Şu RAM'e bakarsak;
https://www.corsair.com/eu/en/Categories/Products/Memory/vengeance-lpx-black/p/CMK16GX4M2B3000C15#tab-tech-specs

Compability kısmında şunlar yazıyor;
Intel 100 Series,
Intel 200 Series,
Intel 300 Series,
Intel X299,
AMD 300 Series,
AMD 400 Series

Şimdi ben şu anakarta takamaz mıyım?
Asus PRIME Z270-A LGA1151 DDR4 ATX Anakart

VENGEANCE® LPX 16GB (2 x 8GB) DDR4 DRAM 3000MHz C15 Memory Kit - Black

VENGEANCE LPX memory is designed for high-performance overclocking. The heatspreader is made of pure aluminum for faster heat dissipation, and the eight-layer PCB helps manage heat and provides...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Anket;
Kendi fikrinize göre anakart deyince en iyi firma hangisi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 31

Satın aldığım bazı mp3'leri indirip flash diske atmak istiyorum. Arabaya takınca zahmetsizce çalması için. Malum spotify'a bağlamak, telefonu açmak vs. uğraştırıyor. Malum yerlerde bulduğum mp3'ler genelde youtube rip oluyor. Çevre sesleri oluyor. (Her nekadar aksini iddia etse de) Yani konunun uçurulmasına gerek olmadan cevaplarsak. Siz napıyorsunuz böyle bir ihtiyaç doğunca.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 17

The Independent, Türkçe yayına başladı

Dünya çapında 100 milyondan fazla okuyucuya sahip İngiltere merkezli medya kuruluşlarından The Independent, Türkçe dilinde yayın yapacağı olan haber sitesini geçtiğimiz gün erişime açtı.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Server'ıma openvpn kursam. İş yerindeki PC'ye kurulu chrome'dan proxy ayarı yaparak sadece chrome için serverın bağlantısını kullanabilir miyim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Adem Alp Yıldız @ademalp

    https://getoutline.org/tr/home bunu kullanabilirsin. VPN kurman için yardımcı bir araç. Kurulumu ve kullanımı çok basit, bilgisayarına manager yazılımını yükle oradan sunucuya yüklenecek yazılım vs komutlarını veriyor.

  • Synth @synth

    Bağlantıyı sadece Chrome üzerinden yapmak istiyorsanız Chrome içinde maalesef bir proxy yöneticisi yok, Windows'un proxy ayarlarına yönlendiriyor, o da Chrome'da değil sistem bazlı çalışır. Ya Firefox kullanacaksınız ve Putty ile server'a bağlandıktan sonra Firefox'un proxy ayarlarını yapacaksınız, ya da illa Chrome olsun derseniz Omega proxy diye bir eklenti vardı, onu kullanacaksınız.

Yemeden içmeden kandil, bayram, cuma veya resmi bayram, resmi gün mesajları atan arkadaşlar. Şunu bilin ki bu samimiyetsiz gönderileri inbox'umuzda görmek istemiyoruz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Ücretsiz maç yayınlayan bir uygulama kurdum. Istagramda 750 kişi takip etmişim. Tek tek uğraşıyorum şimdi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10

Kablosuz ağ için menzil arttırıcı olarak bi yerde resimdeki mi routerı kullandım. Sorun yaşamadım. 145tl'ye aldım. Genel olarak memnun kaldım. Profesyonel olmayan kullanımlar için önerebilirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap