuyu da açmıştım. %80'den fazla doldurmuyordu. Geçen biostaki battery calibration özelliğini de denedim. Fark etmedi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap