Telekomdan gelen adam bu panoya bakarak hangi kablonun hangi daireye gittigini nasil anlıyor? Kayinconun dairesine sinyal gelmiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 11

#ikinciel

Anakart: MSI P67A-GD55
İşlemci: i5 2500K
8 GB G-Skill RAM

Kaç lira eder?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

9700k biraz tuzlu geldi. Ne alayım yerine? Overclock falan yapabilirim. Oyun yok. Android Studio falan var. Arada aksiyon kamerasıyla video çekiyorum. Ona anti-shake falan yapıyorum premiere'de.

MSI MAG Z390 TOMAHAWK SOKET 1151 DDR4 4400(OC) HDM DP M.2 USB3.1 RGB ATX
Corsair 3000mhz Ramler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Çocuk için kolay kırılmayan uzaktan kumandalı araba önerebilir misiniz? Pahalı olmasın. 2 Yaşında. 🥰

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

🤔

Hayali olan uçan arabayı 15 bin liraya yaptı!

Siirtli Burhan Canpolat, küçük yaşlarda hayalini kurduğu uçan arabayı 15 bin liraya haftada 3 gün çalışarak 2 yılda tamamladığını belirtti. Arabaya Ayyıldız ismini veren Canpolat,...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Bu kullanıcı engellenmemiş beyler. Porno paylaşımın cezası sadece postun silinmesi demek ki.
Edit: Kullanıcı Banlanmış.
https://teknoseyir.com/u/cok_okuyan

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hidrolik direksiyonlu arabalarda direksiyonu kırık park etmek önerilmiyordu. Elektrikli direksiyonlarda böyle bir şey yok değil mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

Ziraat bankasındaki hesabımda "bloke tutarı" diye bir rakam var. Dükkanlardan para kartıyla harcama yapacaksam ve bu değerin altına düşeceksem bu farkı KMH hesabımdan çekiyor. Ama atm'den para çekeceksem bu bloke tutarını umursamadan parayı veriyor. Ziraatbank.com.tr de en ufak bir bilgi yok. İnternette de borcundan dolayı konan bloke şikayetleri var. Başka bilgi bulamadım. Var mı bu işten anlayan. Yani nedir bu bloke tutarı? Tamam arada sırada ödediğim günü geçmiş öğrenci kredisi borcum var ama hesaba giren parayı eksiksiz harcayabiliyorum. Bloke edilen bir tutar yok. Harcamada sıkıntı yok. Ama KMH hesabını devreye sokuyor kafasına göre. Anlamadım gitti.

BeğenFavori PaylaşYorum yap