Hidrolik direksiyonlu arabalarda direksiyonu kırık park etmek önerilmiyordu. Elektrikli direksiyonlarda böyle bir şey yok değil mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

Ziraat bankasındaki hesabımda "bloke tutarı" diye bir rakam var. Dükkanlardan para kartıyla harcama yapacaksam ve bu değerin altına düşeceksem bu farkı KMH hesabımdan çekiyor. Ama atm'den para çekeceksem bu bloke tutarını umursamadan parayı veriyor. Ziraatbank.com.tr de en ufak bir bilgi yok. İnternette de borcundan dolayı konan bloke şikayetleri var. Başka bilgi bulamadım. Var mı bu işten anlayan. Yani nedir bu bloke tutarı? Tamam arada sırada ödediğim günü geçmiş öğrenci kredisi borcum var ama hesaba giren parayı eksiksiz harcayabiliyorum. Bloke edilen bir tutar yok. Harcamada sıkıntı yok. Ama KMH hesabını devreye sokuyor kafasına göre. Anlamadım gitti.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Uykudaki anahtardan nasıl sinyal alıyor?

https://www.bbc.com/turkce/haberler-dunya-49287960

Anahtarsız arabalar nasıl 10 saniyede çalınabiliyor?

İngiltere'de çok satılan bazı yeni anahtarsız otomobillerin 10 saniye içinde çalınabileceği ortaya çıktı. Bu arabaların bir kısmı Türkiye'de de satılıyor. Testler sırasında...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Temp 🔚 @temp

    Anahtar arabaya girer girmez nasıl motora çalışma izni veriyorsa araba da aynı şekilde sinyal alıyor.
    Bu hırsızlık yöntemi sadece üst segment arabalarda oluyor sanırım.
    Mantık şu; araba anahtarı yakınında görür görmez arabanın kapısını açıyor. Ekstra özellik normalde ama işte hırsızlığa kurban gitmiş bir özellik.

High schoolers charged in attack on lesbian couple

Four teenagers have been charged in a homophobic attack on a London bus that sparked widespread outrage in the UK.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Boş vakti olan bakabilir.

https://www.paste.org/99678

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 12

TTnet modem olarak ne veriyor bu aralar?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar peder beyin kullanması için 1000tl civarı (biraz çıkabiliriz) telefon bakıyoruz. Kağıt üzerinde özellikleri görüyoruz tabi de deneyim olarak yaşlı (benimki 60 yaşında) aile büyükleriniz ne kullanıyor. Rahat kullanabiliyorlar mı? Bi öneri/deneyim paylaşırsanız sevinirim. İlk tuşşuz telefonu olacak. Ekran 5.1'den pek büyük olmayacak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Nasanın hacklenmesiyle ilgili teknopatta akıllara ziyan bir haber yapılmış. Eksik, yanlış ve çeviri hatalarıyla dolu.

Takibi bıraktım kendilerini.

NASA Raspberry Pi İle Hacklendiğini Doğruladı - Technopat

Geçtiğimiz yılın Nisan ayında birçok sızıntı haberiyle sık sık gündeme gelen NASA Raspberry Pi ile hacklendiğini doğruladı.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Samsung S7'nin camı kırıldı. Dokunmatik çalışıyor. Ekran tam olarak çalışıyor. Sadece cam kırık. Bunun camı tek olarka değişiyor mu? Bir de yan sanayi ekran ile orjinali arasında "bu ne be"dwdirtecek kadar fark oluyor mu? @orcun

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5