2500TL civarında laptop önerisi?
İlkokul düzeyindeki çocuklar kullanacak. Online ders ve küçük bazı oyunlar. Şu aralar piyasayı takip eden varsa ve önerebilirse sevinirim. Teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

CRF 250 ralli kullanan var mı aramızda?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bill & Melinda Gates Foundation covid-19'a aşı geliştirilmesi için finansal destek ve imkan seferberliğine girişmişken apple/Tim haritada test merkezlerini göstermekle yetiniyor. 🤔

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • qubit @qubit

    Bill'in harcadığı kendi parası. Vergi vs. avantajı ne sağlar bilemiyorum ama böyle giderse Steve Jobs değil o "iyi" hatırlanacak.

    Tim ise Apple'ın YK tarafından seçilmiş yöneticisi. Her çeyrek kar açıklamazsa yerine acımadan yeni birisi getirilir. Firmanın nakit parası kaçı buldu bilemiyorum fakat en fazla "ulan bir ton potansiyel müşterimiz ölüyor bu gidişle zarar edeceğiz" derlerse milyar USD üstü rakamları serbest bırakma izni alabilirler. Şimdilik sadece yüz maskesi gibi şeylere ufak bütçe ayırabiliyorlar o da imajı korumak için.

  • Harun Başol @harunbasol1

    Bill Gates masum değil. Senelerdir aşılarla kafayı yemiş ultra milyarder bir adam düşün ve Bu adam aylar öncesinden bütün sevdiklerine corona uyarısı yapıyor. Dünya koronadan önce de zaten hastaydı derken dünyanın küresel ısınmadan tut birçok felaketi insanlar yüzünden ortaya çıktığını, Koronanın felaket değil büyük bir düzeltici olarak gördüğünü söyledi.

İtalya'nın yaptığı hatayı yapmadık, yapmadık. Bak ne oldu? Kendi hatamızı yaptık.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

FFP2 maskeleri yıkıyor musunuz? Nasıl?

BeğenFavori PaylaşYorum yap